Jump to content
Dogomania

kikou

Members
 • Content Count

  9755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

kikou last won the day on April 19

kikou had the most liked content!

Community Reputation

1177 Excellent

4 Followers

Converted

 • Location
  ustronie

Recent Profile Visitors

3144 profile views
 1. Obyś miała rację, nie wiedziałam ze był niedawno operowany - a jakiego mial guzai gdzie dokladnie? Usg będę jutro umawiać dopiero.
 2. Widzialam taką spłaszczoną kupkę przy przeroście prostaty i/lub guzach w jelicie grubym, no ale nie ma co gdybać trzeba zaczekać co wyjdzie na usg. A tymczasem Dunio życzy miłego wieczoru.
 3. Ok, możemy zrobić test na lamblie ale niestety jest jeszcze jeden poważny problem. Kiedy kupka zrobiła się normalna w konsystencji Dunio sporo się napinał zanim doszło do wypróżnienia, kupka jest spłaszczona i ze smużkami krwi. W nowym tygodniu musze go umówić na usg , szczególnie prostaty, jedno jąderko jest też jakby większe
 4. Bonusik jest niezwykle bystry, spokojny i zrównoważony dlatego tak świetnie sobie radzi. Nie boi się byle czego. Nie bez znaczenia jest też to, że jest bardzo silny i na pewno mial wysoka pozycję w swojej grupie w kojcu, zaczepiony przez mniejszego kolegę złapał go za czaszkę bez kompromisów. (Zdążyłam doskoczyć, zaczepiacz ma tylko powierzchowną rankę na czole) Ale ostatnio Bonusik nawiązał bliższą przyjaźń z innym większym i najmłodszym pieskiem u nas - "dzikim andaluzyjskim" (to kundelek tylko tak go żartobliwie nazywam bo to bardzo lękliwy i wycofany piesek do ludzi jest ale psy uwiel
 5. A w ogóle to pierwszy raz widziałam usg oka, doktor napchal Bonusikowi żelu do oczka, jak to na usg, a nasz chłopczyk byl dzielny i spokojny. :)
 6. Byliśmy dzisiaj z Bonusikiem na planowanej wizycie badania oczu. W skrócie: piesio ma odklejone siatkówki od dawna, już długo jest niewidomy, nie widzi nawet światła. Ciśnienie w oczach ma niskie. Na pewno nie ma dolegliwości bólowych. Wada jest nieodwracalna. Ma brać 10 dni kropelki przeciwzapalne by, mocno upraszczając, utrzymać w dobrej formie te struktury które utrzymują gałkę oka na miejscu aby zapobiec ew. powikłaniom.
 7. Jeszcze tylko doprecyzuję w sprawie karmy. To nie tak, że ja nie chcę dobrej karmy dla pieskow. Po prostu u mnie jednak większość piesków ma swoich "stałych sponsorów", a u Marysi są pieski bez regularnego wsparcia w związku z tym wydaje mi się, że dlatego bardziej by się im przydała. :)
 8. Tę karmę po Fenisiu możesz przecież wykorzystać dla swoich wszystkich podopiecznych, tam jest chudy krolik i groch. Królika moga jeść pieski niemal w kazdym stanie, ew. na ten groszek mozna uważać przy pieskach z problemami przewodu pokarmowego. :)
 9. Dunio zna wnetrze mieszkania, zaglada na ludzkie jedzonko. Ma dziwne sensacje brzuszkowe, po przyjeździe zrobil kawalek bardzo twardej kupki, a potem przez caly dzień dużo rzadkich plamek. No ale juz dzisiaj wystartowaliśmy z antybiotykiem i probiotykiem, może się unormuje.
 10. Tak, ta zła morfologia i anemia to od anaplazmozy, juz byliśmy po leki. To długa przeprawa, mały musi brać bardzo mocny antybiotyk 3 tygodnie
×
×
 • Create New...