Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content Count

  1,812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by jankamałpa

 1. Co do koleżanki to ja bym była ostrożna - bo to może taki "słomiany zapał" niby chce psa, ale inne sprawy są ważniejsze. To jak będzie już szczeniak w domu i będzie potrzebował dużo uwagi i czasu , a tu jakiś wyjazd, sympozjum itd - to co wtedy ?
 2. Do Foresta to już mało kto zagląda :(. Nadal żadnego zapytania nie było ?
 3. jankamałpa

  BĄDŹ PIĘKNA NA WIOSNĘ!! Bazarek dla Neli i Niusi.

  Piękny bazarek, poglądam jeszcze, może się na coś skuszę :).
 4. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Miałam wstawić nowe zdjęcia głównego bohaera wątku, czyli Maksia, ale zepsuł mi się telefon - tak na dobre, a aparatu nie mam :(.
 5. Zamieszczam swoje ogłoszenie jeszcze tutaj i w "Psach do adopcji", ponieważ od dwóch lat szukam domu dla małego podpalanego kundelka, jak do tej pory bezskutecznie. Psinka siedzi w schronisku w Wojtyszkach koło Sieradza woj. łódzkie i raczej nie ma szans na adopcję, ponieważ schronisko nie wystawiło go do adopcji. Ogłoszenie na OLX nie przyniosło żadnego rezultatu, było kilka zapytań o psa ale jak tylko osoba dzwoniąca usłyszała, że pies jest w schronisku to od razu rezygnowała. Może tutaj znajdzie się jakiś miłośnik małych czarnych podpalanych kundelków. Historia psiaczka jest podobna jak wielu innych, zaufał niewłaściwej osobie, a ta go zawiodła. Przyprowadziła pod blok, dawała jeść, głaskała ale do domu nie wzięła, psiak był w nią wpatrzony jak w obraz. Niestety innym osobom przeszkadzał, ktoś zadzwonił i zgłosił, że pies jest agresywny(takie słowo klucz), przyjechał patrol i zabrał psa do schroniska. To jest bardzo mały psiaczek, raczej nie chodzi na smyczy, gdy był na wolności to biegał swobodnie.Dysponuję tylko jednym zdjęciem już zrobionym w schronisku, sama nie zdążyłam zrobić. Może tutaj znajdzie swojego pana? Jak do tej pory nikogo nie zainteresowało moje ogłoszenie, dodam tylko, że jakiś czas po tym jak psiak został zabrany do schroniska kontaktowałam się z Wojtyszkami i zapytałam dlaczego pies nie został wystawiony do adopcji. Odpowiedziano mi wówczas, że pies jest agresywny i to jest powód, aż "mi szczęka opadła z wrażenia" jak to usłyszałam, bo to taki spokojny psiaczek, widocznie jego zachowanie to reakcja na schronisko. Wyciągnięcie go z Wojtyszek graniczy z cudem. Najlepszy byłby dom tymczasowy i przygotowanie do adopcji, ale z Wojtyszkami ciężko się rozmawia albo ja nie umiem, nie wiem czy by wydali psa do DT i czy taki się w ogóle znajdzie?
 6. Jestem z zaproszenia. Będę zaglądać na wątek, ale na razie nie mogę obiecać żadnej wpłaty :(.
 7. Zajrzał, zajrzał - dziękuję za zaproszenie. Na wątku Misia też byłam. W marcu finanse juz bardzo nadwyrężone, ale będę o Misiu pamiętać :).
 8. Mam pytanie, czy ta suczka starsza Merry w typie TTB jest jeszcze u Was cały czas?
 9. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Mnie ten ząb to tak bardzo bolał już po wizycie u dentysty :( . Ja generalnie to pilnuję i staram się dbać o to co mi jeszcze pozostało :). Dziś też byłam u dentysty, ale nic robił bo w piatek wiezdżam i balam się ryzykować, ale mam tylko ten nieszczęsny ząb co mnie tak bolał do dokończenia i jeszcze tylko jeden do zrobienia - czyli nie jest tak źle :).
 10. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Dziękuję, ja mam ciężki tydzień. Walczę z bólem zęba. Miałam dziś jechać do psiaków, ale samochód coś "zastrajkował" trzeba jechać do mechanika i sprawdzć :(.
 11. to na razie umówmy się tak, że kiedyś gdzieś razem pojedziemy - to tylko kwestia czasu :)
 12. Na razie taki ogólny zarys, ale na pewno południe Europy, bo ja lubię ciepło :). Do rodziców to Ty masz chyba daleko żeby u nich zostawić psy na kilka dni? A może on mogli by do Ciebie przyjechać na kilka dni, przypilnować zwierzaki. Tak sobie różne opcje wymyślam - w pracy jestem i mam trochę czasu :).
 13. Bardzo dobrze Cię rozumiem . Nie bierz przez chwilę żadnych nowych psiaków pod opiekę. Zaplanuj sobie wakacje, najlepiej nad wodą i w ciepłym kraju :). A może byś chciała pozwiedzać trochę Europę? Bo ja chyba w maju na jakąś objazdówkę się wybiorę. Może dołączysz?
 14. Niestety nie kupię tych spodni - trochę są za duże o 10 cm w pasie i za długie. A ja chcę jeszcze trochę schudnąć do lata :)
 15. Ja przeczytałam w ktorymś poście , że Tola deklaruje dla któregoś ślepaczka wpłaty z wątku staruszków, ale nie wiem o którego ślepaczka chodziło :(
 16. dlaczego nikt nie chce założyć wątku? Czy to z nadmiaru obowiązków? Ja np. nigdy nie prowadziłam jeszcze wątku psa ze schroniska. Jestem daleko, nie ma fb i nikogo nie zmam, ani nie mam kontaktów.
×