Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  33571
 • Joined

 • Days Won

  142

Everything posted by Tyśka)

 1. Ja tez 🙂 Ulżyło mi, że jednak zmiana DT dobrze zrobiła Beniowi i okazał się nie tak strasznym psiakiem.
 2. Benek dobrze się odnalazł w nowym DT. Nie sprawia większych problemów. Nie atakuje ludzi. Nie atakuje psów. Choć najbardziej uwielbia takie same psie wariaty jak on... I bardziej dogaduje się z tymi, które były w DT przed nim. Te po nim trochę próbuje ustawiać.
 3. Aktualnie mało mnie na dogo, ale na wątki BDT zaglądam. Ogłoszę maluchy jak dostanę zielone światło.
 4. Zdjęcia bomba! Tusia się uśmiecha:) z miłą chęcią zmieniam w ogłoszeniu. https://www.olx.pl/d/oferta/milosc-na-metry-przesympatyczna-nieduza-lusia-CID103-IDNby8O.html
 5. Wspaniale, że Perełka ma dom 🙂
 6. Jako odpowiedź na zmoderowanie ( "z powodu zdublowanego ogłoszenia) ogłoszenie dostalam: "Justyno, w przypadku sprzedaży zwierząt konieczne jest wysłanie do naszego zespołu dokumentów potwierdzających zarejestrowanie hodowli, a co jest warunkiem w tej sytuacji, prosimy o ich wysłanie poprzez formularz kontaktowy -> https://pomoc.olx.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=227685" Ale ponownie zweryfikowali ogłoszenie i je aktywowali. Uff.
 7. Jeszcze nie ma, choć badania wyszły ok. Nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji , że nie piła w ogóle, więc mega się zestresowaliśmy, zwłaszcza że jesteśmy na wyjeździe. No nic. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu wyjdziemy to Ritę ogłoszę.
 8. Przez 19h odnawiała jedzenia. Wody też nie chciała... No to na sor i skierowali nas do szpitala. Dokładnie miesiąc temu był na sor mój mąż i wrócił z gipsem od stopy do kolana. W rocznicę ślubu. No cóż. Ten rok jest ciężki, w każdym miesiącu mamy coś chorobowego.
 9. Oczywiście że 2cm nie robią różnicy, ale waga jest po prostu niemiarodajna. Ale rozumiem że nie masz czasu, dziękuję za informację. Obiecane ogłoszenie zrobię jak wyjdę z córcia ze szpitala. Teraz nie mam jak.
×
×
 • Create New...