Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  29,269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by ewu

 1. Mała , ruda, skołtuniona kulka....takiego widoku się nie zapomina. Nie można przejść obojętnie , Grześ rozwala serce na kawałki . Pod brudnym futerkiem mizerne ciałko i bijace ze strachu serduszko. Grześ nie zaznal miłości , troski...poznal łańcuch i przerażająca samotność . Kiedy nadeszła starość ten wyniszczony podłym zyciem psiak trafił do schroniska . Nie wiem jak miał na imię .... może. nazywał się "do budy". Nazwalam go Grześ i proszę pomóżcie ofiarować tej kruszynce choć iskierkę nadziei . Grześ wazy zaledwie 6,4kg.
 2. Nie wiem ile ma lat, to starszy piesek, dopytam. Siega glowa ciut poniżej kolana a wazy zaledwie 6,4 kg. To szkielet... Grześ ma silna anemie i nowotwór jadra. Bardzo zle znosi kojec, chodzi w kołko. Całe zycie spędził na łańcuchu. Bardzo potrzebuje domu choćby tymczasowego albo domowego hoteliku. Założę mu watek.
 3. W schronisku jest psi wrak. Cale życie na łańcuchu ,szkielet. Nie moge przestac o nim myśleć. Postanowiłam założyć mu watek. elik wiem ile masz pracy ale pozwoliłam sobie wysłać zdjęcia Grzesia. na maila z prosba o wklejenie na Maleństwa. Przepraszam i dziękuję .
 4. To jest numer Julii. Ola robi ogłoszenia, zwrócę im uwagę żeby to zmieniły. Też to dzisiaj zauważyłam. Dziękuję za czujność. Elu kochana i za pomoc dla tych biduniek.
 5. Lawenda miała 5 szczeniat. Do schroniska hycel przywiózł z nią w sumie 10 szczeniat. Wszystkie trafiły do domów tymczasowych. 8 ma już swoje domy. Niestety dwie coreczki Lawendy były chore. Pomimo walki odeszły.
×
×
 • Create New...