Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  19,013
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Anula last won the day on May 4

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

7,978 profile views
 1. Myślę,że to tylko formalność jeżeli chodzi o wizytę dla Arusia.Dom zapowiada się super.Oby tak było. Najgorszym tematem będzie transport dla biedaczka.Jak go ogarnąć? Ja pomogę finansowo. Te muchy nie dają mi spokoju,aby nie narobiły jaj bo jest to bardzo bliska droga do larw.
 2. A coś więcej? Jakie są plany co do staruszka.Muchy żrą go żywcem bo musi mieć jakieś rany i jest brudny,być może oblepiony odchodami.
 3. OLX wyróżniony do 13.09.19. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
 4. Anula

  Wielki brzuch u suczki

  Ten płyn musi być na cito spuszczany i poznana przyczyna.Jedź do Kliniki z sunią.Pomóż jej,jest przecież Twoim psiakiem.
 5. Nasza pomoc psiakom zostaje zawieszona do listopada ponieważ nie mamy gdzie umieszczać psiaków.Hania nie będzie w tym okresie przyjmowała psiaków.Chcą wyremontować pomieszczenia i wyjechać z dziećmi na tak długo oczekiwany urlop.Natomiast transport jest aktualny.Taką wiadomość otrzymałyśmy od Hani.
 6. Szkoda,że w umowie nie ma wpisane nr.telefonu Pani.Trzeba Hani na to zwrócić uwagę aby wpisywała dwa nr.telefonu.
 7. Jeżeli domek będzie okey to warto w umowie zrobić wpis np.zobowiązanie kastracji do .....dnia i wysłanie albo zrobienie zdjęcia z karty informacyjnej o kastracji. Jeżeli mieszkanie jest wynajmowane to także wpis zgody właściciela mieszkania na przebywanie w nim drugiego psa.
 8. Sądzę,że Cziko pod względem zdrowotnym będzie zabezpieczony i Państwo tego dopilnują.Cieszę się,że Cziko już dzisiaj jest bardziej radosny i z dnia na dzień będzie się coraz bardziej uwydatniał jego wspaniały charakter.
 9. Skoro dwa psiaki mają trafić do [email protected] to najlepiej by było utworzyć jedno konto do wpłat i na wątku robić jedno rozliczenie.My taką zasadę przyjęłyśmy,jest prościej i gdy jeden psiak znajduje DS to drugi odziedzicza pieniądze po pierwszym.Większa pula pieniędzy pozwala na zarządzanie nią.
 10. To teraz trzeba trzymać kciuki znów za Cziko,za aklimatyzację maluszka.Sądzę,ze Cziko szybko wtopi się w ten domek.On kocha wszystko i wszystkich.
 11. Aniu,dzielnica nic praktycznie nie daje,Wrocław to Wrocław ogólnie,zmień na inne miasto.Bez sensu jest wyróżniać 3 ogłoszenia na Wrocław. tj.jedno już jest wyróżnione.
 12. Ja nigdy nie robiłam bazarków kilometrowych ale to by bardzo pomogło pod względem finansowym.
 13. Wyróżniłam OLX na Wrocław do 07.09.19 https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html Te dwa ogłoszenia co pozostały na Wrocław warto zmienić na Poznań,Zieloną Górę albo inne miasto.Wystarczy jedno na Wrocław.
 14. A jak w domu się zachowują?Zrozumiałam z opisu,że wszystkie psiaki przebywają w domu.
×