Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  11,203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

Nesiowata last won the day on November 29

Nesiowata had the most liked content!

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oj - nie zazdroszczę. Tragedia. A może to grypa? Pospać jeszcze nie miałam czasu. Prosto z targu musiałam jechać na przegląd samochodu - w tym roku nawet nie przysłali mi wcześniej przypominającego sms-a. Dziś ostatni dzwonek. Pojechałam z duszą na ramieniu i okazało się, że nie ma żadnych zastrzeżeń. Coś takiego! A jeszcze skończył mi się dowód rejestracyjny. Tyle, że muszę wybrać się do gminy a ja tak bardzo lubię wszelkiej maści urzędników. Trudno - nie mam innego wyjścia. Czekają mnie takie dwie wizyty bo to nie jest sprawa do załatwienia od ręki.
 2. Zdrówka pluszowy misiaczku i dużo, dużo zadowolenia z życia, które jest Twoim udziałem. Może w końcu kogoś zauroczy tak na stałe Twoje spojrzenie?
 3. No i powoli koniec tygodnia, sobota nad nami wisi. I do tego ciepło w powietrzu, choć wilgotno. Udanego wypoczynku Jagusko, niechaj lisiczka a Ci zbytnio.
 4. No, to normalne. A do klatki przypadkiem nie chce? A jak Twój kręgosłup wytrzymuje taki "masaż" nocny? Mnie przed chwilą obudził szczek na trzy mordki. Zachwycona nie byłam, ale nie było innego wyjścia niż wstać. Okazało się, że psy chcą wyjść. Nie wiem które to zaczęło, ale wyszły wszystkie. Lala nawet zdążyła poganiać się z kotem. I teraz na nowo ułożyły się do spania a ja już chyba nie położę się. Dzień zapowiada się więc "przyjemnie" z samego rana. Może po powrocie z targu uda mi się wyciągnąć na trochę? Nie życzę nikomu takiej pobudki, oczy kleją mi się nadal. Sobotnio życzę wszystkim dużo, dużo zdrowia, cierpliwości i jak najmniej pracy.
 5. Przecież rana zdąży się zagoić, a pilnować go trzeba wszędzie więc jakim problemem może być wyjazd?
 6. Napisz może do Kejciu n- a nuż coś ma? Akitek fajny chłopak, ale ciut za mocny. Muszę dobrze uważać żeby nie rozłożył mnie na łopatki. Wielki fan kur - może godzinami wpatrywać się w nie. Dobrze, że odgradza ich siatka bo mógłby stać się nawet nieumyślnym zabójcą gdyby znalazły się w zasięgu jego łap. A on tak bardzo lubi się bawić!
 7. Nesia znów postawiła na swoim - nie będzie chodzić po oszronionej trawie, dom chodzenia jest chodnik i ona tego się trzyma. Ja z Miskiem i Lalą obeszliśmy pole celem postraszenia (na wszelki wypadek) lisów a "dama" zawinęła się i wróciła do domu chodniczkiem. I jeszcze była bardzo niezadowolona, że musiała na nas czekać!
×
×
 • Create New...