Jump to content
Dogomania

Tyś(ka)

Members
 • Content Count

  20,179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Everything posted by Tyś(ka)

 1. Czy już można? Dopiero oprzytomniałam, że suczkę już gdzieś widziałam i nawet ją udostępniałam. Post z 17. marca widniał na stronie schroniska, a przy poście to zdjęcie: Cieszę się, że jutro Tycia wyjeżdża po lepsze życie.
 2. I "maluchy" razem ;) Lara i Fionka Tu też... w tle... Inka ;) Lara i Fiona Od przodu: Lara, Fionka i zaglądająca zza niej Inka Niestety, restrykcje dotknęły i przytulisko. Nie można oglądać psiaków, a odbiór szczeniaka/psa tylko po dużo wcześniejszym umówieniu się.
 3. Sunia nr 3, LARA - jest nią zainteresowany pan, ale obecnie czeka na rozwiązanie u swojej żony i nie wiadomo czy adopcja dojdzie do skutku... (w tle: Inka)
 4. Te dwa maluszki wczoraj poszły do adopcji (przez przytulisko). Powodzenia psinki. :) Do adopcji jeszcze jest ich czarna siostra i braciszek.
 5. Małe cięcie - super :) To Lunka szybko będzie gotowa do adopcji. Jest prześliczna, więc mam nadzieję że się nie zasiedzi. Mam nadzieję, że psice się dogadają bezproblemowo.
 6. Rex ma wyróżnione ogłoszenie do 9. kwietnia - czy mam już podmienić na jakiegoś psiaczka, czy jeszcze się wstrzymać?
 7. Figuniu... :( Szkoda, że jesteś poza granicami Polski. A Malika jest przecudnym rozczochrańcem, przycupnę tutaj.
 8. Oby od pierwszych chwil poznała jasne zasady panujące w domu i będzie dobrze... :) Z jakiego ogłoszenia wypatrzyli Bezę? Szukam takiej doświadczonej rodziny dla mojego niedużego, puchatego Amika-Oriona.
 9. Właśnie szukałam bazarku na bazarkowym i byłam zdziwiona, że zniknął... :( przydałby się może banerek?
 10. Ojej, faktycznie jak napisałaś to przypomniałaś mi o tym, że chciałaś wyróżnić (pisałaś na wątku przytuliska) ogłoszenie Poli , tej lękliwej suni bez kawałka łapki, która lada moment ma trafić do zamojskiego schroniska... wtedy oba ogłoszenia były wyróżnione, teraz żadne :( Sunia nie zrobi już żadnych postępów, zaczyna przeszkadzać... jest od grudnia, więc pojedzie do schroniska pierwszym transportem, jaki będzie. Dlatego jeśli możesz (bo wiem, że sporo teraz wyniosła Cię Maszeńka) to wyróżnij jedno z dwóch ogłoszeń, które Polcia ma. Do wyboru masz ogłoszenie nr 1 oraz ogłoszenie nr 2. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.
 11. O rany, jeszcze zdrowie zaszwankowało :( a to pechowiec :(
 12. To tak prónbując złapać dystans ;) Źródło ;)
 13. Próbuję żyć normalnie... czymś zająć umysł, aby nie zwariować. Podniosę raz jeszcze. :)
×
×
 • Create New...