Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  807
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Zagrodowy pies polski

 1. Przygarnę młodego pieska

  Tysiu, dziękuję ale już więcej jej nie będę na razie wysyłać innych piesków. Nie chcę za dużo jej wysyłać, bo jak ma wybrać to wydaje mi się, że lepiej mniej piesków, może się szybciej zdecyduje. O Foreście pamiętam, bo przecież my wieżliśmy go do Murki z Warszawy. Na razie przedstawiłam jej też Michasia, który jest podobny do Foresta. Siedzę, "obgryzam" paznokcie z niecierpliwości ale do niej nie dzwonię, bo nie chcę żeby poczuła się osaczona. Na razie napisała mi, że ma ból głowy, bo nie wie którego psa wybrać. A ja mam ból głowy, bo tak mi zależy żeby któregoś wybrała.
 2. Przygarnę młodego pieska

  Znajoma chciałby przygarnąć młodego pieska/sukę średniej wielkości. Mieszkanie w bloku, osoba młoda i aktywna. Preferuje okolice Warszawy bo chciałby odwiedzić pieska przed decyzją o adopcji.
 3. Przygarnę młodego pieska

  Dziękuję wszystkim. Wysłałam do znajomej wszytkie pieski. Mam nadzieję, że wybierze jakiegoś. Niestety Michasia, którego mamy z Magdaad pod opieką nie wybrała. Jak tylko bedę miała jakieś info to się odezwę.
 4. Florek - sympatyczny szorściak, którego nikt nie zauważa

  Oczywiście, dobro Florka jest najważniejsze:)
 5. Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie. Majka szuka domu!

  Dzięki, już wysyłam info do znajomej:)
 6. Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie. Majka szuka domu!

  Aldrumko, gdzie Majka jest ogłaszana? Poproszę podeślij mi link do ogłoszeń, bo chciałabym znajomej przekazać informacje o Majce. Niestety nie wiem dlaczego ale nie mogę przejść na pierwszą stronę jej wątku ani żadnego innego, po prostu wyświetla mi się ostatnia strona z każdego wątku. To wkurzające:(
 7. Florek - sympatyczny szorściak, którego nikt nie zauważa

  Zapisuję się do Florka. Napisz gdzie jest to może będę mogła pomóc z transportem. Jestem z Warszawy.
 8. Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

  Forest został ogłoszony na 88 portalach przez wspaniałą dziewczynę z poza dogo, której jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w ogłoszeniach. Uzgodniłyśmy, że Forest zostanie wyróżniony na portalach: morusek i do adopcji na 2 tygodnie, na gumtree na miesiąc i na lento na dwa tygodnie - za całość zapłaciłam już 63 zł. Mam nadzieję, że szanse Foresta na domek się zwiększą. Forest ogłoszenia.pdf - nie umiałam bezpośrednio wstawić do postu
 9. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  W niedzielę wybieramy się z Magdaad do Michasia. Może któraś ciocia ma ochotę też go odwiedzić. Będę jechać przez Warszawę:)
 10. Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

  Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Dragona
 11. Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

  To na razie nic nie napiszemy n.t. kotów.
 12. Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

  Omawiam szczegóły ogłoszeń, Jak Forest reaguje na koty?
 13. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Serdeczne życzenia dla Wspaniałych Dogomaniaczek w Dniu Kobiet
 14. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Kochana bardzo dziękujemy:):):)
 15. Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

  Dobrze jak tylko dostanę tekst to skontaktuję się z dziewczyną od ogłoszeń. Zdjęcia wezmę z olyx i dogo.
 16. Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

  Supergoga, to co? ogłaszać? Nie chciałabym coś żle zrobić, bo może same ogłaszacie?
 17. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Elu, kochanie, podaj koszty tych wyróżnień to wpłacę Ci na konto trochę grosików, nie możesz tych kosztów ponosić sama. Wykupiłaś mu max, a to kosztuje:( Ja olyxa w ogóle nie ogarniam. Dziękujemy Ci serdecznie, że tak dbasz o tego urwisa. A Magdaad powinna wprowadzić te koszty do rozliczenia Michasia.
 18. Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

