Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
 • Content Count

  11854
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

Everything posted by Alaskan malamutte

 1. Mój misio kochany Dexterka mówi, że Runo nie lubi obiektywu. Jak tylko widzi aparat, natychmiast minka smutna i ucieka...
 2. Runo czuje się coraz lepiej. Gorączka spadła, wraca dobry humor i apetyt. Zapomnialam napisać, że podczas badanie Runa centymetr po centymetrze wetka znalazła guzek na tylnej łapce... W poniedziałek Runo ma zaplanowaną wizytę, sprawdzą wtedy co to jest.
 3. Martusiu, nie ma innej opcji!! w poniedziałek konsultacja. wetki chcą zobaczyć Runo, sprawdzić co tam się dzieje. Na pewno czeka go resekcja 2 zębów. Dexterka dopiero dzisiaj była w stanie na spokojnie opowiedzieć mi co się wczoraj działo...Runo wczoraj jak trafił do weta był bez kontaktu...bardzo słaby.....stan się pogarszał lawinowo....wszyscy myśleli już o najgorszym..... Bardzo dziękuję Dexterce za czujność!!!!!
 4. Mam wyniki Runo. Są dobre!!! Hura!!!! Wetki bardzo przejęte. I pani Ula i pani onkolog dzwoniły i dopytywały o samopoczucie Runo. Można powolutku zacząć się cieszyć!! Antybiotyk działa. Runo jeszcze słaby ale powolutku drepcze po ogrodzie. Ma apetyt, cieszy się na widok Madzi.
 5. Info od Dexterki: Runo czuje się lepiej Chętnie wyszedl na spacer do ogrodu. Na widok Dexterki macha ogonem. Je i pije. Czekamy na wyniki biochemii.
 6. Mam nadzieję, że te fatalne wyniki są efektem tego ropnia. Wydaje mi się, że to nie jest sprawa ostatnich dni...Na pewno go bolało.. Ja widziałam na zdjęciach psa osowiałego....Ciągle dopytywałam Dexterkę, jak Runo się zachowuje, czy je, pije....Niepokoił mnie ten jego smutek... Czekamy teraz na wyniki biochemii, będą jutro. Jak tylko dostane info, napiszę.
×
×
 • Create New...