Jump to content
Dogomania

Tyś(ka)

Members
 • Content Count

  14,600
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Tyś(ka) last won the day on January 16

Tyś(ka) had the most liked content!

1 Follower

About Tyś(ka)

 • Rank
  Gamoniusy
 • Birthday 07/02/1990

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  PL

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

9,151 profile views
 1. Oczywiście oprócz Stasi są też inne kotki w potrzebie. Rysia już dawno jest olx, niby ma mieć dom, ale wciąż do niego nie pojechała... W tym samym miejscu czarny kocurek... Jest jeszcze Zdrapka, dzisiaj ją ogłosiłam, domek potrzebny.
 2. Zoja jednak pojechała dzisiaj :) Myszka i Misiek, też dzieciaki, mają iść do siebie jeszcze w tym tygodniu. Potrzebne kciuki. Jeżeli wszystko by się udało to z dzieciarni zostaną Misia i Negra, młodzieżówki Bajka, Bandziorek, terierka Figa, siwa Figa i Mimi. Ze starszych psów Wilkunio i Roxi. No i jeszcze dwa hasie oraz Majka z Lakim - ale ta czwórka jeszcze nie jest gotowa do adopcji. Do tego cztery koty: trzy podrzutki, czwarty to Stasia.
 3. A z jakiej hodowli, że tak się zapytam? :)
 4. Tyś(ka)

  Duszek.

  Też zaglądam z nadzieją na wieści.
 5. Świeże łapki :) Ciepło im w budce to nie wychodzą. Mam nadzieję, że i na kocurka przyjdzie pora; że znajdzie swój dom.
 6. Wow, ale błyskawiczna adopcja :) Oby jak najwięciej było takich farciarzy jak Orion. Nota bene - obłędny :) Nadziejko, pięknie piszesz o swojej Burzy. Chociaż może gdybyś nazwała ją Melisa to by tak nie łobuzowała? :D
 7. Wcale się nie dziwię, że jest rozchwytywana :) Trzymam kciuki BARDZO mocno. A może i na domek załapie się wtedy i Figa? :)
 8. Na wątku kocim jest nas trochę mniej, więc tylko napiszę tutaj, że wczorajsza wizyta w lecznicy wet. shoto i jej podopiecznej zasiała na nowo nadzieję: przykurcz łapki się zmniejszył, a rana wygląda OBŁĘDNIE pięknie. Zdjęcie wrzucone na kocim wątku :) ale musicie wiedzieć, że już naprawdę jest pięknie. :) Złe wieści przeplatają się dobrymi... oby tych drugich było jak najwięcej. Szkoda, że Bajka nadal nie wzbudza niczyjego zainteresowania, wielka szkoda że dorasta właśnie bez człowieka :( Dzisiaj Zoja miała mieć gości. I Misiek - jej kolega z boksu (bo Zoja została przeniesiona do innego przytuliska, do kojca z dwoma innymi szczeniakami, aby nie była sama na tym łańcuchu). Oby się im udało...
 9. Dużo, bardzo dużo śmierci jak na styczeń... Mam nadzieję, że Pysiulek doczeka swojej Rodziny. Bardzo mu tego życzę. Czy jest może ogłaszany?
 10. Farcik - bo tak się zwie dziadeczek uratowany prawie 3tygodnie temu, pozdrawia po wizycie ze SPA. Chłopak się udamawia, chociaż widać że tęskni... no ale jest królewiczem, wychodzi na dwór kiedy tylko chce, wraca kiedy chce (ma do dyspozycji piękną, sporą działkę). Chadza też na spacerki w teren, śpi w łóżku, zajada się rarytasami jakimi tylko chce, bo ma przyzwolenie na wybrzydzanie :) Słowem - królewicz.
×