Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Content count

  56614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

anica last won the day on June 27

anica had the most liked content!

About anica

 • Rank
  Wrocław

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Wielkim przyjacielem psów
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

5739 profile views
 1. Dziękuję Tysiu :) ...jak można sprawdzić samemu, czy gorzej słyszy? .. zadzwoń Aniu, proszę przekaż te rady a ja zadzwonię kontrolnie w przyszłym tygodniu do Pani, żeby nie 'męczyć' za bardzo telefonami :) zadzwonię do Ciebie jutro :) ....to, tak średnio dobre wieści?! zwłaszcza na początku znajomości... zawsze się martwię jak domek na początku zgłasza jakieś nawet , niewielkie problemy, żeby .... jednak nie zrezygnowali! Panią aldonkę nawet spytałam wprost... czy też Karacik, już złapał za serducho, całą rodzinkę? Tak! usłyszałam , kochamy go bardzo! :)
 2. Ponieważ pojawiła się mała ryska?? na adopcji Karacika, bardzo proszę o radę :) korzystając z wolnej chwili ,zadzwoniłam do Pani ,Karacika z serdecznościami, po krótkiej rozmowie ,okazuje się że Karacik... może mieć problem z mężem Pani! wygląda na to ,że się go boi! :( można powiedzieć ,że raczej boi się ... również , postawnych , dobrze zbudowanych ,mężczyzn /tak jak mąż Pani? wygląda to trochę tak nietypowo?! jeśli pan podchodzi do niego ze smaczkami czy też głaszcze go i pieści, Karacik jest spokojny i przyjmuje pieszczoty oraz zjada smaki ale jeśli Pan podejdzie do niego znienacka lub Karacik śpi i pan nagle stanie koło niego, kiedy się budzi, szczeka i wyraźnie jest przerażony! :( ponieważ jestem na wyjeździe i skorzystałam z grzeczności koleżanki ,żeby zajrzeć na dogo / nie wiem jak uda mi się jutro?/ jeśli są jakieś rady ? bardzo proszę, Aniu, Basiu , zadzwońcie do Pani , Aldonki i spróbujecie jakoś pomóc? coś doradzić? otoczyć opieką rodzinkę? Pani , powiedziała ,że pokochali ,bardzo Karata ale , martwi się dlaczego tak reaguje na jej męża?? .. jutro spróbuję zajrzeć na dogo, żeby chociaż sprawdzić czy może coś się udało pomóc?
 3. Tyś(ka) naprawdę walczysz z taką desperacją, że musi się udać! wyjeżdżam teraz na dwa tygodnie, jak wrócę pomyślę ?? czy da się z tego co wklejasz, zrobić plakat? przynajmniej spróbuję ....
 4. anica

  koniec...Włóczki, kordonek, mulina .... na SBM

  Włóczki już dostarczone :)
 5. anica

  rozliczony do usunięcia

×