Jump to content
Dogomania

Tyś(ka)

Members
 • Content Count

  18,937
 • Joined

 • Days Won

  79

Tyś(ka) last won the day on November 15

Tyś(ka) had the most liked content!

About Tyś(ka)

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/02/1990

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I jak? i jak? Pakuje się? :) Może wtedy Forest weźmie z niej przykład...? ;)
 2. Z tego co pamiętam to całe psie życie, od szczenięctwa spędziła w Krzesimowie. Ale faktycznie ma w sobie coś, co ujmuje... aż dziwne, że nikt nie dzwoni :(
 3. Już poogłaszałam na grupach transportowych, mam nadzieję że ktoś się zgłosi :) Kumpel mojego brata studiuje w Szczecinie... a pochodzi z miasta Promyczka, coś tak wszystkie drogi prowadzą do Szczecina :) Trzymam kciuki.
 4. Bardzo Ci dziękuję :) Spróbuję pójść tym tropem, chociaż spróbować. jagusko, może dasz radę skrobnąć Mimi jeden opis według wskazówek hop! ? Wiem, że masz wiele na głowie, ale nie umiem nawet Cię podrobić w pisaniu, nie wychodzi mi to za nic, więc jeżeli mogłabyś się temu podołać i w wolnej chwili napisać byłabym wdzięczna. Może warto spróbować chociaż jedno ogłoszenie takie wystawić, zobaczyć jaki będzie odzew.
 5. Widziałam, że w Radysach wysyp szczeniaków... :( Kilkanaście maluchów :( Malutka przecudna.
 6. Hurra :) Mogę się próbować rozejrzeć, ale czy mogę publicznie podać nr kontaktowy przy poście? tak będzie najłatwiej.
 7. Hop, czyli Twoim zdaniem lepiej byłoby, gdyby tych spotkań nie było? Jak dla Ciebie powinna wyglądać procedura adopcyjna lękliwca, żeby jak najmniej było to stresowe dla psa, ale jak najbardziej świadome ze strony adoptujących?
 8. Tak, znam termin kolonii, podawałaś :) Co do domku, jeżeli Mimi znajdzie go to będzie to adopcja wszechczasów. Bardzo rzadko odpowiadam na takie wiadomości, jak te powyżej... ale czasem, czasem się zastanawiam co w ludzkiej głowie siedzi. Oby Ci zdrowie dopisywało jak najdłużej.
 9. Świetnie, to teraz telefon musi się rozdzwonić :) Trzymam kciuki.
 10. Mimisia jest ładna jak ma dobry dzień. Innego dnia... no wygląda niekorzystnie... ale myślicie, żeby te niekorzystne zdjęcia wrzucać też do ogłoszenia? Bo ja tak czy inaczej każdemu zainteresowanemu po pierwszej rozmowie wysyłam filmiki (wszystkie, a nie wybrane), więc mogę dorzucać w załączniku i te mniej korzystne zdjęcia Mimi... ;) Dorzucam je na razie jak ktoś poprosi o więcej zdjęć, ale może to błąd? Dostałam wczoraj zapytanie na Whats'appie ale takie ni w pięć, ni w dziesięć, tylko symbol machania ręką, a po moim zapytaniu czy się znamy, odpowiedź "czy ten pies nadal do adopcji". Kiedy odpisałam, że proszę napisać który psiak, bo ogłaszam parę i zadzwonić, dostałam jedynie odpowiedź "a jakie pani jeszcze ma? mogę zdjęcia wszystkich? bo nie widziałem" - koniec :D Nie spodziewałam się, że oprócz smsowiczów będą teraz whatsapp'owicze, którym szkoda pieniędzy nawet na głupiego smsa/telefon... A w piątek do mnie ktoś stale pisał sms'y o Mimi (tzn początkowo nie wiedzieli, o jakiego psa chodzi, ale potem napisali że chodzi im o Mjimyia), żeby dać szansę im, że choć mieszkają w bloku to są spokojni i w spokojnej okolicy... że są bezdzietni, że im zależy na Mimi... ale jak poprosiłam ich o telefon (bo ostatni sms dostałam późno) to wczoraj nikt nie zadzwonił. Takie to mam zapytania o swoje psiaki :D
 11. Może z Wrocławia na Łódź... Chociaż sama nie wiem :( Nie wiem, gdzie pokazywać Orionka. Dostałam wczoraj zapytanie na Whats'appie ale takie ni w pięć, ni w dziesięć, tylko symbol machania ręką, a po moim zapytaniu czy się znamy, odpowiedź "czy ten pies nadal do adopcji". Kiedy odpisałam, że proszę napisać który psiak, bo ogłaszam parę i zadzwonić, dostałam jedynie odpowiedź "a jakie pani jeszcze ma? mogę zdjęcia wszystkich? bo nie widziałem" - koniec :D Nie spodziewałam się, że oprócz smsowiczów będą teraz whatsapp'owicze, którym szkoda pieniędzy nawet na głupiego smsa/telefon... Dziękuję za stałą :)
×
×
 • Create New...