Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1,459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

Community Reputation

554 Excellent

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5,116 profile views
 1. Bardzo dziękuję za informacje i zdjęcia. Prześlij Alu serdeczne podziękowania wspaniałym opiekunkom i dla Czesi szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, takie psy po przejściach i wypadkach ciągle mają jakieś dolegliwości. Mam nadzieję, że z łapką nie jest nic poważnego i uda się wyleczyć. Ta sunia już swoje przeżyła i mając teraz tak cudowny domek do szczęścia brakuje je tylko zdrowia.
 2. Jeszcze dodatkowe infor o dp. Arka: "Niepostrzeżenie minęły dwa lata od kiedy Kaprysia jest z nami. W świeta niestety nie przemówiła, ale ewidentnie chciała powiedzieć, że jest jej dobrze z nami. Nadal wpatrzona jak w obrazek, w nocy rozpychająca się w łóżku, mądra choć czasem dominująca inne pieski."
 3. U Abi raz lepiej, raz gorzej , ale jak widać malutkimi kroczkami idzie do przodu. Długo główne legowisko miała pod schodami a teraz już zaczyna spać w salonie:)
 4. Też trzymam kciuki za szczęśliwy transport i dobry domek
 5. Mogę pomóc z transportem jeżeli będzie łączony w piątek lub weekend. Mogę pojechać i zabrać go z Lublina do Warszawy, ale ktoś musiałby zabrać go z Warszawy do Poznania. Ewentualnie mogę zawieźć go z Warszawy do Konina, a Państwo by go odebrali. Jeszcze jest opcja, że przywiozę go do Warszawy, a ktoś zawiezie go pociągiem do Poznania, teraz są bardzo dobre i tanie połączenia. Jak on się zachowuje w samochodzie?
 6. Poproszę: 1x1kg oraz 5x100g
 7. Nie dostałam zdjęcia Michasia, ale życzenia i informację, że ma się dobrze i jest szczęśliwy, biega po działce, nie ucieka, nie bałagani. Zdjęcia mam nadzieję dostać w tym tygodniu.
 8. Abi serdecznie pozdrawia kochane ciocie. Życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. W nadchodzącym roku 2020 życzę Wam wszelkich sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, pokoju w sercu i wyrozumienia dla otoczenia, miłość i troskliwość niech Was otacza, a Nasi podopieczni niech znajdą te jedyne, wspaniałe domki.
 9. Nie wiem, wysłałam, życzenia do jego rodziny, więc powinni się odezwać. Dziękuję za pamięć i serdeczne pozdrowienia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
×
×
 • Create New...