Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Dnia ‎2018‎-‎02‎-‎02 o 10:22, b-b napisał:

Ludzie wszędzie węszą zarobek. Najbardziej na tych co nie mogą się sami obronić. 

Trzymam kciuki aby się ktoś odpowiedni w pobliżu znalazł.

A szukałyście przez FB?

Wśród znajomych oczywiście - od tego zaczęłyśmy :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kejciu napisał:

Tysiu usuń proszę ogłoszenie - od rana miałam 3 telefony o płatny dom tymczasowy :( nie mam już siły ani możliwości odbierać w pracy i tłumaczyć ludziom... :(

Przepraszam, nie miałam jak wcześniej. Podmieniłam na innego psa dopiero dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Nadrabiam zaległości :)

Wczoraj na konsultacji potwierdziły się wszystkie wcześniejsze diagnozy. Tobi został zakwalifikowany do operacji już na najbliższy piątek o godzinie 14

Będzie miał amputację główki kości udowej + zabieg kastracji. Został zaszczepiony na choroby wirusowe. Był mega grzeczny i bardzo dzielny! Na wizytę zawieźli go Dorota i Mariusz za co ogromnie im dziękuję - było spore opóźnienie i wrócili do domu po 23....

Poniżej wklejam poprostu opis wizyty aby każdy mógł sobie przeczytać, paragon i zdjęcia oraz filmiki oczywiście :)

Koszt samej operacji to około 700-800zł orientacyjnie plus zabieg kastracji 

 

t poczekalnia.jpg

t poczekalnia1.jpg

t poczekalnia2.jpg

t poczekalnia3.jpg

t poczekalnia4.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, uxmal napisał:

jaki on spokojny...

Dziękuje za relację. Dobrze że ma czucie, że kręgosłup w miarę oki a ile kosztuje operacja?

Koszt szacowany na 700-800zł + koszt kastracj czyli za całość wyjdzie podobnie jak u dr Bissenika z tym że tu u dr Olkowskiego będziemy mieć też w " pakiecie " zabieg kastracji

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Usmiechnięte, kochane psie serduszko...
Dobrze, że ma taką opieke...

 

Chociaż koszty... porażające :(

Niestety ortopedyczne operacje mają to do siebie że są zazwyczaj drogie :( bo nie każdy się ich podejmie no i jak już ingerować w kości to w naszej ocenie u kogoś dobrego. Od początku nastawialiśmy się raczej na operację u dr Olkowskiego ale nie było terminu wizyty a aby mieć pewność że operacja nie musi być na CITO i że możemy poczekać - konsultowaliśmy go w innych miejscach o czym wiecie :)

Finalnie operacja będzie miała miejsce w piątek czyli jutro o godzinie 14 i planowo obejmie resekcję + kastrację pod jedną narkozą.

Na dzień dzisiejszy mamy SALDO na dzień 05.02.2018       +  863,93 zł

Do zapłacenia zostaje nam hotelik i chyba zamówię puszki dla Tobisia bo Paula dodaje mu do suchej karmy na zachętę od początku od kiedy jest a puszek nie kupowałam jeszcze żadnych.

Dzięki Wam udało się uzbierać taką kwotę i dzięki Wam mamy możliwość " naprawić " Tobisia i dać mu szansę na godne życie.

Zrobię jeszcze bazarek z ciasteczkami tylko mam nadciągnięte mięśnie od wyciskania foremkami ( bo to są setki ciasteczek  hehe ) więc muszę troszkę zregenerować ręce i wracamy z bazarkiem ciachowym :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...