Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1,441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4,874 profile views
 1. To teraz kochana Wiosna uzgadnia transport. Jak dobrze pójdzie to w niedzielę Bartuś będzie w domku.
 2. [email protected], czy jest możliwe zachipowanie i wpisanie do bazy Safe-Animal Bartusia? Pokryję koszty. Poproszę też o przypięcie adresatki do obroży. Trochę się martwię, że jedzie tak daleko ale najważniejsze, że będzie miał swój dobry domek.
 3. Właśnie weszłam na dogo. Pomogę, mogę przewieźć, przenocować lub po prostu dołożyć się do transportu Bartusia:) Dajcie znać:)
 4. Mam pytanie od Romy Wiktor czy masz możliwość zrobienia wizyty przedadopcyjnej dla młodej bernardynki w miejscowości Załubice, to są okolice Ryni
  Pozdrawiam :)
  Bożenna

  1. Show previous comments  4 more
  2. Zagrodowy pies polski

   Zagrodowy pies polski

   Dzięki za info:) W razie czego jestem pod tel. 601 21 30 33

  3. Zagrodowy pies polski

   Zagrodowy pies polski

   Dzięki za info:) W razie czego jestem pod tel. 601 21 30 33

  4. Zagrodowy pies polski

   Zagrodowy pies polski

   Dzięki za info:) W razie czego jestem pod tel. 601 21 30 33

 5. 6 paczek to zawiozę bez problemu. Oczywiście dopiero jak Kiejciu potwierdzi, że potrzebny.
 6. Jo37 i Kiejciu. Ile jest tego gresu, bo może pomogłabym z transportem? Skąd dokąd miałabym go podwieźć i kiedy?
 7. U Abi coraz lepiej. Chodzi z Panią na spacery, choć niechętnie opuszcza teren działki. Dużo bawi się zabawkami i już niewiele niszczy. Zawołana do domku wraca galopem. Śpi dużo dłużej, bo wstaje dopiero o 7.00. Przedtem budziła Panią o 3-ciej, później o 5-tej rano. Pozwala się głaskać i liże Panią po palcach (oczywiście posmarowanych masłem:):):) W odwiedziny chodzą do zaprzyjaźnionej suczki sąsiadów, ale Abi nie zaprasza do zabawy i raczej się dystansuje. Pani się cieszy, bo Abi już zaczyna szczekać na psy za płotem. Ostatnio wystawiła jeża na działce, była bardzo zainteresowana, a jeż się zwinął w kłębek i sobie poszedł, jak Pani zabrała Abi do domu. Kochane ciocie Jola, Sowa i Wiosna nadal czuwają nad Abi i wspierają Panią radami. Serdecznie im dziękuję. Niestety Abi nie lubi skierowanego w siebie aparatu i zdjęcie nie oddaje, że ma bardzo ładnie wyczesaną sierść i została podcięta.
 8. Kapri dorobiła się swojego profilu na instagramie. Została celebrytką:):):) https://www.instagram.com/caprithefox/ W wakacje podróżowała po Francji, dużo czsu spędziła z mamą p. Arka. Są fajne zdjęcia, niestety nie umię wstawić zdjęć z instagrama do dogo.
 9. Jeżeli Bartuś lub Promyczek, znajdą domek w Warszawie, to zrobię wizytę przed adopcyjną i później będę kontaktować się z domkiem.
 10. Z doświadczeń znajomego domu tymczasowego i hoteliku pod Warszawą, gdzie jest ponad 40 psów wynika, że można ogłosić na FB i poprosić o pomoc wolontariuszy. Wtedy działalność fundacji jest postrzegana jako transparentna i uczciwa, co przenosi się na wsparcie. Z drugiej strony takimi wolontariuszami trzeba umieć zarządzać, bo niewłaściwa osoba może bardzo zaszkodzić. Ukraińcy biorą 12 zł za godzinę pracy w tych okolicach, taniej jak im się zaoferuje mieszkanie, czyli zwykle pokój z dostępem do kuchni i łazienki. Może lepiej dać wsparcie na zatrudnienie takiego pomocnika.
 11. O gustach się nie dyskutuje, ale mnie się podoba ostrzyżony (nie łysy - proszę nie obrażać :):):) Promyczek. Widać jego inteligentny wyraz pyszczka i ta kitka na końcu ogona jest zabawna. Świetnie to musi wyglądać jak macha ogonem:):):) Tylko na zimę trzeba mu dziergać na szydełku płaszczyk :):):) Kto chętny?
×
×
 • Create New...