Jump to content
Dogomania

ewu

Members
 • Content Count

  29,625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

ewu last won the day on June 21 2019

ewu had the most liked content!

Community Reputation

1,599 Excellent

About ewu

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja już nie wiem co myśleć. Ja widzę psi, zmęczony wrak a lekarze mówią żeby walczyć.
 2. Ponownie byłyśmy z Limonka 80 o 17 w Zabrzu u weta, dzisiaj już drugi raz. Sonda nie działała. Było kolejne USG, żołądek jest pusty. Natomiast sonda się zagina i trzeba mu zmieniać pozycje karmienia aż sonda zacznie działać. Ciągle mam nadzieję ale jeśli w ciągu 3 dni on nie zacznie sam jeść to nie wiem czy to wszystko będzie miało sens. Walczę o niego ale nie chce go męczyć jeśli organizm sam nie podejmie walki. Mój Kuzyn dzisiaj zmarł.
 3. Niestey karmienie sonda słabo wychodzi. Parę ml i już się z niej wylewa. On jest bardzo słaby właściwie zrezygnowany. Piszę bo wiem że czekacie i jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc i obecność. Ja z trudem sobie radzę emocjonalnie. Wczoraj dodatkowo w czasie zabiegu usuwania zębów cudowny pies o imieniu Lajos dostał krwotoku spod wątroby. Trzech lekarzy walczyło o niego, udało się opanować krwotok, stracił 2l krwi. Dostał transfuzje. Zabrałyśmy go z Magdą w dobrej formie i zawiozly na noc do Pogotowia dla zwierząt w Zabrzu. W nocy około 4 zmarł. Wczoraj rano do Wieliczki do dr Korty Magda zawiozła Dunaja, psa z jak się wydawało pobitego i zagłodzonego. Dunaj nie był pobity ma chorobę autoimmunologiczna o nieznanym podłożu która powoduje sztywnienie mięśni, zapadanie czaszki. Nie zamyka pyska. Jak nie znajdą przyczyny to Dunaj umrze z głodu jeśli nie będzie karmiony co godzinę małymi porcjami.
 4. Nie wymiotuje, sonda nadal jest. O 10,15 mam być na USG. Treść pokarmowa nie spłynęła z żołądka do jelit. W nocy miał robione USG takim małym aparatem. Nawet na tym było widać że jelita są w strasznym stanie. O 10,15 USG będzie na dużym urządzeniu. Zaczynam się załamywać.
 5. Ja znowu byłam lecznicy. Teraz wracamy. Sonda nie działa bo żołądek się nie opróżnia. Jutro muszę być na USG
 6. Dopiero wróciłam do domu. Trudno ocenić jest słaby po znieczuleniu.O 22 drugiej mam go karmić. Korek z sondy wypada, muszę go okleić bo go zgubi Dzisiaj był straszny dzień. Moj ukochany brat cioteczny złamał sobie kość udowa. Trafił do szpitala, po paru dniach podobno wywiązało się zapalenie płuc spowodowane odstawieniem leków p. zakrzepowych, trafił pod respirator. Rodzina nie może go odwiedzic, nie ma z nim kontaktu. Wczoraj odłączyli respirator bo ponoć było ok. Dzisiaj jest nieprzytomny, lekarz powiedział żonie ze najprawdopodobniej jutro umrze. Jestesmy zrozpaczeni. Przepraszam że to tu napisałam ale nie mogę się uspokoić.
 7. Rafi nadal w lecznicy. Sonda założona. Dzisiaj od rana była z nim wolontariuszka a teraz jest pod opieką limonki 80. Okazało się że jest też z Gliwic. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Limonka 80 dziękuję :)
 8. Na siłę, strzykawka. Dzisiaj rano kupa ciemniejsza, płynna z kilkoma gęściejszymi glutami, może to efekt leku który miał to spowodować.
 9. Rafi ma lepsze wyniki trzustki, niestey ma silna anemię. Jutro będzie miał przetaczaną krew. Nadal nie je, ładuje mu na siłę ale to jest bardzo trudne.
 10. Ja zrobię co każe wet ale się martwię. Jak nie ma wyjścia to trzeba wybrać mniejsze zło.
×
×
 • Create New...