Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content Count

  18,990
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Havanka last won the day on September 16 2018

Havanka had the most liked content!

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak niewiele im do szczęścia potrzeba; pełna miska i możliwość zabawy z kumplami... Joasiu, na pewno masz juz na koncie przelew na Gretę. Potwierdź na bazarku.
 2. Wygląda apetycznie, ale szybko idzie w bioderka. Chętnie napije się pysznej kawy i zaproszę na bazarek, tym bardziej, ze dzis ostatni dzien !
 3. Na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/grafi-czarna-perelka-do-adopcji-CID103-IDDgkoN.html
 4. Mnie skojarzyła się Mimi z księżniczką na ziarnku grochu; łoże wypasione, mięciutkie a i tak coś uwiera...
 5. Pieniążki już rozdysponowane, powinny być na kontach skarbników. Czekam na potwierdzenia. Pisankę zdobyła MikAga ! Aguś, gratuluję i dziękuję ! Wysłałam już do Ciebie pw z prośbą o adres do wysyłki.
 6. Wpadłam na pyszną, bazarkową kawę Livki, bo u mnie niestety już sie skończyła. Przy okazji podrzucę i zaproszę niezdecydowanych !
 7. Przed chwilą wpłaciłam na konto Gabi 56 zł z bazarku transportowego. Kiedy już się zameldują, proszę, potwierdź Saro ich odbiór na bazarku. Link w moim podpisie.
 8. Dobrze, ze Bruno jest w dobrej kondycji zdrowotnej. Robale się wybije , zadba o sierść i do domu... Livko, podaj mi na pw numerek do wpłaty na Brunka. Mam 56 zł z bazarku.
 9. Na koncie mam już wszystkie wpłaty ! Kochani, bardzo Wam dziękuję ! Zebraliśmy w sumie 634 zł. Dzięki temu, że nowe rodziny Jogiego i Nugata częściowo pokryły koszt transportu (sumie 190 zł), nam pozostało wpłacić juz tylko 300 zł. 634 zł - 300 zł transport = 334 zł 334 zł : 6 pasażerów = 56 zł Każdy psiaczek jadący tym transportem do hoteliku, otrzyma na start 56 zł. Za transport już zapłaciłam a wieczorem zrobię przelewy do skarbników poszczególnych psiaczków.
 10. B-d, nie ma jeszcze opóźnienia, bo bazarek dopiero się zakończył. Pięknie dziękuję za wpłatę, no i za dodatkową miseczkę karmy ! Pozdrawiam serdecznie !!!
 11. Właśnie wybiła godzina 20.00. Bazarek już zamknięty. Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc finansową, za wytrwałość w pokazywaniu bazarku, za świetne gagi obrazkowe i pyszną kawę. Dzięki Wam udało się zebrać pieniażki na transport i dodatkowo na mały "posag" dla każdego psiaczka, zaczynającego nowe życie ! Dziękuję, że zawsze można na Was liczyć !!! Czekam jeszcze na 3 wpłaty...
×
×
 • Create New...