Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  23,641
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Onaa last won the day on October 21 2018

Onaa had the most liked content!

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bazarek zakończony. Bardzo serdecznie dziękuję za zakupy i obecność bazarku :).
 2. Przesłodkie te suczątka :), a Megan trochę podobna do mojej małej Tofinki. Oby jak najszybciej znalazły dobre kochające domki. A ja poproszę numer konta od skarbnika bo będą pieniążki z mojego bazarku.
 3. Bardzo się cieszę że Gratka i Morelka znalazły kochających ludzi :). A ja poproszę numer konta bo będą małe pieniążki z mojego bazarku.
 4. I jeszcze kilka zdjęć, żeby było dobrze widać ilość zużycia perfum.
 5. Proszę za cenę wyw - nr 11, 23, 24, 29, 46, 55, 74 i 80 oraz nr 17 za 20zł.
 6. Na koncie już wpłaty od: Nesiowatej 20zł, Radka 10zł, Havanki 10zł, Meli Jakimiuk 40zł, koja 30zł, guccio 10zł, yucca 20zł, asiuniab 10zł, b-d 50zł bardzo dziękujemy .
 7. Na koncie już wpłaty od: Nesiowatej 20zł, Radka 10zł, Havanki 10zł, Meli Jakimiuk 40zł, bardzo dziękujemy .
 8. Witam

  Bardzo prosze o dane do przelewu, bo wyjezdzam i nie bede miala jak to zrobic

  Pozdrawiam

  Justyna

 9. Wspaniale że już są bezpieczne i zaopiekowane , urocze sunieczki :D. I że udało się jeszcze tej wczoraj pozostawionej, dostała szansę od losu.
 10. Wspaniale że już są bezpieczne i zaopiekowane , kochane kudłaczki :D. A jak Czikuś pozbędzie się tych strasznych kołtunów a Kessi troszkę wzmocni dobrym jedzonkiem swoje biedne ciałko to wtedy poczują się dużo lepiej.
×