Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

anica

Members
 • Content count

  53637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

anica last won the day on February 17

anica had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Wielkim przyjacielem psów
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

4703 profile views
 1. Spytamy , Elunię czy to tak zwykle długo trwa? czy też może... gdzieś umknęło?... zadzwonię w poniedziałek, bo na dogo pisać PW się nie daje? ja emotki nie wklejam? inni mogą?... szkoda słów :( Spokojnego wieczoru , życzę i pięknych snów :)
 2. Podpisuję listę w biegu i spieszę przygotować ,niedzielny obiadek, Miłej niedzieli :) ... dobrze ,Anetko już uzupełniam, minusuję 26zł za weta a czy nie powinnam wpisać 300zł sterylizacja, dopóki nie przyjdzie zwrot ? Anetko czy otrzymałaś zwrot za poprzednią sterylkę ? / przepraszam ,że tak dopytuję ale jeszcze nie spotkałam się z takimi rozliczeniami, to tylko moja ... babska ciekawość:) / ... jak powiem ,że ... 'TEGO SIĘ WŁAŚNIE OBAWIAŁAM!' ... to się bardzo zdziwisz? Anetko ,ja myślę że Dosia ,w swojej mądrości ,tak naprawdę wie! komu zawdzięcza swoje NOWE Życie! ja nie umiem ,tego jakoś ubrać w słowa? może... telepatia? one wiedzą więcej... niż się ludziom, wydaje!! ;) ... czy te emoty ,też u Was nie działają?
 3. Podpisuję listę w biegu i spieszę przygotować ,niedzielny obiadek, Miłej niedzieli :) ... dziękuję za naukę, jak się poruszać po dogo :) ja już wcześniej pisałam do modów!...NIGDY! nie otrzymałam odpowiedzi! to raz! NIGDY! też nie zauważyłam reakcji na problem, to dwa! ... czy emoty też u Was nie działają?
 4. Zdolna jesteś, Bogusiu ,nie ma to, tamto ;) ...coś u mnie z dogo nie 'hallo'? albo z laptopem? muli okrutnie...
 5. Miód na serce, takie zdjęcia! Pięknie tam u Was :) widać ,że dziewczynki szczęśliwe! chyba Nelcia się z Gwiazdunią zaprzyjaźniły :) aż mi się cieplej na serduchu zrobiło w ten mroźny dzień! Dziękujemy Kikou :) /chciałam wkleić dla Kasi, piękne serduszko, ale coś emotki się nie chcą wkleić?!/ ...coś u mnie z dogo nie 'hallo'? albo z laptopem? muli okrutnie...
 6. Ok , dziękuję :) ...coś u mnie z dogo nie 'hallo'? albo z laptopem? muli okrutnie...
 7. Wszędzie dobrze... ale w domu najlepiej! :) tak masz rację...cel został osiągnięty! ;) wierzę ,że do końca marca nazbieracie pieniążki na spłacenie zabiegu, jeszcze parę osób obiecało wpłatę :) będziemy zaglądać, w razie problemów wątek zapisuję, pancia zachowała się ładnie, widać kocha na swój 'sposób' sunię.
 8. Witaj Agat21 u Dosi :) cieszymy się ,że zajrzałaś i również życzymy Dobrej soboty! idealna dogomaniaczko :*) ...coś nie 'hallo' chyba z dogo?... albo z moim laptopem? :( ....muli okrutnie!
 9. Nie mogę przeczytać tego linku? /chciałam poroznosić po dogo, tytuł ... poraża :( / jakaś durna reklama :( czy również widzicie reklamę zaraz po kliknięciu w link?
 10. Niestety nie udało mi się porozmawiać dzisiaj z dr. Sylwią, pojechała na sympozjum i będzie ,dopiero w tygodniu, wetka która była ...tylko gościnnie /jak to nazwała/ nie wiedziała czy Maksiu był w tym tygodniu w gabinecie i jak się czuje? postaram się zajrzeć w tygodniu ale może mi się nie udać? najwyżej będę próbowała dzwonić, lub pójdę już po Świętach jak się nie uda :) ... i znowu fala mrozów! i znowu ,kolejne cierpiące ,zamarzając futerka ....
 11. ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI... .....w przerwie się przywitam
 12. ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI... .....w przerwie się przywitam
 13. ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI... .....w przerwie się przywitam
×