Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  23,474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Onaa last won the day on October 21 2018

Onaa had the most liked content!

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po Pysiu zostało część karmy, będzie dla Balbinki, ona nie miała zamówionej i ma bardzo mało pieniążków: link do wątku Balbinki
 2. Wreszcie wzięłam się za rozliczenie, dopiero teraz ale wciąż tak ciężko mi tutaj na wątek wchodzić. Przyszły pieniążki od Radka (10zł), Anuli (20zł), gabim (15zł), Ewy Marty (20zł), bakusiowej (40zł), asiuniab (20zł) i z bazarku Onaa (70zł) - ślicznie dziękuję :). Po zapłaceniu pobytu Pysia u kikou za miesiąc luty na koncie dziadeczków pozostało 258,22zł. Jeśli macie życzenie przeznaczyć te pieniążki na jakiegoś pieska to proszę piszcie tutaj na wątku. Ja ze swojej strony chciałabym podzielić te pieniążki na moje dwie wątkowe podopieczne: 30kg MIłeczkę - starszą sunię bez oczka i z problemami zdrowotnymi, o którą mimo wielu ogłoszeń nikt nigdy nie zapytał, oraz na Misię, która przerażona schroniskiem i z problemami w socjalizacji przez rok w hoteliku uczy się życia z człowiekiem i dopiero teraz będziemy jej szukać dobrego odpowiedniego cierpliwego domku chociaż jej adopcja pewnie łatwa nie będzie. Miłeczka Miłeczka wątek tak było w schronisku ostatnie zdjęcia z hoteliku oraz Misia link do wątku Misia w schronisku i ostatnie zdjęcia
 3. Na konto nortonkowe przyszły jeszcze pieniążki od dorcia2 (40zł) - bardzo dziękuję :). I teraz pozostało na koncie nortonkowym 97,85zł. Pieniążki te chciałabym przekazać MISI - mojej wątkowej podopiecznej tym razem z zamojskiego schronu, brakuje jej deklaracji a ona już długo jest u Szafirki ponieważ okazała się bardzo przerażonym pieskiem z brakami w socjalizacji i problemami i nie nadawała się do adopcji, dopiero teraz jej będę szukać odpowiedniego dobrego domku: link do wątku Misi zwanej Misiaczkiem Przyszły też wpłaty marcowych deklaracji od helli Dulskiej, które przeniosły swoje miesięczne deklaracje na Misię , więc wpłaty te zapisuję już na wątku Misi - bardzo dziękuję :).
 4. Dolarku dzisiaj pierwszy dzień Wiosny :). Ciekawe czy u Ciebie jest ciepło i słonecznie.
 5. Kochana sunieczka :). A wiadomo ile ona waży ? Czy ona taka całkiem mała jest ?
 6. Pierwszy dzień Wiosny , niech będzie dla Ciebie i Twoich towarzyszy piękny i radosny :).
 7. Od Anecik dostałam smsa potwierdzającego, że dostała pieniążki dla Loczki i podziękowanie za pomoc :). Paczuszka z perfumami wysłana.
 8. Biedny Misiaczek :(. Nie daj się psiaczku, dzisiaj zaczęła się Wiosna, wszystko zbiera się do życia, słoneczko coraz milej świeci, pojawiają się pierwsze kwiatki, trawka rośnie.
×