Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  28,124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

ewu last won the day on June 21

ewu had the most liked content!

About ewu

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rudy dziadek jest awaryjnie u mojej Znajomej w Krakowie. Docelowo pojedzie do Kikou ale musimy mieć pewność , że nie ma żadnej choroby zakaźnej. Cały czas dostaje kroplówki, nie ma temperatury , niestety nie bardzo chce jeść. Dostaje Convalescence, wczoraj wieczorem zjadł odrobinę kurczaka. Wetka oceniał go na 10-12 lat. Zęby ma ładne ale reszta organizmu wskazuje na taki wiek. Serduszko jest powiększone:( Ewa Marta , Ellig dziękuję Wam za wzięcie pod skrzydła tego biedaka.W schronisku był bez szans.
 2. Rudy dziadek jest awaryjnie u mojej Znajomej. Docelowo pojedzie do kikou ale musimy mieć pewność , że nie ma żadnej choroby zakaźnej. Cały czas dostaje kroplówki, nie ma temperatury , niestety nie bardzo chce jeść. Dostaje Convalescence, wczoraj wieczorem zjadł odrobinę kurczaka. Miał zrobione badania krwi i USG.USG na szczęście nie wykazało niczego niepokojącego, wyniki krwi też są niezłe.Posłałam Ewie Marcie na maila. Wetka oceniła go na 10-12 lat. Zęby ma ładne ale reszta organizmu wskazuje na taki wiek. Serduszko jest powiększone:( Ewa Marta , Ellig dziękuję Wam za wzięcie pod skrzydła tego biedaka.W schronisku był bez szans.
 3. Po wielu próbach mam na chwilę internet. Miałam go już raz dzisiaj ale zanim napisałam post to go wywaliło. Myślałam ,że to Kaspersky blokuje ale okazało się ,że karta sieciowa szwankuje. Dziękuję Wszystkim za obecność i pomoc dla psiaków. Doszły nowe wpłaty Agnieszka105 15 zł Anonimowy Darczyńca 30 zł. Dziękuję:)
 4. Konto 84 1750 0012 0000 0000 4095 8878 Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Darowizna : dziadek ze zmiażdżoną łapką Dziękuję:)
 5. Dziękuję. Proszę o wpłatę na konto Wolontariatu z dopiskiem:: Dla dziadka ze zmiażdżoną łapką.
 6. Wiem Elu. Ja niestety nie dam rady finansowo tego udźwignąć.
 7. Niczego dobrego w życiu nie zaznał, wyniszczony, obolały, biedny. Teraz będzie coraz zimniej, jak ma przetrwać w schroniskowym boksie, wyłysiały , bez łapki. Łapka już dawno została zmiażdżona, musiał strasznie cierpieć. Teraz na tym zmiażdżeniu jest otwarta rana do kości. Nie pozwólmy mu dalej cierpieć.
 8. Błagam pomóżmy mu, wystarczy jakieś miejsce, on wiele nie potrzebuje.
 9. To zbiórka zrobiona przez Panie pracujące w lecznicy , w której ma być amputacja łapki. Niestety nawet po zabiegu piesek nie może tam zostać bo nie jest to lecznica całodobowa.
×
×
 • Create New...