Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  29720
 • Joined

 • Days Won

  132

Everything posted by Tyśka)

 1. Anica 🙂 jak miło Cię czytać. Wpadaj jak najczęściej!
 2. W schronisku jest jeszcze jedna sunia, która nie daje mi spokoju. Starsza owczareczka, której zmarła właścicielka. Już długo czeka na dom 😞 Rany, ta bezsilność, że wszystkim sie nie pomoże bardzo boli.
 3. Marta ma rozmawiać z właścicielami posesji czy psiak może tam zostać w zamian za karmę i opłacenie weta, przynajmniej aż uda się zorganizować dla niego pomoc... problem w tym, że to dzikus, nawet nie zje przy człowieku. Trzeba mu rzucić jedzenie i odejść:( Cała nadzieja w tym, że przejmie go jakaś Fundacja. Melcia jest dużo mniejsza, a pomocy znikąd, nie ma deklaracji i Marta opłaca ją sama w hotelu. Kolejny nieadopcyjny pies to za dużo dla prywatnych osób. 😞
 4. Chmurka... serce pęka na milion kawałków. 😞
 5. Bez wiary... ale ogłosiłam Melcię na Wrocław: https://www.olx.pl/d/oferta/delikatna-zamknieta-w-sobie-melcia-szuka-domu-rowniez-tymczasowego-CID103-IDM4OYE.html
 6. Straciłam wiarę w ludzi 😞 Czy ci wspaniali opłacili chociaż koszty paliwa? Biedna Chmurka...
 7. Specjalnie dla agat21 🙂 Koteczka wzięła przykład z Ralfika i też pojechała do swojego domu 🙂
 8. Bardzo dziękuję za paczuszkę i gratisiki 🙂 Jakie toto wszyściutkie malutkie i cudowne, o wiele bardziej urocze niż na zdjęciach ❤️
 9. Niestety, dostałam odpowiedź od pani Kasi, że nie jest w stanie jednak pomóc 😞 Ma na ten moment zapsienie samymi dzikunami. Mega smutno... liczyłam, że to będzie szansa dla Melci.
 10. Niestety, psa zabrał właściciel. Wsadził go na taczkę i wywiózł. Podobno to patologia, więc do weta z psem nie pójdą. Raczej zostawią samego sobie albo "pomogą" mu odejść. Życie jest piekielnie niesprawiedliwe.
 11. Ogłoszę z miłą chęcią, powoli wygrzebuję się z zaległościami ogłoszeniami to i zrobię olx Nastce. Na Wrocław?
 12. Dziękuję, masz tyle na głowie, a jeszcze udostępniasz i udzielasz się na innych wątkach ❤️ Pojawiła się szansa dla Melci i być może pojechałaby do domowego hoteliku, w którym jest Lemonek elik (był też wycofany Kajtuś), ale mam dostać odpowiedź pod koniec października. Bardzo bym chciała, aby coś dla tej suni się zmieniło.
 13. To prawda, pozory czasem mylą 😉 Mój osobisty psiak też wygląda jak pluszak a to heros, król lew, wojownik 🙂
 14. Przebywają w pomieszczeniu gospodarczym, które nie jest ogrzewane ani ocieplone w jakikolwiek sposób (urządzone jest ładnie, po domowemu, ale to gospodarcze). Aby trochę podnieść temperaturę, p Marzenka pali w kominku, ale to nie daje takiego ciepła, zwłaszcza że drzwi wyjściowe są ciągle otwarte specjalnie dla Dianki. Szkraby wyraźnie marzły + zjadały kartonową budkę.
×
×
 • Create New...