Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
 • Content Count

  9,441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Everything posted by Alaskan malamutte

 1. Po raz pierwszy zobaczyłam jego zdjęcie na wątku zamojskim...Juz wiedziałam, że MUSZĘ mu pomóc..CHCĘ mu pomóc...Kiedy zobaczyłam go na żywo, przepadłam... Kudłacz piękny, z uśmiechem na pysiu...Ale oczy smutne...W schronisku nadano mu imie Czarek. Wstępnie zarezerwowałam dla niego miejsce u Murki. Ale cuda się zdarzają!!! Czarek nie tylko mnie oczarował uśmiechem. Mari23 również zakochała się w usmiechu naszego Czarusia i postanowił mu dać BDT. Mari23 z całego serca dziękuję!!! Będzie potrzebna pomoc finansowa w diagnozowaniu łapki . Bardzo proszę w jego imieniu....
 2. Przepraszam, że dopiero teraz. Chciałam potwierdzić wpływ na konto Mysi kwoty w wysokości 207 zł z tego bazarku. Ślicznie dziękujemy!
 3. Na konto Maxa wpłynęło 40zł z tego bazarku.Ślicznie dziękujemy!!
 4. Na konto Mysi wpłynęło 207zł z bazarku Poker. Ślicznie dziękujemy!!
 5. Na konto sunieczek wpłynęło 50zł z bazarku Agat21. Ślicznie dziękujemy!
 6. Bibi - Duszka ma dom!!!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Dziękujemy!!! Starsza, malutka, krótkowłosa suczka nie radzi sobie w schronisku!! Bardzo potrzebuje naszej pomocy. Suczka prawdopodobnie ma uraz tylnych łapinek (wypadek? uderzenie?) Leży na sianie, za budą, do środka nie wchodzi.... Na prawej tylnej łapeczce, na łokciu sierść wytarta do gołej skóry. Trzęsie się z zimna!! Ten okruszek nie da sobie rady, kiedy przyjdą siarczyste mrozy!! Suczka jedzie do Kajtek do BDT !! Bardzo dziękujemy za okazane wielkie serce Bardzo proszę o pomoc dla tego maleństwa!! Potrzebne są pieniążki na diagnostykę i ewentualne leczenie!! Każda forma pomocy mile widziana! 6.12.2016 r mała Duszka opuściła schronisko i jedzie do DT do Kajtek Panie Grzegorzu, agat21 bardzo dziękujemy!! Transport w całości opłaciła Anula!! Bardzo dziękujemy!! 16.12. 2016r. malutka sunia dostała na imię BIBI!!
 7. Bezik na Opole https://www.olx.pl/oferta/sliczny-slodki-bezik-w-typie-terierka-czeka-na-dom-CID103-IDAotYf.html
 8. To biorę się do pisania
 9. Z mojego bazarku dla psiaków jest 212,80zł . Zaokrąglam do 213zl i taką sumę wpisuję w rozliczenie Czarusia i Milusia.
 10. DZiękuję za potwierdzenie. Dzisiaj na konto bazarkowe wpłynęło 26zł od magenka1. Pięknie dziękuję.
 11. Anulko, na jakie miasto? Jutro postaram się napisać..
 12. Miałam swoje ogłoszenie Tani na Warszawę, aktywowałam, troszkę zmieniłam tekst i wymieniłam zdjęcia. https://www.olx.pl/oferta/tania-niesmiala-sunia-prosi-o-dom-CID103-IDyW44J.html
 13. Anulko, zgadzam sie z Toba w 1000% . Też nie widzę sensu uzasadniania skrócenia sierści psiaka. Dzisiaj rozmawiałam z domkiem Maxa. Pan zachwycony, chodzi na spacery, bardzo ciepło mówi o Maxiu. Słychać czułość w jego głosie. I to jest dla mnie najważniejsze!!!!
 14. Tak, jak napisała Tola. Nic dodać nic ująć... Dlatego ruszamy z ogłoszeniami Tani od nowa. Bardzo posimy o zdjęcia od Jaaga, takie do ogloszeń noi pomoc w ogłaszaniu. Gdyby ktoś chciał zrobić bazarek na utrzymanie suni, to też bardzo prosimy.
 15. Kochany, uśmiechnięty!! Dobrze mu tam u Ciebie, mari23...
 16. Marysiu, tak jak rozmawiałyśmy. Zrób wszystko co potrzeba. a Miluś rozczulający...kochany maluszek tuptuszek
 17. Na konto Spinki wpłynęło 300zł od helli. Bardzo dziękujemy!
 18. Na konto bazarkowe wpłynęło 25zł od Jo37 oraz 17zł od guccio. Bardzo dziękuję!
 19. U Berka wszystko w porządku, zdrowiutki, o zachowaniu szczeniaka ale grzeczny i słucha się. Pani Ania napisała, że jest przekochanym psiaczkiem.
 20. Tianku, kiedyś zabierałam ze schroniska Alaskę..z depresją, futro w koszmarnym stanie. Alaska ma cudowny dom w Opolu, u Ani!! Metamorfozę Alaski można śledzić na jej wątku. Zabierając Czarusia marzyłam, aby było tak jak z Alaską ...No i jak tu nie mieć marzeń... Pańcia Czarusia też ma na imię Ania!!
 21. Marysiu, to łańcuszek cudownych zdarzeń!!! Zaprosiłaś fotografkę, z którą przyjechała pani Ania...I tak Czaruś ma cudowny domek!!!!
×