Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  8,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Nesiowata last won the day on April 20

Nesiowata had the most liked content!

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chudy ten haczyk... Tyle, że to fizycznie niemożliwe...
 2. Na dziś zapowiadają upały. Pluszaczku - korzystaj z uroków pięknej pogody i spaceruj ile tylko się da bo niby na horyzoncie deszcze. A co będzie to dopiero czas pokaże - deszcz potrzebny jak mało kiedy.
 3. Witaj Czarnulku, dobrego dnia. Jakoś dalej nie widać domku, wybitnie uzdolniona wiedźma wzięła Cię pod swoją opiekę i nie chce wypuścić ze swoich łap.
 4. Ja zrobiłam sobie przerwę w spaniu, dopiero teraz wstałam. Pewnie pospałabym jeszcze trochę, ale trzeba było wypuścić kury i nakarmić resztę towarzystwa. Elik - Ty to masz prawdziwe zezowate szczęście do lekarzy. Nic, tylko "pozazdrościć".
 5. Przyjemnego psiego dnia Blondynku, trzymaj się nam zdrowo.
 6. Witajcie w kolejny wiosenny dzień. Przepraszam - do dnia to jeszcze sporo czasu, ale zaraz znikam, idę w ślady psów./ One tylko wyskoczyły zrobić siusiu i śpią. Słychać jak Misiek pochrapuje. Trzeba brać z nich dobry przykład, mają zdrowe nawyki. Trzymajcie się zdrowo i odpoczywajcie (o ile Mimiśka pozwoli na to).
 7. Widać, że człowiek zna się na rzeczy. Jeszcze trochę i będzie dobrze. Witamy wszystkich ze śpiewem ptaków za oknem. Wiatr trochę lżejszy, może wreszcie będzie uspokoi się na dobre. Dziś w środku dnia czeka mnie wycieczka do kolejnego lekarza. Nie lubię takich godzin, ale tym razem nie mam wyjścia. Staram się zawsze zapisywać na ranne godziny, ale już nic nie było i w rezultacie przez pól dnia będę się obijać po domu patrząc na zegar. Spokojnego dnia życzymy wszystkim.
 8. Jeszcze długo będzie ciężko, ale tak musiało być. On już jest szczęśliwy, bez bólu...
×