Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Posts

  24904
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Onaa last won the day on March 3 2021

Onaa had the most liked content!

3 Followers

About Onaa

 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Onaa's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

2.1k

Reputation

 1. Teresko, Asia7 będzie wiozła Shilunie i termin zależy jak będzie miała czas, zwłaszcza że to taka daleka droga. Także bardzo proszę Wszystkich o trzymanie mocno kciuków żeby transport, podróż przebiegła pomyślnie no i żeby sunia jak najszybciej przyzwyczaiła się do nowego miejsca.
 2. Onaa

  Asiu , mam prośbę do Ciebie jesli możesz, czy mogłabyś być w kontakcie z katakka, na wypadek gdybym ja nie mogła ? Ja czasami nie kontaktuję dzień i więcej, a może być coś pilnego, tylko o takie sytuacje mi chodzi. Próbuję po prostu jakoś kulawo doprowadzić sprawę opieki nad Shilą żeby miała dobrą starość, a wiadomo u niej może coś wyskoczyć nagle, a ja też myślałam że będę w lepszej formie. Oczywiście zrozumiem jeśli odmówisz, masz też przecież swoich podopiecznych.

  I jeszcze pytanie  - jak sprawy finansowe będą załatwiane ? Ty bezpośrednio z katakką ?

  pozdrwiam ciepło

 3. Patrząc na Wasze pozytywne zdania potwierdziłam pdt u katakka dla Shili, wiem że to mi idzie niezgrabnie trochę ale naprawdę mam [ooważne problemy zdrowotne i sama nie ogarniam swoich spraw. Dziękuję Wam Wszystkim którzy jesteście tutaj dla Shiluni i jej pomagacie. Sunia może przyjechać po Świętach. Pdt - koszt miesięczny 460zł, trzeba będzie jakoś organizować ten lek który kupuje Murka ale nie wiem jak, no i transport, to bardzo daleka droga - od Murki do okolic Słupska.
 4. Cudny Dylanek, naprawdę miał szczęście, wygrał życie. Może nie będzie tryskał energią ale już jest spokojny i zadowolony - na zdjęciu to chyba ogonek troszkę podniesiony :).
 5. To czym się jeszcze bardzo martwię to słaby dostęp do opieki specjalisty i problem z częstym dostępem do weta np w przypadku konieczności codziennego podawania zastrzyków, kroplówek opieki paliatywnej. Naprawdę nie wiem co robić.
 6. Stoję przed decyzją i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, znam staruszkowo u kikou, natomiast gdy pojawiła się opcja pdt czy też hoteliku bo nie wiem u katakka to chciałam dowiedzieć się czegoś o tym miejscu zwłaszcza od kogoś kogo znam czy od kogoś kto był tam osobiście, zależy mi jak i Wam na dobru i szczęściu Shiluni na starość zwłaszcza że jej życie może trwać jeszcze miesiąc, dwa lub rok i więcej. kOszt u katakka jest wyższy i na ten moment to 460zł ale wiadomo jaka jest teraz rzeczywistość , ceny rosną z dnia na dzień, sunia ma mieszkać w psim domku. Najbardziej mnie przeraża odległość, do Kikou jest bardzo daleko i do katakka także jeśli nie dalej - to jest koło Słupska. Jeśli macie jakieś pytania uwagi to proszę piszcie. Decyzję trzeba podjąć jak najszybciej, a ja wciąż bardzo choruję. I nie ukrywam że sprawia mi to trudności. No a potem zastanowić się nad podróżą Shili do nowego miejsca
×
×
 • Create New...