Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

3 godziny temu, ewu napisał:

Jutro mogę zawieźć dziadka. Do Wrocławia za darmo a od Wrocławia do Kikou poproszę Was o pomoc finansową.

Zadeklarowałam pomoc bazarkową na transport. Napisz proszę Ewu, jaka kwota będzie potrzebna. Zorganizuję bazarek, jak tylko będę miała te dane.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ile trzeba zebrać?

Narazie nie wiemy jeszcze.

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Ewu jesteś aniołem.

Ode mnie 25 zł stałej dla dziadzia.

Bardzo Ci dziękuję za wsparcie dziadeczka.

3 godziny temu, Havanka napisał:

Zadeklarowałam pomoc bazarkową na transport. Napisz proszę Ewu, jaka kwota będzie potrzebna. Zorganizuję bazarek, jak tylko będę miała te dane.

Dziękuję Ci Havanko, pomoc bardzo się przyda.

 

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę że jutro dziadeczek ma szansę opuścić schronisko! Dzięki Wam będzie miał szansę na godną starość. Żeby tylko jutro wszystko dobrze poszło, i żeby podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie bo to spory kawałek drogi. Więc proszę Was o dużo dobrych myśli :).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Jutro jedziemy:)

Trzymam kciuki - Ewu, dobrej spokojnej podróży.

Przed chwilą, Tianku napisał:

przybywam z zaproszenia do Biedaczka poprosze konto wplace cos jednorazowo

 

Witaj Tianku, dziękuję i zostań z dziadeczkiem.

 

 

Zaczęłam się zastanawiać nad imieniem dla niego, przecież nie możemy o nim ciągle mówić dziadeczek nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0058.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Piesio faktycznie przypomina Promyczka... ujmujący... też wyciągając go, raczej spodziewałam się, że nie znajdzie domu... a znalazł... wierzę, że i tutaj tak będzie.

Witaj Tysiu u dziadeczka. Czekamy na jutro. Nie przekreślam poszukiwań ds dla niego , wszystko będzie zależało w jakim będzie stanie. Narazie najważniejsze, żeby już był bezpieczny i zaopiekowany.

 

P.S.

Ponieważ nikt chętny się nie zgłosił na skarbnika dziadeczka więc dzisiaj /jutro porozsyłam nr konta na pw.

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Dziękuję za zaproszenie do chłopaka.

Proszę podaj mi nr konta po 10.07 coś wpłacę. 

Biedulek. Dobrze, że na jego drodze stanęli wspaniali ludzie.

Witaj u dziadeczka , dziękuję i zostań tutaj z nami.

9 godzin temu, Joanna1235 napisał:

Przez 6 miesięcy deklaruję na ;TRAMWAJA ; 20 zł .Jako ,że mam inne deklaracje i sklerozę proszę o przypominanie

Joanno bardzo dziękuję za wsparcie dla dziadeczka,  - teraz brakuje już tylko 35zł miesięcznych deklaracji.

Zastanawiałam się dlaczego nazwałaś  go "tramwaj" i dopiero po chwili zajarzyłam, że on taki dłuuugi faktycznie jak tramwaj :D.  Dawno nie widziałam takiego niskiego małego a długaśnego psiaczka.

8 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Proszę o konto nestora. Wpłacę jednorazowo. 

Witaj Dusio-Duszko i dziękuję za pomoc.

23 minuty temu, Poker napisał:

Ładne imiona  Nestor albo Senior.

Zastanawiałam się jak nazwać dziadeczka i jak przeczytałam co napisałaś Poker to pomyślałam, że może skrót od nestora - nestor to mądry, doświadczony starzec, tak jak dziadeczek , ale żeby ładnie i miło brzmiało to proponuję imię NESTI.

Co o tym myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Poker napisał:

Ładne imiona  Nestor albo Senior.

 

35 minut temu, Onaa napisał:

Witaj u dziadeczka , dziękuję i zostań tutaj z nami.

Joanno bardzo dziękuję za wsparcie dla dziadeczka,  - teraz brakuje już tylko 35zł miesięcznych deklaracji.

Zastanawiałam się dlaczego nazwałaś  go "tramwaj" i dopiero po chwili zajarzyłam, że on taki dłuuugi faktycznie jak tramwaj :D.  Dawno nie widziałam takiego niskiego małego a długaśnego psiaczka.

Witaj Dusio-Duszko i dziękuję za pomoc.

Zastanawiałam się jak nazwać dziadeczka i pomyślałam, że może skrót od nestora - nestor to mądry, doświadczony starzec, tak jak dziadeczek , ale żeby ładnie i miło brzmiało to proponuję imię NESTI.

Co o tym myślicie ?

On się może okazać nie takim znowu seniorem, choroba robi swoje.

Taki mały smuteczek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biedny staruszek, na razie nie dam rady pomóc finansowo, już jestem na minusie bo pomagam kilku innym psiakom a i sama mam trzy w tym 13-letnią staruszkę a ta jak wiadomo kosztuje więcej. Ale może w sierpniu uda mi się jakoś pomóc choć jednorazowo bo ten miesiąc był bardziej wydatkowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...