Jump to content
Dogomania

Jolanta08

Members
 • Posts

  5151
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Chorzowianka z urodzenia
 • Location
  śląsk
 • Interests
  lubię czytać książki a dzięki losowi,który dał ale i już odebrał mi Funię, kocham pieski
 • Occupation
  obecnie nie pracuję

Recent Profile Visitors

2712 profile views

Jolanta08's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1.1k

Reputation

 1. Trudno się pogodzić z myślą, że Fabia odeszła choć to była kwestia czasu. Ajka dostaje ode mnie 10 zł ,taka była początkowa deklaracja dla Fabii [*]. Niech malutka wspomoże koleżankę w potrzebie.
 2. Popieram wniosek i jestem za przyznaniem Bazylowi pomocy w wysokości 200 zł.
 3. Bardzo wzruszył mnie filmik z Fabusią, niestety starość robi swoje ale najważniejsze że apetyt dopisuje 💕
 4. Ja zrozumiałam ,że chodzi o połączenie sterylizacji i usunięcia guzów z jednej listwy a nie obu bo tak jak napisała Tola i seramarias to byłoby niebezpieczne i nie wiem czy wet aż tak by ryzykował. Mam nadzieję ,że druga listwa jest wolna od guzów a tymczasem niech Shila nabiera sił a ja trzymam zaciśnięte kciuki aby badania nie wykazały żadnych zmian.
 5. Wzruszyłam się oglądając zdjęcia Zulki ❤️ Wnusio rośnie jak na drożdżach 🙂
 6. Pamiętam Mysiątko kochane ale Mysia chyba miała usuwane dwie listwy 🤔 Przypadek Mysi daje nadzieję, że i Shila wyjdzie zwycięsko z choroby.
 7. Za to ,że nie wysterylizowali suni w schronie to z wielką przyjemnością skopałabym im tyłki ( i nie tylko ) .Wiem, że to niczego nie zmieni ale jestem wściekła !!!
 8. Nie mam doświadczenia i w tym przypadku zdałabym się na weta. Sterylka to podstawa ,bez niej nie ma sensu usuwać guzów a z tego co słyszałam to z reguły weci łączą oba zabiegi. Wszystko zależy od kondycji suni bo zabieg jest rozległy.Jak wszyscy bardzo martwię się sytuacją Shilii ale mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie.
 9. Mam wrażenie ,że Papi sędziuje kolegom/koleżankom 😃 Za Papisia i domek kciuki zaciśnięte 🙂
 10. Serce mi krwawi jak pomyślę,że taka delikatna sunia musiała tyle czasu przebywać w tym okropnym miejscu a do tego z etykietką agresora.Kochane suczydło za miłość płaci miłością :) Trzymam kciuki aby wszystko szczęśliwie się skończyło bo Shila zasługuje na to 🖕
×
×
 • Create New...