Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1,469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

Community Reputation

559 Excellent

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5,336 profile views
 1. cześć, nie dostałam nr konta. Poproszę prześlij

  Pozdrawiam, Mika

 2. Ciężko jest, bo Abi znowu się wycofuje i teraz nie chce chodzić na spacery. Na szczęście niezawodna Sowa jest w kontakcie z Panią i bardzo ją wspiera.
 3. Poproszę zmień tytuł. Bardzo przeżywam odejście Michasia, bo to pierwszy pies, którym się zajmowałam i który odszedł za TM:)
 4. Myślę , że najlepszym rozwiązaniem byłoby podjęcie decyzji, że zostaniesz domem tymczasowym dla pieska. Oczywiście wtedy nie należy liczyć na psa rasowego, a kundelka. Należy wziąć pod uwagę, że piesek zostanie wyadoptowany, chociaż zawsze z domu tymczasowego możesz zostać domem stałym. Doświadczenie nabyte przy takim piesku pomogłoby podjąć decyzję czy naprawdę chcecie psa i jesteście w stanie się nim zająć. Domy tymczasowe są poszukiwane, bo wiele psów po prostu nie ma funduszy i nie może zamieszkać w hoteliku. Jeżeli masz trochę więcej czasu i możliwości można też zostać wolontariuszem w schronisku lub przytulisku. Wtedy jakby w sposób naturalny znajdziesz pieska, który chwyci Cię za serce, a jednocześnie w praktyce zobaczysz czy możesz mieć psa.
 5. Kyioshi, poproszę podeślij mi nr konta, chciałabym wywiązać się z deklaracji:)
 6. Abi szaleje po działce z zabawkami i wczoraj po raz pierwszy od roku zaszczekała na przechodzące zwierzęta. Na spacery nie chce wychodzić, natomiast jak już wyjdzie to do domu wraca "galopem". Z Panią natomiast ćwiczy dotyk i przytulanie w domu. Jest coraz bardziej rozluźniona.
 7. Niestety Michaś odszedł za TM. Rano Michaś nie chciał jeść, po południu był weterynarz (który jest wujkiem opiekuna Michasia i mieszka w tej samej miejscowości) i pobrał krew. Badania nic nie wykazały, więc Michaś dostał tylko zastrzyk wzmacniający. A następnego dnia rano Michaś już nie żył. Bardzo przykro i wszyscy są wstrząśnięci:(
 8. Cały czas zaglądam do Grzesia i myślę, że może lepiej się stało, bo do psa lękliwego i wycofanego trzeba mieć mnóstwo cierpliwości i okazać mu wiele serca. Podeślij Olenko nr konta , to wpłacę parę grosików.
 9. Bardzo dziękuję za informacje i zdjęcia. Prześlij Alu serdeczne podziękowania wspaniałym opiekunkom i dla Czesi szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, takie psy po przejściach i wypadkach ciągle mają jakieś dolegliwości. Mam nadzieję, że z łapką nie jest nic poważnego i uda się wyleczyć. Ta sunia już swoje przeżyła i mając teraz tak cudowny domek do szczęścia brakuje je tylko zdrowia.
 10. Jeszcze dodatkowe infor o dp. Arka: "Niepostrzeżenie minęły dwa lata od kiedy Kaprysia jest z nami. W świeta niestety nie przemówiła, ale ewidentnie chciała powiedzieć, że jest jej dobrze z nami. Nadal wpatrzona jak w obrazek, w nocy rozpychająca się w łóżku, mądra choć czasem dominująca inne pieski."
 11. U Abi raz lepiej, raz gorzej , ale jak widać malutkimi kroczkami idzie do przodu. Długo główne legowisko miała pod schodami a teraz już zaczyna spać w salonie:)
×
×
 • Create New...