Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Content Count

  61,232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Everything posted by anica

 1. Ewciu, ja .... bardzo długo myślałam i wiem ,że to nieracjonalne! ale zdecydowałam, że nie będę już p Andrzeja namawiać na operację / nie ma sensu pisać o opiece w okresie okołoperacyjnym o rekonwalescencji , o tym jak ta operacja jest konieczna / myślę ,że jak tylko będzie termin to p Andrzej może ,po prostu ,nie przyjść! wymyśliłam, że umówię wizytę u dr Oskara / po tym jak dr Sylwia ,podziękowała mu za pracę ,postanowił otworzyć własny gabinet, jest w trakcie remontu, obiecał że jak tylko otworzy ,obejrzy Rokusia, na razie, tak w ciemno zaproponował ,jakieś krople z gentamecyną? zapytam w aptece ale raczej wolałabym wstrzymać się do wizyty?
 2. anica

  Na karmę dla Znajdek do 31.08.2019

  Kasiu ,kochana przepraszam dopiero zrobiłam przelew, gdybyś nie napisała, to bym zapomniała ;)
 3. anica

  Walizka PUCCINI do 10.09.g.22

  znowu dubluje ;)
 4. anica

  Walizka PUCCINI do 10.09.g.22

  ... to co... chyba mam walizkę Puccini ;)
 5. anica

  Walizka PUCCINI do 10.09.g.22

  Przeciwnie jak moja Taksunia, bardzo pobudzona, kręci się na fotelu, zmienia miejsce...dyszy... ciągle się zastanawiam czy to z radości?... czy boi się jazdy? a jeszcze wcześniej torsje, bez pigułek nie było jazdy.
 6. Elu , koszta są duże ,jak obiecałam zbieram fanty na kolejny bazarek :) Kiyoshi ,kochana czy możesz wkleić tu linka, pomimo że nie jestem na fb, spróbuję porozsyłać do znajomych, dziękuję :)
 7. anica

  Bazarek dla Tobiego do 13.09. Zapraszamy :)

  Dzień dobry :)
 8. Zaglądam, sprawdzam jak się czuje Aruś i Sarunia , nadrobię zaległości to się dowiem ale zdjęcie tej uroczej parki, wyraźnie zapowiada 'dobre wieści' Czekałam ,żeby troszeczkę opadły emocje i może chociaż trochę naświetlić tę niefortunną sytuację.... powiem najkrócej, jeszcze w życiu nie zaplątałam się w taki ... niesprzyjający splot ,złych okoliczności :( próbowałyśmy z Elik, to wszystko ocenić i dałyśmy sobie spokój, ponieważ jest to ,zbieg złych okoliczności w jednym! nikt nie był w stanie przewidzieć ,takich złych zbiegów okoliczności w jednym zdarzeniu! zdecydowałyśmy ,że nie będziemy o wszystkim pisać na wątku, chcemy jak najszybciej o tym zapomnieć! najważniejsze ,że Aurelisz wrócił już do Kikou i chciałybyśmy ,żeby już tam pozostał... na zawsze! czy tak Elu? Napiszę jeszcze ,że jesteś Wspaniałym , Dobrym człowiekiem ,cieszę się ,że Ciebie poznałam
×