Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  21689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Anula last won the day on January 24

Anula had the most liked content!

Community Reputation

2819 Excellent

4 Followers

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

10868 profile views
 1. Dzisiaj zaglądnęłam na rachunek bankowy i miła niespodzianka czekała,nasza Kochana Nesiowata podarowała dla suni 20,00zł.Mam nadzieję,że zamiana na chłopczyka nie będzie przeszkodą.
 2. Muszą żyć,nie mają wyjścia,są zdane na takie warunki a nie inne.Tam beton myją szlaufem ale z drugiej strony jak mają inaczej myć,psy tam się załatwiają.Prawdopodobnie jest bardzo duża wilgotność i nic dziwnego,że uszy są chore i jest grzyb a skóra też nie jest lepsza. Adi (dodając literkę n) to imię hebrajskie zdecydowanie męskie.Oznacza atrakcyjny,przystojny.I właśnie taki nasz Adi jest.Mam nadzieję,że też będzie miał fajny charakter.Niech jak najszybciej już opuści schron,odliczam dni.
 3. No tak,a imię to takie pasujące do każdej płci.Wymyślila Bogusik. Dziękuję.Mam nadzieję,że chłopczyk nasz kudłaczek będzie już niedługo szczęśliwy. Nie wygląda na zaniedbanego ale po dłuższym pobycie tam byłby kupką nieszczęścia jak to psiaki długowłose. Jest tam takie rudziątko małe biedne też z dłuższą sierścią ale na kwarantannie też byłyśmy zdecydowane je wziąć ale na szczęście osoba,która je znalazła ma zabrać do siebie.Tola będzie pilnie się przyglądać temu.
 4. Zapraszam wraz z Bogusik do łaciatego z różowym noskiem pieska o imieniu Adi: https://www.dogomania.com/forum/topic/353381-adi-piesek-o-różowym-noskuma-szansę-opuścić-schronisko/
 5. Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: 1.Bogusik-20,00zł 2.Anula-20,00zł Deklaracje stałe: 40,00zł Wpłacone deklaracje stałe: + 0,00zł Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Nesiowata-wpł.12.04.21 - 20,00zł 2.P.Agata od Aleksa-wpł.12.04.21 - 30,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu11092020-za-tm/?tab=comments#comment-17366593 Wpłacone deklaracje jednorazowe: +50,00zł Wydatki: 0,00zł Ogólnie: Deklaracje stałe: + 0,00zł + deklaracje jednor
 6. Zakładam wątek następnemu psiakowi o dłuższej sierści.Adin przebywa w Schronisku w Zamościu. Nie mamy o nim wiadomości.Zapewne jest konieczna kąpiel,wyczesanie psiaka i wycięcie dredów.Patrząc na zdjęcia serce pęka na miliony kawałków,w oczach widać tylko smutek i zrezygnowanie za tych krat. Czy tym razem uda się też temu psiakowi pomóc? Transport przewidziany jest na sobotę do Hoteliku u Szafirki. Popatrzcie Kochani na zdjęcia Adina-łaciatka,które zrobiła Tola: Czy zobaczymy roześmiany pycholek u Adina? To tylko zależy od nas. Potrzebne są dekl
 7. No tak to już jest.Najważniejsze,że chyba piesek został zarezerwowany i opuści schron.
 8. Dostałam wiadomość od Toli,że sunia jasna,długowłosa to jest piesek.W zasadzie dla nas to aż takiego znaczenia nie ma jedynie aby się szafirka zgodziła na samca.
 9. Też tak myślę.Jak dla mnie jest pięknym psem o nietuzinkowej urodzie.Jak będzie wykąpana,wyczesana to dopiero będzie cudeńko.Na kilku zdjęciach jej pysio jest okrągły co dodaje urody psiakowi,nosio przepiękny,czarny,duży a i uszka przepiękne małe,równe, mam nadzieję,że nie poobgryzane bo tam to jakaś norma. Tak Szarutka zauważona przez Tolę przewija się od bardzo dawna,trudno mi określić lata.Ja tylko czekam jak Jaaga porobi fotki na zielonej trawce bo u Jaaga jest sporo jej.Ciekawe co sobie sunia pomyśli może,że jej się trafił cudowny sen?
 10. I ja się zjawiam u Szarutki.Przez lata suczka była w moich myślach.Teraz nadszedł ten cudowny czas dla niej za sprawa Aska7 i Jaaga.Wpłacę 200zł na potrzeby cudnej suni.
×
×
 • Create New...