Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
 • Content Count

  4909
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

172 Excellent

About KrystynaS

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1672 profile views
 1. Tak, tak dobrze piszecie, a poza tym anecik też będzie przyjemniej jak psy będą wykąpane, czyste, pachnące. Ten charakterystyczny, schroniskowy zapach bezdomności jest nazwijmy to trudny.
 2. Jasne agat trzeba mu zrobić badania morfologię i biochemię może mieć już jakieś zmiany. Dobrze, że o tym pomyślałaś bo my się tu zachwycamy jaki piękny i w ogóle a on może potrzebować jakiegoś leczenia. Tola ogołociliśmy wam schronisko , co Ty na to?
 3. Pongo ma pewnie ok. 10 lat może więcej z czego 8 lat w schronisku. Może mieć już zmiany patologiczne, starcze w oczach, takie zamglone, białe. Ciekawe ile waży, myślę, że ok. 18 - 20 kg ale zdjęcia mogą w tym względzie przekłamywać.
 4. Pongo jaki ty jesteś piękny! I tylko żeby go głaskać i przytulać. Oczy miodowe, mądre, futro przepiękne takie dropiate. Agat cudnego psa wyparzyłaś w tym schronie. Przez tyle lat nikt go nie zauważał. Widziałyście trochę szczerbatek. W tym Zamościu są przepiękne psy, czemu tamtejsi mieszkańcy tego nie widzą, dopiero my Dogomaniacy musimy im to uzmysławiać.
 5. Tak Pongo nie miał nic, nawet imienia, był nikim, nikogo nie obchodził. Do czasu. Teraz ma imię swoje własne, ma ludzi których obchodzi, nie jest już anonimowym nikim.
 6. Pongo pewnie rano jak się obudził to był zdziwiony, że wszystko nie zniknęło, i miękkie posłanko jest i miska z wodą jest, jedzenie tylko dla niego i nie musi o nie walczyć. I jest ta miła Pani, która pogłaszcze, powie coś łagodnym, ciepłym głosem. Pongo już nie biedaku, tak będzie i jutro i pojutrze, przyzwyczajaj się.
 7. Uffff, Dropcio teraz Pongo dojechał, stres opada z niego i z nas. Wymiotował bo pewnie dostał jeść w schronisku. Rozumiem, że jak na ten moment nie jest źle. Wyśpi się spokojnie na miękkim posłaniu, tyle lat na to czekał, 8 lat. Ludzi na tyle lat wsadzają za kraty za bardzo poważne przestępstwo, a on siedział za to że się urodził, to jego jedyna wina.
 8. Teraz życzenia szczęśliwej podróży dla wszystkich jadących - szerokiej drogi, dobrej przyczepności i żadnych złych niespodzianek. Słuchajcie zapomniałam dokąd on jedzie, do anecik?
×
×
 • Create New...