Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  32596
 • Joined

 • Days Won

  142

Everything posted by Tyśka)

 1. Skoro się nie sprzedają to możesz wysłać. Nie wiem kiedy dokładnie Marta znajdzie czas, ale fanty przyjmie.
 2. Ona do niedawna przyparta do muru gryzła - jak Sabinka. I dłużej niż Sabinka nie dawała się złapać (Sabinkę po prostu nikt wcześniej nie próbował łapać; dziewczyny o jej istnieniu dowiedziały się przy ostatnich szczeniakach). Jednak nadal żaden hotel nie ma odwagi podjąć się opieki nad Melcią. Dlatego dziewczyny nauczone doświadczeniem nie planowały dawać szansy Sabince i pozostałym dzikom suniom, dopóki mają tą. Jedynie chciały wyłapać szczeniaki dzikunek, a za jakiś czas złapać sunie na sterylki i po rekonwalescencji wypuścić z powrotem w miejsce bytowania. Akurat się udało, bo jedną dziką mamę sama z siebie wzięła Fundacja, a Sabince dała szansę ewu. Być może Sabinka się nieco ucywilizuje i też nie będzie gryźć, i stanie się bardziej adopcyjna... na razie ciężko mi w to uwierzyć. Tak samo jak w adopcję tej małej.
 3. Wyobrażam sobie jak jest Ci ciężko. Ja podobne bolączki przeżywałam przy moim przedostatnim podopiecznym, który owszem, od sąsiadów miał łatkę agresora, ale jak go poznałam ciężko było i w to uwierzyć... Mam nadzieję, że szybko będziesz mogła odsapnąć, bo sytuacja piecha się unormuje. Kibicuję Michowi.
 4. Tak, właśnie ta sunia. Ona wielkościowo jest zbliżona do Sabinki, no może nieco niższa. Sunia miała tam być chwilę, bo hotel to taka przechowalnia, a zasiedziała się już hohoho! bo każdy inny odmawia przyjęcia.
 5. Dziękuję, bardzo chętnie 🙂 Już daję znać Marcie. Ja mogę spróbować poprosić jeszcze organizację tomaszowską o założenie zrzutki dla Sabinki i ją poudostępniam na FB.
 6. Gdyby Michu wiedział jakie zamieszanie wywołuje i ile Osób przez niego nie ma spokojnego snu 😉 Ojj, Michu, grzeczny bądź. Za odpowiednią decyzję zainteresowanej Pani trzymam kciuki.
 7. Dodałam dzisiejsze zdjęcie do swojego ogłoszenia, zmieniłam też tytuł: https://www.olx.pl/d/oferta/spokojna-i-domowa-sunia-8kg-11-msc-mix-pinczer-miniaturowy-CID103-IDMVqRF.html
 8. Popłakałam się. Takie Rodziny to skarb ❤️ Trzymaj się Milusiu jak najdłużej.
 9. Tak po prawdzie to dziewczyny nie prosiły o pomoc dla mamy Sabinki tylko dla jej szczeniąt. Sabinkę tak jak pozostałe dzikie mamy miały za jakiś czas próbować złapać na sterylizację i wypuścić z powrotem. Kilka razy pytały ewu czy na pewno chce pomóc i mamuśce, bo one fizycznie nie mają jak jej pomóc poza złapaniem. Oczywiście, poprosiłam je o wsparcie Sabinki i jeśli uda się zdobyć fanty to zrobią bazarek w wolnej chwili, martwią się o losy suczki, ale osobiście (to moje zdanie) nie uważam, że są komuś coś winne. Tu akurat się zgodzę, że Sabinka długo posiedzi w hoteliku - chyba, że zdarzy się cud.
 10. Pisałam już o tym, że dziewczyny z Biłgoraja jak będą w stanie to wspomogą bazarkiem. Na razie nie mają fantów (będą prosić ludzi), u nich adopcje stoją, dzika Melcia w hotelu też się zasiedziała (a miała tam być na chwilę) i szukają dla niej nowego lokum. Ale pamiętają o Sabince i jestem z nimi w kontakcie.
 11. To cena bardzo przyjemna. Pani Ewa jest kochana, że byłaby w stanie przyjąć jeśli nic innego się nie znajdzie. A może Panią Ewe wesprzeć ogłoszeniami aktualnych podopiecznych u niej?
 12. Moje było na Milanówek i wrzuciłam je do archiwum jak Andzia pojechała, więc nie powinno się wyświetlać. Mari23 ogłasza Andreę na Piaseczno, widzę że ogłoszenie jest aktywne.
 13. Tak, do Toli mam podany numer w ogłoszeniu. Znowu ogłoszenie ma 920 wyświetleń i 18 pobrań telefonu - usuwam średnio raz w tygodniu.
 14. Z bazarku po Joszko (*) przelałam pozostałe 501 zł. Proszę o potiwerdzenie jak się zaksięgują:
 15. Dostałam właśnie zapytanie na olx o Oreo: "Dzień dobry chciała bym zapytać czy oferta dalej aktualna ?" Odesłałam do kontaktu telefonicznego.
 16. Rewa ma interesującą urodę. Ciekawy mix z niej 🙂 A złodziejstwo to można mieć we krwi, choć pewnie - niestety, u Rewy było to następstwem poprzedniego życia.
×
×
 • Create New...