Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content Count

  23,648
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by Onaa

 1. Wpłaty (po odjęciu kosztów przesyłki): anica - 38,70 jotpeg - 65,70 razem 104,40zł z bazarku - dziękuję za nadpłaty :). Dla Tani przelałam 75zł, pozostała kwota 39,40zł będzie dla Miłeczki. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za zakupy i wsparcie Tani i Miłki :) :) :).
 2. Pieniążki również na koncie Misi - bardzo dziękujemy Bazarek zakończony, rozliczony.
 3. Pieniążki również na koncie Misi - bardzo dziękujemy
 4. Na konto Misi wpłynęły pieniążki od Marudzi (15zł), renatki_s (20zł),helli(20zł) , Dulskiej(20zł), dorci2 (30zł), p. Krystyny z fb(20zł), uxmal (10zł), Onaa (60zł), seramarias(10zł) - bardzo dziękujemy :). Był pierwszy telefon o Misię , nic wprawdzie z tego nie wyszło ale dobrze że ktoś Misię zauważył :). Czekamy więc dalej.
 5. Cieszę się że kochana staruszka Sarunia dojechała szczęśliwie do kikou :). I nie musi już marnieć w schroniskowym boksie.
 6. Zaglądam z zaproszenia :). Poproszę pierścionek nr92 C w opcji KT. I mam pytanko o wymiary sukienki nr 111.
 7. Bazarek zakończony. Bardzo serdecznie dziękuję za zakupy i obecność bazarku :).
 8. Ślicznie dziękuję :). I witamy w sobotę!
 9. Przesłodkie te suczątka :), a Megan trochę podobna do mojej małej Tofinki. Oby jak najszybciej znalazły dobre kochające domki. A ja poproszę numer konta od skarbnika bo będą pieniążki z mojego bazarku.
 10. Bardzo się cieszę że Gratka i Morelka znalazły kochających ludzi :). A ja poproszę numer konta bo będą małe pieniążki z mojego bazarku.
 11. Proszę bluzeczkę nr 22 za 10zł i wysyłkę listem zwykłym nierejestrowanym.
×
×
 • Create New...