Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

Community Reputation

618 Excellent

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5574 profile views
 1. Abi staje się łakomczuchem. Każdego dnia podchodzi do opiekunów i czeka na kąski z ręki, prosto że stołu. Wiemy, że nie powinno się pozwalać psu na żebranie, ale Abi jest wyjątkowym pieskiem i taka taktyka powoduje, że kontakt z opiekunami się rozwija. Abi teraz do ogrodu wychodzi tylko na chwilkę. Za to codziennie chodzi na długi spacer. Minęło ponad dwa lata jak jest w domu.
 2. Niestety Wiosna nie może przyjąć białaska. Deklaruję 20zł miesięcznie na pół roku. Napisałam jeszcze do Agat21. Uważam, że ocieplana buda w hoteliku to dobre wyjście, o wiele lepsze niż dalszy pobyt w schronisku. Hotelik oceni psa i wtedy łatwiej będzie znaleźć DT lub szukać DS.
 3. Agat21, Jeżeli będziesz potrzebować pomocy przy Amberku to dzwoń. Jutro jestem zajęta wnukami ale w czwartek mogę pomóc z transportem, jeżeli DT nie wypali.
 4. To nie ten Kamion od Pamiętnej. Już w drodze powrotnej zatrzymałyśmy się jeszcze w Kamionie i tam był słup a na nim ogłoszenie, które powiesiła Agat21, ten Kamion to występuje w kilku miejscach, pytałam miejscowego przy sklepie i powiedział, że to Kamion. Dalej w prawo był kościół ale tam też miejscowi nie widzieli Amberka.
 5. Dziś z Bakusiową oplakatowałyśmy Miedniewice, Pamiętna, Kamion, Trzcianna, Wycześniak. Pytałyśmy ludzi ale nie widzieli Amberka. Agat21 poproszę dodaj te miejscowości na pierwszej stronie. W Kamionie były też Twoje ogłoszenia. Zawiesiłam jeszcze w innych miejscach w Kamionie, bo to rozległa miejscowość. Zostało mi jeszcze parę plakatów ale nie wiem gdzie jeszcze można plakatować.
 6. Tak. Dopisz jeszcze miejsca, które odwiedziła Agat21. Poproś Panią z Mszczonowa aby podała po powrocie, gdzie była. Mam w planie pojechać, nowu w środę.
 7. Ten Pan matrymonialny to ode mnie. Spacerował z psem po Walerianach. Pies wygłądał dobrze. Amberka nie widział, bardzo sympatyczny i kontaktowy. Ot, taki miejscowy oryginał:) Mam nadzieję, że rozpuści wici o Amberku. Wtedy poszukam mu żony:)
 8. Niekoniecznie, tam jest wiele domów wakacyjno-weekendowych całorocznych. Moja koleżanka ma dom w tej okolicy. Psy, lisy i inne zwierzęta dostają od tych ludzi pożywienie na posesji lub ludzie zostawiają je w śmietnikach ogólnodostępnych. Dlatego dzikie zwierzę (w tym pies) może dobrze egzystować nie socjalizując się z człowiekiem. Może nagroda skłoni stałych mieszkańców do zwrócenia uwagi na rudego pieska. Z drugiej strony Lika od Wiosny była szukana 4 miesiące i teraz nie chce opuszczać domku, tak samo Grześ, który zwiał mi pierwszego dnia z hoteliku i dzięki Olenie się znalazł. Nie mówiąc j
 9. Rozwiesiłam plakaty w sklepach spożywczych i na tablicach, rozmawiałam z mieszkańcami, w: Waleriany, Puszcza Mariańska, Długokąty, Radziwiłów, Budy Zaklasztorne, Franciszków, Mrozy ul. Akacjowa. W Mrozach biegał piesek podobny do Amberka, już myślałam, że to on. Zwabiłam go, ale niestety to nie on. Tam biegają po ulicy dwa pieski podobne do Amberka. Jeden na pewno bezdomny. Tam jest wiele domów wakacyjnych i pies ma się gdzie wyżywić w śmietnikach. Z powodu nagrody mieszkańcy są zainteresowani.
 10. Agat21, może warto zadzwonić lub podjechać skoro i tak jedziesz jutro. Tylko Ty znasz Amberka.
 11. Tak, wiem, ale miałam w planie rozwiesić plakaty. Oczywiście mogę zmienić trasę, co proponujesz. Byłaś tam, więc poradż gdzie lepiej jechać?
 12. Kontynuując listę 17.12.2020 Jo37 - Dwa razy przejechałam odcinek Żyrardów - Puszcza Mariańska. Objeździłam tereny po obu stronach drogi na wszelki wypadek. Okolice Walerian - wjeżdżałam we wszystkie boczne drogi. 19.12.2020 Limonka80 - Moja koleżanka zrobiła wczoraj ok. 180 km jadąc najpierw jak to określiła " górą" przez Belchów a wracając do Głowna "dołem" robiąc koło wokół Puszczy Mariańskiej. Rozwiesiła 9 plakatów w Witkitkach, Wręczy i Korabiewicach (mogłam przekręcić nazwę). 20.12.2020 ZPP plan - Żyrardów - Puszcza Mariańska - Budy Zaklasztorn
×
×
 • Create New...