Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content Count

  17,585
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Havanka last won the day on September 16 2018

Havanka had the most liked content!

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aż miło popatrzeć na zapasy dziewczynek ! Obydwie waleczne i nieustępliwe. Dobrały się jak w korcu maku. Nareszcie wiedzą, co to jest szczęśliwe, psie życie !
 2. Interes sie kręci, bo jest czym handlować ! Zapraszamy do zakupów !
 3. Szybko się "uwinął" z domkiem. Szczęściarz ! Szczęśliwego życia maluchu !
 4. Będzie ciężko o wspólny dom. Oglądalność duża, ale tylko 1 obserwator. Jutro wykupię wyróżnienie na tydzień. Może przy odrobinie szczęścia się uda? Natomiast Lunce użyczył swego wizerunku Bonifacy, bo jest bardzo do niej podobny. Jak będą zdjecia, to też wypromuję ogłoszenie .
 5. Jaaga, cokolwiek bym nie napisała, to i tak nie wyrażę swoich uczuć. Dziękuję, ze byłaś w życiu Limby tym, czego jej brakowało najbardziej. Dzieliłaś z nią cierpienie i radość z lepszych chwil, byłaś oparciem i pomocą w trudnych. W Twoim domu, Limba zdążyła poznać miłość człowieka, choć nie zdążyła się nią nacieszyć... Do zobaczenia suniu w lepszym świecie.
 6. Jakieś złe fatum przerwało jego młode, szczęśliwe życie. Ogromny żal do złego losu i smutek, że tak krótko miał własną, ludzką rodzinę, którą pokochał nad wszystko. Teo, piękny, radosny i kochający życie pies. Takim go zapamiętam. Do zobaczenia piesku...
 7. Ogłosiłam kocie rodzeństwo ( Krecik i Fruzia )na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/podwojne-hebanowe-szczescie-do-wziecia-CID103-IDye9kj.html oraz Lunę ( Balbinka ): https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-swoja-ukochana-pania-balbinka-CID103-IDyeED6.html
 8. Podrzucimy wysoko bazarek noca ! Wciąż zapraszamy po MEGA fanty i serduszka !
 9. Moze to i dobrze,ze zostal usunięty tylko jeden guzek. Teraz wszystko zalezy od wyniku badania.Kiedy bedzie wynik?
 10. Czyli nie jest najgorzej. Przyznam, że bałam się o nią, bo ten guz był bardzo duży, wiec i rana po nim też pewnie rozległa. Dobrze, ze jest zabezpieczona antybiotykiem. Cały czas mam nadzieję, ze to warczenie, to skutek stresu, może i dyskomfortu i że minie, kiedy sunia dojdzie do siebie po tych wszystkich zmianach.
 11. Wcześniej miałam jeszcze 3 zapytania. Jedno ze Szczawna Zdroju, w drugim pan prosił o numer telefonu do kontaktu ( jest w ogłoszeniu), a w trzecim pani pytała, czy suczki mają podszerstek (alergia). Nie wiem, czy oddzwonili do Hani. Mam nadzieję, ze jeszcze zadzwoni ten właściwy telefon.
 12. Miałam dziś 2 zapytania o Sarę i Majeczkę. Jedno beznadziejne już na wstępie, a w kolejnym pani pytała o wiek i stosunek do innych zwierząt. Aż musiałam zajrzeć do ogłoszenia i zobaczyć, czy nie pominęłam tych danych. Wszystko jest. Pani ma dzwonić do Hani.
×