Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  24083
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Onaa last won the day on October 21 2018

Onaa had the most liked content!

Community Reputation

1559 Excellent

3 Followers

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jo37 zgodziła się zostać skarbnikiem Rabarbara. Bardzo dziękuję Asiu :). Także numer konta ten sam co dla Miłej tylko proszę o dopisek że to dla Rabarbara. Witaj u Rabarbarka Radku :).
 2. Słodziak :D. Bardzo się cieszę, że już u Mureczki. Chyba troszkę zdziwiony. Pewnie już nie pamięta jak pachnie trawa ..
 3. Serdecznie Ci dziękuję Elu :), zaraz wysyłam pw. Bardzo dziękuję :). Dla Krecika czy Rabarbarka ? Wiem że bardzo żal Rudzika Amberka. Wspaniale - już bezpieczni na nowej drodze życia :D. Biedny biedny Rabarbarek, tyle lat zmarnowanych :(.
 4. Fajnie, że coraz nas tutaj więcej :). A jutro wielki dzień dla Rabarbara i sunieczki Onki, która ma z nim wyjechać.
 5. Poproszę wygodne miękkie legowisko i ładne szeleczki dla biedulki.
 6. Poproszę nr 5, 7, 11, 14, 15 a, 18 ziel, czerwony, niebieski , granat, żółty, 37, 47, 49, 65 - 3 szt plus obrusik, 67, 68 - 4 szt tylko zależy jaki to rozmiar.
 7. Poproszę cegiełkę za 20zł. Oj ale późno się zrobiło, nie zauważyłam że już po północy :).
 8. Bardzo dziękuję Wszystkim którzy tutaj zaglądnęli :) że jesteście z nami i czekacie aż Rabarbar szczęśliwie opuści schronisko i rozpocznie lepszy czas w swoim życiu. Gdyby ktoś chciał jeszcze wspomóc godną starość poczciwego starego Rabarbarka to będziemy wdzięczni, bo nadal brakuje stałych deklaracji.
 9. Mnie imię Rabarbar bardzo się podoba :D, w końcu sama je mu nadałam. Rabarbar kojarzy mi się z pysznym ciepłym jeszcze domowym ciastem i sielską domową atmosferą , i w takim klimacie właśnie widzę Rabarbarka :). A zdrobnień do wołania go faktycznie jest kilka, Rabcio, Rabuś, Rabek.
 10. Widzę że kilka osób poruszył smutny rudzielec towarzysz Rabarbara. No niestety ja nie dam rady wziąć po opiekę kolejnego pieska który może okazać się małoadopcyjny, bo jeśli chodzi o Krecika to myślałam że taki mały sympatyczny piesek może znaleźć szybko domek nawet jak jest czarny. Rabarbar jest starszym pieskiem, trochę mnie to przytłoczyło kiedy okazało się że ma 12 lat, ja mu tak dawałam 8 lat, więc może być potrzebna diagnostyka i dłuższy czas pobytu w hoteliku - także zapas pieniążków po Miłeczce stopnieje z czasem, zwłaszcza że on nie ma przecież pełnych deklaracji.
×
×
 • Create New...