Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content Count

  1812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zagrodowy pies polski last won the day on July 29 2018

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

Community Reputation

830 Excellent

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

6202 profile views
 1. Tak, dziękuję za fakturę, na szczęście na koncie ZEA mamy pieniążki. Murko, czy zapoznawałaś już Lumi z innymi psami? Czy jest szansa sprawdzenia jaki jest jej stosunek do kotów? Na imprezach już będę ją proponować do adopcji i chciałabym wiedzieć o niej jak najwięcej.
 2. 15.05.2021 pierwsza garażówka ale mała, tylko dwa stoiska w Komorowie. https://www.facebook.com/photo?fbid=1119362325229751&set=a.152047025294624 22.05.2021 druga garażówka duża, około 30 stoisk i licytacja w Michałowicach. https://www.facebook.com/events/477767040008940?acontext={"action_history"%3A[{"surface"%3A"page"%2C"mechanism"%3A"page_admin_bar"%2C"extra_data"%3A"{\"page_id\"%3A224246785132260}"}%2C{"surface"%3A"events_admin_tool"%2C"mechanism"%3A"recommended_actions"%2C"extra_data"%3A"[]"}]%2C"has_source"%3Atrue} 29.05.2021 trzecia garażówka - jeszcze nie ma pla
 3. Dziś kończy się wydarzenie Lumi na FB, mam nadzieję, że Tola pod koniec przyszłego tygodnia (nie wcześniej, bo ludzie będą wpłacać i po zakończeniu wydarzenia) znajdzie czas, żeby uaktualnić finanse Lumi. https://www.facebook.com/events/1165720663872795/?acontext={"event_action_history"%3A[{"mechanism"%3A"your_upcoming_events_unit"%2C"surface"%3A"bookmark"}]} Ponadto na garażówki kolega zaprojektował plakat a Gmina wydrukuje takie plakaty i ulotki, które wolontatiusze ze szkoły podstawowej będą rozdawać ludziom. Koło Gospodyń Wiejskich będzie sprzedawało sadzonki i jedzenie i odbędzi
 4. Dziękuję, opisuję swoje akcje dot. zbierania pieniędzy dlatego, że może przy innych, szczególnie niedofinansowanych biedach można wykorzystać te pomysły, nie ograniczając się do zbierania pieniędzy na dogomanii. Co do Lumi, to proszę Murkę tak z raz na tydzień o info, ponieważ nie ma nic niepokojącego ani też zachowanie Lumi się nie zmienia.
 5. Serdecznie dziękuję, każdy grosik jest bardzo ważny dla Lumi, bo nie wiemy czy zdrowa i jak pójdzie adopcja. Może długo być w hoteliku. Elik jak tylko wejdzie na wątek, to zaraz wyśle.
 6. Serdecznie dziękuję Tysiu. Nie piszę, bo jestem bardzo zajęta. Współorganizuję trzy garażówki w maju. Na każdej będzie wyprzedaż sadzonek, z których dochód zostanie przekazany dla Lumi. Kolega bezpłatnie zaprojektuje plakat ze zdjęciem Lumi, będziemy ją ogłaszać w mojej miejscowości. Drugi kolega podarował nowy transporterek i legowisko dla psa. Więc w trakcie garażówki zrobimy licytację. Zrobiłam też wydarzenie na FB https://fb.me/e/LFOYCveW zapraszam do udostępniania i wpłat 😊. Czekam na info od Murki w sprawie wyników badań Lumi
 7. Ja już swoje zdanie napisałam, dać psu i Jaadze spokój. Moim zdaniem najwięcej przy takim psie osiągnie się cierpliwością i małymi kroczkami.
 8. A jak koopa i siiku? Robiła, była wyprowadzana? Ile razy? Najpierw sprawdzić czy nie zjadła czegoś niejadalnego. Potem czy nie ma kleszcza, bo może babeszjoza. Czyli wizyta u weta na początek, sprawdzi temperaturę i krew.
 9. Wiosenko, dasz radę i Marcelek będzie jeszcze super psem:):):) Będziemy Cię wspierać i maluch dzięki Tobie jeszcze wyjdzie na ludzi:):)
 10. Nie robiłabym nic na siłę. Suvi na razie jest przerażona zmianą warunków, zdezorientowana nieznanym miejscem. Dajmy jej odpocząć, wyciszyć się i przyzwyczaić do nowego życia. Na razie niech miska ją karmi. Jaaga sama zdecyduje, kiedy zacząć podawać jej smaczki i zacznie z nią pracować. To potrwa ale nie można być niecierpliwym. Za szybkie, zdecydowane działania, założenie obroży i wyciąganie jej z budy nie przyniosą dobrych efektów. Skojarzą jej się z chwytakiem ze schroniska. Nie naciskajmy, bo to tylko denerwuje Jaagę. Przeczytajcie wątek Abi. Trzy lata trwało, żeby się otworzyła m
×
×
 • Create New...