Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Content Count

  6,863
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by uxmal

 1. Zamiast Lotensinu mój pies dostawał Polsart(ludzki lek) . To samo dzialanie inna substancja czynna. Może Klara zamiast Lotensinu mogłaby ten lek przyjmować?
 2. Może najpierw zrobić badanie przesiewowe na Cushinga. Czyli pobrać mocz i zbadać stosunek kortyzolu do kreatyniy. Koszt ok 70zl.
 3. Przepiękne zdjęcia. A to panoramiczne.. boskie. Takie z przesłaniem. Wolność kocham i rozumiem. Jestem blisko człowieka i jestem wolna i szczęśliwa.
 4. Wrzuciłam cztery kromki chleba z białym serem musztardą kabanosem i pomidorem. A na jeden bo jem jedną stroną zębów. Nie wiem dlaczego. :)) drugą stroną gorzej mi szczęka mieli. :))
 5. A dzień śledzika kiedy jest? Przed Wielkanocą czy Wigilią? Mnie to tylko kutia na Wielkanoc nie smakuje. Reszta dań jest raczej w kazde święta.
 6. Jeśli masz na myśli sedalin to nie polecam. Ludziom się wydaje że on usypia. On tylko paraliżuje mięśnie. Świadomość zostaje. Mojemu Felusiowi wet to kiedyś podał potem obcinał pazury. Felus wszystko pamiętał. Bał się chodzić do weta. Możesz w ten sposób zwiększyć traumę :(
 7. Tysiu, przeczytałam ogłoszenie... No i mam pytanie. Czy Ori to łobuz? Może bardziej urwisek? No i czy on lubi uciekać? A do suczek też jest agresywny?
 8. Nie, :( szybciej wyślę SMS z SOS lub MMS z SOS niż Sos morsem. Esperanto też nie znam.
 9. Dziękuję za zaproszenie narazie hopnę
 10. O ! Nie wiedziałam.dzięki Zioła stoją przy paprociach nad nimi na parapecie stoi ten hiacynt. Przesunę go żeby mi wiosną na bazylię nie chuchał. Przy ziołach rośnie powój i chryzantemy.
 11. Chłopak wychodzi na psy :) Zdrowiej Orionku , zaurocz teraz jakiś domek bez psów i z kanapą
 12. Czy jest tu jakaś ogrodniczko-kwiaciarka? Dostałam cebulkę hiacynta. Wsadzilam ją do doniczki. Wszystko profesjonalnie przeprowadzone: rękawiczki, konefka itp itd.. Dotknęłam tą rękawiczką uszy i się zaczęło... Ucho czerwone jak burak, szyja pali jak ogień. Zmywanie wodą nie pomagało. No i tak się zastanawiam... Czy hiacynty są trujące?
×
×
 • Create New...