Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content Count

  1,832
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jankamałpa last won the day on October 9 2018

jankamałpa had the most liked content!

About jankamałpa

 • Rank
  jankamałpa

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

2,984 profile views
 1. Wielki Szacunek dla Was za przejęcie opieki nad psem. Ja specjalistką żadną nie jestem w oswajaniu psów, ale to co napisze może Ci się przyda. Sama jestem na etapie oswajania psów - z jednym sie już udało nad drugim muszę jeszcze pracować. Co do podania tabletek - to może warto je po prostu rozkruszyć w mokrej karme ? Może zje, ale lepiej byloby przemycić je np. w małym kawałku pasztetowej czy pasztetu o ile pies się na to połaszczy. Piorytetem to jest chyba zaszczepienie przeciwko wściekliźnie. Żeby zaszczepić psa przeciw wściekliźnie wcale nie trzeba go wieźć do weterynarza. Weterynarz przyjeżdża do WAs ze szczpionką i daje zastrzyk - trwa do dosłownie chwilę. Ta sunia, którą ja oswajam to w ogóle nia da się dotknąć, najpierw musieliśmy jej podać :usypiacz" a jak na chwile usnęła to szybko zastrzyk i tym sposobem jest zaszczepiona. Wszystko wymaga czasu i cierpliwości żeby pies Wam zaufał. Jeśli chodzi o obroże to weź zakup jakąś niedrogą i miej ją zawsze przy sobie jak będziesz szła do psa. Obroża powinna być założona na twoim ręku i powinno to wszystko naturalnie wyglądąć jak będziesz głaskać psa to tą ręką z obrożą, musnąć go , dotknąć obrożą zobaczyć reakcję jak już nie będzie się bał dotykania obrożą to luźno ją pwiesić na karku, potem zapiąć na chwilę, ale wszystko to bardzo powoli, delikatnie.
 2. ale raczej nietrrafione :(, bo dla mnie to sunia wygląda na taką inteligentną zadziorę - no ale jak określić taką inteligentną zadziore jednym slowem ? :)
 3. Dziękuję za zaproszenie. Pomyślę jutro jak będę wyspana, bo teraz właśnie zaczynam 10 godzinę pracy i moja kreatywność = 0.
 4. Ja zrozumiałam to tak, że buda będzie zabezpieczana kratką tylko w samym momencie wyjeżdżania, kiedy jest otwierana brama, a potem buda będzie "otwarta".
 5. Przytulam Cię mocno, ale w żaden sposób nie mogę pomóc, a Ty potrzebujesz realnej pomcy na już :(.
 6. To nie jes moje ogłoszenie, ale weszłam na OLX i poszukałm i się zdziwiłam, że jest tak daleko mimo wyróżnienia.
 7. Ja już nie wiem jak działa ten OLX - ogłosenie Miłki jest wyróżnione, a znajduje się dopiero na 6 stronie. Odśweżyłam dziś jednorazowo za 1 zł co prawda, ale ogłoszenie nadal na 6 stronie :(. Nawet spadło już na 8 stronę.
 8. Ja nie wiem, ale tyle czasu nie była czesana, kąpana i napewno jest brudna to może i futro urosło i trochę zmieniło barwę ?
 9. Dobry domek trudno znaleźć, ale telefony powinny dzwonić żeby można było z czego wybierać :).
×