Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
 • Posts

  5634
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KrystynaS

 1. Zagrodowy pp jesteśmy z Lumi choć teraz cisza na wątku. Pamiętamy Jesteśmy też z Tobą, choć np. ja nie wiem co się zdarzyło, ale Twój wpis mnie zaniepokoił, mówię to serio.
 2. No bo coś znalezione samemu na dworze, brudne w piachu czasem śmierdzące to najlepiej smakuje. A to czy głoduje, czy nie głoduje nie ma tu nic do rzeczy. Z punktu widzenia naszego psa. To jego zdobycz.
 3. Ma Pongo swoje miejsce na Ziemi i swoją kanapę również. Przestraszył mnie ten ciężki tydzień, to chyba były problemy zdrowotne, ale skoro już dobrze, to dobrze. Zdrowia Pongusiu, teraz już tylko zdrowia trzeba ci życzyć piesku. Agat a nie pisała P. Martyna jak z chodzeniem po schodach, czy dalej go noszą czy może już chodzi sam?
 4. NASZE PSY Psy, które wyszły na wieczny spacer, cierpliwi towarzysze dziecinnych zabaw, dyskretni świadkowie pierwszych pocałunków, piastunki naszych dzieci. Psy, o tyle od nas mniej skomplikowane, że rozumiały co to wierność, która jest dla nas abstrakcyjnym rzeczownikiem odmienianym przez losowe przypadki. Psy zazdrosne ale nie zawistne, które umiały patrzeć prosto w oczy naszej samotności, urodzeni komicy z pantoflem w pysku, Psy które nie przyjdą już na zawołanie Elżbieta Zechenter – Spławińska, Nasze psy Lizo [*], Kubusiu [*], Soniu [*] - jestem, pamiętam, będę
 5. Dwóch dzielnych Przyjaciół którzy mieli siebie. Pan [*] i Jego Pies [*]
 6. Lumi już się zintegrowała z resztą stada, trzyma się razem z nimi, robi to co oni, jak oni gdzieś biegną to i ona, jak oszczekują coś to i ona. Poczuła się już pewniej. Fajnie korzysta z ogrodu
×
×
 • Create New...