Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

Przeczytałam co sądzicie o imieniu dla dziadeczka  i  faktycznie Nestor też ładnie brzmi, a zdrabniać można różnie Nestorek, Nesti :).

A tutaj jeszcze dwa zdjęcia od ewu - dziadeczek na trawce u kikou, i dziadeczek zmęczony podróżą podreptał sobie i znalazł coś do spania ;D.

Pradziadek 4 z dnia 3 lipca 2018 b u kikou.jpg

Pradziadek 4 z dnia 3 lipca 2018 c u kikou.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Onaa napisał:

Przeczytałam co sądzicie o imieniu dla dziadeczka  i  faktycznie Nestor też ładnie brzmi, a zdrabniać można różnie Nestorek, Nesti :).

A tutaj jeszcze dwa zdjęcia od ewu - dziadeczek na trawce u kikou, i dziadeczek zmęczony podróżą podreptał sobie i znalazł coś do spania ;D.

Pradziadek 4 z dnia 3 lipca 2018 b u kikou.jpg

 

Mnie też podoba się imię Nestor a jeszcze bardziej jego zdrobnienie - Nesti. Jest takie ciepłe... Mam nadzieję, ze psiaczek nie tęskni za swoim byłym "opiekunem" i szybko polubi nowy dom.

Link to comment
Share on other sites

Za dużo się dzisiaj działo i Nestor jest oszołomiony. Musi dojść do siebie i poznać swój nowy dom. Wtedy pojawi się uśmiech:) Może potrzebne będa jakieś leki... Najważniejsze, że może cieszyć się trawką i będzie pod dobrą opieką:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, dwbem napisał:

Biedny staruszek, na razie nie dam rady pomóc finansowo, już jestem na minusie bo pomagam kilku innym psiakom a i sama mam trzy w tym 13-letnią staruszkę a ta jak wiadomo kosztuje więcej. Ale może w sierpniu uda mi się jakoś pomóc choć jednorazowo bo ten miesiąc był bardziej wydatkowy.

Witaj dwbem u dziadeczka.

Przed chwilą, helli napisał:

na pewno zmeczony wydarzeniami, potrzebuje spokoju i odpoczynku, jak kazdy dziadek

Staruszki męczą się szybciej i bardziej, mam nadzieję że jak sobie odpocznie to jutro kikou da nam znać jak się dziadeczek miewa i co u niego słychać.

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Serdeczności zostawiam :)

Dziękujemy Gusiaczku :).

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Ależ on jest ŚLICZNY, rozczulający! Naprawdę! :) Umie rozmiękczyć serduszka.
A imię Nestor, Nesti faktycznie do niego pasuje. 

No śliczny jest Tysiu i taki urzekający.

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Za dużo się dzisiaj działo i Nestor jest oszołomiony. Musi dojść do siebie i poznać swój nowy dom. Wtedy pojawi się uśmiech:) Może potrzebne będa jakieś leki... Najważniejsze, że może cieszyć się trawką i będzie pod dobrą opieką:)

Najważniejsze. A na spokojnie za kilka dni trzeba go będzie porządnie zbadać i sprawdzić w jakim stanie jest jego organizm, czy to tylko starość czy jakieś zaniedbania :(.

Przed chwilą, Nadziejka napisał:

Piekny kruszyneczku dziatenku kokany

 sciskam sciskuniam

 za wszystko

 nadeszlo zycie spokojne malenki

 

:)

Przed chwilą, KrystynaS napisał:

Niech odpocznie fizycznie i psychicznie po tym co go dziś spotkało. Wysiłek i stres. Nie wiem jaką odległość przejechał, ale chyba dużą. Jutro obudzi się w nowej, lepszej rzeczywistości.

Podróż była daleka bo ze Śląska za Jelenią Górę w okolice Gryfowa Śląskiego.

Przed chwilą, terra napisał:

Biedaczek, tyle zmian w życiu w krótkim czasie.

Ale będzie dobrze maluszku.

Teraz musi być dobrze :).

Przed chwilą, Radek napisał:

Ależ on chwyta za serce.

Poproszę zapisać mnie na deklarację od sierpnia. Mogę zadeklarować 20 złotych na stałe.

Bardzo Ci dziękuję Radku za pomoc dla dziadeczka.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Straszny smutasek. Ciekawe, kiedy pierwszy raz się uśmiechnie ?

Poleciał grosik.

 

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Wpłaciłam swoją stałą 20 zl dla Dziadulka:)

 

Na koncie Nestorka pojawiły się pieniążki od:

Aski7 k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 100zł

Ewy Marty k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 20zł

helli k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. - 50zł

i Nesiowatej k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.  - 20zł

bardzo Wam dziękuję za pomoc dla dziadeczka :).

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Dusia-Duszka napisał:

A ja nie dostałam konta :( 

Już wysyłam :), dzisiaj w ciągu wysłałam kilka pw z nr konta ale miałam problemy z dogomanią , coś mi się wieszało, i pokazywało Error coś tam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...