Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Content Count

  22448
 • Joined

 • Days Won

  96

Tyśka) last won the day on September 24

Tyśka) had the most liked content!

Community Reputation

4846 Excellent

About Tyśka)

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/02/1990

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie zapytanie z olx: "witam, mieszkam w Katowicach i chciałabym poznać Amika. Czy może pani spotkanie jakoś zorganizować i przywieźć na nie Amika?" Odpisałam, że Amik przebywa w Krasnymstawie i na spacer zapoznawczy zapraszam do hotelu, na Lubelszczyznę. Raczej nie liczę na odpowiedź - ale zaskakują mnie ludzkie pomysły coraz bardziej ;-)
 2. To ważne, aby od początku poznała JASNE zasady i oczekiwania właścicieli. Aby nie zdążyła nałożyć korony na swoją głowę ;) Trzymam kciuki za owocność wizyty!
 3. Dobrze, że maleńka wraca do zdrowia, dzielna wojowniczka :) Co do ochrony na kleszcze, wiadomo że żadna nie jest idealna i nie nadaje się dla każdego psa. Mój (prawie) 13latek na szczęście nie ma przeciwwskazań do tabletki, wszystkie kontrolne badania wychodzą przyzwoicie, mimo że tabletki bierze od... paru dobrych lat (od 6? ). Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby jednak było coś nie tak: obroży nie może, krople nie działają. Uff. :) A i tak z utęsknieniem wypatruję konkretnej zimy, która by pomogła w zwalczeniu kleszczy.
 4. Ojej, rewelacyjnie że jest taki odzew. Choć oczywiście głupkowatych telefonów wspólczuję. Ja niedawno przeżyłam taki szał przy ogłaszaniu szczeniaka z Serbii, koszmar :D
 5. Przeniosłam Julę z Biłgoraja do Lubartowa: https://www.olx.pl/oferta/wierna-jak-julka-mix-owczarek-kaukaski-kaukaz-CID103-IDCXTfu.html - akurat to ogłoszenie dzisiaj odświeżyłam, więc będzie wisieć na pierwszej stronie olx. EDIT: A z Krakowa przeniosłam do Zakopanego (bo też ogłoszenie wyświetliło mi się do odświeżania): https://www.olx.pl/oferta/piekna-wierna-przyjaciolka-milosc-w-wersji-xxl-CID103-IDEnjWQ.html
 6. Te jej oczka :) Dobrze, że jest taka śliczna, powinna szybko znaleźć dom mimo duszy utkanej z pajęczej delikatności. :)
 7. Bardzo chętnie podmienię. Dzisiaj jestem na uczelni, ale postaram się jutro to zrobić :) Wspaniale, że koteczki Murkowe mają swoją Rodzinę :)
 8. Też się mocno cieszę :) Sporo ludzi było zaangażowanych w pomoc i całe szczęście, że dostaliśmy namiary do kliniki w Tiranie, która podobno jako jedyna w Albanii faktycznie pomaga zdobyć papiery przewozowe. PS: Właśnie przed chwilą Wybawiciele Fety napisali mi, że zaczęli rozmowy czy... jej nie zostawić :D No ładnie!
 9. W sierpniu ostrzygliśmy Mońka. Bo futro miał tragiczne, rodzina nie radziła sobie z czesaniem tej wełenki, która mu się zrobiła. Strzyżenie zajęło nam w sumie 6,5h (podzieliśmy na dwa dni), sierści zebrał się worek... a z Mońka zrobił się siwulec, wszyscy w domu byli w szoku że pod pieruńsko czarnym kłakiem kryje się taka siwizna ;) I choć można było jeszcze i jeszcze strzyc to odpuściliśmy. I tak schudł o prawie 2 rozmiary w szelkach i obroży ;) Tydzień temu było tak: I odmłodniał, był zaskakująco aktywny w upalne dni :). Zaczął nam biegać. ;) I nieważne, że wyglądał za
 10. Uff... poszukiwanie domu zakończone (tfu! tfu! bo chociaż wizyty wydają się być formalnością to jednak...! tfu tfu!), ogłoszenia z ulgą zdjęłam. :) Mała została zachipowana, ma papiery przewozowe i będzie przekraczać granicę na legalu, drugie uff :) Za parę dni będzie w Polsce. Dzięki wielkie za wsparcie i udostępnienia.
 11. O raaany, ale się najeździsz :( Proszę, dolicz pieniądze za paliwo. Do Białego masz kawał drogi... Mocno zaciskam kciuki za wyniki, boję się ich.
 12. Dzisiaj przelałam pieniądze za hotelowanie za październik (310,-). Wyjątkowo jest to kwota wysłana "z góry", ponieważ i sytuacja jest wyjątkowa. Rafał po przeszło miesiącu od terminu opłacenia faktury za wrzesień dzisiaj napisał do mnie żebym pogoniła Stowarzyszenie, bo zalegają z wpłatą, a jego z kolei zaczyna goni skarbówka (takich sytuacji ma więcej, niektóre psy są typowo kukułczym jajem)... a okazało się, że one po prostu zapomniały. To znaczy były pewne, że w tym samym dniu co otrzymały fakturę to ją opłaciły. I problemem nie byłoby zrobienie szybkiego przelewu, gdyby nie to, że Księgowa
×
×
 • Create New...