Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Dnia 26.01.2018 o 07:50, Kejciu napisał:

Zapisuję wpłatę od Pocahontas 20zł bardzo dziękuję :)
w weekend postaram się jeszcze raz sprawdzić wszystkie wpłaty czy jakiejś nie pominęłam bo mam inne wpływy też na nie i mogłam niechcący niezauważyć:(

Moja wplata powinna juz dotrzec.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane jutro sprawdzę przelewy bo już późno a ja kończę piec dopiero ciasteczka.

Rozmawiałam z Pauliną :-) u Tobiego wszystko ok, weselszy, zaczął podnosić ogonek:) W dalszym ciągu bezproblemowy ( aby tak zostało i aby nie zapeszyć )

W najbliższy poniedziałek więc 5 lutego wizyta u dr Olkowskiego

Jeśli się uda to w weekend zostanie zaszczepiony na choroby wirusowe, jeśli nie to spróbujemy na poniedziałkowej wizycie go zaszczepić :)

Kilka zdjęć naszego bohatera :)

bik.jpg

bik1.jpg

bik2.jpg

bik3.jpg

bik4.jpg

bik5.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Kejciu napisał:

Dziewczyny kochane jutro sprawdzę przelewy bo już późno a ja kończę piec dopiero ciasteczka.

Rozmawiałam z Pauliną :-) u Tobiego wszystko ok, weselszy, zaczął podnosić ogonek:) W dalszym ciągu bezproblemowy ( aby tak zostało i aby nie zapeszyć )

W najbliższy poniedziałek więc 5 lutego wizyta u dr Olkowskiego

Jeśli się uda to w weekend zostanie zaszczepiony na choroby wirusowe, jeśli nie to spróbujemy na poniedziałkowej wizycie go zaszczepić :)

Kilka zdjęć naszego bohatera :)

bik.jpg

bik1.jpg

bik2.jpg

bik3.jpg

bik4.jpg

bik5.jpg

O jest i nasze cuuuudooo :) jaki pychol piękny :) 

Link to comment
Share on other sites

Cudny jest.

Rozmawiałam z " moim" wetem. powiedział ,że jeżeli Tobi porusza się bez bólu, ma przyzwoity zakres ruchu łapki, to on by nie usuwał główki kości udowej. O gwoździowaniu nie ma mowy, bo ma sens do 3 dni po złamaniu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Cudny jest.

Rozmawiałam z " moim" wetem. powiedział ,że jeżeli Tobi porusza się bez bólu, ma przyzwoity zakres ruchu łapki, to on by nie usuwał główki kości udowej. O gwoździowaniu nie ma mowy, bo ma sens do 3 dni po złamaniu.

Pokerku a możesz nam podać jak się doktor nazywa ?jaką ma specjalizację ?jeśli to nie tajemnica abym mogła sobie zerknąć w necie i poczytać :) No właśnie on nie porusza się bez bólu bo nadal go boli tylko w ocenie Pauliny mniej ale cały czas ma dyskomfort a zakres łapki nie jest przyzwoity bo nią ciągnie ... nawet przy RTG nie mógł jej utrzymać dlatego konieczna była premedykacja.  Dr Bissenik również powiedział że zabieg miałby sens do 3 dni po zdarzeniu a że minęło więcej to aby żył w komforcie należy zrobić co zalecił. Dziękujemy za pokazanie wyników Tobiego :)póki co 3/1 - 3 lekarzy zaleca operację - zobaczymy może dzisiaj mi też uda się skonsultować jego wyniki u dr Darka :)

 

Link to comment
Share on other sites

Byłam w lecznicy u dr Darka Traczyk - powiedział że operacja konieczna i generalnie to samo tylko on nie czekałby 4 tygodni - powiedział że im szybciej tym lepiej. Miednica złamana w tylu miejscach że mówił nie ma możliwości aby psa nie bolało gdyby samo się zrosło, raczej wtedy by nie chodził Tobi no i bardzo duży ból by odczuwał. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

To zdecydowałabyś się na operację u "naszych" Traczyków czy jeszcze poczekasz do 5-go? Jaki byłby koszt operacji? Dość skomplikowana sprawa: miednica, łapka i co tam jeszcze. Ja mam do niego zaufanie, bo Szefcia z kawałków poskładał i jak sam mówił, z dziesięć razy miał go na stole. Drugiemu mojemu, Petowi, też łapkę ratował chyba trzy razy, ale psiak miał mocznicę i organizm odrzucił protezę, tylko że to wyszło już później. Mogę być stronnicza, nie nalegam, ale dr Darek to specjalista i opinii można wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...