Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  20,173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Anula last won the day on May 4 2019

Anula had the most liked content!

Community Reputation

2,237 Excellent

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

9,338 profile views
 1. Tak to jest logistycznie bardzo skomplikowane ale musi się udać tyle psiaków pojedzie jednym transportem.Też wielkie brawa dla przewoźnika p.Piotra,który zgodził się przewieźć zwierzęta w takiej ilości i w różnych miejscach.Wyjeżdża dzisiaj w nocy,a może już wyjechał aby dotrzeć na czas.Jutro zapewne będzie dłużej jechał. Trzymajmy kciuki aby zwierzaki i p.Piotr szczęśliwie,bezpiecznie dotarł do celu.
 2. Muszę podpytać Hanię ile zostało karmy.Zapewne mokra karma zakupiona przez nas dla Effi i Fanni pozostała a więc teraz się przyda.Została zakupiona Animonda 24x800g.Sunie przebywały w hoteliku jakimś cudem tylko 13dni.
 3. I ja zgłaszam swoją obecność aby nacieszyć oczy Tycią.Jest cudna i nietuzinkowa.Ogromnie się cieszę,że otrzymała pomoc,to jak dla mnie jest wielką radością a szczególnie w tym czasie.
 4. I Tycia już dostała coś swojego cudne imię pasujące do biednego maleństwa i wątek.Jutro będzie ciężki dzień dla wszystkich,dla nas,dla zwierzaków i szafirka. Tola,bardzo dziękujemy za pomoc w postaci suchej karmy,jest to ogromna pomoc.
 5. A ja z Bogusik zapraszamy do szczeniorki Maliki(naszej księżniczki),która jutro ma możliwość opuszczenia schronu. https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie/
 6. Oby Lucky miał zabezpieczenie od kleszczy bo już jest wysyp.Biega po trawach.Ale cudny ma dom,to trzeba przyznać,pies wybiegany,puszczony wolno to jest szczęśliwy.
 7. Jaaga,wciąż mnie zadziwiasz.Jesteś niesamowita w swoim działaniu,Wielki szacun dla Ciebie.
 8. Jeżeli tam gdzie jesteś czujesz się bezpieczna to nie ma co wracać do do domciu,pozostań tam gdzie bezpieczniej. Jest tylko jedno zdjęcie Maliki,nie bardzo można ją określić jaka jest duża itp.ale i tak została już u mnie księżniczką. Nawet o tym nie wiedziałam,że tak będzie.Cudnie.Tola pisała,że są tylko dwa psiaki,które można zabrać te właśnie chore.
 9. I co ten teraz piękny pies robił w Radysach.Dlaczego go ludzie nie szukali.To jest, byłaby wizytówka,ozdoba domu,taka piękność.
 10. O matko,nie wiedziałam,że ta choroba jest tak paskudna i praktycznie nie wyleczy się psiaka.Jednym słowem załamałaś mnie,tak bardzo kibicuję Majkiemu.
 11. Zapraszamy do Maliki(księżniczki),która jutro ma jechać tym transportem po nowe pewne życie. https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie/?tab=comments#comment-17594794
 12. Figuniu bardzo dziękuję,jesteś Kochana.Czy wróciłaś już do domciu?
 13. A nie ma ubranka posterylkowego? Teraz trzeba trzymać kciuki za dogadanie się psiaków bo z tym może być różnie.
 14. Tak trzymajmy kciuki aby transport przebiegł bez problemów.
×
×
 • Create New...