Jump to content
Dogomania

terra

Members
 • Content Count

  25,217
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

terra last won the day on November 28 2016

terra had the most liked content!

7 Followers

About terra

 • Rank
  terra

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  omc Orawa

Converted

 • Location
  omc Orawa

Recent Profile Visitors

3,341 profile views
 1. Zapraszam na bazarek w połowie na potrzeby zwierzą pod opieką p. Krystyny: https://www.dogomania.com/forum/topic/350128-nawigacja-samochodowa-tom-tom-licytacja-od-połowy-ceny-urządzenia-na-potrzeby-szczebrzeszyniaków-i-zwierząt-pod-opieką-pkrystyny/
 2. Moje i czasem jakiś dodatkowy
 3. Cudny niedźwiadek z Sambusi, wielkiej urody do suńka. To super ,że się otwiera na człowieka, ktoś będzie miał i piękną i łagodną towarzyszkę.
 4. terra

  Miniaturowa sunia na stałe w DT

  Wkładasz jej cały plasterek do pysia? Może będzie bardziej tolerancyjna dla patyczka do uszu zamoczonego w soku cytrynowym? Te płatki owsiane mnie zaintrygowały, one zapewne działają jak piling, tylko u mnie jedzą mokrą karmę (barf) i to obawiam się nie przyniesie pożądanego efektu. Ale spróbuję. Moje psy dyszały leżąc w różnych chłodnych dziurach, za to koty smażyły się w odkrytych miejscach. Mnie od patrzenia było słabo ;) Telma i Luizka kwitną, dorodne koteczki :)
 5. zdjęcia Aslana od DORA1020, na tych zdjęciach wygląda jak mix norweskiego leśnego
 6. odświeżone, wyróżnione ogłoszenie Mimi: https://www.olx.pl/oferta/tricolorowa-mimi-pokocha-od-zaraz-CID103-IDzFEiD.html
 7. Może mój sposób prowadzania psów będzie dla kogoś inspiracją? Prowadzę na jednej smyczy 8 psów, bywa, że 9. Jest to smycz do przepinania z linki wspinaczkowej (okrągła, bo płaska z taśmy kaleczy dłoń) do każdego karabińczyka i kółeczka mam dopięty rozgałęźnik na 2 psy i tym sposobem idą jak w zaprzęgu. Moja rola ogranicza się do kierowania, bo nawet jak któryś szarpnie to impet idzie na inne psy, nie na mnie. Trzymam linkę w dowolnym miejscu i w razie potrzeby koryguję towarzystwo.
×