Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  23,109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Onaa last won the day on October 21 2018

Onaa had the most liked content!

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anico, zostań z nami i z Pysiem. Radku - smutno , ciągle bardzo smutno , że Lapisia tego dziadeczka - ancymonka już nie ma :(. Ostatnio strasznie dużo śmierci na dogomanii :( - Gucio, Tyczunia, Lapiś, dzisiaj przeczytałam że odeszła też starsza i schorowana Limba uratowana z zamojskiego schronu :(. Niby człowiek wie, że ratowanie zwłaszcza starszych lub bardzo chorych piesków niesie za sobą cień śmierci, ale jednak zawsze tak ciężko , tyle pytań, myśli , poczucia beznadziei i słabości..
 2. Urocza kudłatka, jak dobrze że już wolna, bezpieczna. Proszę o nr konta to chociaż skromne 10zł dorzucę za transport bo faktycznie koszt duży.
 3. To ja zaproponuję jeszcze dwa imiona dla psiaczka: Trufelek i Zefir, Zefirek.
 4. Bazarek zakończony. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pomoc, wsparcie w postaci zakupu serduszek cegiełek dla dziadeczków oraz obecność i podnoszenie bazarku.
 5. Przycupnę sobie narazie cichutko u bidusia. Taki dzieciak a już doświadczony przez zły los :(. A czy on nie ma coś z oczkiem ? bo jakby to lewe jest mniejsze, mam nadzieję że to nie od jakiegoś urazu :(.
 6. Przyszły pieniążki od jaguski (25zł), asiuniab (20zł), i z bazarku Nadziejki (31,95zł) - bardzo dziękujemy:). A tytuł nadal nie zmieniony .... Lapisiu :(
 7. Zapraszam do pomocy ostatniego dnia bazarku. I dziękuję że czuwacie nad bazarkiem.
 8. Przyszły pieniążki dla Nortonka od doroty1 (10zł), i MALWY (75zł) - bardzo dziękuję:). Niestety, nikt nie pyta o Nortonka. Mimo trzech wyróżnionych ogłoszeń na olx. Może ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu ? Albo jakiś fajny tekst napisać bo mnie już pomysłów brakuje :(.
 9. Też jestem ciekawa jak tam nasza Misieńka :). A na konto Misi wpłynęły pieniążki od werenn (15zł), Mruczki (50zł), Elisabety (40zł) i uxmal (10zł) - bardzo dziękujemy :). Pozdrawiam w ten piękny biały zimowy wieczór :).
×