Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Posts

  21962
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Anula last won the day on January 24 2021

Anula had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

11563 profile views

Anula's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

3k

Reputation

 1. Dziękuję za zaproszenie.A może spytać szafirkę o przyjęcie suni,jest niewielka.To jest domowy hotelik,teren ogrodzony z wybiegiem dla psiaków.Tam psiaki mają częsty kontakt z człowiekiem a także z psiakami.Cena też jest przystępna.Są na miejscu dwie Lecznice.To jest Nowa Sól. Nie wiem co jeszcze radzić.
 2. Rozumiem Anię.Przeszłam przez to.Musiałam oddać sunię do hotelu i szukać jej szybko domu.Sunia była cudowna ale mój rezydent nie zaakceptował jej do końca pobytu u mnie.Psy musiały być oddzielone.Stres,który towarzyszył nam był nie do pokonania.Jestem przekonana,że gdyby pozostała u nas dłużej by doszło do pogryzienia.Pierwszy raz się coś takiego zdarzyło ale się zdarzyło.Mój pies nie jest agresorem i trudno tu uważać jego za agresora.W przypadku Micha też nie uważam go za agresora po prostu powinien trafić do rodziny bez innych zwierząt i będzie dla niej oddanym,wspaniałym psem.
 3. Ten suplement naprawdę działa po miesiącu podawania raz dziennie jednej kapsułki była znaczna poprawa sierści.Został sprawdzony na mojej pierwszej Cecylce tymczasowiczce,która chorowała na Cushinga (jedna kapsułka zawinięta w pasztecie prochowickim).Był podawany wszystkim tymczasikom,które przyjeżdżały do mnie w złym stanie.Sierść stawała się błyszcząca,zdrowa.Dowodem były wstawiane zdjęcia na wątkach moich tymczasków. Olekardin ma więcej właściwości,wspomaga serce,wzrok. Kiedyś był pakowany po 60 kapsułek teraz chyba 30szt.Starczał na dwa miesiące. https://spizarniazdrowia.com/pl/p/Ginseng-Olekardin-Omega-3-6-9-30-k-38%2C5-g/21174
 4. Chciałabym się do tego odnieść,że to przede wszystkim jest pożegnanie naszej Basi dogomaniaków bo taki był cel. Niech te kwiaty będą piękne.Bo tylko w ten sposób można ją pożegnać. Psiaki też otrzymają pomoc ale to cel jest drugorzędny.
 5. Podejrzewam,że boli go oczko a może swędzi bo na jednym zdjęciu widać jak jedna strona ta z chorym oczkiem jest brudna tak jakby tę stronę ocierał.Dobrze,że trafi w miarę szybko do weta i otrzyma pomoc.Kąpiel w dobrym szamponie leczniczym na pewno też pomoże.Trzeba poczekać,najważniejsze,że jest w cieple,w czystym pomieszczeniu i ma co jeść.
 6. Może porozmawiać o transporcie z Hanią,p.Piotrem z Nowej Soli.Oni mają bardzo dobrze wyposażony samochód do przewożenia psiaków.Nowa Sól jest na trasie do Szczecina,czy Świebodzina.
 7. Antybiotyk powinien pomóc jeżeli Maurycy ma tylko zapalenie pęcherza.Czy on był kastrowany?Jeżeli tak to czy je dla kastratów karmę? Kocurki bardzo cierpią,chorują właśnie na zapalenie pęcherza gdy nie jedzą karmy dla kastratów.Można o tym poczytać w internecie. Są bardzo często kastrowane kocurki dziko żyjące tylko nikt się nie zastanawia nad tym,że później cierpią i nie mają pomocy.
 8. Mam dane dla Edurka.Czy to konto jest aktualne? Mam zapisane konta ale zawsze się boję,że ktoś zmienił sobie konto.
 9. Poratuję maluszka,wpłacę 100 zł na potrzeby.Cudnie,że dostał szansę na lepsze życie. Poproszę o dane do przelewu.
×
×
 • Create New...