Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Posts

  11242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by uxmal

 1. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Chcę 🙂 Jak mój Tobi wygląda
 2. to jeszcze 27 i 33 i 39 I czekam na rezerwy 🙂 Sprawdzę jakoś po cichaczu czy mama używa zakładek do książek
 3. sory za off. ale jak oglądam polskie filmy w starym kinie (uwielbiam je) i jest np film z 36 lu 37 r to ciągle mi lata w głowie.. Uciekajcie za 2-3 lata będzie tu rozpier...cha. A Wy tańczycie. 😞 To samo mam z Titanic'em 😄 Nie wchodź na ten statek! Leonardo Di Caprio. Może warto zbierać manatki?
 4. W krytycepolitycznej jest artykuł z 4 dniowego pobytu dwóch dziennikarzy. Długi - jak na współczesne czasy. Sytuacja jak w blair witch project. Tak mi się kojarzy. Z tego artykułu wynika że już wcześniej były zgony. Kobieta z dziećmi przeżyła, ojciec zmarł. Hipotermia.
 5. sorry Moli sorry Pikusiu,... Kiyoshi ... rany dzięki. Miód na me serce. Też chodzę i płaczę 😞
 6. nie pobiegnie sam za łanią / królikiem itp i nie rozszarpie jej, nie pogryzie kości i nie położy się na runie leśnym. To co pozostaje.. Gryzak, szarpak, zabawka do rozszarpania i miękkie posłanie ew kołdra koc itp itd. Ja wolę posłania bo się łatwo odkurza. Koce mnie denerwowały np.
 7. Moli, jeśli samopoczucie Pikusi oraz wyniki są oki to nie zmieniaj karmy. Chyba że finanse Ci nie pozwalają na zakup tej karmy to służę pomocą. W przypadku karm weterynaryjnych przy schorzeniach zupełnie inaczej patrzy się na jakoć karmy. Sam poziom białka lub tłuszczy może być pomocne ale ważne są też inne dane. Ponadto w przypadku takich stron jak karmopedia itp itd to uważałabym na te "opinie" To jest bardzo miękki opis. Gwiazdki niewiele mogą pomóc a wręcz mogą zmylić. Dodatkowe ponadto Producenci zmieniają skład karmy więc najlepiej i tak trzeba sprawdzić co jest na opakowaniu lub jakie info zamieszcza Producent. W przypadku np Renske Dystrybutor mylił się ze skaldem ( i na opakowaniu i na stronie polskiej) efekt złego przetłumaczenia więc najlepiej czytać wszystko u źródeł. Kolejne ponadto - trzeba też być czujnym gdzie tę karmę się produkuje - bo marka marką i piękny opis oraz opakowanie jest a okazuje się że Marka nie ma własnej linii produkcyjnej i frashyzuje np w Bułgarii gdzie normy jakościowe są lekko traktowane. Efekt końcowy jest taki że karma pleśnieje już w opakowaniu. Patrz karma Alpha spirit usuwana przez zooplusa ale mniejsi gracze na rynku być może o tym nie wiedzieli.
 8. ile czasu minęło od rozpoczęcia odchudzania. Jeśli pow 1-2 tyg to trzeba sprawdzić dawkowanie karmy. Może trzeba coś zmienić. Po 2 tyg powinno coś "ruszyć" kilka procent.
 9. Szukam piórnika z gumeczkami lub etui. edit:nieaktualne. Znalazłam
 10. Czyli ruletka. Może skoro psy były przedmiotem postępowania to jest gdzieś opinia biegłego? Sąd na podstawie odczuć raczej nie wydałby postanowienia. Jest też ciekawe dlaczego suka nadal nie jest na wybiegu jeśli postępowanie jest zakończone. Tylko siedzi z dwoma innymi sukami. Dziką i jakąś jeszcze.
×
×
 • Create New...