Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  29917
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

ewu last won the day on August 18

ewu had the most liked content!

Community Reputation

1669 Excellent

3 Followers

About ewu

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dunaj w listopadzie będzie miał konsultację u okulisty. Oczko zrobiło się białe ,dostawał krople z osocza, maści ale nie pomogły.
 2. Chciałam zamieścić zdjęcia cudnej młodej suni ale za nic się nie udaje:(
 3. Trzeba bardzo dokładnie przyjrzeć się tym dzieciom i ogrodzeniu. Czy dzieci zamykają drzwi jak biegają do ogrodu. To bardzo ważne.
 4. Ja mam w podobnym wieku wnuki. Wnuczka skończyła 4 wnuk 8. Są od zawsze uczone bycia z psami, szacunku dla psów ale przyznam szczerze, że miałabym sporo obaw w przypadku wycofanego i strachliwego psa. Ja się już boję cokolwiek radzić bo pomyślicie ze nic mi nie pasuje. Ten dom obok Raciborza był wg mnie rewelacyjny, tylko kwestia tej niepełnosprawnej córki do sprawdzenia. Jutro miałam jechać ale Pan odwołał wizytę. Nie ukrywam, że bardzo mi przykro z tego powodu. W duszy już się cieszyłam. Jedno pocieszenie że uratowali babelka z wiochy.
 5. Tylko zeby to był ktoś doświadczony. Ja raz poprosiłam o wizytę w Bielsku i zrobiła ja Znajoma Znajomej. Dobrze ze udało mi się uratować suczke.....To musi być bardzo dobrze zrobiona wizyta bo Kacperek to strachulec.
 6. Państwo z okolic Racjborza niestety zrezygnowali poniewaz syn przywiózł im szczeniaka ze wsi. Pan bardzo przepraszał.
 7. Za te pieniądze kupiłam karmę dla psa w potrzebie.Ludzie stracili pracę przez pandemię i poprosili o jednorazową pomoc. FERA Sp. z o.o. Antoniego Czechowa 36 Wrocław, 52-231 Polska
 8. Też tak myślę. Niestety przeżyłam zwrot z adopcji suni o imieniu Bajka. W domu był syn z Zespołem Downa, bardzo pozytywnie nastawiony i przyzwyczajony do psów . Niestety Bajka ciągle na niego ujadała, bał się jej. Ona też jednak nie zaakceptowała jego problemu.
×
×
 • Create New...