Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
 • Content Count

  10457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Alaskan malamutte last won the day on February 23

Alaskan malamutte had the most liked content!

Community Reputation

3395 Excellent

1 Follower

About Alaskan malamutte

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

16920 profile views
 1. Zapraszam na wątek Szamana, towarzysza niedoli Quatro, z tego samego boksu Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...- Mam nadzieję, że podobnie jak Quatro, Szamanek też niedługo będzie taki szczęśliwy!!
 2. Umówiłyśmy się, że po rozmowie z Tobą pani wszystko przedyskutuje z domownikami. Jeśli decyzja będzie na Tak, to zadzwoni do mnie, wypełni ankietę PA i będziemy umawiać wizytę.
 3. Szamanek się rozkręca...:-)) Wczoraj posprawdzał wszystkie legowiska i stwierdził, że pewnie najbardziej miękka jest kołderka Chesterka. Jak Chesterek wszedł do "siebie" to księciunio burknął...Dostał reprymendę od Anecik i potulnie poszedł na swoje posłanie. Szamanek lubi bawić się z Pongo, z czego się bardzo cieszę. Myślę, że niedługo dołączy do nich Chesterek. No i jeszcze sprawa kleszczy. Zrobiło się bardzo ciepło, za chwilę to dziadostwo zaatakuje ze zdwojoną siłą. Ja swojemu malamutowi podałam już dzisiaj SIMPARICĘ TRIO. Poprosiłam Anecik, aby zakupiła dla Szamanka.
 4. Szamanek jak to księciunio, wymyślił sobie, że będzie "kierownikiem" tej całej ekipy :-))) Dobrze, że Anecik czuwa i nie pozwala za bardzo księciuniowi na rządy!!
 5. Najprawdopodobniej tak było... O krwiaka się nie martwię, wchlonie się, albo go osuszą..Gorzej ten guz...martwi mni to, że nie jest ruchomy, nie ma tam płynu i jak to stwierdził wet, jakby przytwierdzony do kości.......
 6. Miałam pierwszy telefon o sunię!! Pani Joanna z Opola, dom z ogrodem, sunia miałaby być domowa. W domu dwa adoptowane koty. Przekazałam numer tel do Kasi. Pani ma dzwonić. Jeśli nawet nic z tego domu nie wyjdzie, to bardzo się cieszę, że KTOŚ w końcu zadzwonił!!!
 7. Dziękuję SowoMuszę wziąć parę głębokich oddechów, włączyć pozytywne myślenie i poczekać cierpliwie na ostateczną diagnozę.
×
×
 • Create New...