Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Content Count

    23,612
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Onaa last won the day on October 21 2018

Onaa had the most liked content!

About Onaa

  • Rank
    Advanced Member
  • Birthday 01/01/1977

Converted

  • Biography
    Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
  • Location
    Małopolska
  • Interests
    zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Onaa

    perfumowy bazarek na zamojskie bidy

    Serdecznie zapraszam :).
  2. Onaa

    perfumowy bazarek na zamojskie bidy

    I jeszcze kilka zdjęć, żeby było dobrze widać ilość zużycia perfum.
  3. Proszę za cenę wyw - nr 11, 23, 24, 29, 46, 55, 74 i 80 oraz nr 17 za 20zł.
  4. Na koncie już wpłaty od: Nesiowatej 20zł, Radka 10zł, Havanki 10zł, Meli Jakimiuk 40zł, koja 30zł, guccio 10zł, yucca 20zł, asiuniab 10zł, b-d 50zł bardzo dziękujemy .
  5. Na koncie już wpłaty od: Nesiowatej 20zł, Radka 10zł, Havanki 10zł, Meli Jakimiuk 40zł, bardzo dziękujemy .
  6. Bazarek zamknięty. Serdecznie Wam dziękuję za obecność na bazarku dla Czarusia i Milusia, za zakupy kosteczek, za podnoszenie bazarku, - za pomoc dla obydwu psiaczków:).
  7. Witam

    Bardzo prosze o dane do przelewu, bo wyjezdzam i nie bede miala jak to zrobic

    Pozdrawiam

    Justyna

  8. Bardzo się cieszę że biedaczek już u kikou, taki upał to dla psiaka z raną dodatkowe cierpienie :(.
  9. Wspaniale że już są bezpieczne i zaopiekowane , urocze sunieczki :D. I że udało się jeszcze tej wczoraj pozostawionej, dostała szansę od losu.
  10. Wspaniale że już są bezpieczne i zaopiekowane , kochane kudłaczki :D. A jak Czikuś pozbędzie się tych strasznych kołtunów a Kessi troszkę wzmocni dobrym jedzonkiem swoje biedne ciałko to wtedy poczują się dużo lepiej.
  11. B-d bardzo dziękujemy . Jak zwykle na posterunku . Psiaczki od wczoraj już bezpieczne w dt u mari, teraz potrzeba dobrej opieki wet, diagnostyki, pożywnego jedzonka żeby poczuły się naprawdę dobrze. Cały czas zapraszamy do Czarusia i.. Milusia !
×