Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
 • Content Count

  9,533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Alaskan malamutte last won the day on June 17

Alaskan malamutte had the most liked content!

1 Follower

About Alaskan malamutte

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

13,562 profile views
 1. Wiersz o bezdomnych psach - znalezione w sieci " Jest tylu wśród was. Twa fascynacja mną prysnęła jak czar. Wywiozłeś mnie daleko gdzieś Bo przeszkadzała Ci moja sierść. Na pożegnanie dostałem pięścią w nos. Skazałeś mnie na okrutny los Na głód i chłód Na bezlitosne pcheł kąsanie Nie na szybką śmierć Lecz na powolne w mękach konanie. Biegałem w amoku – łapy zdarłem do krwi. Nie odnalazłem powrotu – który mi się śni. Mój przyjacielu – czym dla Ciebie jest pies? Odpowiedź jest prosta Pies to nie istota – to zbędna, niepotrzebna rzecz. Pies – to tylko pies – bez serca, uczuć i łez. Czy źle Ci służyłem? – wiedz, że wszystko znosiłem – Pragnienie i głód. – Ataki Twej złości. – Przenikliwy ból. – Rozpaczliwą samotność długich dni. Nie byłem wcale głaskany Teraz to wiem – byłem po prostu niechciany. Człowieku! – obojętnie, kim jesteś i jaki masz w życiu cel Wiedz – los mści się, czy tego chcesz, czy nie. I Ci których kochasz, poświęciłeś im tyle lat, Wierni zasadom coś wpajał im od lat po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? … Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Nie znając szacunku, pójdą w Twój ślad Zabiorą Ci godność, wywiozą gdzieś w świat. Wywiozą Cię do przytuliska dla ludzi, Ludzi niechcianych Nie wiem czy będziesz tam dobrze traktowany Szacunek w świecie ludzi jest mało znany Lecz wiem co czuł będziesz To co ja teraz czuję – tęsknotę i niezapomniany zapach Zapach, którym pachnie utracony dom. I płakał będziesz, aż braknie Ci łez. Uwierz! – mówi Ci to Twój pies. Sam sobie kiedyś zadasz pytanie Za co? – tak podłe traktowanie Za miłość, wierność i oddanie W zamian jest właśnie takie traktowanie. Nagle – jak we mgle widzę, coś o twarzy człowieka Rozchyla trawę – patrzy, niedowierza – czy to jest pies? Mówi – piesku, kto ci to zrobił serce ma z kamienia. Nie – to nie złudzenie z wycieńczenia, To przyszła śmierć z twarzą człowieka – stoi i czeka. Wśród szumu drzew i wysokich traw, Wydaję moje ostatnie tchnienie. Człowieku! – przyjacielu ślę Ci przebaczenie. Twój pies. I tak z braku szacunku i z ludzkiej głupoty W ponurym lesie, wśród wysokich traw To nie jedyne – ostatnie tchnienie Psów wyrzucanych od lat." Może wykorzystać fragmenty do ogloszenia Małego?
 2. Malutki Pixel w domku tymczasowym. Wiek ok 5-6 tygodni, waga 450g. Świerzb, pchełki i robaki. DT wziął na siebie leczenie maluszka.
 3. Jak tylko dostałam zdjęcie natychmiast zadzwoniłam i kazałam wylać mleko. Prosiłam aby podać zwykłą wodę.
 4. Dziękuję Tysiu. Państwo przygotowują się na przyjazd Morelki. Pierwsze zakupy poczynione. Zamówiona też adresatka z wygrawerowanym imieniem.
 5. Na konto suczek wpłynęło 50zł od P.Janiny. Ślicznie dziękujemy!
 6. Napisano 20 godzin temu Dzisiaj przeleję 350zł na konto fundacji. Tyle jest na koncie suni. Z jakim dopiskiem?
 7. Morelka ma dom!!! Sunia zamieszka w Zielonej Górze. Hania napisze więcej, ponieważ była na wizycie u państwa.
 8. Śliczne zdjęcia Tigruni!! Gabi, już podmieniłam w swoim olx. Bardzo proszę, sprawdź, co trzeba wyrzucić z opisu, poprawić. No i na jakie miasto zmienić to ogłoszenia... https://www.olx.pl/oferta/piekna-tigra-pragnie-by-ktos-ja-pokochal-CID103-IDwrWPb.html
 9. Koty chętnie przesiadują na balkonie, oczywiście osiatkowanym.
 10. Moje zamojskie adopciaki Maurycy i Lucek
 11. Na konto suczek wpłynęło 50zł od helli. Serdecznie dziękujemy!
×