Jump to content
Dogomania

Anula

Members
 • Posts

  21907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Anula

 1. Opel jest fajny,młody,powinien szybko znaleźć domek. Wierszyk "Bagaż" też pamiętam (fragmenty) z podstawówki.Miałam z nim nieprzyjemną historię w szkole średniej (wstawiłam mały fragment wiersza w opowiadanie i dostałam za to balona)
 2. dziękuję za zaproszenie.Poproszę nr.7 - pastę do zębów w opcji KT.
 3. Jeżynka otwiera się małymi kroczkami idzie do przodu i to jest najważniejsze.Wierzę,że zaufa człowiekowi.Jej ciekawość przezwycięży nieufność, strach. Przy dobrym żywieniu brązowa sierść na grzbiecie powinna zniknąć.Tak było u moich tymczasików,przeważnie przyjeżdżały właśnie z zaniedbaną sierścią w wyniku złego żywienia,braku witamin.
 4. Dziękuję za zaproszenie do cudnej Jeżynki.Jeżynka u Hani powinna innym okiem spojrzeć na świat,otworzyć się.Wierzę,że Hania i Piotr zrobią wszystko aby tak się stało.Oboje mają ogromne serce do zwierząt. Wspomogę Jeżynkę 100zł.Czy mam wpłacić na Fundację ZEA?
 5. Oczywiście,że tak.To była tylko moja refleksja bo kocham zwierzaki z długą sierścią.
 6. Faktycznie to było samowygnanie ale ciężko mi samej pomagać.Mam nadzieję,że Tola pomoże a może Bogusik bo pomału spraw do załatwienia ma coraz mniej.W dwóch krajach ogarnąć wszystkie sprawy naprawdę jest ciężko. A te psiaki szukające pomocy, pokazywane na dogo są coraz piękniejsze.Co się z tymi ludźmi dzieje.
 7. Tego psiaka mogę wziąć pod opiekę ale będzie potrzebna pomoc z załatwieniem hoteliku,transportu itp. Gdyby ta czarna sunia jechała do Hani to może by on też załapał się?
 8. Jeżeli to jest mały piesek to może go umieścić u Hani? Tam może by szybciej się psiak otworzył?
 9. Ja zadeklarowałam 10 rat po 30zł. począwszy od lutego.Mój dług to jeszcze pozostały 2 raty,które zamierzam wpłacić.
 10. Jaga w poście rozliczeniowym jest pomyłka dotycząca moich wpłat za kojec Tak powinny wyglądać: 01.02.21 - 30,00zł 03.03.21 - 30,00zł 01.04.21 - 30,00zł 02.05.21 - 30,00zł 01.06.21 - 30,00zł 01.07.21 - 30,00zł 01.08.21 - 30,00zł 02.09.21 - 30,00zł
 11. Tola bardzo dziękuję.Ja tez czekam na wyniki.Zostały zrobione wszystkie kompleksowe badania.Papinek ma bardzo odpowiedzialny super dom.
 12. Nie mogę zrozumieć,czy Farcik jest agresorem?Czy się rzuca na ludzi,atakuje?Czy tylko nie da się czesać? Na wątku jakoś jest to słabo opisane?Skąd ten pomysł behawiorysty? Jak zrozumiałam to raczej chodzi o obcięcie psa (w okolicy Murki nie ma odpowiedniego fryzjera,czy weterynarza,który by go obciął pod narkozą) Jeżeli pies jest pozbawiony typowej agresji to chyba zbyteczny jest behawiorysta. Może go ogłaszać bez obcięcia? Zajmą się tym adoptujący. Farcik na pewno inaczej zachowywał by się w domu blisko człowieka.Te psy bardzo tego potrzebują a wiem to z doświadczenia.
 13. Cudne wiadomości.Dzięki DT Szagi jest pod bardzo dobrą opieką i myślę,że jest szczęśliwy.Dziękuję za wszystko.
 14. Cudny ten nasz Szaguś.Jeżeli sierść odrasta to można powiedzieć,że zdrowieje. Szaguś ma się jak pączek w maśle.
 15. Trzeba podzwonić po fryzjerach.Znajdzie się taki odważny,który obetnie Farcika.Psy na sporej wysokości (stół)zachowują się w miarę spokojnie.
×
×
 • Create New...