Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  9,234
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Nesiowata last won the day on June 5

Nesiowata had the most liked content!

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witamy beniowy klubik w rześki poniedziałkowy poranek. Wreszcie można oddychać normalnie mimo świecącego słońca. Niestety - podobny tylko przez 2 dni ma tak być, a od środy wraca afrykański upał. Dziś było już tak dobrze, że Nesia zjadła śniadanie! Ciekawe jak miewa się biedna kocina, czy coś się wyjaśniło? Spokojnego poniedziałku wszystkim.
 2. Dziś jest cudnie - nareszcie trochę oddechu. Dobre i te dwa dni, które zapowiadają poniżej 30 stopni. Możesz Blondynku śmiało zażywać spacerów, bawić się z kumplami bez ograniczeń temperaturowych.
 3. Ledwo wstałam, już muszę brać prysznic. Ciężkie życie. Dobrze, że chociaż teraz jest przyjemnie, jest czym oddychać i chwilowo słońca nie widać. Gdyby mogło tak być dalej! ale to tylko pobożne życzenia, bo w prognozach wygląda to zupełnie inaczej. Tak więc - dalej trzymamy się cienia (o ile to tylko możliwe) i czekamy na lepsze czasy. Trzymaj się Blondynku.
 4. I znów jestem bez lajków. Niby normalne, ale bardzo denerwujące. Cudne zdjęcia, cudne biedne psiaki. A nad nimi króluje Jaaga. Trudne jest rozstanie z psem, ale niestety - nieuniknione. Trzymajcie się wszyscy.
 5. Ta pogoda nie tylko pluszaczka załatwiła. Upał wykańcza wszystko i wszystkich. ciężkie teraz takie spacery.
 6. Jeszce zrobi się pełno, niech tylko wszyscy wrócą do domów.
 7. Zdrówka Blondynku - trzymaj się cienia , jakoś musimy przetrwać ciężkie czasy.
 8. Trzymaj się Grzesiu - czekamy na chłodniejsze dni, a może na trochę wody z nieba? Nadal zapowiadają piekielny upał, końca nie widać.
 9. Masz racje Nadziejko, życie jest niesprawiedliwe. Chyba jednak w końcu każdy odpowie za swoje uczynki. Może nie na tym świecie, ale jednak.
 10. Biedna kocina. Oby nie sprawdził się czarny scenariusz. Ale i tak, obojętnie jak się to skończy, miał szczęście, nie musi cierpieć w samotności, ma opiekę. Jest jeszcze wcześnie, ale już zapowiada się powtórka z piekiełka dnia wczorajszego kiedy nawet siedzenie powodowało totalne zmęczenie i wodę spływająca z włosów na twarz. Trudno - nie jestem w stanie przyzwyczaić ię do takich temperatur. Może gdybym miała ze 30 lat mniej? Ale nie mam i nic tego nie zmieni. a z roku na rok temperatury są coraz wyższe. Dlatego też przerywniki jak najbardziej wskazane. Czekamy więc na kolejny deszcz. I to wszyscy, bo psy przez cały dzień śpią wyciągnięte na cała długość. Jedynie wczesnym rankiem i wieczorem są w miarę normalne. Choć Lal nawet wieczorem kładła się w poprzek kuchni (utrudniając tym chodzenie) i nie była zachwycona tym, że musi się ruszyć abyśmy mogli przejść. Jedynie nasz sąsiad, akitek, nie ma specjalnych problemów. Co prawda niedawno skończył rok, ale i tak w ciągu dnia siedzi w domu. A jeszcze niedawno całe dnie spędzał na podwórku, deszcz mu w niczym nie przeszkadzał. teraz czeka na nas kiedy idziemy wieczorem, bo zawsze coś tam dla niego jest w mojej kieszeni. A ciasteczka od Kejciu są jego przysmakiem. Muszę znów jechać na targ. Nie powiem żeby mi się chciało, ale mus to mus, czas uzupełnić zapasy. Mam jeszcze sporo zeszłorocznych ziemniaków i trzeba będzie zacząć robić kopytka. Może wieczorem znajdę na to siłę? w tym upale to i kury niespecjalnie jedzą, mam na dziś dla nich ugotowane ziemniaki, ale czy raczą jeść? Życzymy wszystkim udanej soboty spędzonej w gronie rodziny i jw jak największym cieniu.
 11. Nesiowata

  Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)

  Trochę u nas popadało. Ale od 9 rano piekło i piecze nadal. Tragedia.
 12. Nesiowata

  Nesia już w swoim domku :)

  Przeżyliśmy do dziś, może dalej też tak będzie. Choć Lala miała niespokojny wieczór i noc. Krążyły dość długo burze (u nas takowa nie pokazała się) i biedaczka nie mogła sobie znaleźć miejsca. Jeszcze dziś jest nieswoja, .nie chce patrzeć na jedzenie. Poranek był przyjemny, ale przez cudne obłoczki już przebija się słońce. tak więc prognozy sprawdzają się w dalszym ciągu, niestety. Znów czeka nas piekiełko.
×