Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  23,744
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Onaa last won the day on October 21 2018

Onaa had the most liked content!

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jestem za tym żeby spróbować z tą karmą jak ta się skończy, zobaczymy jak Miłeczka będzie się czuła i jak jej będzie smakowała, a jak nie to będziemy szukać czegoś innego odpowiedniego i smacznego, bo przecież nie chcemy, żeby Miłeczka nam głodowała.
 2. Bardzo dziękuję że jesteście tutaj cały czas z Misiaczkiem :). Teraz spokojnie czekamy, że będzie coraz lepiej.
 3. U Misi wszystko dobrze :). Powoli przyzwyczaja się do swojego nowego Pana i Domku. W czwartek po odjechaniu Szafirków była spokojna, zjadła nawet z ręki Pana wspomniany wcześniej salcesonik. Gdy Pan się do niej zbliżał zbytnio to była czujna, ale już zeszli z 3 metrów do pół metra :). Misia upatrzyła sobie miejscówkę i Pan jej tam położył kołdrę i kocyk. Wczoraj po pracy jak Pan wrócił to był przygotowany na różne niespodzianki ale wszystko w domu było ok. - Misia grzecznie na niego czekała. Na spacerki Misia wychodzi na krótko, siku, koo i szybko wraca do domku. Może z czasem zacznie na spokojnie zwiedzać swoje nowe otoczenie. Na pewno jest jeszcze w stresie - pan mówił, że Misia dużo śpi a dzisiejszej nocy trochę płakała i szczekała, - szkoda że nie można jej utulić - w końcu po półtora roku zmieniło się jej życie. A i jeszcze Misia strasznie chrapie, śmiał się Pan.
 4. Misia już w swoim nowym domku. Misiaczek - pierwsze chwile ze swoim nowym Panem. Dzielna Misia :). P.S. Nie wiem jak wkleić fotkę a nie odnośnik przez fotosika.
×
×
 • Create New...