Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content Count

  1,887
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jankamałpa last won the day on October 9 2018

jankamałpa had the most liked content!

About jankamałpa

 • Rank
  jankamałpa

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

3,062 profile views
 1. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Jadę do psiaków, wrócę dopiero w środę wieczorem :).
 2. Poszła stała za czerwiec i maj bo chyba w maju to ja wpłatę dla Koriego przeoczyłam - przepraszam.
 3. tak po wujku dostaliśmy w spadku skromne, ale piękne rodzinne miejsce, ja się tam urodziłam i wychowalam. Psiaki są pod moją opieką, sunia jest chora, raz na jakiś czas ma atak chyba padaczki ? cała sztywnieje, ślini się , przewraca, ale jak ją zdiagnozować skoro nie da się złapać. Atak sam mija . Na urlopie muszę to ogarnąć.
 4. Starożytna Kartagina(Tunezja) - serio, przeniosłam się w czasie i przestrzeni aby chwile odpocząć, bo przede mną już od poniedziałku dłuższy urlop, ale przenaczam go w całości na wieś, czyli czeka mnie praca, ale myślę że już ogarniemy wszystko od strony prawnej i będziemy powoli robić to rodzinne siedlisko - przynajmniej taki jest zamiar.
 5. Przypuszczam, że i tak użyłaś zbyt łagodnych słów. Ty tę sytuację odchrujesz, a do tamtej osoby to raczej i tak nic nie dotrze - niestety. Jak wstawiasz zdjęcia przez zapodaj - dodajesz tam plik i co dalej?
 6. Ja zawsze zapisywałam zdjęcie w Paincie i bez problemu wklejałam, ale widzę, że inni wklejają zdjęcia więc chyba ja czegoś nie ogarniam i idę spać.
 7. Nie było mnie chwilę, czy coś się pozmieniało na Dogo ? Nie mogę wstawić zdjęcia.
 8. Ja wszystko wpłacę po 31.05.2019 r. - przez chwilę nie będzie mnie na Dogo.
 9. Niestety tam tak się zdarza, że się dzwoni do nich i otrzymuje informacje, że pies właśnie został adoptowany, a stan faktyczny jest taki, że pies nadal jest w schronisku. Sama tego doświadczyłam na włsnej skórze i tylko spryt, pomoc osoby bardzo operatywnej i dużo szczęścia w tym wszystkim sprawiło, że nas olśniło, że pies nadal w schronisku i udało nam się go zabrać, ale to była adopcja.
 10. jankamałpa

  Zakończony. O!Volumen do 25.05. godz. 20.

  Dziękuję za zaproszenie na bazarek.
×