Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  27,693
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by ewu

 1. Mam na chwilę internet , nie wiem jak długo:) Zdjęcia rozwalają. Jak dobrze ,że Lukrecja jest z mamą. Niestety jeszcze 8 bąbelków potrzebuje dt/ds. Są awaryjnie w dt ale Opiekunki prawie cały dzień nie ma w domu, jak rozwiązać karmienie:( Powinny jeść 5 razy dziennie. Uratowała je bo w schronisku nie miały szans ani one ani Beza ale sytuacja jest trudna. Ode mnie to ponad 50 km w jedną stronę:( Błagam może ktoś pomoże i przyjmie choćby po jednym okruszku.
 2. Schroniskowa smutna rzeczywistość. Setki wpatrzonych w człowieka, wołających o ratunek dobrych, psich oczu ... Rozpaczliwe ujadanie, tłoczące się przy kratach smutne, nieszczęśliwe psiaki...Każdy pragnie domu, miłości, człowieka. Niestety pośród tych skrzywdzonych przez los i ludzi psów są takie , które potrzebują szczególnie szybkiej pomocy. W czasie mojej ostatniej wizyty w jednym ze schronisk wypatrzyłam psiaczki mikroskopijnych rozmiarów. Maleńkie bidusie, które w boksach pełnych dużo większych, silnych psów mają niewielkie szanse. Postanowiłam,że muszę je zabrać , muszę je uratować. Bez wsparcia nie dam rady... Jest ich kilka ale najpierw zawalczę o te najdrobniejsze, te najsłabsze...
 3. Sunia już u Jaagi, co więcej dzisiaj Jaaga napisała do mnie żeby wziąć razem najsłabszego szczeniaczka. I pojechała Lukrecja , ta maleńka podejrzewana o to ,że nie widzi. Były już u weta i on też potwierdził,że mała widzi:) Jaaga dziękuję za tego okruszka:)
 4. Na konto maleństw wpłynęło 10 zł od b-b:) Dziękuję:)
 5. Dziękuję Wszystkim za pomoc dla sunieczki:)
 6. Proszę też Wszystkich o pomoc w szukaniu domów choćby tymczasowych dla bąbelków.
 7. Mój Elwis drze się żeby zwrócić na siebie uwagę.Poza tym jest donosicielem, jak wrzeszczy a nas nie ma obok , to znaczy że inny pies coś zmalował.
 8. Boże kochany po roku problem:( Czemu on szczeka na tego Pana, może to w Panu tkwi problem:(
 9. Czy jest ktoś z Cieszyna? Potrzebna wizyta pa.
 10. Wczoraj byłam u Kasi. Ajeczka biega szczęśliwa, wesoła , pełna wigoru. Mam jej zdjęcia ale niestety nie potrafię wkleić.
 11. Kasiu nie do wiary ale wczoraj myślałam o imieniu i właśnie Oreo chodziło mi po głowie. Jedynie to ,że miałam kiedyś po opieką Oreo mnie zastopwało. Tamten Oreo też był psim wrakiem ale wydobrzał i ma wspaniały dom.To ładne i dobre imię .
 12. A rozumiem. Jechałam razem z Madzią i tym biedakiem. Czuć było zapach gnijących tkanek:(
 13. To wrak psa:( Stawałyśmy po drodze żeby odpoczął , napił się ale nie chciał pić, leżał i dyszał. Okna miałyśmy otarte żeby miał przewiew.
 14. Dziękuję Elu. Widzę ,że mnie zacytowałaś zanim poprawiłam błędy:) Ślepnę potwornie, coraz gorzej widzę litery:( Przepraszam za "byki"
 15. Ela zrezerwowała ale musi zebrać deklaracje. Jeszcze raz wielkie dzięki , bez pomocy nie uda się go zabrać.:)
 16. Bardzo dziękuję. Bez deklaracji Ela nie udźwignie opieki nad dziadeczkiem.
 17. Trufla na razie jest u tej mojej Zanjomej. Jakaś Pani się odezwała ,że chce ją adoptowaćle wyjechała na kilka dni . Czekam na wieści. Też bardzo się martwię:(
×