Jump to content
Dogomania

Tyś(ka)

Members
 • Content Count

  19,928
 • Joined

 • Days Won

  84

Tyś(ka) last won the day on February 14

Tyś(ka) had the most liked content!

About Tyś(ka)

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/02/1990

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. :)) Zasłużona. Żałuję, że tak mało puszek kupiłam, a teraz nie mam za co ;)
 2. Co słychać, ile obecnie masz kotów pod opieką?
 3. Faktycznie Zuzinka już w DT stowarzyszenia w Lublinie, dostała imię Stefa, waży 2,2kg, ma ok. 9tyg. Zdjęłam ogłoszenie, bo stowarzyszenie już samo Stefcię ogłasza. Te zdjęcia znalazłam na FB.
 4. U mnie modraszki zaglądają do karmnika:) Wyjątkowo lubią puszkowce TZmestudio, po zawieszeniu roi się aż od sikorek :)
 5. Hihi, bo mój Kurzyk to ewenement. Ma ogromne potrzeby dostymulowywania się zapachami: kocha kremy, maści, włosy po ich umyciu :) Zawsze muszę dobrze zamykać kosmetyczkę, aby nie chciał wylizywać moich podkładów i kremów. Kawę kocha od zawsze :) wciąga ją nosem.
 6. W tym przypadku zastanawiam się czy jest sens robienia wizyty przed/a. W końcu dexterka poznała już rodzinę, mieszkanie w bloku... czego można dowiedzieć się więcej? Niemniej jednak, jeśli trzeba to podam namiary, wizytatorka czeka na jakiekolwiek informacje od opiekuna Bruna. Tylko, że to też obca osoba, nawet nie dogomaniak - wydaje mi się, że wystarczyłoby odwiedzić Rodzinę za jakiś czas i to osobiście, a nie nieznanego wizytatora.
 7. Odezwała się jedna osoba, może zrobić wizytę jutro albo w środę. Potrzebuję numeru do opiekuna Bruna. Ale teraz nie wiem... czy potrzebna ta wizyta??
 8. Lola dalej szuka domu. Państwo zrezygnowali, bo nie odpowiadała im procedura adopcyjna: jakaś umowa, wizyta p/a. No cóż... :( Chociaż wysłali smsa ze swoim zdaniem nt utrudniania adopcji.
 9. Z 6 wizytatorów 3 mi odmówiło, 1 osoba ewentualnie w niedzielę mogłaby (nie ma samochodu, musiałaby kombinować dojazd z Brzegu), a 2 jeszcze mi nie odpisały (jedna jest z poza grupy wizytowej, dostałam namiary od Osoby, która nie jest w stanie zrobić wizyty). Czekam na odpowiedzi dwóch Pań.
 10. Mój Kurzyk (kocur) kocha kawę: jak wyczuwa że właśnie się parzy to pędzi ile w łapkach, aby towarzyszyć w piciu :))
 11. Sprzątam, sprzątam. Czekam aż pranie się wypierze, potem reszta :D
 12. Zdjęcia cudne! Pozapisywałam, aby mieć do ogłoszenia. Na razie biję się w pierś i przepraszam, żyję na ogromnym niedoczasie. Mam nadzieję, że do weekendu zrobię ogłoszenie Cebulkowi. Spróbuję ogłosić na Wrocław.
×
×
 • Create New...