Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1,434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4,752 profile views
 1. U Abi coraz lepiej. Chodzi z Panią na spacery, choć niechętnie opuszcza teren działki. Dużo bawi się zabawkami i już niewiele niszczy. Zawołana do domku wraca galopem. Śpi dużo dłużej, bo wstaje dopiero o 7.00. Przedtem budziła Panią o 3-ciej, później o 5-tej rano. Pozwala się głaskać i liże Panią po palcach (oczywiście posmarowanych masłem:):):) W odwiedziny chodzą do zaprzyjaźnionej suczki sąsiadów, ale Abi nie zaprasza do zabawy i raczej się dystansuje. Pani się cieszy, bo Abi już zaczyna szczekać na psy za płotem. Ostatnio wystawiła jeża na działce, była bardzo zainteresowana, a jeż się zwinął w kłębek i sobie poszedł, jak Pani zabrała Abi do domu. Kochane ciocie Jola, Sowa i Wiosna nadal czuwają nad Abi i wspierają Panią radami. Serdecznie im dziękuję. Niestety Abi nie lubi skierowanego w siebie aparatu i zdjęcie nie oddaje, że ma bardzo ładnie wyczesaną sierść i została podcięta.
 2. Kapri dorobiła się swojego profilu na instagramie. Została celebrytką:):):) https://www.instagram.com/caprithefox/ W wakacje podróżowała po Francji, dużo czsu spędziła z mamą p. Arka. Są fajne zdjęcia, niestety nie umię wstawić zdjęć z instagrama do dogo.
 3. Jeżeli Bartuś lub Promyczek, znajdą domek w Warszawie, to zrobię wizytę przed adopcyjną i później będę kontaktować się z domkiem.
 4. Z doświadczeń znajomego domu tymczasowego i hoteliku pod Warszawą, gdzie jest ponad 40 psów wynika, że można ogłosić na FB i poprosić o pomoc wolontariuszy. Wtedy działalność fundacji jest postrzegana jako transparentna i uczciwa, co przenosi się na wsparcie. Z drugiej strony takimi wolontariuszami trzeba umieć zarządzać, bo niewłaściwa osoba może bardzo zaszkodzić. Ukraińcy biorą 12 zł za godzinę pracy w tych okolicach, taniej jak im się zaoferuje mieszkanie, czyli zwykle pokój z dostępem do kuchni i łazienki. Może lepiej dać wsparcie na zatrudnienie takiego pomocnika.
 5. O gustach się nie dyskutuje, ale mnie się podoba ostrzyżony (nie łysy - proszę nie obrażać :):):) Promyczek. Widać jego inteligentny wyraz pyszczka i ta kitka na końcu ogona jest zabawna. Świetnie to musi wyglądać jak macha ogonem:):):) Tylko na zimę trzeba mu dziergać na szydełku płaszczyk :):):) Kto chętny?
 6. Aniu, Bartuś ma szczęście, że byłaś na miejscu i czuwałaś nad nim. Przywracam deklarację.
 7. W imieniu Abi i swoim chciałabym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas przez te trudne miesiące. Tylko dzięki waszym mądrym radom i słowom otuchy w chwilach załamania przetrwaliśmy z Opiekunami najgorszy okres. Dziś Abi ma swój domek na zawsze. Państwo ją kochają a ona ich. Dziękuję!!! Abi spacer.mp4
 8. Jestem pewna, ze jak tylko łapka się wygoi, to Czesia schudnie, bo będzie miała dużo ruchu. Wygląda wspaniale, taka piękna i zadbana. Mamy szczęście, że trafiła do troskliwego domku.
 9. Sowo, na pewno za pół roku zostaniecie zaproszone do Abi. Na dziś mogę tylko powiedzieć: dziękuję:) Jak przenieść wątek? Na pewno będę próżniej miała wiadomości od Abi, Teraz czekam jeszcze na zdjęcia i filmy z wizyty Sowy i Joli u Abi. Umieszczę je jak tylko dostanę.
 10. Ponieważ mija już 8 miesięcy odkąd Abi trafiła do domku i postępy wydawały mi się niewielkie zwróciłam się do Sowy i Joli (u której Abi była latem zeszłego roku) o pomoc w ocenie sytuacji. Wcześniej wiele razy dzwoniłam do nich prosząc o rady co do zachowania Abi i zawsze spotykałam się ze wsparciem z ich strony. Przeprowadzony został przez Jolę i Sowę wywiad telefoniczny z Panią. W rezultacie zdecydowano, że Sowa i Jola odwiedzą Abi i zobaczą jak mogą pomóc i Abi i Pani. Uznały, że warto jest podjąć każdy wysiłek, żeby pomóc, bo Pani pragnie jak najlepszego kontaktu i wkłada wiele wysiłku aby przystosować Abi do życia w domu. Ja ze swojej strony chciała serdecznie podziękować Sowie i Joli za przyjazd. Chyba nikt kogo znam zdecydowałoby się jechać ponad 600 km (z Krakowa do Warszawy i z powrotem), być cały dzień w drodze, żeby bezpłatnie przeprowadzić wizytę u psa. Abi miała wielkie szczęście, że na swojej drodze spotkała takie wspaniałe, empatyczne i bezinteresowne osoby, dzięki którym dostała szansę na normalne życie. A mnie ta znajomość dała wiarę w człowieka i z nowymi siłami przystępuję do ratowania bezdomniaków. Sowa na pewno jutro pisze jak było i jakie wyciągnęła wnioski z wizyty. Dziękuję Wam serdecznie
 11. Karta informacyjna Czesi. Jest nadzieja, że po zabiegu Czesia nie będzie szurała łapką. Pani włożyła dużo pracy i zaangażowania w doprowadzenie Czesi do zdrowia. Niestety zabieg był konieczny.
 12. Otrzymałam informację o Czesi: "Czesia miała wczoraj wyciągniętą płytkę z biodra. Ocierała o kość udowa. Trudno było znaleźć weta, który chciał się tego podjąć. Czuje się dobrze. Jak przyjdzie odpowiedni czas zostanie wysterylizowana." Biedna Czesia, a wydawało się, że już będzie dobrze. Zdrowiej nam Czesiu, żebyś znowu mogła biegać i nie martwić Opiekunki i nas.
×
×
 • Create New...