Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Posts

  22138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Anula last won the day on January 24 2021

Anula had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

12124 profile views

Anula's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

3k

Reputation

 1. Elastopad jest skuteczny.Na suche poduszki łap,modzele stawów łokciowych i kolanowych oraz inne suche i popękane obszary skóry (końcówki uszów i lustro nosa).
 2. Jeszcze mi się przypomniało może przypomnisz sobie.Kiedyś z długowłosym psiakiem były problemy behawiorystyczne i psiak pojechał do hoteliku dla trudnych psów,to też chyba było k/Opola.Był wątek i zdjęcia z tego hotelu jak psiak wychodzi na prostą,pamiętam był prowadzany na smyczy łańcuszkowej (to taki szczegół)
 3. I to by było najlepsze rozwiązanie skoro nie przeskoczy się pewnych problemów.Tylko pytanie czy jest jeszcze gdzieś inny sprawdzony Hotelik. A u Dexterki k/Opola?
 4. Jaaga bardzo dziękuję za rozliczenie i pomoc dla suni.Jesteś Kochana. Czy kwota za chip jest prawidłowa?
 5. Ja też ogromnie się cieszę,że Marisa będzie miała dobry dom i warunki jakie powinien mieć każdy psiak I tym razem udało się rodzince pomóc. Jeżeli chodzi o parapet gdzie Marisa lubi przesiadywać to ja osobiście nie widzę problemu.Miałam kilka psiaków,które uwielbiały parapet i obserwowanie co się dzieje na zewnątrz.Parapet był pozbawiony wszelkich przedmiotów jedynie dyżurnym był kocyk,poduszka.Psiak był żywą ozdobą parapetu. Mam nadzieję,że Marisa pojedzie do swojego domku i nic się nie zmieni.Bez problemu można wszystkie aktualne wyróżnienia ogłoszeń podmieniać na inne psiaki.
 6. Dziękuję za zaproszenie.Dzisiaj dla suczek zaczyna się nowe lepsze życie.Spokojnej drogi dla malizn i Aska7.Niech szczęśliwie dojadą do celu.
 7. Może szybciej by przyszła pomoc.Nie wiem jak wygląda z miejscami u Lilutosi w Hoteliku?Odległość też powala.
 8. Sunia jest śliczna a p.Andrzej też nic dodać nic ująć.Tylko wypada oboje kochać.
 9. Tak Eluniu dla tej chudzinki. Zrobiłam przelew za Hugo na pełną kwotę 216,00zł za Hotelik.Pozostałość pieniążków po Hugo rozdysponuj Eluniu wg.potrzeby. Po Nussi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350625-nussi-zamojska-suczka-041019-opuściła-schroniskonusi-już-w-ds/ pozostała kwota 681,11zł chcę ją przekazać całościowo na chudzinkę Rudaska.Na razie nie zrobiłam przelewu będę czekać na dane do przelewu.
 10. Ja też tak uważam,27.09.minie 2 miesiące jak sunia jest u Jaaga.Faktycznie zdjęcia to podstawa aby były zapytania. Wszystkie ogłoszenia na razie są jeszcze wyróżnione.
 11. Cudny domek i cudny Hugo.Jaki on jest szczęśliwy na tych filmikach i zdjęciach. Na rozliczenie poczekam.Chciałabym resztę pieniążków naszych psiaków przeznaczyć na chudzinkę Rudaska ale nie wiem jaka pozostanie kwota.
×
×
 • Create New...