Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content Count

  18,242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Havanka last won the day on September 16 2018

Havanka had the most liked content!

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to udało sie ! Bardzo,bardzo sie cieszę ! Jeszcze poczekam na wiecej informacji.
 2. Moje wyróżnienie dla Spinki już się skończyło. Czy teraz ktoś mógłby ją wyróżnić z nowymi zdjęciami ponownie? Chociaż na tydzień. https://www.olx.pl/oferta/radosc-na-czterech-lapach-do-pokochania-od-zaraz-CID103-IDAfAbF.html
 3. Fajnie Tolu,że zrobilas nowe zdjecia. Jutro wstawię na Olx. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nikt nie dzwoni. Myślałam,że Spinka szybko znajdzie dom.Moze to wina zblizajacych się wakacji?
 4. Już wkrótce Faworek zaskoczy nas zmianą swojego image. Jest bezpieczny, nie głoduje i ma kogoś, kto się nim opiekuje. W takich warunkach szybko rozkwitnie i zauroczy każdego.
 5. Miejmy nadzieję, ze się nie pojawią. Juz limit nieszczęść i chorób Oro wykorzystał. Teraz czas na lepsze życie !
 6. Nie mogło być inaczej ! Zamojska, czarna perełka, też doczekała sie domku jak z bajki !
 7. Bubu ma już Olx na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/bubu-maly-piesek-ktory-zaraza-usmiechem-i-daje-duzo-radosci-CID103-IDAp6Yi.html Powodzenia piesku !!!
 8. Chciałam wykorzystać to zdjecie, ale w wersji początkowej było za dużo łąki. Teraz jest super ! Dam go jako pierwsze.
 9. Ależ ulga... Teraz mam nadzieję, że Orus jeszcze dlugo będzie korzystał z dobrego życia. Trzymaj się piesku i nie rob nam wiecej "takich niespodzianek". Śmierć Teosia strasznie bezsensowna. Majac psa w domu i taki balkon juz na początku mozna bylo go zabezpieczyć. Teos przyplacil zyciem brak wyobraźni swojej pani.
 10. Bezik ( Basti ) na Poznań: https://www.olx.pl/oferta/basti-w-bursztynowym-futerku-i-cudownym-usmiechu-do-adopcji-CID103-IDAnTjT.html
 11. To się nazywa "MIEĆ FARTA" ! Czarus jesteś prawdziwym szczesciarzem !
 12. Bardzo przygnębiające wiadomości. Tez jestem zadania,że dopóki nie cierpi,niech nacieszy sie choc trochę życiem. Tak mi przykro...
 13. Tak wiem, bo już korzystałam z nich wcześniej przy pisaniu ogłoszeń poprzednim psiaczkom. To super pomysł, bo nie trzeba "biegać" po wątku w poszukiwaniu informacji.
×