Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  35740
 • Joined

 • Days Won

  144

Tyśka) last won the day on July 24 2023

Tyśka) had the most liked content!

About Tyśka)

 • Birthday September 22

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tyśka)'s Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

9k

Reputation

 1. Ogłoszenie na Poznań jako Lusia: https://www.olx.pl/d/oferta/radosc-na-czterech-lapach-mala-sympatyczna-lusia-do-adopcji-CID103-ID10tFqU.html Obiecałam i pochłonęło mnie życie 🫣, przepraszam. Jak będą nowe zdjęcia, zwłaszcza domowe to podmienię, nie było z czego wybierać. Dwa pozostałe olxy ma na Opole z tego co widzę. Tak btw. Lili bardzo mi się podoba, bardzo bardzo. Ale ani nie mam dzieci powyżej 6r.z., ani nie możemy sobie pozwolić na drugiego psa na stałe. Nasz to straszny alergik i atopik, samo leczenie alergii (+dieta) nas sporo kosztuje, a nie ma miesiąca, w którym by czegoś dodatkowego nie złapał 🙈. Majątek zostawiamy w lecznicy. Dlatego serce jedno, a rozsądek drugie i na razie tylko możemy przyjąć jakąś małą sunię na DT. Życzę Lili najlepszej pod słońcem Rodziny ☺️
 2. Dobry wieczór. Czy ktoś wie co słychać u Moli@ i Promyczka? Pisałam do niej jakiś czas temu czy wszystko ok, poprosiłam o nr konta, jakby Promyk potrzebował wsparcia. Cisza na PW i tutaj. Martwię się.
 3. Dziękuję, @elik i @Poker za wytrwałe ogłoszenia Benia. Zamieszkał w ok. Świdnika, dzięki temu też Państwo przyjechali najpierw do DT na zapoznanie i już wtedy zaiskrzyło:).
 4. Po 3 latach bezdomności Benek MA SWOJĄ RODZINĘ. To taka adopcja, która będzie zapadać w pamięci. Miałam przyjemność prowadzić rozmowy adopcyjne z Rodziną Benka i jestem z nimi w kontakcie 😊 Benek pojechał wczoraj, po długim spacerze ze Swoją trzyosobową Rodziną. "Szybciej, szybciej, jedziemy!" I pierwsze zdjęcia z domu!
 5. Mojej koleżanki mama ma kocurka biało-rudego do adopcji. Cudny, z działek po dzikiej kotce, ale on bardzo proludzki I pcha się na kolana. Choć oczywiście dzieciak, więc wszędzie go pełno 😉 Jego tymczasowa opiekunka pojechała do miejsca bytowania kocurka po 2 kociaki, wróciła z 4 (nie potrafiła zostawic rodzenstwa), dwa już znalazły dom, a kocurek z rudą siostrą wciąż czekają. Jak znajdą dom(y) to obiecała, że będzie łapać ich mamę i starsze rodzeństwo na kastrację, więc fajnie jakby już poszly do świetnych domów. Tutaj ogloszenie: https://www.olx.pl/d/oferta/2-msc-rudobiale-kotka-i-kocurek-przesliczne-domowe-CID103-IDXf7kI.html A tu samego rudaska: https://www.olx.pl/d/oferta/2-miesieczny-rudobialy-kocurek-domowy-rozmruczany-CID103-IDXqhPx.html
 6. Tutaj moze doprecyzuję, jest taniej bo Artur pojechał do domu tymczasowego, a nie hotelu czy PDT. To po prostu zwykły DT za karmę i opłacenie kosztów weterynaryjnych. To też DT, do którego dziewczyny wpadają np aby zawieźć karmę. Artur będzie miał 3 spacery dziennie poza ogród i naukę/ćwiczenie komend przydatnych w domu jak "siad", "stój", "leżeć", "zostań", "zostaw", "na miejsce", i dużo czasu z człowiekiem. Szkoda ze to nie stały dom, ale nic się nie przyspieszy. Tak bywa. PS: Artur pięknie zachowuje czystość, nie znaczy w domu, na smyczy chodzi grzecznie, jest energiczny i nie potrafi za długo usiedzieć na pupie jak widzi człowieka. Bawi się jak szczeniak. Tylko... DT będzie go odchudzać.
 7. Weszłam tutaj po to, żeby napisać, że Artur dojechał szczęśliwie. Kanapa od razu jego, nie da się mu zrobić zdjęć, bo od razu chucha w twarz i daje mokre całusy. Więcej z mojej strony informacji za parę dni. Myślę, że osobom które wpłaciły na Artura (a z dogomanii były to dwie osoby) i w jakikolwiek sposób mu pomagały to się należy. I wtedy też zamknę wątek, bo zupełnie rezygnuję z Dogomanii. O Artura dotychczas było 5 telefonów, niestety wszystkie rodziny zakocone.
 8. Dostałam zdjęcie solenizanta 🙂 Bo adopcją to jak drugie narodziny. Dziękuję, Filipki za pamięć 🥰
 9. Dziewczyny mi pisały, że był parę dni temu telefon o Amola, w sensie o Artura. Dom okej, już trzeci z rzędu, ale kolejny z kotami :( Generalnie jakby co to zaglądajcie na stronę Stowarzyszenia, tam jak już to beda jakieś aktualizacje. Mnie tu już praktycznie nie ma. Wypaliłam się po paru latach na Forum i pomaganiem przez Internet też. Pora powiedzieć STOP. Ogłoszeń na olx, tych co mam, nie usuwam, będę odświeżać, ale nie dorabiam nowych.
×
×
 • Create New...