Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Content Count

  5,767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

uxmal last won the day on August 20 2018

uxmal had the most liked content!

4 Followers

About uxmal

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uxmal

  'Czy Bravecto zabija?'

  U swoich psów w okresie wiosenno-letnim stosuję Foresto. Jesienią i zimą kropelki. Na tabletkę nie zdecydowałam się.Jeśli podobne tabletki będą dla ludzi to spoko. A tak to bez odpowiednich badań (coś w stylu badań klinicznych) nie uwierzę że ona jest ok.
 2. moja mama jest zachwycona: kwiatkami i zapakowaniem. Powsadzała wszystko i teraz czeka :)
 3. ahaa oki oki. Dziękuje. Postawiłam je na części zachodniej żeby zażyły kąpieli słonecznej :)))))))))))))))) .. jutro przestawię je na wschód:))
 4. No i mam teraz dylemat...pioniera w ogrodnictwie balkonowym... Kwiatki wyjęłam z pudełka stoją sobie ... Czy je teraz podlać?
 5. :) Zakończył się bazarek imienny :) Suńka dostała imię FIBI :) Ale ciekawie wyszło bo z hasła krzyżówkowego wyszedł text "U siebie" - na wątek nie wchodziłam :)) link do bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/349752-dzisiaj-koniec-imienny-bazarek-krzyżówkowy-dla-mini-suni-pod-opieką-agat21-do-17042019-r-godz-2000/
 6. Paczka z kwiatkami dotarła :) przed chwilką :) Dziękuje :)
 7. w sumie siać :) nie sadzić :) Ja to przesadzam z podlewaniem. Angażuję się w podlewanie co by nie zasuszyć i za-gnijam KIedyś było odwrotnie zasuszałam więc kupiłam kaktusiki :)
 8. KONIEC:) SUNIA OTRZYMAŁA IMIĘ FIBI :) NIECH DUCH JEJ SIĘ ŻYWI SAMYMI RADOŚCIAMI I DOBRYMI LUDZIAMI :) Dzięki Wam powstała taka oto krzyżówka:) Krzyżówka utworzyła hasło "U SIEBIE" ;)
 9. Z nasion będę teraz pierwszy raz sadzić :) Tu na Oneczkowym bazarku kupiłam kwiatki. Udało mi się z cebulek wyhodować więc wchodzę na poziom "zaawansowany" :) się zobaczy:)
 10. o nie wiedziałam o Tesco :) Dzięki
 11. sory... żle dodałam.. Stan na godz. 19:24 Sponsorem Generalnym dzisiejszego odcinka ponownie jest .......FIBI(10 głosów)...... :)))
×