Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1,387
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4,444 profile views
 1. Zagrodowy pies polski

  Kapri - już w DS:)

  Kapri z p. Arkiem przekazują najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia Smacznego jajka i Dosiego Roku
 2. Zagrodowy pies polski

  Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

  Dziękując wszystkim za wsparcie Abi, życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt, odpoczynku od zgiełku codziennego świata i nadziei, że coraz mniej będzie nieszczęśliwych piesków potrzebujących naszej pomocy Opiekunowie zdecydowali, że Abi zostanie u nich na stałe. Powiedzieli, ze nie wyobrażają sobie że miałaby od nich odejść. Abi krok po kroczku pokonując lęki aklimatyzuje się w domu. Wchodzi kilka razy dziennie do salonu, jak Pani siedzi na fotelu, to z westchnieniem kładzie się obok. Zostaje na noc. Wczoraj w nocy zaszczekała , bo suczka sąsiadów chciała się dostać na działkę. Nie niszczy, bawi się swoimi sznurkowymi zabawkami i matą z nagródkami. Niestety na widok kogoś wchodzącego na działkę od razu ucieka i chowa się w budzie, tak,że nawet nosa nie widać. Na spacery też nie chce chodzić. Zaplanowana jest wizyta behawiorystki w najbliższą sobotę. Dlatego też pozostała kwota na razie zostanie na koncie Abi, bo muszą być pieniądze na behawiorystkę.
 3. Zagrodowy pies polski

  Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

  Wszystkiego dobrego dla Smoka i wszystkich, którzy wspierają Dragona zapłaciłam za wizytę
 4. Zagrodowy pies polski

  Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

  Mimo wszystko idzie ku dobremu. Biedny Dragon, miejmy nadzieję, że jednak łapa się zrośnie i oby to była ostatnia operacja. Trzymam za Was kciuki. Jak będziesz miała rachunek za tę wizytę to wstaw na dogo, zapłacę bezpośrednio do przychodni lub prześlę pieniążki Tobie jak wolisz.
 5. Kasiu. mogę poczekać. Wesołych Świąt :)
 6. Poproszę drobiowe: 1 paczka x 1 kg, 5 paczek x 100g, może być odbiór osobisty w Warszawie przed świętami czy wolisz abym przysłała kuriera?
 7. Zagrodowy pies polski

  Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

  Trochę dobrze, trochę żle. Abi czasami bawi się piłką w ogrodzie i wtedy jest wesoła i rozluźniona. Wczoraj raz zaszczekała. Jednocześnie też dużo czasu spędza w budzie, nawet nie wyglądając na zewnątrz. Do domu przez ostatnie trzy dni nie chce wchodzić, na działce nie da się dotknąć, bo ucieka jak opiekunka się zbliża, więc nie była na spacerze. Znowu ma cofnięcie. Przy wyjeździe samochodem z działki, Abi ucieka do budy i chowa się głęboko. Niestety wynikiem cofnięcia jest to, że pogryzła wąż ogrodowy. Jak spała domu to nie niszczyła. Opiekunka znowu ją wabi do domu, ale oczywiście nie goni jej. Sytuacja mocno dołująca, ręce opadają, bo te małe kroczki, które Abi robi nie napawają optymizmem.
 8. Zagrodowy pies polski

  Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

  Dobrze , wpłacę bezpośrednio na Twoje konto.
 9. Zagrodowy pies polski

  Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

  AgaGD poproszę podaj mi na priv Twój numer konta. Ktoś z moich znajomych chciałby bezpośrednio na Dragona. Każdy grosik się przyda.
 10. Zagrodowy pies polski

  Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

  Abi dostała od Joli w prezencie komplet specjalnie dla niej uszyty i dopasowany: obrożę półzaciskową, szelki i smycz. Niestety szelki pogryzła. Reagowała na nie nerwowo. Natomiast obroża i smycz są używane do tej pory. Wczoraj Abi na spacerze poza działką już zachowywała się swobodniej, więc Opiekunka jest dobrej myśli.
 11. Zagrodowy pies polski

  Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

  Abi dostaje witaminy i minerały. Niestety próby czesania powodują, że cała sztywnieje i się trzęsie. Oczywiście będą ponawiane ale na fryzjera na razie nie ma co liczyć. Opiekunka powycinała trochę najgorszych kudłów.
 12. Zagrodowy pies polski

  Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

  Właśnie to miałam na myśli. Zabezpieczenie na czas otwarcia bramy. Spytam, wydaje mi się, że dostaje posiłek koło 19.00, wodę ma przez cały czas.
 13. Na FB są super filmy z Czesią, czy mozna prosić CzesiaLew o umieszczenie ich na dogo?
 14. Zagrodowy pies polski

  kojec do oddania

  Przekażę na bazarek mało używany, profesjonalnie wykonany kojec o rozmiarze 2m x 2m, w całości ocynkowany, zadaszony (bez podłogi). Kojec jest złożony obecnie zamieszany, więc należy go rozkręcić do transportu. Kojec znajduje się w okolicach Otwocka koło Warszawy. PARAMETRY: szerokość 2,9m, długość 2m spad dachu do tyłu wysokość przodu 1,7m; tył 1,5m furtka z ryglem poprzeczki z ceownika 80 całość skręcana śrubami 10 blacha dachowa trapez T14 konstrukcja ocynkowana
×