Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  35723
 • Joined

 • Days Won

  144

Everything posted by Tyśka)

 1. Dziewczyny mi pisały, że był parę dni temu telefon o Amola, w sensie o Artura. Dom okej, już trzeci z rzędu, ale kolejny z kotami :( Generalnie jakby co to zaglądajcie na stronę Stowarzyszenia, tam jak już to beda jakieś aktualizacje. Mnie tu już praktycznie nie ma. Wypaliłam się po paru latach na Forum i pomaganiem przez Internet też. Pora powiedzieć STOP. Ogłoszeń na olx, tych co mam, nie usuwam, będę odświeżać, ale nie dorabiam nowych.
 2. Kiedy będzie wiadomo na 100%, że przejmie Sare fundacja? 😊 Trzymam kciuki.
 3. Obawiam się, że bez lekkiego dyskomfortu nie będzie postępów. Ja ufam Lilu. Praca z dzikusami to nie cukierki i sam lukier, czasem troszkę trzeba psa "postresowac", aby neurony stworzyły nowe połączenia i organizm nauczył sobie radzić z niektórymi rzeczami. Chodzi o lekki dyskomfort w kontrolowanych warunkach, a nie o znecanie się czy wywołanie silnego, paraliżującego stresu. Tak pracują specjaliści, których obserwuje, czytam i słucham. Ludzcy i psi 😉 Trzymam kciuki, by Sabinka nauczyła się nowych reakcji w sytuacjach stresowych.
 4. Dobrze ze to robią, bez udostępnień sunia nie byłaby widoczna i miałaby jeszcze mniejsze szanse na pomoc...
 5. Ojej, szkoda. Prawie 500 udostępnień, myślałam że może większy odzew będzie:( Zaktualizowałam post.
 6. Bąbel już parę miesięcy tkwi na łańcuchu w przytulisku. A to taka poczciwinka... Ogłaszamy go z Martą ale nikt go nie chce. Zdjęcia Bąbelka z dzisiaj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0PpcdY2i4hnqhwvS4rDrnfK1x1Lmu6uW5YwuEyJwFXAcNaKNF7Rob2XhBLB5LJConl&id=100057044216337 To zdecydowanie ulubieniec Marty, która go odwiedza i wyprowadza kiedy tylko ma czas (ma do niego 50 km w jedną strone).
 7. "Mały osad na zębach ma chyba powyżej 2 lat , malutka z 8 kg myślę , strachliwa , czasami aż podskakuje jak ja się dotknie ale jest coraz bardziej kontaktowa widać że już podoba jej się dotyk spokojne głaskanie , widać że zagubiona nie wchodzi do budy i wyje jak się ją zostawia , na smyczy idzie choć niepewnie ale jest ciekawa otoczenia" Bąbel: https://www.olx.pl/d/oferta/babel-czeka-na-ciebie-CID103-IDUjUQ9.html
 8. Tylko wiem, że młoda. Paroletnia, ma spokojny temperament, przynajmniej tak pokazuje się na spacerze. Mogę przesłać filmik. Widać, że tęskni za człowiekiem. Bardzo proludzka. O więcej zapytam Martę, która była z nią na spacerze.
 9. Ale farciara 😍 Oby teraz udało się również jej koleżance z przytuliska. Sunia mała, nie zna budy, nawet do niej nie wchodzi i śpi pod chmurką na łańcuchu:(
 10. Pani Ania napisała do mnie pw na fejsbuku, jest zainteresowana dać suni DT, widziałam na profilu że jest z Warszawy. Podałam do Ciebie numer. Mam nadzieję, że niedługo Sarunia znajdzie dom tymczasowy. Daj proszę mi znać, wtedy edytuję post na fb.
 11. Tu jeszcze Wafelek. On nie wie, że nie ma domu. Będę z dziewczynami stowarzyszeniowymi nadal mu szukać domu, ale w okolicy, aby ktoś osobiście po niego przyjechał.
 12. Pisałam już na wątku Meli, napiszę i tutaj, że prowadzę wątki do końca sierpnia. Później jak ktoś będzie chciał potwierdzenie wpłaty na Arturka to bardzo proszę o pisanie do Stowarzyszenia ma Fejsbuku. Artur i tak stąd nie ma stałych deklaracji, gorzej z Melą, ale Marta już wie i rozumie moją decyzję. Jaaga, będziesz musiała przekazywać informacje o Arturze dziewczynom, ja odsuwam się od pośredniczenia. Rodzina z Holandii, ktora chciała adoptować Artura, ale odpadła przez koty, adoptuje pod koniec września nieadopcyjnego stareńkiego Miśka z hoteliku, w którym był Artur i w którym jest Wafel. A Wafelek od razu jak wrócił do hotelu to poczuł się jak u siebie. Spał na boczku, przywitał się z psami. Odespal jedna dobę i zaczął być radosnym zabawowym pieskiem jak dawniej. Był tak wychudzony tułaczką, że Rafał nie mógł się nadziwić. Ale już przybiera. A, Rodzina ktora dała mu szanse, opłaciła oczywiście transport powrotny i dorzuca się teraz do utrzymania Wafelka. Tacy niedobrzy ludzie to są:). O Artura nie ma telefonów nadal.
 13. Suni musi się udać. 300 udostępnień na fb, bardzo dużo reakcji pod postem i 43 komentarze... trzymam kciuki!
 14. Napisałam do 30 organizacji i paru działaczy prozwierzecych z prośbą o udostępnienie postu z Sara.
×
×
 • Create New...