Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  21899
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Anula last won the day on January 24

Anula had the most liked content!

Community Reputation

2906 Excellent

4 Followers

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

11269 profile views
 1. Ja sobie żartowałam z p.Jurka bo utkwiła w głowie mi informacja,że p.Jurek nosił Lonię na spacerek za pazuchą.Lucjusz jest większy i zapewne nie będzie to możliwe.Lonia była drobinką i korzystała z tego dobrodziejstwa.Lucjusz na spokojnie da sobie radę ze schodami jest bardziej masywniejszym psiakiem.
 2. O p.Jurku też zaraz pomyślałam.Jeżeli Lucek do tego domku trafi to będzie miał jak w raju,kanapy jego,spanie w łóżku tylko czy p.Jurek da radę nosić go za pazuchą jak było w przypadku Loni?
 3. Potwierdzam,że pieniążki w kwocie 27zł są na koncie Papi. Z całego serca dziękujemy za pomoc.
 4. Może Marcelek miał/ma zwykłą anginę.Identyczne objawy miał mój Miki.Pierwsza diagnoza to jelitówka a później okazało się,że angina.
 5. Też tak myślę,najlepiej aby świnka dla bezpieczeństwa przebywała w klatce ponieważ nie znamy reakcji Adina do tak małych zwierzątek jak są świnki.
 6. Wizyta u neurologa jest konieczna może coś wyjaśni z tym widzeniem. Będziemy mieli pełny obraz okulista+neurolog bo co możemy jeszcze dla tego psiaka zrobić. Haniu,ja wcześniej wstawiłam link do neurologa w Legnicy.Czy zwróciłaś na to uwagę?Czy Legnica jest dalej od Wrocławia czy Gorzowa? W każdym razie zadecyduj gdzie Tobie by było najlepiej umówić wizytę.
 7. Potwierdzam wpłatę 07.05.21 - 167,00zł dla Papi z tego bazarku. Jesteśmy ogromnie wdzięczne za pomoc.Dziękujemy.
 8. Nadeszły pieniążki od Onaa 50zł i od kiyoshi z bazarku 167zł. Jesteśmy bardzo wdzięczne za pomoc.Bardzo,bardzo dziękujemy.
 9. Po domu musi chodzić siłą rzeczy nawet do miski do smaczków, szybko się nauczy a na dworze tym bardziej.Na pewno pierwsze dni nie będą zachwycające ale to pierwsze dni.
 10. Jeszcze nie wiem na temat wizyty kiedy się odbędzie.Najważniejsze,że Hania zgodziła się ją zrobić.
×
×
 • Create New...