Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  10,613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Nesiowata last won the day on October 8

Nesiowata had the most liked content!

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jeszcze raz w górę! I cegiełkę za 10 zł poproszę.
 2. Witam w mokry mleczny poranek. Nadal kiepska widoczność a i woda leci z nieba. Nie jest to przyjemne. Podobno później będzie lepiej. Ale ja muszę za godzinę zbierać się do wyjazdu, znów wypadnie mi jeździć w mgle. Nie powiem abym lubiła taką pogodę. Normalność byłaby wskazana, ale chyba trudno na to liczyć. Coraz więcej trudności. No, ale może dzięki temu udało Ci się odpocząć? Wszystkim życzymy jak najwięcej zdrowia i spokojnych dni.
 3. Dziś za oknem mleko. Chwilowo lepiej siedzieć w domu bo z nieba lecą zimne krople. Czekamy na nowe wieści o słodziaku.
 4. Jak miewa się nasz chorowitek? Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepiej i wkrótce wróci do zabaw z kumplami. Trzymam za to kciuki z całych sił. Nie poddawaj się kruszyno.
 5. Witaj Czarnulku - za oknem mam mleko, dosłownie. wprawdzie jest ciepło, ale mgła opada i nieprzyjemne krople lecą na głowę. A nie zapowiada się, że to mleko szybko zniknie, lepiej siedzieć w domu. Nie lubię mgły. Ale to już czas kiedy będą one częste. Udanego dnia księciuniu.
 6. Mam nadzieję Jagusko, że po wizycie u lekarza jesteś przynajmniej spokojniejsza (jeśli nie zdrowsza). A rudy "aniołek" z pewnością jest lekiem na wszelkie dolegliwości. Trzymajcie się dzielnie, czekamy na dobre wieści.
 7. Przywitam się we wtorek. Wprawdzie jeszcze ciemno ale mimo wszystko ciepło. I choć wilgoć za drzwiami to nawet Lala wymaszerowała z domu. Może dlatego, że pani dziś zaspała i nie było to tak wcześnie jak zwykle. Tym razem to brat mnie obudził. Nie miał przygotowanego jedzenia do pracy. A ja zwyczajnie nie nastawiłam budzika i do tego - spałam jak zabita, nie budziłam się. Rzadko zdarza mi się coś takiego, ale zdarza. Teraz trzeba się ruszać bo dziś odbierają śmieci i czas wystawić pozostałości za bramę. A jeszcze jeden worek liści muszę dopełnić. Ale następnym razem nie będzie już tak dużo. To jedyna pociecha. Przyjemnego dnia życzymy wszystkim.
×
×
 • Create New...