Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  37,679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  109

elik last won the day on February 14

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

16,732 profile views
 1. Ja deklaruję stałą miesięczną wpłatę w wysokości 30,00 zł oraz bazarki. Z uwagi na już podjęte zobowiązania, nie jestem w stanie zagwarantować obecnie więcej. Gorąco proszę o pomoc w utrzymaniu Aureliusza
 2. Aureliusza przyjmie do swojego hotelu kikou. Koszt miesięcznego pobytu to kwota 250,00 zł + opieka weterynaryjna + worek karmy raz na 3 miesiące. Transport załatwia Basia. Psiaczek pojedzie razem z sunia Balbinką, która także na starość została porzucona i znajduje sie w tym samym schronie, co i Aureliusz.
 3. Wątek Aureliusza, na który bardzo serdecznie zapraszam. Proszę o aktywną obecność na wątku i pomoc u utrzymaniu psiaczka. Wątek Aureliusza
 4. Aureliusz ma imię, ale tylko to i nic poza tym :( Głuchy, niedowidzący staruszeczek znalazł się w schronie. Nie znamy jego historii, co działo się z nim dotychczas. Nie znamy nawet jeszcze jego wieku, ale możemy się domyślić z jego wyglądu i z faktu porzucenia go, że nie miał dobrego życia. Zapewne piękny kiedyś psiak, tak dzisiaj wygląda Smutny, sierść w nieładzie, a przecież tak niewiele trzeba, żeby psiak był szczęśliwy, zadbany :( Czy można przejść obojętnie obok tego biedaczka? Ja nie potrafię. Bardzo chcę poprawić jego parszywy los, ale sama nie udźwignę finansowo, ponieważ mam na BDT niespełna roczną Tinusię, która niedawno szczęśliwie wygrała walkę z parwowirozą i Lunę w PDT, której brakuje do pokrycia miesięcznego kosztu utrzymania 130,00 zł oraz kilka stałych deklaracji na różne psiaki. Dlatego bardzo gorąco Was proszę o pomoc w utrzymaniu Aureliusza. Ten psiak jest już u schyłku swego życia. Niech chociaż ten czas będzie dla niego łaskawy.
 5. Boguniu, bardzo ładny tekst :) Dodaj jeszcze może, że kocha także dzieci i łagodna do kotów. Wybierz zdjęcia i ogłaszaj :) Jak ktoś ja pokocha, to poczeka :) A może niepotrzebnie o tym piszczeniu pod drzwiami? To nie jest jakieś długotrwałe, a ktoś czytając może się zniechęcić.
 6. Boguniu bardzo serdecznie dziękuję Gdybyśmy znalazły dla niej dom, byłoby mi łatwiej finansować kolejne psiaczki. Na razie nie wyróżniam, bo jest na początku ogłoszeń, ale w niedzielę rano wyróżnię to ogłoszenie.
 7. Dołączyłam Cię do Nesiowatej, której już podałam konto.
 8. Śliczne wisiorki :) Zalicytowałam.
 9. Też żałuję, bo u Ciebie miałby dożycie jak w psim raju :) Ale Lisiczka też czł... znaczy się też pies i też się jej coś od życia należy :) Wielgachne dzięki Iwonko
 10. Stokrotne dzięki Iwonko Oczywiście założę psiunkowi osobny wątek i podeslę Ci link. Będę prosiła wszystkich, którzy deklarow3ali wpłaty dla Teosia, żeby przenieśli swoje deklaracje ma tego psiaczka. To też niewidomy dziadeczek.
 11. To Luneczki na razie nie ogłaszaj, bo się sunia opatrzy bez możliwości adopcji, bo kto zdecyduje się na adopcje nic o suni nie wiedząc, poza tym ile waży i mierzy i spadnie kilka stron na dół. Poproszę Elżunie o tekst i może wtedy ja ogłosimy.
×