Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  50349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  146

elik last won the day on September 22

elik had the most liked content!

Community Reputation

7346 Excellent

3 Followers

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

27506 profile views
 1. Szukam postu, w którym Nesiowata pisała o tej wizycie, bo chcę w rozliczeniu powołać się na datę tej wizyty i nie mogę znaleźć tego postu. Coś mi siadło na oczy.
 2. Potrzebny :) ale skoro Nesia go wyrzuciła, to będzie bez. Najwyżej przy okazyji urwę Jej eb i będzie po sprawie :)
 3. Zaczynam się martwić, bo pan miał dzwonić, a jeszcze nie zadzwonił. No cóż, będzie, jak będzie. Szkoda Eluniu, bo wdzianko bardzo ładne i prawie nowe, ale fakt, na małą dziewczynkę.
 4. Aruśku kochany nie choruj skarbie, nie smuć swoich Fanów. Czemu się pogorszyło :( Dostaje odpowiednią karmę więc powinno być dobrze :( Mam nadzieję, że to tylko chwilowe załamanie i po lekach będzie dobrze. Rachunek od weta oczywiście ureguluję jak tylko go dostanę.
 5. Dokładnie to samo pomyślałam, jak oglądałam ten filmik :) Toczka jest przeurocza.
 6. Dzięki za wsparcie Też myślę, że warto się sprężyć, bo może to właśnie ten dom. W każdym razie brzmi obiecująco. Muszę tam pojechać.
 7. Witaj Eluniu :) Bardzo dziękuję za przybycie i serduszko dla zwierzaczków Z Twojego ogłoszenia pojawiła się kolejna szansa dla Kacperka. Dzięki wielgachne Wdzianko nr 5 jest niewielkie. Rozmiar 10. 5. Dżinsowe wdzianko. Firma dorothy perkins. Rozmiar 10. Super wdzianko dla dziewdczynki w wieku szkolnym np na białą bluzeczkę. ramiona 36,5 cm p.p. 45 cm długość 60 cm C.W. - 6,00 zł
 8. Tak bardzo serdecznie zapraszamy. Roześlę zaproszenia, ale dopiero we czwartek, po powrocie na działkę.
 9. Chyba sama w to nie wierzysz :) Na pewno wyjdą Ci śliczne karteczki.
 10. Wielkie dzięki Shirayuki. Jak to dobrze, że akurat wtedy tam byłaś. Uratowałaś te kocięta przed okrutną śmiercią. Oby ten bandyta został ukarany tak, żeby inni bali się krzywdzić zwierzęta.
 11. Tak :) Miałam dzisiaj telefon o Kacperka. Właściwie to ten pan dzwoni już 2 raz. Za pierwszym razem powiedziałam, że ogłoszenie już nieaktualne., ale zobaczył, że jest wyróżnione i zadzwonił dzisiaj z zapytaniem co jest, bo mówiłam, że ogłoszenie już nieaktualne, a zostało wyróżnione :) Pan mieszka koło Wieliczki, czyli niedaleko Krakowa. Piękny dom (przysłał MMS-a, na huśtawce na tarasie wyleguje się owczarkowata sunia) duży ogrodzony teren wokół domu. Głos w słuchawce brzmiał ciepło, spokojnie. Na moją obawę, jak sunia przyjęłaby Kacperka, powiedział, że mogą zrobić sobie wycieczkę w
×
×
 • Create New...