Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Content Count

  26228
 • Joined

 • Days Won

  109

Tyśka) last won the day on February 27

Tyśka) had the most liked content!

Community Reputation

6091 Excellent

About Tyśka)

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday September 22

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  :)

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może to nie pan wyrzucił, a jego spadkobiercy:( Niesamowite, Tuptuś naprawdę musiał mieć dobry dom... co ten bidula czuł, gdy trafił na ulicę... w budzie się schował i kompletnie nie chcial się ludziom pokazywać. :( Uff, to już za nim. Dziękuję Ci, [email protected] za dziadeczka ♡
 2. Gdyby ktoś słyszał o transporcie do Warszawy to proszę o informację. Dwa FIVki z Tomaszowa (z 5) ma szansę pojechać do DS w dwupaku. Czekaja już 7msc na swoją szansę, fajnie by było, gdyby się udało:)
 3. Mam dobrą wiadomość, dla dwóch (z 5) tomaszowskich kotków bialaczkowych szykuje się wspólny DS. Gdyby ktoś słyszał o transporcie do Warszawy to proszę o informację.
 4. Wyróżnienie (do 27.04) po podopiecznych ala123 wykorzystałam dla gangu białaczkowców: https://www.olx.pl/oferta/slodkie-kocie-tygryski-rozmruczane-i-kochane-CID103-IDI0KHv.html
 5. Świetnie :) Trzymam kciuki za Mirabelkę. Zgodnie z prośbą podmieniłam jej ogłoszenie na Różę i Kaktusika: https://www.olx.pl/d/oferta/zawladna-twoim-sercem-cichutkie-niezalezne-kotki-CID103-IDJ7dCy.html Dzięki temu ten duecik ma ode mnie ogłoszenia na: Warszawę (wyróżnione do 30.04), Kraków (wyróżnione do 25.04) i Lublin. Najwyższy czas i na nich.
 6. Pewnie się powtórzę: ale jesteśmy niesamowitą Rodziną - ewenementem :) Kamery - świetna sprawa! Życzę Wam dużo, dużo sił i zdrowia w opiece nad staruszkami, zwłaszcza Łatką. Wiedziałam, że to ciężka orka na ugorze, że macie wiele na głowie... nie sądziłam że aż tak. SZACUN!
 7. Na razie ogłosiłam ich grupowo na Lublin... nie nadawałam imion ani nic z tych rzeczy :) Podałam numer do Ciebie. Ogłoszenie po Maxi: https://www.olx.pl/d/oferta/slodziaczki-szczeniaczki-6-maluchow-do-adopcji-CID103-IDJ3O8S.html - wyróżnione do 20.04.
 8. Przeniosłam ogłoszenie Juli z Torunia do Szczytna: https://www.olx.pl/d/oferta/energiczna-pewna-siebie-julka-tylko-dla-odwaznych-CID103-IDEnjWQ.html
 9. Leo to ten bury tygrysek? :) Zaciskam kciuki.
 10. Odmłodniał :) Ojej. Dolarek dopiero pod koniec życia tak bronił swojego futerka? Czy nigdy nie lubił zabiegów SPA? Dziękuję, choć jeśli masz większe wydatki to nie ma takiej potrzeby. Krecik ma pieniądze, jest na plusie, a teraz jedyne wydatki, jakie go czekają to zakup tabletek. Zapas karmy ma spory, także na groomera spokojnie starczy. :) A jeśli nie znajdziesz nr konta to Ci podeślę, będzie ew. na zaś :)
 11. Nie umiem określić zapachu atomizera (np. takiego lub takiego), ale tytoniem na pewno nie pachnie - ja spróbowałabym chyba najpierw z nawilżaniem dłoni. Jeszcze coś mi się przypomniało... mamy taką kanapę u rodziców, która mocno kopie. Pomaga spryskiwanie ją zwykłym płynem do szyb zanim usiądziemy (zimą, kiedy noszę swetry), w lecie wystarczy ją spryskać 2-3x dziennie. Moje długowłose zwierzaki też zawsze najpierw spryskiwałam odżywką albo wodą, aby nie elektryzowały im się kłaczki podczas czesania. Tak luźno rzucam, bo może coś WiosnaA z tego wszystkiego wymyśli. Zaciskam kciuki z
×
×
 • Create New...