Jump to content
Dogomania

kado

Members
 • Content Count

  5944
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kado last won the day on July 8

kado had the most liked content!

Community Reputation

197 Excellent

3 Followers

About kado

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Opole

Converted

 • Location
  Opole

Recent Profile Visitors

2566 profile views
 1. Nadziejko tak się martwiliśmy czy poczta dobrze działa, a tu niespodzianka... przesyłka już u mnie:) Dziękuję.
 2. Tak ,jak napisała Alaskan Malamut,odwiedziłam dzisiaj nasza ukochana Alaskę,tak bliską nam wszystkim. Alaska ma jak paczek w maśle.Cudna,zadbana, troszkę zaokrąglona,taka starsza dama na włościach. Ma cudowną Panią i jest zapatrzona w nią jak w obrazek,zresztą z wzajemnością. Tak sobie myślę,co to znaczy jak pies po przejściach trafi na dobrego człowieka. Najgorszą rzeczą w życiu, jaką można zrobić,to porzucić psa. Każdy,kto zostawia psa,bo coś...,bo ktoś...powinien się obrócić za siebie i spojrzeć mu w oczy. Gwarantuję, że ten obraz pozostanie z nim do końca życia i nie pozwoli mu
 3. Boże,widzisz i nie grzmisz !!! Same niecenzuralne słowa Cisna mi się na usta. Jak tak można postępować.Na podstawie umowy adopcyjnej powinna być ta "cudowna rodzinka" pociągnięta do odpowiedzialności,za to, że chcieli oddać psa do schroniska.Po coś te umowy w końcu są. Ja bym życie oddała,żeby takiego psa mieć,a tu gorzej jak śmiecia go potraktowali:(
 4. Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres...:) Grey już lepiej trafić nie mógł...niech korzysta do woli, należy mu się:)
 5. Wpłaciłam po 30 zł dla każdego psiaczka,niech mają po równo od nas...
 6. Poproszę karmę dla Czarnuszka za 30 zł i serduszko dla Savi za 20 zł. Cudnej urody są,uwielbiam takie psiatka:)
 7. Dzięki za info odnośnie strony" Pies w koronie". Dołączyłam do grupy. Pracuję w przedszkolu i z każdym dniem boję się,co przyniesie następny dzień.Przedszkole obok nas już zamknięte do 11 października. Kado jakoś by wyszedł z kimś obcym,np.sasiadem,ale Tosia już nie.Masakra.
 8. Typ "matki karmicielki"..tak jak napisałam;) Za jakieś 2 tyg jadę z mają Tosia do fryzjera,to chętnie odwiedzę Państwa. Widziałam koty,które Państwo przygarnęli jako szkieleciki...Teraz to dostojne Kocurra,wygrzewające się na słońcu,cudnej urody i ufne. Super, że się tam cudo odnalazło, ale byłam przekonana,że tak właśnie będzie:)
×
×
 • Create New...