Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content Count

  19812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Havanka last won the day on March 31

Havanka had the most liked content!

Community Reputation

2373 Excellent

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, zrobiłam na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/axa-i-ayla-przesympatyczny-duet-do-adopcji-CID103-IDH9EjY.html Tak sobie teraz pomyślałam, ze moze przez "chwilę" nie robić ogłoszeń osobno. Dajmy im szansę na wspólny dom. Jeżeli jednak nie będzie zainteresowania duetem, to wtedy zrobimy ogłoszenia osobno.
 2. Wolałam jednak zapytać... No to zaczynam od wspólnego. Przed weekendem zrobię suczkom osobno. Aniu, jakie województwo proponujesz?
 3. Murka wystawiła Axie i Ayli bardzo pozytywne opinie, zrobiła świetne zdjecia i aż mnie korci, zeby zrobić im już wspólne ogłoszenie...
 4. Holka jest wciąż kruszynką i to przeuroczą ! Najważniejsze, ze ma wspaniały dom i jest kochana !
 5. Myślę, ze wiekszość tych biedaków pod skołtunioną, brudną sierścią i smutkiem na pyszczkach, ma cudowne charaktery. Żeby przetrwać w tak dużej grupie, nie mogą okazywać słabości. Dopiero w warunkach domowych okazuje się, ze to cudowne, przyjazne stworzenia. Za kilka dni nie poznamy Ferriego !
 6. Solar na Wrocław z nowymi zdjeciami: https://www.olx.pl/oferta/mlody-inteligentny-solar-w-typie-labradora-do-adopcji-CID103-IDGYsJn.html
 7. Ogłoszenie Solara na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/solar-czarny-diamencik-do-adopcji-CID103-IDGYsJn.html
 8. Weszłam na wątek, by poczytać jak się miewa Baffi w nowym domu, a tu wieści takie, że mnie zmroziły ! Czytam i nie mogę uwierzyć... Jak teraz można zaufać komukolwiek. Szczęście w nieszczęściu, ze pani ze schronu wykazała się rozsądkiem i Baffi mógł wrócić do Szafirków. Zaraz wznowie ogłoszenie.
 9. To może i ja wyrażę swoje zdanie. Myślę, że dzieci w tym wieku nie są najlepszą opcją dla Kacperka. Może są nauczone zasad postępowania wobec psów, ale jak to dzieci, przeważnie są głośne, biegające, pełne energii. Kacper nie będzie sie czuł dobrze w takich warunkach. Na pewno będzie zestresowany. Widzę go raczej w spokojnym domu ze starszymi dziećmi lub osobami dorosłymi.
×
×
 • Create New...