Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Content Count

  10214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

uxmal last won the day on July 6 2020

uxmal had the most liked content!

Community Reputation

1750 Excellent

About uxmal

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też nie rozumiem. :( Mieliśmy pełną kwotę potem doszedł dodatkowo piesek ktorego koszt wynosi 250zł. ? Dlaczego? Amik miał jechać 26 czy wcześniejszym transportem ?
 2. Ja pierdziu (tak brzydko się wyrażę). Super super super. Gratuluję decyzji I w sumie zazdroszę, bo uwielbiam takie psy jak Amik. Takie enericzne I gąbki I nienudne. Super super super. Ale się cieszę :))))
 3. Tysiu, jeśli PA wyszłaby oki może lepiej byłoby gdyby Pan po urodzinach wzioł Amika. Przed jest, gotowanie, przygotowywanie się do imprezy itp. Troszkę nerwów jest.
 4. Jeśli na USG wyszły problemy z przewodami żółciowymi I próby wątrobowe są tak wysokie, to tak nieśmiało zasugeruję zapytać weterynarza o test symulacji kwasów żółciowych. Może ursofalk lub coś podobnego ulżyłoby Arusiowi. Trzymam kciuki.
 5. Mnie Pan miło zaskoczył bo wiedział że Amik się przeprowadza czyli przeczytał ogłoszenie :D W przypadku chętnych na Amika to wyjątek. Miewałam smsy, zapytania z prośbą żeby przesłać zdjęcie. :/ Trzymam kciuki zeby to był TEN dom.
 6. Dzień dobry. To życzenie poproszę. Nr1 żeby myśliwych nie było. Nr 2 żeby w miastach było więcej parków I drzew. Nr 3 Żeby bylo mniej popytu na mięso a więcej na warzywa Nr 4. Żeby sklepy z alkoholem czynne 24 h zlikwidowali.
 7. Wszystkiego Najlepszego ;) Ps. Musiałam kiedy zobaczyłam takie życzenia :)
 8. Dziękuję bardzo :) Odebrałam dzisiaj przepiękne figurki indiańskie. :)
 9. Moli ma niepełnosprawną Pikusię. Też nie trzyma kupek, jeździ na wózku. Pikusia nie ma deklaracji. Proponuje część pieniędzy przeznaczyć na Pikusię
 10. Zacznij teraz odchudzać, nie ma co czekać. Taka nadwaga to już znaczna otyłość . Póki są jeszcze zdrowe. Tego Puchatka trzeba stopniowo odchudzać może i przez rok to trwać żeby nie było efektu jojo.
×
×
 • Create New...