Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  28,067
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by ewu

 1. Schroniskowa smutna rzeczywistość. Setki wpatrzonych w człowieka, wołających o ratunek dobrych, psich oczu ... Rozpaczliwe ujadanie, tłoczące się przy kratach smutne, nieszczęśliwe psiaki...Każdy pragnie domu, miłości, człowieka. Niestety pośród tych skrzywdzonych przez los i ludzi psów są takie , które potrzebują szczególnie szybkiej pomocy. W czasie mojej ostatniej wizyty w jednym ze schronisk wypatrzyłam psiaczki mikroskopijnych rozmiarów. Maleńkie bidusie, które w boksach pełnych dużo większych, silnych psów mają niewielkie szanse. Postanowiłam,że muszę je zabrać , muszę je uratować. Bez wsparcia nie dam rady... Jest ich kilka ale najpierw zawalczę o te najdrobniejsze, te najsłabsze...
 2. Na konto Maleństw wpłynęło: 10 zł - Agnieszka 103 50 zł - Anonimowy Darczyńca Dziękuję:):):)
 3. Franio już w Kątach Wrocławskich.. Zawiozłyśmy go dzisiaj po pracy. Domek bardzo fajny. Powodzenia kochany szkrabie.
 4. Marlon jest wykastrowny, dwa tygodnie temu miał zabieg.
 5. Mam zdjęcia Mufinki i Pierniczka, z Panią od Malagi jestem w stałym kontakcie. U Andrucika też wszystko w porządku.
 6. Figaro nie poradził sobie psychicznie. Zmarł ze stresu.
 7. Marlon jest malutki, chudziutki, bardzo się boi:(
 8. Tam są teraz jeszcze 2 szczeniaki:( Wczoraj Joanna123 wzięła dwa do odkarmienia butelką. Ledwo otworzyły oczka, mamę zabił smochód. W schronisku jest jeszcze 4-ro miesięczna Tajga i 4-ro miesięczny Franek. Wślę jeśl można na Whatsappa z prośbą o ogłoszenia.
 9. Dziękuję Wam za pomoc. Może by wrzycić też na Wrocław?
 10. Elu ale tytuł ogłoszenia trzeba zmienić.
 11. Tiara od dzisiaj Tosia już w swoim domu:) Zamieszkała w domu z ogrodem u przemiłej rodziny . Państwo niedawno pożegnali swojego pieska p 16 latach. Wydało się również czemu nagle Tiara "zaczęła wyć". Otóż Pani jest w dziewiątym miesiącu ciąży. W domu były dwa szczurki, których też już nie ma. Spytałam czy też wyły i ujadały??????????????....... No cóż...
 12. Gabrysiu on miał na szyi obrożę, zdjęto mu w schronisku. Miałam kiedyś taką sunię pod opieką. Przez kilka dni nie było mowy o ubraniu szelek ani obroży. Któregoś dnia pozwoliła nagle na wszystko i potem już z niczym nie było problemu.Tym urody Gacuś:)
 13. Moja Tonia ma 16 lat i jest okazem zdrowia i wigoru:) Robię jej dwa razy w roku badania i wyniki jak na razie bardzo dobre. Jeszcze się na starość zadziorna zrobiła i rządzi w stadzie:)
×