Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  36,965
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  107

elik last won the day on January 13

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

16,105 profile views
 1. Łaaałł Dziękuję Aniu :) Ale ja Aniu nigdy nie byłam księgową w instytucji. Owszem kilka razy prowadziłam finanse dla różnych grup bardziej lub mniej oficjalnych. A ponieważ zawsze były to "cudze" pieniądze, to starałam się tak prowadzić rozliczenia, żeby nie było cienia wątpliwości, czy niejasności. Czasem zdarzają mi się błędy i wtedy jest mi strasznie głupio i wstyd, ale zawsze jestem wdzięczna, gdy ktoś czujnie śledzi ze mną rozliczenie.
 2. Witam Cię serdecznie :) Powiedz proszę w jakiej opcji C.W. czy K.T. Na razie zaznaczam C.W. i biegnę zapisać
 3. elik

  BAZAREK PtAsI sezon 1 odcinek 2 do 30 stycznia 2019

  Reklamacji nie będzie. To przecież o pomoc dla jednych i drugich zwierzaków chodzi - sierściuchów i pierzastych. Jak nie obu, to chociaż jednym się pomoże. Spróbuję powiesić jak radzisz :)
 4. elik

  BAZAREK PtAsI sezon 1 odcinek 2 do 30 stycznia 2019

  Puszeczki dotarły, bardzo dziękuję, ale chyba sama będę je musiała zjeść, jeśli nie chcę, żeby się zmarnowały :( Pitaszki nie garną się do jenia :(
 5. Biedak widać, że obolały, zmęczony :( Ale skoro ma ochotę na jedzenie, to znaczy, że jest ok. Cierpi, ale teraz przynajmniej jest szansa, że będzie dobrze. Przed operacją takiej możliwości nie było. Zdrowiej szybko chłopaczku. Ps. Chyba przydałoby się nieco skrócić Dragonowi pazurki.
 6. Witam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków :) Biegnę zanotować :)
 7. Tak właśnie zapytałam Kasię :) Powiedziała, że u suni wszystko dobrze i że jutro zrobi zdjęcia i wstawi na watek. Też jestem ciekawa czy nadal taka bojowa, czy już jej mija :)
 8. Witaj bakusiowa dawno Cie nie było na moich bazarkach :) Bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków. Nr konta podam na PW
 9. Witaj guccio Dziękuję za przybycie i pomoc dla psiaczków Biegnę zanotować
 10. Doszło, doszło i bardzo serdecznie dziękujemy :) Dzisiaj tj. 16.01. na konto suni wpłynęła kwota 20,00 zł od guccio Serdecznie dziękujemy.
×