Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  39,525
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  118

elik last won the day on March 27

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

18,599 profile views
 1. Acha dostałam zdjęcie Beni i informację, że Benia nie bawi się z psami, bo się ich boi z wyjątkiem psiaka u babci. Z innego punktu widzenia Benia nie jest ani gruba, ani długa. Jest w sam raz :) Idę spać. Najwyższy czas. Już niedługo, za godzinę, będę wstawać.
 2. Ty chyba już nie śpisz, a ja jeszcze nie :) Za oknem jeszcze całkiem ciemno .Wczoraj zrujnowano mój mały ogródeczek :( Walnęła rura od wody! Że też musiała właśnie pod moim balkonem to zrobić! Inni mają pod balkonami ugór, to ich oszczędziło. W ubiegłym tygodniu mąż dosiał trawę. No to teraz będzie miał trawę, ale jak sobie na nowo posieje. Ja miałam dzisiaj termin do chirurga w przychodni przyszpitalnej, ale przedwczoraj pani zadzwoniła, że musi mi przełożyć termin. Na 7 maja, ale tym razem znowu do tego lekarza, który mnie przyjmował na SORze. Może to i lepiej. Ale kiedy to się wreszcie skończy!
 3. No i bardzo dobrze, bo to było do śmiechu :) Ten rehabilitant to fajny gość, też się czasem razem się uśmiechniemy, jak powiem, że mu oddam, albo że zgłoszę gdzie trzeba :) Wiem, że musi tak mocno to robić, ale czasem tak boli, że aż trudno wytrzymać. Ja też lubię ludzi z poczuciem humoru :)
 4. A my pięknie dziękujemy za potwierdzenie :)
 5. Mnie powaliło przerażenie w jej oczach :( Widać jak maleńka jest przerażone tym co ją spotkało :( Oby ci państwo zakochali się w tej suni.
 6. A ja miałam dzisiaj bardzo intensywny dzień i to od samego rana, ale to tak bywa, gdy w danym dniu mam rehabilitację, co zabiera mi 3 godziny, a dzisiaj właśnie miałam. Początkowo miałam co drugi dzień, ale po tym, jak "wypadł" mi jeden dzień, wszystko się pozmieniało i bywa, że rehabilitacje mam tylko raz w tygodniu. Ten tydzień jest właśnie taki. Okropnie mnie maltretuje ten rehabilitant. Dzisiaj powiedziałam mu, że poskarżę się mamie :) Do dzisiaj mam siniaki z poprzedniego tygodnia. Ale podobno tak musi być. Jestem ugniatana, szczypana, szturchana, zasysana do jakiejś gruszki i licho wie co jeszcze. Dobrze, że chociaż mnie nie kopie Mam jeszcze trzy godzinne sesje. Czy ja to przeżyję?
 7. I jeszcze dziewczynka Basia pisze tak: I jeszcze ona :( Na cito trzeba jej pomóc. Oddana przez właścicieli strasznie cierpi w schronisku. Ma ok 1 rok i waży 4 kg. Cudowne stworzenie. Przekochana, urocza. Imienia też nie podali :( Nazwałam ją Kofi. Te oczy
 8. Miałam dzisiaj Basiu goniony dzień :( dopiero teraz mogę wstawić zdjęcia które mi przysłałaś. Basia tak napisała: Taki wrak trafił do schroniska. Właściciel ponoć go oddał, bo leży w szpitalu. Nie chcę komentować stanu psiaka. No cóż różni są właściciele.,,, Ten piesek to może nie jest jednak staruszek. On chyba tylko zmęczony przeżyciami i zaniedbany mocno
 9. Chodziło mi Martusiu o to, że o potwierdzenie trzeba dodatkowo prosić, nie wystarczy, gdy poprosi się zawiadamiając o wpłacie kasy. Może nie ma dostępu do netu?
 10. Martusiu przy okazji poproś o potwierdzenie wpłaty 300,00 zł. Szkoda, że trzeba o to prosić.
 11. Bardzo fajne wieści przekazujesz :) Może dla "normalnego" psa, to żadne rewelacje, ale w przypadku Fado, to cieszą takie normalne psie zachowania, nawet ta ucieczka przed Tobą, to też dobra wiadomość. Fado się zachowuje, reaguje, a nie siedzi zamknięty w sobie, czekający na kolejny ból, kolejne nieprzyjemne zdarzenie. Broni się ucieczka, a nie kłapaniem na oślep. Ja się cieszę :) Dobrze, że masz już dostęp do świata i świat do Ciebie :)
×