Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  19,218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Anula last won the day on May 4

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

8,277 profile views
 1. Tola,to rozumiem,że ZEA pokryje koszt badania serca a resztę badań my. I ja bardzo dziękuję za pomoc Fundacji ZEA.
 2. Aaaa! Dzięki.Autentycznie po zapisaniu postu pojawia się zdjęcie.Tak dociekliwie pytam bo mam zamiar zrobić bazarek i wstawianie zdjęć mnie przerażało.
 3. Gabrysiu nie wiem jak wstawiłaś zdjęcia?Po instrukcji Tysi wstawiając adres URL wyświetla mi się link a nie zdjęcie.Poproszę o instrukcję.
 4. P.Agato ślicznie dziękujemy za paczkę(pakę) z rzeczami. https://images89.fotosik.pl/264/a7f86152ce5949f3med.jpg Zrobię lada dzień bazarek dla naszej podopiecznej Nussi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350625-nussi-zamojska-suczka-041019-opuściła-schronisko/ Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i pozdrawiamy Rodzinę i Aleksa.
 5. Zaraz podam swoje dane do faktury ale to będzie na osobę prywatną. Tak jak napisałaś,chcemy aby Nussi została porządnie przebadana.A z Arkiem się rozliczę za transport osobno. Jeszcze pozostał fryzjer i taxi do rozliczenia tylko dalej nie ma jakiś danych do przelewu.Jest to 100,00zł. Zrobię w niedługim czasie bazarek na potrzeby Nussi.
 6. Tak jak Jaaga napisała potrzebne są rozszerzone badania i oględziny Nussi. i to trzeba zrobić.Bez weta się nie obejdzie.Przy okazji dowiedzieć się o wiek i wagę Nussi. Szukamy transportu.
 7. Ja od początku pilnuję ogłoszenia zrobionego przez Martę na Warszawę,teraz jest zmienione na Opole.Jest ono promowane do 08.11.19 https://www.olx.pl/oferta/bardzo-chcialabym-miec-swoj-dom-prosze-pomoz-mi-CID103-IDAo6hl.html Na pierwszej stronie są wyszczególnione ogłoszenia i przez kogo zrobione.Wynika z tego,że Ty zrobiłaś na Poznań i powinnaś mieć na swoim OLX informację,że wyróżnione.Tola umieściła tylko przy jednym ogłoszeniu,wyróżnienie do kiedy jest ważne.Warto te wszystkie ogłoszenia wyróżnić wpisane na pierwszej stronie.
 8. Jeżeli będzie gdzieś miejsce po operacji dla dziadunia to ja też poratuję wpłatą.
 9. Mam cichą nadzieję,że będzie miał.Oby dwa yorki nie nakręcały się na Lacky to będzie okey.Trzymam kciuki za jutrzejsze spotkanie.Figunia zapewne napisze.
 10. Nadeszła pomoc finansowa - 20,00zł od naszej Kochanej Nesiowatej dla Czesterka.Ślicznie dziękuję.
×
×
 • Create New...