Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
 • Posts

  35876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by MALWA

 1. Zaglądam do Fado, i tez jestem tego zdania, że decydując się na utrzymanie psiaka w hotelu każde z nas wkalkulowało go w swój comiesięczny budżet domowy. Poleciała moja zaległa za październik i listopad :)
 2. Zagladam i sprawdzam 😉 Dragon, to dla mnie zwyciezca. Taki byl, pozegnany w pazdzierniku przez moja Siostre jej husky... Zyl blisko 13 lat, a z padaczka od ponad 11 lat. Leczony przez cale zycie, zadbany, wychuchany, i mimo jego sily, pokonal go ostatni atak. Serce nie dalo rady....ale mimo tego Dragon byl zwyciezca, w swej chorobie zwyciezal i walczyl cale zycie jak Smok ! Niufek tez walczy, ze soba, z przeciwnosciami i kratami...
 3. Przychodze z watku immiennego....pasuje do niego DRAGON, i to imie obstawiam. Piekny pies i bardzo zaniedbany. Porzadna kapiel i wyczesanie bardzo by mu pomogly. Gdzie psiak trafi do hoteliku ?
 4. Pod koniec października rozmawiałam z kikou o Ajeczce. Wiem, że apetyt i zdrówko póki co staruszce dopisuje. Pytałam o wymiary Ajki, bo chciałam przesłać jej jakieś ubranko/sweterek, by miała ciepło wychodząc na zewnątrz, ale okazuje się, że nie jest potrzebne. Psiaki, kiedy robi się zimno nie przebywają za dużo na dworze. Właściwie załatwiają swoje potrzeby na zewnątrz i zaraz wracają do domu. Nie wychodzą też na spacery, by była potrzeba zabezpieczać je jakoś wyjątkowo na godzinne spacery. U Kasi przebywają zwykle staruszki, a te lgną na ciepłe kocyki, a nie na dwór. Wiem, że Kasia potrzebuje nowych obroży dla psiaków, i te zostaną przesłane w najbliższych dniach.
 5. Dziękuję wszystkim za potwierdzenia odbioru przesyłek i wpływu pieniążków na konto psiaków.
 6. Czy przesyłki już dotarły ? Koja i mdk8 - proszę o potwierdzenie odbioru paczek.
 7. W sobotę wysłałam przesyłki polecone priorytetowe do: mdk8 - nr 00359007733504484039 koja - nr 00359007733504484268 Powinny dojść do odbiorców jutro. Po otrzymaniu przesyłek proszę o potwierdzenie tu na wątku bazarkowym.
 8. Rozliczenie bazarku: 23/07 Kasiasekret -50 zł, 25.07 mdk8 -45 zł, 26/07 Radek - 10 zł, Anula - 50 zł, koja - 100 zł, 28/07 bakusiowa -40 zł. Razem, po odliczeniu kosztów PP na konto bazarku wpłynęło 265 zl, co daje 132,50 zł na oba psiaki. Na konto psiaków zostanie przekazane po 133 zl.
 9. Mam juz wpłaty, jutro sprawdzę dokladnie które wpłynęły. Jeśli na pw podano mi adresy do wysyłki, to przesylki wyjdą jutro. Wieczorem postaram się rozliczyć do końca bazarek.
×
×
 • Create New...