Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Posts

  20002
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Havanka last won the day on March 31 2020

Havanka had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Havanka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2.4k

Reputation

 1. W oczekiwaniu na tekst Tysi, napisałam też swój. Może się przyda... Kokos, w typie BOS, czeka na nowy dom. 7-letni Kokos jeszcze do niedawna przebywał w schronisku. Pięć lat temu, po raz ostatni czuł zapach świeżej trawy i korzystał z życia nieograniczonego betonem i żelaznymi kratami. Od tego momentu, ten uroczy pies musiał zmagać się z trudem schroniskowego życia. Każdy kolejny dzień, był dniem spędzonym w zamkniętym boksie bez spacerów, bez bliskości człowieka i nadziei na lepsze jutro. Czas spędzony za kratami musiał być dla niego wyjątkowo trudny. Los jednak upomniał się o niego. Dzięki wielu ludziom, został umieszczony w domowym hoteliku dla psów, w woj. śląskim. W tym przyjaznym miejscu, Kokos odżył, nabrał chęci do życia i pokazał swój wspaniały charakter; spokojny, zrównoważony, może niezbyt wylewny w okazywaniu radości, ale przepełniony wdzięcznością za odmianę życia. Całkiem dobrze chodzi na smyczy, nie ma w nim cienia agresji, na koty nie zwraca uwagi. Idealnie funkcjonuje w domu, zachowuje czystość i uwielbia spanie na kanapie. Kokos jest wykastrowany. Obecnie waży ok. 28 kg, w kłębie ma 66 cm. To przesympatyczny, kochany pies, który doznał w życiu wiele zła. Chcemy, by następne lata przeżył spokojnie i szczęśliwie, wśród ludzi, którzy dadzą mu poczucie bezpieczeństwa i miłość, której mu zawsze tak brakowało. Wszelkie informacje dotyczące adopcji, tylko pod podanym numerem telefonu...... Zanim wydamy Kokosa, chcielibyśmy poznać nową rodzinę i podpisać umowę adopcyjną. W razie problemów z transportem, spróbujemy pomóc.
 2. Dotarłam i ja na wątek białego psiaczka. Niestety mogę pomóc jedynie deklaracją 15 zł przez pół roku i w przyszłych ogłoszeniach.
 3. Nie jest najgorzej ! Myślę, że po kilku dniach wszyscy mieszkańcy poznają się już i zaakceptują. Tobi pozna nowy dom i zwyczaje. Jednak wciąż jeszcze trzymam kciuki !
 4. Tobi pewnie w podróży. To dla niego ciężki dzień, pełen wrażeń. Też czekam na info i fotki. Wciąż trzymam kciuki !
 5. Tobi, maluszku, bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki ! Bądź szczęśliwy w nowym domu !
 6. Z przyjemnością i ogromną radością, zakupię dla Tobisia niebieski i zielony kanister. To już ostatnia prosta do wlasnego domu ! Livko podrzuć proszę numerek do wpłaty.
 7. Przyszłam z kciukami za Rabarbarka, żeby szczęśliwie dojechał do swojego, nowego domu i nie stresował się za bardzo. Powodzenia maluszku ! To już twój na zawsze domek !
×
×
 • Create New...