Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content Count

  2,120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jankamałpa last won the day on October 9 2018

jankamałpa had the most liked content!

About jankamałpa

 • Rank
  jankamałpa

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

3,372 profile views
 1. Podtczytyję wątek i odnośnie podrózy pociągiem sugeruje zakup biletów w wagonie bezprzedziałowym. W przedziale siedzi 8 albo 6 osób i jeśli kotś np. będzie uczulony na psa to trzeba przedział opuścić.
 2. Tylko z kim się będzie Forest bawił? Nie chcą może dwóch psiaków?
 3. A jak to działa, jak zostały pieniądze? Czy wszystkie osoby wpłacające muszą wyrazić zgodę ? Te maluchy biedne są bardzo :(.
 4. Ja nie mam FB i tak od czasu do czasu zaglądam na wątek, czy są nowe dobre wiadomości, co u Sylwii? Czy daje sobie radę ?
 5. Nawet nie wiem co napisać :(. Nie działaj pochopnie, nie rób nic na już. Pośpiech to bardzo zły doradca. Gdybyś chciała pogadać to dzwoń o każdej porze. Trzeba zacisnąć zęby i doprowadzić sprawę do końca, czyli spróbować zabrać chociaż szczeniaki, może się uda. Jak tego nie zrobisz to będziesz się zamartwiać, czy nie dzieje się im krzywda. Może do tej Pani lepiej by było żeby zadzwonił mężczyzna chcący zaadoptować psa, umówić się na wizytę, mieć z sobą od razu druk umowy, wypełnić i zabrać psiaka. Nie wiem co, ale coś trzeba obmyślić. Podobno jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Może jakaś osoba chcąca zaadoptować psiaka z wdzięczności za opiekę zaproponowała by "jakiś" grosik - może wtedy Pani byłaby bardziej życzliwa? Bo teraz to już nie ma co się bawić w uprzejmości - walczy się tak jak pozwala przeciwnik.
 6. Paczka dotarła. Dziękuję za życzenia i wszyskie prezenty. Ja chyba powinnam coś jeszcze doplacić, bo wydaje mi się, że tych mydełek jest więcej niż zapłaciłam?
×
×
 • Create New...