Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content Count

  1,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jankamałpa last won the day on October 9 2018

jankamałpa had the most liked content!

About jankamałpa

 • Rank
  jankamałpa

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

3,178 profile views
 1. Nie wiem czy to już robiłaś ale czasem zwykły restart pomaga, czy wyjęcie i włożenie karty ponownie. Gdybm nie zadzwoniła to się nie pogniewaj ja też mam dziś napięty grafik za chwile wsiadam do samochodu i jadę na wieś.
 2. Czy zwykły telefon, który tyko dzwoni i ma opcje sms by Ci wystarczył na podmiane? I nie rozumiem dlaczego nie oddzwaniasz, skoro masz info, że ktoś kilka razy chciał się do Ciebie dodzwonić?. Ja często wyłączam telefon jak jestem po nocy i idę spać i gdy go włącze i mam jakiś komunikat, że ktoś dzwonił to zawsze oddzwaniam. Naprawdę Cię dopoadło, ale w tej systuacji po prostu oddzwaniaj i to ma sens. A z tym Twoim telefonem to chciałam zrobić pewien eksperyment, ale to muszę do Ciebie zadzwonić i wytłumaczy,ć o co mi chodzi. Czy mogę zadzwonic ok 19 - wcześniej nie moge jadę na wieś.
 3. Też zakładam, że będzie dobrze, tylko już inaczej niż było i trzeba się w tej nowej rzeczywistości odnaleźć.
 4. W tych wszystkich zawirowaniach losu najważniejsze jest chyba to żeby mieć wsparcie innych . Na pewno tu na Dogo Wszyscy są z Tobą, a mam nadzieję, że masz taką osobe koło siebe , że jak już totalnie Cię dopadnie, że tylko siedzieć i płakać to ta osoba Cię mocno przytuli, a Ty będziesz tylko płakać - to pomaga. U mnie życie też przyspieszyło, jeszcze nie wszystko wyprostowane po zeszłorocznej rodzinej tragedii, a tu życie wzięło kolejny ostry wiraż i nie wiem kiedy wyjdzie na prostą :(.
 5. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Dziś był jeden zabieg, ale ma być jeszcze jeden. Na razie wszystko dobrze, tylko ja pracuję po 12 godzin a w domu kot i pies i jeszcze pod opieką dwa psy na wsi. Jeszcze nie wiem jak to ogarnę. Zanim dojadę i wrócę z pracy to mija 14 godzin :(.
 6. jankamałpa

  Szczecin potrzebna pomoc dla Czestera

  Dziekuję.
 7. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Dziękuję, jutro albo we wtorek okaże się jakke szkody w srecu zostały po tym zawale i co dalej.
 8. jankamałpa

  Szczecin potrzebna pomoc dla Czestera

  Niestety ja też mam bardzo daleko do Szczecina bo z okolic Łodzi, a co gorsze ani grama wolnego czasu od wczoraj bo mąż trafił do szpitala po zawale.
 9. jankamałpa

  Szczecin potrzebna pomoc dla Czestera

  To może zaproś więcej dogomaniaów na wątek i coś ruszy z deklaracjami, a ilu jest pracownków? Może chociaż po 5 czy 10 zł jednorazowo by dali, każda złotówka się liczy. Tylko trzeba mieć miejsce dla psa. Ja chociaż jednorazowo coś wpłacę, jak już będzie wiadomo gdzie trafi pies.
 10. Paczka dotarła dzisiaj, ale jeszcze jej nie widziałam bo jetem w pracy do 23 :(
×