Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  33950
 • Joined

 • Days Won

  142

Everything posted by Tyśka)

 1. O Jezu... Szok... 😞 nie wierze... Moli, nie wiem co mam napisać poza DZIĘKUJĘ ZA URATOWANIE TUPTUSIA. Za opiekę nad nim. Za wszystko. 😞
 2. Link do.mojego ogłoszenia: https://www.olx.pl/d/oferta/puchata-milosc-yuri-20kg-5lat-lagodny-spokojny-ideal-CID103-IDQqMru.html
 3. Ale wieści! Trzymam kciuki za aklimatyzację w nowym miejscu. Może to będzie przełomem!
 4. AM, możesz zaktualizować listę? Nie ma mojego ogłoszeniana Kraków, a Toli olx jest na Warszawę, a nie na Opole.
 5. Ogłosiłam na Opole. Wykorzystałam stare zdjęcia + 2 z ostatniej sesji (aby pokazać Szymcia z boku i przy czlowieku): https://www.olx.pl/d/oferta/kultowy-kundelek-przemadry-nieduzy-psiak-o-sercu-szefuncia-CID103-IDR2GZK.html Nie znalazłam żadnej informacji o wadze psiaka.
 6. Dziękuję. Czekam aż admini dodadzą ogłoszenie. Dziękuję, przyda się.
 7. Ogłoszę i ja, trochę brakuje czasu na wszystki, z infekcji nie możemy wyjść... poproszę nr tel do kogo podać. Zrobię na Opole.
 8. Udostępniłam. Pokażę go też na swoim prywatnym Instagramie, ale nie sądzę że to coś da... miesiąc temu udostępniałam tam zrzutkę przyjaciółki, która ratowała rumuńską psią rodzinkę przed uśpieniem (przywoziła je do siebie i dała im DT), nie było żadnych wpłat i reakcji.
 9. Nie wiem czy to ja załatwiłam miejsce u katakka, ale chyba tak, bo pierwsza napisałam do katakka, potem jak odpisała, że ma miejsce to już kontaktowała się z nią telefonicznie Onaa. Mnie też kiedyś katakka podawała swój nr (preferuje tel bo na forum bywa rzadko), ale nie zapisałam... Tam głównie są staruszki. Poproś Onaa o numer (może Aska7 też ma, bo wiozła Shilunię?) i zadzwoń.
 10. Jejku... nie ma szans, aby dexterka przyjęła Youri? Nie ma nadal miejsca? Zdjęcia jednak są istotne. 😞 Dziękuję za zwrot za wyróżnienie. Dzisiaj sie zaksięgowało.
 11. Dodałam zdjęcie i trochę zmieniłam tytuł, zdjęcie główne może teraz los się usmiechnie do psiaka:) https://www.olx.pl/d/oferta/4-miesieczny-luki-krotkolapny-przyjacielski-kotolubny-CID103-IDPQOnj.html
×
×
 • Create New...