Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  24728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Onaa last won the day on March 3

Onaa had the most liked content!

Community Reputation

1981 Excellent

3 Followers

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bardzo Ci za propozycję ale dla suni pojawiła się szansa na lepsze życie, a cudownie jeśli by i ten drugi psiaczek znalazł pomoc.
 2. Zajrzałam za linkiem na fb i pojawiła mi się wiadomość od Szafirki :) - rozmawiała z Panem i Szafirki zawiozą Lili do domku w przyszłym tygoniu a Państwo opłacą transport i majowy pobyt Lili w hoteliku :). Tak że już na spokojnie czekamy aż Lili zagości w swoim domku :).
 3. DEKLARACJE MIESIĘCZNE 40,00 - limonka 80 20,00 - znajoma elik - p. Agnieszka 20,00 - Dulska 50,00 - Mruczka 10,00 - Nesiowata 20,00 - mari23 50,00 - CZETKA 50,00 - helli 10,00 - p.Paulina z fb 20,00 - Maruda 10,00 - Onaa 100,00 - Anonim 10,00 - kikou 20,00 - dorota1 30,00 - koja RAZEM 460,00 DEKLARACJE JEDNORAZOWE , INNA FORMA POMOCY dwbem - coś limonka80 - w razie potrzeby Jolanta08 - coś Anonim - 200zł agat21 - bazarek imienny Ogromnie Wam dziękuję za wsparcie su
 4. Chodzi o tą niedzielę, wcześniej Państwo nie dadzą rady, ale w niedzielę Szafirka nie da rady, więc od poniedziałku trzeba by jakiś transport skombinować.
 5. Kciuki bardzo się przydadzą bo mamy problem z transportem, Państwo nie są mobilni i niestety nie udało im zorganizować transportu ze swojej strony w innym dniu niż niedziela, więc teraz trzeba zorganizować transport płatny i dowieźć Lili do jej domku który już na nią bardzo czeka.
 6. Ślicznie Ci dziękuję :). Elu bardzo dziękuję tym bardziej że masz też swoich starszych potrzebujących podopiecznych. Bardzo Ci dziękuję :). Mruczko bardzo dziękujemy, ja mam nadzieję że sunię ucieszy wolność i bliskość człowieka. Bardzo Ci dziękuję. Z tego co wiem to sunieczka jest tam kilka lat, dokładniej to wyjdzie pewnie przy zczytaniu, do siatki do Toli podchodzi już długo biedula, i wreszcie się dla niej pojawia się szansa. Mari bardzo Ci dziękuję :). Ślicznie Ci dziękuję CZETKO. Agatko, super, dziękuję bardzo za bazarek :).
 7. Biedne Timusiątko, zaglądam do niego, chociaż głaski zostawię, w ogóle cudne te staruszeczki razem sobie leżą na łóżku spokojne bezpieczne szczęśliwe na swój sposób.
 8. Wchodzę na wątek biedulki a tutaj tyle nowych dobrych serduszek jest z nią ! Ogromnie Wam dziękuję że jesteście. I bardzo dziękuję też za Wasze ciepłe słowa :). Zaraz zrobię zestawienie deklaracji, bo widzę że jest spore wsparcie dla bezimiennej jeszcze sunieczki. Wczoraj próbowałam znaleźć miejsce dla niej, i znowu jest jak przy Kokosku, przyznam że wieczorem ręce mi opadły :(. W znanym mi dobrych miejscach nie ma miejsca wolnego albo sunia jest za duża. Pytałam jeszcze o miejsce u Dexterki przez messangera bo widzę że są tam pieski zamojskie, więc opcja jest kojca
×
×
 • Create New...