Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
 • Content Count

  19,579
 • Joined

 • Days Won

  25

jola&tina last won the day on November 28 2019

jola&tina had the most liked content!

Community Reputation

2,679 Excellent

6 Followers

About jola&tina

 • Rank
  jolantina

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

5,818 profile views
 1. Mnie się udało zalogować, ale ... nie mogę śledzić przesyłek i historia przesyłek jest pusta, chociaż w tym roku wysłałam co najmniej 10 przesyłek, z czego 4 w ostatnim miesiącu.
 2. Moja rada :) Wpisz w grupie Pies w Koronie #pomogę #Alwernia i sprawdź, czy ktoś oferuje pomoc (chyba nikogo nie ma, ale może źle sprawdziłam). Jeżeli nikogo nie ma, to napisz post #potrzebuję #Alwernia i napisz krótko o co chodzi. Jeżeli ktoś się zgłosi, to na PW resztę uzgodnicie i wymienicie się telefonami. I głowa do góry! Napisz, czy coś załatwiłeś.
 3. https://www.facebook.com/groups/654422091958462/ Przeczytaj najpierw w zakładce informacje jak to działa.
 4. Jeżeli to nie jest konieczne, to lepiej teraz nic nie wysyłać :( A udało Ci się zalogować do Paczki w Ruchu? Ja od dwóch dni nie mogę :(
 5. Sprawa się wyjaśniła - Ruch nie awizował przesyłki, nie wysłali smsa ani maila do adresata. Prawdopodobnie placówka kioskowa jest zamknięta, zawiesili działalność i zwracali przesyłki jak popadnie, do mnie dwie :) U nas część kiosków też zamknięta. W każdym razie fanty są u mnie i czekają na wysyłkę w lepszych czasach :)
 6. Wróciła paczka wysłana do Kaas1 - widocznie nie może odebrać, ale nikt nie przewidział, że będzie aż tak, jak jest :( A ponieważ dzisiaj prima aprilis - to wysłałam jedną paczkę a dostałam zwrot dwóch :) Ta druga, spakowana łącznie z pierwszą, to rzekomo paczka wysłana przeze mnie też do Kaas1. Całość zafoliowana w hektary folii :)
 7. Klient nasz pan - kolory też dobieramy wg życzenie :) :) Dziękuję za wiadomość.
 8. Dziękuję za pomoc dla kotków. Dziękuję za Waszą życzliwość i pomoc w rozliczeniu bazarku - jeszcze chyba nigdy dotąd nie udało mi się tak szybko rozliczyć bazarek i zrobić przelew dla zwierzaków :)
 9. Wszystkie wpłaty już na koncie. Dochód z bazarku wyniósł 200 zł i tę kwotę przelałam dziś dla kotków na konto DORA 1020.
×
×
 • Create New...