Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  14688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

Nesiowata last won the day on September 2

Nesiowata had the most liked content!

Community Reputation

4556 Excellent

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

6727 profile views
 1. Nesia ma teraz namolnego adoratora i nie jest z tego powodu zadowolona.
 2. Ptyś dziś dość spokojnie przeżył noc, dał mi pospać. Wyszliśmy sobie na dwór, porządnie się wysikał i nawet zrobił kupę. Ale gotowane jedzenie jakoś mu nie wchodzi za bardo, podobnie jak sucha karma (moczona jest jest bee). Może jak zgłodnieje to raczy zjeść. Chłopak robi się oraz bardziej namiętnym amantem. Upodobał sobie Neskę, biedaczka ma ciężkie chwile. Ale jakoś przetrwamy. Wczoraj wieczorem był bardo zadowolony - miał sporo trawy do obwąchania. Wybitnie mu to leży.Nesiowata a z jakiej racji masz płacić z własnej kieszeni za weta. Należy Ci się zwrot i juz:) : Nie warto o tym m
 3. Witam w środowy poranek.Podobno ma się pogorszyć pogoda. Jeszcze tego nie widać ale wszystko przed nami. Dziś wyjątkowo obudził mnie dopiero budzik. Jestem więc trochę opóźniona, za oknem jest już prawie widno. Ptysiek dziś specjalnie nie rozrabiał w nocy i spałam jak suseł. Życzymy wszystkim udanego dnia.
 4. Nie warto, szkoda zachodu. Ale czy może jeść z drobiem? Nigdy takich rzeczy nie załatwiałam, ale z pewnością jest.
 5. Mam nadzieję, że wpłacający zgodzą się na to aby pozostałe po Ptyśku pieniądze zostawić dla jego następcy. Może się zdarzyć, że będą mu potrzebne na późniejsze wizyty u weterynarza.e jeszcze wypaść. Mam nadzieję, że pozostaniesz skarbnikiem -bardzo, bardzo proszę! Nadziejka pisała, że coś tam jeszcze przelała z bazarków. I proszę - powiedzcie co zrobić z pozostałą po Ptysiu I karmą dla trzustkowców (z drobiem)? Może ktoś potrzebuje? 3 luźne puszki dałam dziewczynom, które przywiozły chłopaka dla schroniska, zostało jeszcze 12 puszek. Może jest jakiś psiak w potrzebie?
 6. Dziś jego mordka wygląda zdecydowanie lepiej, nic nie wyłazi ze szwów, trochę przyschło. Pytałam wczoraj czy trzeba to czymś przemywać ale nie, ma zaschnąć samo. W nocy buszował po całym mieszkaniu, teraz w końcu przyszedł i położył się na posłaniu (Lali!), najmniejszym ze wszystkich! Ale spokojnie przysypia. Lala z kolei bardzo upodobała sobie właśnie jego posłanie! Dla mnie niezrozumiałe kontrasty ale widać psy rozumują inaczej. Neska położyła się obok niej, ale już na dywanie.
×
×
 • Create New...