Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  28,816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

ewu last won the day on June 21 2019

ewu had the most liked content!

About ewu

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. odnośnie fanyuw na bazarku elik 

   

  fant nr 100 to nie jest kamień ksieżycowy a kamień "noc kairu" kamień ksieżycowy jest jasny  i nawet maleńki jest drogi  np taki https://www.pakamera.pl/pierscionki-zlote-kamien-ksiezycowy-delikatny-pierscionek-nr2309080.htm   za to "boc Kairu" który jest na tych kolczykac to stntetyk i jest za grosze  a to wielka róznica tak jak diament i cyrkonia  https://www.ankabizuteria.pl/subtelne-srebrne-kolczyki-z-kamieniem-noc-kairu?gclid=CjwKCAiAy9jyBRA6EiwAeclQhIEDehi1mZFTbvgeFo5nv6-Fy2z2AvLPGB3CYYIQJCwOTcRH13pIyBoCNGQQAvD_BwE

 2. Ewciu ona jest dopiero od czwartku wieczorem u Państwa. Państwo chodzą na spacery ale i tak w domu i w ogrodzie wszystko jest nowe i ciekawe.
 3. Na razie cisza ale mam nowe zdjęcia. Poproszę o ogłoszenia zaraz jak wrócę.
 4. Tylko czy da się użyć trytytek. Musi być odpowiednio dużo otworów.i na górze i w dolnej części.
 5. Koniecznie trzeba go obwiązaC., transporterek może się otworzyć jak się będzie szarpać. Ja woziłam pociągiem dzikie suczki i wiem co wyrabiają:( Czasem coś nie wskoczy, trzeba 5 razy sprawdzić i koniecznie ale to koniecznie porządnie obwiązać . To zazwyczaj plastik made in China...Trudny moment przy wsiadaniu i wysiadaniu:( Transportera nie wolno trzymać za rączkę tylko objąć rękami i przycisnąć do siebie stroną od kratki .Ten pociąg mnie naprawdę martwi ale jak nie ma wyjścia to należy podejść do sprawy z duża dozą ostrożności. Sunię wypuścić u [email protected] a za wysyłkę transporterka do właściciela ja zapłacę.
 6. Mam WhatsApp ale z ogłoszeń nie dzwonią na Whatsapp tylko na komórkę. Poza tym poza domem gdzie jest WIFI włączanie transmisji danych kosztuje majątek.
 7. Tak , Bajka. W domu przybiega na każde zawołanie, jak zwiała to Pan musiał się natrudzić żeby zechciała wrócić.
 8. Tak , Bajka. W domu przybiega na każde zawołanie, jak zwiała to Pan musiał się natrudzić żeby zechciała wrócić.
 9. To Bajka., pomyliłam się , przepraszam:)
 10. A co z transporterkiem? Ja mam i mogłabym dać ale mieszkam daleko. Nie dotrze nawet kurierem do niedzieli.
 11. Jeśli sunia nie jest dzika to Pan powinien wykorzystać zaufanie. Myślę , że łagodne i spokojne podejście powinno dać efekt. Oby się udało. Biedna malutka, co ona przeżywa.
 12. Byłam u Bajki. Strasznie mnie obszczekała:) Niestety dzisiaj będąc z Panem w ogrodzie, na oczach Pana wcisnęła się pomiędzy podmurówkę i siatkę i zwiała. Pan ją usiłował złapać ale podchodziła i odskakiwała zabierając smaczki . Udało się ale Państwo są zmartwieni. Na razie będzie chodzić po ogrodzie na smyczy a Pan kupi specjalne śledzie i powbija je do ziemi zahaczając o siatkę. Ogrodzenie jest bardzo solidne ale ona pcha się pomiędzy siatkę ( mocno naciągniętą na na twardy drut) i przepycha pomiędzy. siatką i podmurówką.Poza tym jest grzeczna i uwielbia przede wszystkim Pana i syna.
 13. Pojutrze skoro świt wylatuję do Szwajcarii, wracam 1 go marca. Niestety koszt odebrania połączenia to 5 zł za minutę a nawet więcej..:( Nie będę odbierała telefonów z tego powodu. Marta jest już jedną nogą w ds a ma ogromne powodzenie, czy mogę prosić o zamianę na inną suczkę z numerem telefonu do Magdy. U Oskarka też chciałbym zmienić numer.
×
×
 • Create New...