Jump to content
Dogomania

kikou

Members
 • Content Count

  9,334
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kikou last won the day on June 19

kikou had the most liked content!

About kikou

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/19/1971

Converted

 • Location
  ustronie

Recent Profile Visitors

2,061 profile views
 1. U Cebulka dużo badań robiliśmy. W ubieglym tygodniu rtg, a dzisiaj w końcu bylo to echo serca. Rtg pokazało że serduszko powiększone, żadnej widoczbej zmiany w pluckach nie było widać. Dzisiaj echo serca wprawdzie potwierdziło lekką niedomykalnosc zastawek ale zbyt lekką by dawała takie objawy tzn to że chlopaczek często pokasłuje. Ostatecznie zalecono dalsze badanie w kierunku drog oddechowych. Niestety są dwa nowe rachunki.
 2. Okruszynka jest taka zabawna, nawet jak wychodzę tylko do ogrodu i nie ma mnie w zasiegu wzroku 15 minut to kiedy znowu mnie zobaczy biegnie na powitanie radosna jakbym wróciła z dalekiej podróży, drapie sie tak dlugo po nodze az się do niej pochylę i porządnie się przywitamy, skacze i rozdaje całuski.. Przeurocza jest :-)
 3. <a href="https://www.fotosik.pl/zdjecie/7c525eb2b4e69af1" target="_blank"><img src="https://images91.fotosik.pl/211/7c525eb2b4e69af1med.jpg" border="0" alt="" /></a>
 4. Reszta szwów już ściągnięta. Zdjęcie rtg pokazało inne problemy trochę mniejszej wagi tj serduszko troche powiększone faktycznie ale jeszcze nie w takim stanie ze trzeba wspierac lekami. I jeszcze na rtg widac zapadniętą tchawice co sprawia ze malenki co i raz kaszlnie. To leczy sie lekami regenerujacymi chrzastke stawową. No ale to takie choróbska wieku dojrzałego ktore rozwijają się dość wolno i można im nieco przeciwdziałać.
 5. Mam bardzo zle wieści, bylam dzisiaj z Orusiem w klinice(dzwonilam i doktor specjalnie przyjechał) bo przy dwoch szwach pojawiło sie coś białego, myslalam że to podeszło ropą ale niestety to tkanka nowotworowa tak jakby wypchala 2 szwy. Weterynerz je ściągnął i tam pod nimi tez ta nieprawidlowa tkanka. Tak szybkie pojawienie się tego świadczy o tym ze to bardzo złośliwe raczysko. Dostal theranecron i trzeba sie zastanowic gdzieś do wtorku czy ew. decydowac sie na bardziej inwazyjny zabieg z duzo wiekszym marginesem tkanek, częścią miesni na brzuszku czy.. :-( Malenki czuje się jeszcze dobrze, nie ma bolesci i ładnie je ale rokowanie jest złe
 6. Ale poza oczkami dziewuszka jest zdrowa i wesoła, apetyt dopisuje. Dzisiaj rano z kolegami koniecznie chciała zlapac kotka.
 7. Na razie w lecznicy (na spodnie) jak czekalismy na rachunek... teoretycznie drogi moczowe drożne
×