Jump to content
Dogomania

Tyś(ka)

Members
 • Content Count

  16,557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Tyś(ka) last won the day on June 11

Tyś(ka) had the most liked content!

1 Follower

About Tyś(ka)

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  PL

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

10,682 profile views
 1. We Wrocławiu nadal Afryka. To ja Was muszę mocno zasmucić ;), bowiem Pani tak mocno zakochana w Roxi, wczoraj napisała do mnie w sprawie innej, przytuliskowej suni. I tym razem pytała o rzeczy, które były w opisie,. Jak tylko przyznałam się, że już rozmawiałyśmy o Roxi to się speszyła, czar prysł. Pani przestała mi odpisywać. ;)
 2. O tym samym pomyślałam :) Szkoda, żeby marnował potencjał. Jest genialny! :)
 3. Dzięki dobroczynności niezawodnej beataczl wyróżniłam dzisiaj (18.06.19) <<ogłoszenie Łatka>> na miesiąc Zmieniłam też miasto na Wrocław. Dziękuję, Beato za sfinansowanie wyróżnienia :)
 4. Dziękuję, elik. Niedawno mieliśmy zbiórkę na tego typu stronie. Zebraliśmy środki na utrzymanie psiaków w hotelu do połowy lipca ;) Nie chcemy znowu robić zbiórki, aby ludzie nie posądzili nas o zarabianie na psach. Fantów mamy sporo, więc zrobimy na razie bazarek :) Zobaczymy, ile uzbieramy. Zapewne za jakiś czas zrobimy zrzutkę na klatkę-łapkę. Ale to tak powolutku.
 5. Myślę, że to nie jest reguła. Znam spore grono osób, które czekają na ten czas wakacyjno-urlopowy, aby wziać szczeniaka. Mają wtedy więcej czasu i łatwiej jest im zająć się wychowaniem. I to nie są tylko osoby, które czekają na szczeniaka z hodowli, ale również: adopcyjne psiaki. Wśród moich psich znajomych to tez jest czas, kiedy chętniej wezmą psiaka na DT, dlatego moim zdaniem warto ogłosić maluchy, że szukają DT/DS i wyróżnić ogłoszenia.
 6. Hm dziwne, bo ja słyszę ptaki w tle :) Przynajmniej w tym pierwszym filmiku. Mogłabym na rudzielca patrzeć godzinami, aaach :)
 7. Super. To podmienie. Dopiero będę odsypiać ostatni czas, więc nie mam aż tak przytomnego umysłu. :) Poprawię, ale już jutro. :) Dziekuje za błyskawiczną odpowiedź. Dałam na Wrocław, bo widzę że na ścianie wschodniej: na Łódź i Warszawę nie ma odzewu.
 8. Kiedyś dałam słowo, że jak znajdę chwilkę to ogłoszę Bellunię... chwilkę wykrzesałam. Przepraszam, że tyle to trwało. Proszę o poprawki jak coś trzeba będzie zmienić: link do ogłoszenia
×