Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content Count

  1,887
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by jankamałpa

 1. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Jadę do psiaków, wrócę dopiero w środę wieczorem :).
 2. Poszła stała za czerwiec i maj bo chyba w maju to ja wpłatę dla Koriego przeoczyłam - przepraszam.
 3. Spodnie z pozycji nr 4 ile mają w biodrach?
 4. tak po wujku dostaliśmy w spadku skromne, ale piękne rodzinne miejsce, ja się tam urodziłam i wychowalam. Psiaki są pod moją opieką, sunia jest chora, raz na jakiś czas ma atak chyba padaczki ? cała sztywnieje, ślini się , przewraca, ale jak ją zdiagnozować skoro nie da się złapać. Atak sam mija . Na urlopie muszę to ogarnąć.
 5. Starożytna Kartagina(Tunezja) - serio, przeniosłam się w czasie i przestrzeni aby chwile odpocząć, bo przede mną już od poniedziałku dłuższy urlop, ale przenaczam go w całości na wieś, czyli czeka mnie praca, ale myślę że już ogarniemy wszystko od strony prawnej i będziemy powoli robić to rodzinne siedlisko - przynajmniej taki jest zamiar.
 6. Przypuszczam, że i tak użyłaś zbyt łagodnych słów. Ty tę sytuację odchrujesz, a do tamtej osoby to raczej i tak nic nie dotrze - niestety. Jak wstawiasz zdjęcia przez zapodaj - dodajesz tam plik i co dalej?
 7. Ja zawsze zapisywałam zdjęcie w Paincie i bez problemu wklejałam, ale widzę, że inni wklejają zdjęcia więc chyba ja czegoś nie ogarniam i idę spać.
 8. Nie było mnie chwilę, czy coś się pozmieniało na Dogo ? Nie mogę wstawić zdjęcia.
 9. Ja wszystko wpłacę po 31.05.2019 r. - przez chwilę nie będzie mnie na Dogo.
 10. Niestety tam tak się zdarza, że się dzwoni do nich i otrzymuje informacje, że pies właśnie został adoptowany, a stan faktyczny jest taki, że pies nadal jest w schronisku. Sama tego doświadczyłam na włsnej skórze i tylko spryt, pomoc osoby bardzo operatywnej i dużo szczęścia w tym wszystkim sprawiło, że nas olśniło, że pies nadal w schronisku i udało nam się go zabrać, ale to była adopcja.
 11. jankamałpa

  Zakończony. O!Volumen do 25.05. godz. 20.

  Dziękuję za zaproszenie na bazarek.
 12. Dobry wieczór, czy ta lornetka z pozycji 74 to taka malutka teatralna ? Czy normalna ?
 13. 5 cegiełek po 10 zł i stała deklaracja 10 zl .
 14. Poszła stała za maj plus dodatek na dług.
 15. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Jak miło Cię widzieć. Nie ma nowych zdjęć na wątku bo nie mam czym zrobić :(. Ja dziś w pracy do 8 rano jutro.
 16. ale w ogłoszeniu telefony do kontaktu do chyba są do Andzi i Ciebie.
 17. Otrzymałam na OLX zapytanie o Merry: Dzień dobry jestem zainteresowany pieskiem można więcej informacji, jaki ma charakter jak chodzi na smyczy i jak reaguje na dworze na inne psy czy zwierzeta i czy do nich ciągnie. Czy nauczony jest czystości i może mieszkać w mieszkaniu i mojaodpowiedź: Proszę zadzwonić na podane numery telefonów w ogłoszeniu i o wszystko zapytać. Otrzyma Pan wyczerpujące informacje.
 18. Co u Was słychać? Tak mało Was teraz na Dogo. Czy jakiś psiak znalazł dom np. Hienek, czy Loki?
 19. Na pewno się ośmieli tylko trzeba czasu i konsekwencji w działaniu, czyli kontakt nawet krótki, ale codziennie. Ja tak oswoiłam kota. Codziennie schodziłam do komórek i go wołałam, dawałam jeść, "gadałam z nim" aż w końcu mogłam go dotknąć i pogłaskać i tak gdzieś po miesiącu ja wychodzę z komórki kot ze mną, ja na schody - kot ze mną :). Wzięłam go na ręce i przyniosłam do domu i został na 13 lat:)
×