Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content Count

  19,567
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Havanka last won the day on March 31

Havanka had the most liked content!

Community Reputation

2,273 Excellent

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja również będę u Fibi do szczesliwego zakonczenia jej bezdomności. Cieszę sie, że najgorsze ma juz za sobą.
 2. Kolejne szczęśliwe zakończenie psiej tułaczki ! Bardzo się cieszę, ze Reszka będzie miała odpowiedzialny dom, w którym niczego jej już nigdy nie zabraknie. Bądź szczęśliwa malutka !!!
 3. Przepraszam, że zaglądam do Tobisia po tak długiej przerwie, ale miałam ciężki czas. Chciałam napisać, ze pan Mariusz, którego poruszył los naszego Tobiego, co jakiś czas pisze do mnie i pyta o niego. Udostępnia go na fb, ale na razie bez skutku. A odzew z ogłoszenia na Olx na razie zerowy.
 4. Przybiegłam do Reszki, żeby poznać efekt dzisiejszej wizyty. Reszka zaprezentowała sie wspaniale, a zainteresowani adopcją? Oczywiście kciuki mocno trzymam !
 5. Dziękuję Tolu. Dzisiaj miałam zapytanie, czy Reszka nadaje się do towarzystwa dla jamnika szorstkowłosego. Odpowiedź była już zawarta w treści ogloszenia. Wyróżniłam też swoje ogłoszenie na 7 dni. Może wystarczy?
 6. Marysiu, wiem. Rozmawiałam z Tolą i doszłyśmy do wniosku, że można je też wykorzystać, bo obie są teraz do siebie bardzo podobne. Reszka ma ładne zdjęcia, ale wszystkie na kanapie. Chciałam pokazać też suczkę w pozycji stojącej.
 7. Reszka wygląda kwitnąco ! Też zrobiłam jej OLX na Szczecin: https://www.olx.pl/oferta/podobno-jestem-aniolem-reszka-CID103-IDFTdOg.html Trzymam kciuki za super domek !!!
 8. Zrobione. Chciałam, żeby było widoczne w już niedzielę, dlatego sprężyłam się. Jutro znów będzie deficyt czasu. Trzymam mocno kciuki za domek i serdecznie pozdrawiam !
 9. Ostatnie zdjęcia są bardzo fajne. Wykorzystałam je do ogłoszenia na OLX: https://www.olx.pl/oferta/wyroslem-na-rudego-tygrysa-teraz-czekam-na-nowy-dom-CID103-IDFSw7J.html Powodzenia Rudi !!! Elu, gdyby coś trzeba bylo zmienić lub uzupełnić, to pisz. Jak będą nowe zdjecia, to też wstawię do ogłoszenia.
 10. Dobry wieczór. Odnalazłam bazarek dla Tuptusia i chciałam zakupić dla niego serduszko za 20 zl. Zostawiam pozdrowienia i proszę o numerek do wpłaty.
 11. Zrobiłam Hopi ogłoszenie ze zdjęciami, które już są. Najwyżej podmienię, gdy będą nowe; https://www.olx.pl/oferta/dlugowlosa-hopi-mix-yorka-do-adopcji-CID103-IDFIG9i.html Trzymam mocno kciuki za super domek !
 12. Chętnie pomogę. Poczekam jeszcze na zdjęcia i zrobię Hopi olx na Kraków.
 13. Mnie podobają się te zdjecia ( pokazują piękne futerko i urodę Orionka): Poza tym proponowałabym, żeby wstawić kilka domowych zdjeć, zeby zasugerować, że nie jest to pies do budy ani do kojca, ale pełnoprawny członek rodziny.
×
×
 • Create New...