Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
 • Content Count

  35,221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by MALWA

 1. Poker dumaj dalej, i daj mi proszę znać jaką podjęłas decyzję co do Marlonka. Tak jak pisałam za wrzesień zapłacę, bo trudno by za mojego psa płaciły inne osoby. W październiku otwieram w domu salon groomerski i Marlon spa bedzie miał na 100 %.
 2. Zaglądam do słodziaka :) pokazałam Marlona mojej mamie i usłyszałam: dlaczego nie uczesałaś dzisiaj Tosi ? Bo on tak bardzo podobny do mojej sunieczki z tego samego schroniska. Czy coś wiecej o nim wiadomo ? W jakim jest wieku ?
 3. Wiem, wiem i nawet chciałam go zabrać do siebie.
 4. Bardzo się cieszę, że dziewczynki mają wspólny wspaniały dom :)
 5. Dziękuję pięknie za wpłatę dla Fabii, która na konto sunieczki dotarła 26 lipca.
 6. Dziękuję wszystkim, którzy zaglądali na ten bazarek :) Fabia z tego bazarku otrzymuje cegiełkę 10 zł od Nesiowatej ! Pięknie dziękuję !
 7. Nie kwestionuje tego, ze dla Fado trzeba szukac miejsca i to ze szkoleniowcem. Schron i uśpienia to nie wyjście, a jedynie rezygnacja z psa.... Pomyslalam jedynie, ze trzeba moze jeszcze poszukac innego rozwiazania, bo koszy 2, 5 x tyle co obecnie to przy obecnym stanie finansów na długo nie starczy. Pomyslalam jeszcze o jednym hotelu w Wielkopolsce: http://www.psanatorium.pl I o dogomaniaczce Anecik. Jej maz jest szkoleniowcem. Prowadza hotelik pod nazwą: PsiArek.
×
×
 • Create New...