  Znowu trafiłam do Foresta, piękny kawaler. Czy jest ogłaszany? Wolontariuszka z hoteliku u Sylwii oferuje,że za 10 zł ogłosi psa na 100 portalach. Nie wiem czy jesteście zainteresowane. Nie rozmawiałam jeszcze z Tą dziewczyną i nie korzystałam jeszcze z jej pomocy w ogłoszeniach ale może to dobry pomysł?
 19. Kapri - już w DS:)

  Dziękujemy bardzo za super wieści. W te okropnie zimne dni aż się lepiej robi na sercu. I Kapri pięknie się prezentuje w kurteczce. Na te mrozy jak znalazł i kolorek w sam raz dla niej. Mądralka z niej, po co ma się wysilać bez smakołyka:)) Czekamy na zdjęcia księżniczki po wizycie w salonie fryzjerskim:)
 20. Kapri - już w DS:)

  Kapri - tysiąc procent radości, uśmiechów, wulkan energii, a jednocześnie bardzo sympatyczna kruszynka, która z nadzieją patrzy każdemu w oczy i pytaniem "Czy mnie przygarniesz?" Łagodna do psów i serdeczna do całego świata. Wysterilizowana, zachiowana, z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliżnie. I więcej nic o niej nie wiem. Spotkałam ją w tydzień temu przytulisku Kozienice jak odbierałam Grzesia, który jechał do hoteliku, byli w tym samym boksie. Przybiegła wskoczyła mi na ręce i tak bardzo prosiła, żeby ją też zabrać. Ta rozpacz jak pozostała , opuszczone uszka, ogonek pod siebie, opuszczona główka prześladowała mnie przez cały tydzień. W końcu się złamałam i uprosiłam p. Renatę, żeby ją przyjęła do hoteliku. Radość była niesłychana, wskoczyła mi na ręce, ogonek latał jak śmigło i okazało się, że tancerka - na dwóch łapkach podskakuje i kręci się w kółko, skacze do góry "na rączki". Jednocześnie ładnie wychowana, chodzi w szeleczkach na smyczy, potrafi jeżdzić samochodem. Jest w miarę zadbana i dosyć szczupła, ale nie wychudzona. Nie powinnam brać następnego psa pod opiekę ale po prostu nie mogłam jej zostawić, przecież w schronisku by się zmarnowała. Kapri prosi o wsparcie na opłacenie przede wszystkim ogłoszeń, ale także karmy i hoteliku Umowa adopcyjna podpisana, Kapri czeka w hoteliku aż opiekun skończy remont i jedzie do domku
 21. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Wyróżniłam chyba na 30 dni za 17,81 zł. Tysiu czy mogłabyś sprawdzić czy rzeczywiście jest wyróżnione, bo zupełnie nie wyznaję się na olyxie. Przelałam też na konto Magdaad 100 zł na hotelik. Mogę jeszcze wyróżnić jakieś ogłoszenie tylko powiedzcie jakie? Ponad to poproszę Myszę aby przejrzała ogłoszenia Michasia i poodnawiała.
 22. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Dzięki, jestem na tygodniowym wyjeżdzie i po powrocie zacznę działać energiczniej.
 23. A to fajna roślina, na wiosnę jej poszukam i też sobie zasadzę. Wątek Teo podczytuję i powiem, że podtrzymuje mnie na duchu, bo mam nadzieję, że nasz Michaś też znajdzie taki fajny domek. Teo wygląda ślicznie.
 24. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Jak znajdziesz to przyślij:) Jak nie to sama spróbuję napisać. Najważniejsze, żeby pomysł wypalił.
 25. To zdjęcie chyba nie jest z ostatniego kresu - zimy. Przecież ostatnio padał śnieg i liście są zwarzone.
×