Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  20793
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Anula last won the day on May 4 2019

Anula had the most liked content!

Community Reputation

2475 Excellent

4 Followers

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

10131 profile views
 1. Niedawno oglądałam makabryczny reportaż o transporcie krów do Turcji.Samochód stał kilka dni na parkingach,na granicy w upale,te biedne zwierzęta lizały ramy samochodu poszukując kropli wody.Owce transportowane statkami ileś tygodni bez karmienia i pojenia,w trakcie przewozu wyrzucane do oceanu,morza.Biedne krowy transportowane statkiem następnie wyladowywane na samochody uwiązane za jedną tylną nogę liną.Na miejscu zabijane w męczarniach przez spuszczenie krwi do tego bite i dzieci przyglądające się temu rytuałowi.Nie wiem czy to nie jest lepszy tu na miejscu ubój i wysyłanie mięsa.Przynajmn
 2. Zwierzęta futerkowe nic nie mają wspólnego z rolnictwem.Są to ludzie, handlarze skórami.Jeżeli ta ustawa nie przejdzie to bardzo wiele ludzi rozczaruje się m.in. ja.Czekam co Duda wymyśli i Grodzki.
 3. Też przyglądam się temu transporterkowi do samochodu,jest super.Hopi wygrała los na loterii,jest zadbana i kochana.Wszystkim psiaczkom życzę takiego domku jak ma Hopi. Kontakt też jest bardzo istotny po adopcji,miło się czyta wiadomości i ogląda zdjęcia szczęśliwego psiaka.
 4. Jak usłyszałam wiadomość o śmierci Aleksa to dosłownie serce rozpadło mi się na tysiące kawałków.Wcześniej nigdy nie pomyślałam bym,że Aleks tylko tyle będzie żył.Ogromnie cieszyłam się,że ma tak wspaniały dom,opiekę po tym co przeszedł w Radysach.Aleks był moim faworytem,był w typie psa,które uwielbiam.Bardzo mi jest przykro ale chyba los tak chciał albo zakpił sobie z Aleksa,z nas.Wyobrażam sobie jak bardzo cierpi rodzina Aleksa bo przecież Aleks zawsze był na pierwszym miejscu w domu. Aleks odszedł 11.09.2020.Ciężko się pogodzić z tym faktem.Mam nadzieję,że tam gdzie jest,jest szczęśli
 5. Nadeszły deklaracje za IX od b-b;helli i uxmal.Ślicznie dziękuję. Przypominam,że rozliczenie finansów Czesia jest na str.70.
 6. W zasadzie to dalej drążę ale czy Borys miał zrobione prześwietlenie łapy aby ocenić kości,co tam się dzieje,że kuleje?
 7. Być może nie doczytałam,bardzo przepraszam ale jaka jest przyczyna kulawizny Borysa?Pytam się tylko tak z troski o Boryska.Borys ma wspaniały dom to jest pewne,z czego się ogromnie cieszę.Udało się pomóc temu biednemu bezdomnemu psiakowi.
 8. Nadeszły deklaracje za IX od tomcug,MikAga,Bogusik,Anula.Bardzo dziękuję. b-b pomyliła się za sierpień napisała,że deklaracja jest za wrzesień,już jest poprawione.
×
×
 • Create New...