Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Content Count

  20,005
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Anula last won the day on May 4 2019

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

9,162 profile views
 1. O tak,czyta się i ogląda z przyjemnością.Lucky wygrał los na loterii.Nie chcę nawet myśleć ile w Radysach takich jeszcze Lucky przebywa.
 2. Szami jest z Nowego Sącza jest to 20km od Gródka nad Dunajcem.Jedzie się samochodem 23min.Są też autobusy.Jeżeli chcesz to podam Tobie nr.tel. Jeszcze jest Diablica 8d.
 3. seramarias załóż sobie,że sunia musi znaleźć jak najszybciej dom i tego się [email protected] robi cudne zdjęcia i to jest na bardzo dużym plusie,także szybko załatwia sprawy weterynaryjne,bardzo często jest na wątku i opisuje psiaki.Można sunię na spokojnie ogłaszać na Warszawę to jest też plus.W podreperowaniu finansów trzeba powysyłać pw z prośbą o deklaracje jeżeli ich brakuje.Zapewne Nadziejka zrobi bazarek albo już zamierza a może jeszcze ktoś inny pomoże.Sterylizacja będzie opłacona to też plus. Ja nie podejmę się skarbnikowania bo mam Czestera i swoje psiaki.
 4. Przecież skarbnik jest tylko skarbnikiem,reguluje rachunki i pilnuje bacznie postu rozliczeniowego i nic więcej.Nie jest obarczony łożeniem na psa.O ogłoszenia się poprosi osoby,które robią ogłoszenia,a nr.tel.można poprosić [email protected] do kontaktu bo i tak będzie miała największą wiedzę o psiaku.Oczywiście ktoś musi być odpowiedzialny za psa aby [email protected]ę mogła kontaktować,trudno aby sama podejmowała decyzję w różnych kwestiach związanych z psem. A mąż niech Cię nie dołuje,niech popatrzy z innej strony, ma wspaniałą żonę przy sobie o ogromnym sercu do zwierząt i do ludzi.
 5. Ja wstawiam przy pomocy fotosik,nie znikają zdjęcia jak w postimage i wyświetla się ich logo.
 6. Ja bym nie ryzykowała osobiście z przywiązaniem smyczy nawet na to zwrócił uwagę nasz transportujący psy.Nigdy nie przewozi psa w klatce przywiązanego do niej.Najlepiej dobrze zabezpieczyć kontenerek i tyle.
 7. Z doświadczenia wiem,że przy ogłaszaniu psiaków ma znaczenie imię.Fajne imię to połowa sukcesu do adopcji.Słyszy się w rozmowie,że np.piesek ma cudne imię i zwrócił moją uwagę.
 8. Tak,deklaracja jednorazowa.Ja edytowałam swój post,może jakieś imię dla suni?
 9. A co z Zuszkiem,są jakieś zapytania? 10.02.20 skończyło się promowanie OLX.
 10. Ja dla suni przeznaczę 50zł,Poker obiecała załatwić pieniążki na sterylizację to też trzeba zapisać.Sterylizacja jest też bardzo istotna. seramarias umieść sobie w 3 poście np.informacyjnym czy rozliczeniowym wszystkie deklaracje tak będzie najlepiej nie trzeba będzie szukać po wątku. Kto zostanie skarbnikiem suni? No i jakieś imię trzeba wymyślić może Nila,Ayse;Asu;Talia;Elisa;Alev;Inci;Ayla itp.
 11. No i super.Chyba Fanni reaguje już na to imię.Jeżeli chodzi o odrobaczenie to Hania odrobaczyła ją tylko nie wiem czy wpisała w książeczkę.Wcześniej przeczytałam,że pani wybiera się z sunią do weta aby odrobaczyć ją,nie wiem czy to jest konieczne.
 12. Może Zagrodowy pies polski pomoże,trzeba napisać do Miki(mieszka pod Warszawą).Gdyby co to mam nr.tel.Mika też prężnie pomaga np.w transporcie,a może by pomogła w łapaniu suni. Jeżeli chodzi o złapanie suni to nie jest takie proste,trzeba być w kontakcie z Panem aby sunię dokarmiał dobrym żarełkiem,aby sunia wchodziła do niego na posesję,klatka łapka potrzebna bo na to wygląda,że Pan nie ma gdzie jej zamknąć.Po prostu przygotować sunię do złapania,mieć transport i jakiś hotelik zarezerwowany. Jeżeli chodzi o finanse to zawsze z Dogo idzie pomoc,mamy tu przykłady.Ja też wspomogę.Sterylizację to można uzyskać pomoc od Skarpety im.Talcott,da się załatwić.
 13. A to może jest strona TROPu tam jest nr,tel. podany. https://www.google.com/search?q=grupa+trop+warszawa&rlz=1C1PRFC_enPL807PL807&oq=TROP+Warszawa&aqs=chrome.6.69i57j0l7.23544j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
×
×
 • Create New...