Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  18,459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Anula last won the day on October 22 2018

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

7,219 profile views
 1. Nadeszła wpłata od P.Agaty od Aleksa - 31,00zł.
 2. Czy taki lek nie przyda się Herze? https://www.dogomania.com/forum/topic/349781-sprzedam-masivet-50-mg/?tab=comments#comment-17460939
 3. Sądzę,że wszyscy,którzy wspierali Abi finansowo zgodzą się z tą propozycją.Ja oczywiście jestem na tak. A pozostała kwota nadal zostaje na koncie Abi?
 4. Haniu,przyniosłaś najcudowniejszą wiadomość na świecie.To taki przepiękny prezent na Święta Wielkanocne.Chrystus zmartwychwstanie i Tofik wraca do zdrowia.Resztę chorób się ogarnie lekami i odpowiednią dietą,wyczyści się ząbki,poszuka jajeczka i będzie dobrze.Dziękuję za wiadomość,podniosła mnie na duchu.
 5. Haniu Kochana bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.Jest to duża pomoc w przypadku Toficzka. Jeszcze mam pytanie,czy Tofik był zaczipowany przy szczepieniu p/wściekliźnie i chorobom wirusowym?
 6. Wiadomości niezbyt są optymistyczne.Być może Kamie potrzebny jest psi towarzysz aby czerpać wzorce od niego.Często jest tak,że drugi psiak bardzo dobrze wpływa na zachowanie.Kamusia do niedawna przebywała w stadzie,rozłąka z Emi też na pewno ma wpływ na to co się dzieje z Kamusią.Bardzo mi szkoda Kamy,biedna malutka.Nie udało się jej znaleźć domku razem z Emi.Była próba ale zakończyła się fiaskiem.Emi akurat trafiła do domku z dwoma psiaczkami i to był strzał w dziesiątkę.W przypadku Kamy to się nie udało i są problemy. No nic,poczekajmy,widać,że Państwo robią bardzo dużo w kierunku Kamy i być może każdy dzień będzie przynosił zmiany.Oby się tylko nie zniechęcili a Kama się zmieniała stopniowo. Czy Kama śpi z Państwem np.w sypialni,ma swoje tam legowisko? To też ma znaczenie na zawiązującą się więź.
 7. Dzisiaj nadeszła wpłata od Jolanta08.Ślicznie dziękuję. Wszystkie szczeniaczki są w swoich domkach,w związku z tym bardzo proszę o niewpłacanie pieniążków. Wszystkim,którzy byli ze szczeniaczkami na dobre i na złe chcę serdecznie podziękować.Jesteście Kochani i zawsze można na Was liczyć w razie potrzeby.DZIĘKUJĘ!
 8. Nadeszła wpłata od Alaskan malamutte - 63,00zł.
 9. Jeżeli na Twoje konto mają wpłynąć pieniążki to dane mam.
 10. Stawiam się na zaproszenie.Poproszę samolocik aby jak najszybciej psiaki doleciały.
 11. Tak ustaliłyśmy bez względu na koszty aby Tofik został poddany zabiegowi w jak najlepszych warunkach,bezpiecznych dla Toficzka.Ogólnie Tofik jest schorowany.Dzisiaj okaże się co potwierdzą badania na Cushinga.Jest także sporo innych leków zastępujących Cardisure 10mg w mniejszych dawkach mających to samo działanie.Jest jeszcze Karsivan i odpowiednik jego ludzki Polfilin Prolongatum o tym samym składzie.Hania napisała,że nie musi brać leków tylko może być pod obserwacją Tofik,jednak ja jestem za tym aby wspomagać serduszko lekami aby choroba nie postępowała w szybkim tempie.Tu potrzeba dobrego weta,który będzie prowadził Toficzka na stałe i zaordynował leki jak w najmniejszym stopniu szkodliwe. Oglądałam zdjęcia Tofika,co on ma na tej kufie? Kleszcze?Chociaż to raczej nie jest możliwe? Jeżeli nie kleszcze to tak ciężko jest przetrzeć wacikiem albo przejechać grzebieniem aby usunąć brud?
 12. A to Mia dopiero cudeńko.Kocham takie psiaki.Cudna jest tylko jakoś widzę ją na zdjęciach wciąż smutną.Czy jest więcej wiadomości o Mia,czy ona bawi się zabaweczkami,biega po ogrodzie,jest wesoła?
 13. Aniu,około 25.04.19 podeślę 100zł. Na zapalenie pęcherza jest skuteczny Furagin,kupuje się go bez recepty.To jest taki dyżurny lek w domu także dla psiaków.
×