Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  43,529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  127

elik last won the day on September 27

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

22,751 profile views
 1. Na to liczę, ale jeśli będzie bardzo płakał w kennelu, to nie pozostanie nam nic innego do spania, jak tylko legowisko na podłodze :)
 2. Żeby waga przekroczyła 20 kg, to jedna puszka musiałaby ważyć ponad 2 kg :) Może źle ujęłam. Proszę 10 x poz. 2 :)
 3. Tak Nesiu :) Napisałam o tym wyżej. Mam kennel i spróbuję go zastosować na noc, żebyśmy my nie musieli spać na podłodze :) Zaraz po operacji pewnie zaakceptuje kennel, ale obawiam się, że gdy trochu dojdzie do siebie, to będą protesty.
 4. Sorki, ale dopiero teraz mogę tu przysiąść. Pan od 3 lat samotny. Ma bardzo pozytywne podejście do tematy. Dla niego pies, to przyjaciel, a wg jego słów Kenzo, to miłość od pierwszego spojrzenia. Jak zobaczył jego zdjęcie, to powiedział - tylko ten, żaden inny. Pan Tadeusz mieszka na 4 piętrze, ale jest winda. Moim zdaniem w jego mieszkaniu Kenzo będzie się dobrze czuł. Będzie mógł sam wybrać sobie miejsce na legowisko. Pan wie, że legowisko, to miejsce, gdzie królem jest pies. Pan pracuje w domu, choć czasem praca wymaga wyjazdów, ale nie są to częste sytuacje.Kenzo dostanie tyle czasu ile będzie potrzebował, żeby uznać dom za swój, a pana Tadeusza, za swojego człowieka. Będzie dobrze :)
 5. Niestety Gabrysiu to poważna sprawa i operacja jest konieczna. Odbędzie się we wtorek o godz. 15-tej. Mamy po niego przyjechać dopiero po 4 godzinach, a więc operacja poważna, a po niej 3 miesiące rehabilitacji :( Tego się najbardziej boję.
 6. Na fb przydałoby się wydarzenie. Może pokazać go na jakiejś grupie? Ja niestety nie jestem mocna na fb. zbyt wiele zmian, a ja rzadko tam bywam.
 7. Tak, na OLX. Jak będzie tekst to go ogłoszę na kilka miast. Biedactwo, taka sympatyczna mordka :(
 8. Jak ja położę się już do spania, to Alfik kładzie się obok mnie więc w nocy kładłby się z nami na podłodze, ale w ciągu dnia też wyskakuje na łóżko i podsypia wyciągnięty na poduszkach. Ale Anulka podsunęła mi pomysł z kennelem. Noce Alfik będzie spędzał w kennelu, a my w łóżku :) W ciągu dnia wszystkie meble, na które psiaki wskakują, łącznie z łóżkiem, będą założone pudłami. Na pewno też nie będzie łatwo, bo z pewnością Alfik będzie się buntował na zamykanie w kennelu, ale mam nadzieję, że po kilku dniach zaakceptuje sytuację.
 9. Miałam taki zamiar otworzyć nowy bazarek 154.12. ale kilka nieprzewidzianych, nie cierpiących zwłoki spraw pojawiło się na horyzoncie i ten termin jest raczej nierealny. Mam jednak nadzieję, że uda mi się otworzyć bazarek jeszcze przed świętami. Co do ograniczeń bólowych Alfika, to nie mam złudzeń, że po kilku dniach po operacji, gdy będzie go bolało nieco mniej, będzie skakał, podskakiwał, biegał, bo teraz to robi pomimo bólu. Momentami skika na 3 łapkach, ale na łóżko, czy fotele wskakuje.
 10. Na pewno jest uzasadnienie potrzeby tak długiego unieruchomienia, ale jak to wytłumaczyć Alfinkowi? Człowiek dla własnego dobra wiele zniesie, ale psiak tego nie pojmie, że to dla jego dobra. Kennel to dobry pomysł, jednak na pewno nie będę go w nim zamykać na stałe, ale jest to dobry pomysł na noc. Nie będziemy musieli spać na podłodze. W ciągu dnia wszystkie wyższe powierzchnie, łącznie z naszym łóżkiem będą zabezpieczone pudłami, a na noc Alfik do kennela, a my na łóżko. Dzięki za pomysł :)
×
×
 • Create New...