Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  20,655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Anula last won the day on May 4 2019

Anula had the most liked content!

Community Reputation

2,406 Excellent

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

9,916 profile views
 1. Jeszcze dobry jest Pasztet Prochowicki w małych puszkach albo w kartonikach.To są małe porcje i bardzo ekonomiczne.Nie mylić z pasztetem Podlaskim bo on ma więcej przypraw.
 2. Podejrzewam,że Muki piorunem się zaaklimatyzuje,ponieważ jego charakter na to wskazuje.Jest psem łagodnym,przyjaznym,bardzo ukierunkowanym na człowieka,kotka też zaakceptuje bez problemu.
 3. A co z tarczycą,czy dostaje euthyrox,jaka jest dawka? Po ustabilizowaniu hormonów tarczycy powinien poczuć się lepiej.
 4. Też skłaniałam się za sznupkiem tym bardziej,że Hopi ma bardzo mały ogonek ale skoro Kasia tak twierdzi to tak jest,ponieważ ma ją u siebie.
 5. Nadziejko jeżeli chodzi o Hotelik u Szafirki to myśmy zadecydowały,że nie będziemy umieszczać na razie psiaków w tym hoteliku.Chcemy odczekać aż Hania wydezynfekuje pomieszczenia dobrze.Nawet został zakupiony prywatnie środek przeze mnie aby jakoś pomóc w tym temacie.Natomiast być może Hania już przyjmuje psiaki.My zdecydujemy się umieszczać tam psiaki jesienią.
 6. Kasiu to jeszcze trzeba pamiętać o zaczipowaniu psiaków.
 7. Trochę poczytałam w internecie to faktycznie jest trudna sprawa i nie wiadomo skąd ta choroba się bierze.Atila wiele przeszła i też myślę aby już Atili nie męczyć i dać spokój bo każde badanie,operacja to jest ból.Na szczęście są pampersy dostępne i można je stosować.Może ta operacja pomoże,oby tak było.
 8. A co to za grzyb,jaką ma nazwę? Można poszperać w internecie i zastosować dodatkowo kąpiele,to na pewno nie zaszkodzi.
 9. Dziękuję Poker za przeniesienie 120zł z Mukiego na sunie a także P.Agnieszce od elik za wpłatę 40,00zł.
 10. Nadeszły nowe deklaracje za VII od tomcug i MikAga;Bogusik,Anula;uxmal.Ślicznie dziękuję. Post rozliczeniowy na str.70.
×
×
 • Create New...