Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  12,462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Nesiowata last won the day on December 31 2019

Nesiowata had the most liked content!

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lajków nie mam, a wiadomości świetne. Wspaniali jesteście!
 2. Witaj lisiczko w czwartkowy poranek. Trochę mokry, ale może nie będzie tak źle? Mam nadzieję, że nadal masz w użyciu naokienne koszyczki i świat wygląda wtedy bardzo dobrze.
 3. Witaj Grzesiu. Pogoda wprawdzie nie rozpieszcza nas zbytnio, ale przecież (podobno) zawsze może być gorzej. Z pewnością udaje Ci się trochę "pogimnastykować". Trzymaj się zdrowo Czarnulku!
 4. Wieczorem już szczęście mnie ominęło, niestety. Psy załatwiły się błyskawicznie i nie było mowy o chodzenie. Kierunek jeden - dom. W nocy, kiedy się obudziłam, widziałam przez okno śnieg. Teraz już nie ma po nim śladu, a nawet trochę obeschło i psy wyszły bez zachęty. Ciekawe jak będzie w ciągu dnia. Wprawdzie dziś nie mam w planach żadnych dalszych wyjazdów ale przecież nigdy nic nie wiadomo. Życzę wszystkim aby nie musieli moknąć i martwić się o własne czy czyjeś zdrowie.
 5. Na szczęście wieczorem udało nam się prawie zupełnie nie zmoknąć, Wracaliśmy już kiedy zaczęło kropić. Teraz słonko usiłuje przebić się przez chmury, ale z pewnością będzie to chwilowe. Oglądałam prognozę - znów będzie padać. Ja tam mogę moknąć, ale moje psy (niestety) nie lubią wilgoci (choć też nie zawsze). Niedługo czeka mnie wyjazd do Warszawy, może tym razem wrócę sucha? Bo kataru jakoś nie mogę się pozbyć. Trochę to uciążliwe. Życzymy wszystkim jak najwięcej zdrowia o dnia bez przykrych niespodzianek.
 6. Dziś chwilowo trochę lepiej, ale chyba naprawdę tylko chwilowo. Chyba jednak domowa miejscówka jest najlepszym rozwiązaniem. Zdrówka pluszaku!
 7. Trzymaj się lisiczko wszystkimi łapkami tego co masz! Spotkało Cie wielkie szczęście w osobie Jaguski i gdzie teraz szukać drugiego takiego?
×
×
 • Create New...