Jump to content
Dogomania

Tyś(ka)

Members
 • Content Count

  16,172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Tyś(ka) last won the day on April 11

Tyś(ka) had the most liked content!

1 Follower

About Tyś(ka)

 • Rank
  Gamoniusy
 • Birthday 07/02/1990

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  PL

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

10,329 profile views
 1. I ja przesyłam moc myśli. A co konkretnie zdiagnozowano Misiowi? Wiele problemów ze stawami (kręgosłupem) zaczyna się w ten sposób, miał prześwietlenie?
 2. Jestem z doskoku. Ciesze się z domku dla Fibi oraz przyłączam się do podziękować uxmal za prowadzenie bazarku, a i wszystkim biorącym w nim udział :) Agat21, obróżka była przytuliskowa (u nas każdy psiak ma swoją, nową), a do smyczy nikt nie chce się przyznać. :) Dlatego potraktuj to jako prezent.
 3. Czasem trzeba się naczekac. Apsik się doczekał :) Mam nadzieję że teraz pora na Grzesia.
 4. Mimisiu, ja też mam słabość do serka z Piątnicy . Uśmiałam się jednak z mistrzowskiego upolowania jedzonka. Praca zbiorowa. Koto-mimisiowa. Tylko pytanie czyj to był pomysł?
 5. Dziękuję, bo nam uszy urwą ;) Mam oczy mokre! Agat21, dziękuję. Przyznaję się bez bicia, że nie mam pojęcia czyje są. Czy którejś z moich Dziewczyn z Tomaszowa, czy awaryjnego DT w Zamościu, czy może w końcu Rafała, który wiózł sunię. Przez zamieszanie i moją niedyspozycję telefoniczną w weekend nie byłam wciągana w zmianę planów transportowych i nie wiem :D... Już zapytałam, czekam na odpowiedź czyje to wszystko :) Jak będę znała odpowiedź, dam znać. Mam nadzieję, że kwota zebrana na bazarku starczy na pokrycie kosztów, niestety w tym miesiącu więcej nie mogę więcej dorzucić się. :(
 6. Na szybko, bo ja za 3h wstaję ;-) Szykuje się DT dla koteczek siostrzyczek nierozłączek z ulicy :) Potrzebne kciuki. Opiekunce Czarnulki dzisiaj wysłałam kilka porad co zrobić z jej zaborczością, Pani obiecała popracować i nadal mówi, że Czarnulka to aniołek :-)
 7. Dziewczyny, ja wiem że przykro, bo Toffik po raz kolejny wraca z adopcji, ale staram się jednak zrozumieć. Nie wiem, jak ja bym się zachowała w trudnej sytuacji, mogę teoretyzować jedynie... choroba chorobie nierówna. Pani ogłasza Toffisia gęsto, cierpliwie odpowiada w komentarzach na pytania i z tego wszystkiego można zobaczyć, że ona naprawdę pokochała Toffisia i nie był jej chwilową zachcianką. No nie wiem, ale ja trochę naiwna jestem, ale chcę tutaj widzieć to, że oddanie nie jest ze złej woli. Toffiś jest śliczny to i mam nadzieję, że znajdzie swój dom raz-dwa i że jak najmniej dotkliwie przeżyje zmianę. Przydałoby się więcej ładnych zdjęć, co też pisałam pod ogłoszeniem Pani Toffika. Może Gabi uda Ci się wyprosić jakieś? :)
 8. Tyś(ka)

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Chyba będzie :) Apsik już jest od dobrych paru dni w domku. No ale trzymaj, aby nie pokazywał różków, bo to jednak gagatek jest :) Nie wiecie, jak cieszę się z tej adopcji!
 9. :) I z wczoraj. Wrócił apetyt i humor. A to jej oczko. Mam lepsze zdjęcie, ale na razie nie wchodzi.
 10. Czarnulka z piątku. Mam w końcu kąpiel i zdała ją na 6. Grzeczna :) Opiekunka wyszła na chwilę z pokoju :))
 11. Bardzo dziękuję Poker za wizytę i wsparcie. Mówiłam, że niepotrzebna, ale Poker się uparła, więc nie będę się kłócić :) Nie masz nr konta Shoto? To podeślę, ale muszę przerzucić się na komputer aby spisać dane :) Powoli rozglądamy się za transportem. Jak dobrze pójdzie to Maja pojedzie do siebie po świętach ;)
 12. Tyś(ka)

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Pamietam i będę podsuwać, na razie jest zastój w adopcjach przed świętami, ale jak coś to będę polecać małą :) Parę dni temu wykorzystałam wyróżnienie po Apsiku na Belle właśnie. Jaaga jeszcze dokupiła wyróżnienia tak, że Bella ma ogłoszenie wyróżnione do końca maja. EDIT: dołączam do podziękowań Tomaszowi. Wiem od niego, że niedługo ma w planach odwiedzić Apsika, bo dostał zaproszenie :)
 13. Tyś(ka)

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Cieszę się, że mogłam pomóc odnaleźć się Apsikowi i Jego Rodzinie :) Czułam, że to TEN DOM :)
×