Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
 • Posts

  5886
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KrystynaS

 1. Świetna wiadomość, dał radę sam się podnieść to dużo w jego stanie, wiadomo że biegał nie będzie ale może za jakiś czas podrepta parę kroków. Agat możesz podać nazwę tego olejku, wiem że wcześniej pisałaś ale nie zapamiętałam. Takie rzeczy warto zapisać sobie bo nigdy nie wiadomo kiedy taka wiedza może się przydać
 2. Już 5 lat ... Ty tobciu pamiętasz, my wspominamy dzięki Tobie Tobciu czy mogę przesłać trochę pieniędzy na dalszą opiekę nad grobem Pana Mariana (konto bez zmian?)
 3. Dobrze, że Makary jest u kikou, ten etap Jego życia wymaga dużej troski i opieki ze strony człowieka. Znam to z autopsji. Kikou mu to zapewnia. Dziękuję bardzo. Makusiu a może nas wszystkich pozytywnie zaskoczysz??
 4. Dzień Pamięci, Dzień Zadumy ... Kochać Was było łatwo, zapomnieć niemożliwe [*][*][*] Pamiętam ...
 5. Agat no co Ty, myślałam że z przyzwyczajenia wpłaciłam tyle co zawsze. Martwię się Makarym, on chyba jest staruszek. Nie wiem czy ten olejek przyniesie jakąś choćby minimalną poprawę w jego stanie. Tu jeśli to tylko jakieś silne leki a nie można bo wątroba nie pozwala. Nie udała się Bogu ta starość, oj nie udała.
 6. Wiem agat i dlatego napisałam, że wszystko dobrze (tak sądzę). Amber trafił do wspaniałych ludzi, gdyby było coś źle daliby znać. Niezapomniany Amber, ciekawe jak teraz wygląda.
×
×
 • Create New...