Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Posts

  62464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

anica last won the day on October 22 2019

anica had the most liked content!

3 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Wielkim przyjacielem psów
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

10450 profile views

anica's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

4k

Reputation

 1. Jakaś tęsknota mnie tu przygnała ❤️ Ciekawe co u Odisia ? Mari droga jak znajdziesz chwilę napisz parę słów proszę i co u Ciebie ?
 2. Nadrobiłam zaległości, wpłaciłam pieniążki, przepraszam Eliczku za zaległość, w czerwcu jakoś mi umknęło🌹 Czas jest nieubłagalny, to już chyba 2lata? Odiś zapuścił korzenie u kochanej Marii23,a telefon nadal milczy ...
 3. Ponieważ chciałam sprawę załatwić do końca, zadzwoniłam teraz do p Piotra, żeby wiedział że mu nie pomogę... chyba wiedział - powiedział że już nie potrzebuje pomocy w adopcji! właśnie wrócił ze schroniska ze swoim nowym przyjacielem Pikusiem, któremu się dzisiaj skończyła kwarantanna , jego pani zmarła dwa tygodnie temu a rodzina oddała go do schroniska... nie powiem nic więcej , bo najpierw się bardzo ucieszyłam że już nie musimy się martwić a później zrobiło mi się przykro... wstyd... żal... to jest Pikuś
 4. To jest dziwne ale przy kolejnych rozmowach pan rozmawiał ... powiedzmy wiarygodnie, dlatego chciałam to sprawdzić? jakie naprawdę ma zamiary ?
 5. Dzisiaj nie udało mi się skontaktować z panem, późno wróciłam a pan ma drugą zmianę i nie może rozmawiać wieczorem, jeśli nikt nie wysłał mu zdjęcia to i tak nie ma o czym bo do przeprowadzenia wizyty też nikogo nie znalazłam ? jeśli chodzi o wizytę w schronisku w Wałbrzychu to pan powiedział że ... były same suczki a na suczkę tato się nie zgadza! ? tylko jak rozmawialiśmy wcześniej to pan powiedział że mieszka sam?! takich ''nieścisłości '' było trochę więcej, "tak naprawdę te pięć schodów to tylko kropla, która przepełniła czarę nieufności "rozmowa jak dla mnie była zastanawiająca? ponieważ ja sama jestem w trudnej sytuacji nie chciałam skreślać pana, wizyta p/adopcyjna mogłaby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, tak uważam! Marysia ma jak najbardziej rację że .. należałoby unikać w przyszłości, takich sytuacji, też czuję pewien dyskomfort bo do tej pory jestem przekonana że pan jak najbardziej może być dobrym domkiem dla innego zdrowego starszego pieska, na pewno nie dla Odisia ! ale czy ja mam rację?? tego nie wiem i pewnie jeśli nie znajdziemy nikogo w Wałbrzychu to się już nie dowiemy...
 6. Proponuję zrobić tak, podam numer telefonu (p Piotra za jego zgodą) 785211985 jeśli możecie to proszę wysłać zdjęcie telefonem , Pan będzie wdzięczny za propozycje, widzę że bardzo mu zależy . Przepraszam za te skróty, jutro napiszę więcej, żeby można było jaśniej, ocenić sytuację.
 7. Pan Piotr wyraził zgodę na innego pieska, raczej nie był zadowolony ( to moje zdanie) piesek może być podobny do Odisia ale to nie jest warunek! ma być takiej wielkości , nie większy, może być kudłaty, rudy, czarny czy w łatki to nie jest najważniejsze, ważne żeby nie był za młody! żeby nie niszczył w domu, żeby nie trzeba było go uczyć wszystkiego od początku, przy końcu rozmowy p Piotr jeszcze powiedział tylko,że ... jest przyzwyczajony do wizyt u weta bo jego piesek ciągle chorował i musiał często jeździć do lekarza , odpowiedziałam że już podjęłyśmy decyzję, dla dobra p Piotra i Odisia że naprawdę nie mamy pewności co do dalszego postępowania w sprawie choroby Odisia. Pan Piotr nie ma adresu mejlowego powiedział że ewentualne zdjęcia piesków trzeba przysyłać mmsem na telefon... smutno! czy macie jakieś propozycje?
 8. Pan Piotr zadzwonił dzisiaj i powiedział że czeka na wizytę p/adopcyjną i że jest zdecydowany na adopcję! wobec powyższego musimy zdecydować co robimy? czy ktoś zna osobę, która mogła by przeprowadzić wizytę p/adopcyjną w Wałbrzychu? jutro obiecałam że zadzwonię do pana i powiem jaka jest nasza decyzja...
 9. Poczekam jeszcze do jutra i napiszę może do Marudzi ona chyba jest z okolic Jeleniej Góry? na razie pan się nie odzywa .
 10. Nie! moim zdaniem (rozmawiałam z panem ) jednak może to być domek dla innego, zdrowego pieska ale po sprawdzeniu domku.
 11. Czy mamy kogoś w okolicach Wałbrzycha, kto mógłby przeprowadzić wizytę p/adopcyjną ?
 12. Elu, Odiś przy próbie pogłaskania przez pana, kłapał dziobem, warkolił (pan który przyjechał wtedy chyba? z p Karoliną na wizytę) Marii potwierdza że niestety do tej pory, Odiś różnie reaguje na mężczyzn, na szczęście nie na wszystkich ale jakiś problem jest z panami, to samo zgłaszała poprzednia pani, tak było już od przyjazdu z M. Niestety koleżanka do której dzwoniłam z Wałbrzycha, nie odebrała, nie oddzwoniła? dzisiaj spróbuję jeszcze raz, zobaczymy? czy mamy jeszcze kogoś do wizyty p/adopcyjnej w Wałbrzychu?
 13. Dziękuję, Marii ,miło mi było chwilę porozmawiać z Tobą 🥰
×
×
 • Create New...