Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Content Count

  61,890
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by anica

 1. przy sobotniej przerwie ;) Dziękuję za pomierzenie :) chyba będą za duże , pomyślę? raz nr 41 ma 28cm a raz 29,50cm? poproszę jegginsy nr11 oraz spytam o sukienkę nr 2 ile ma pod pachami i jaka jest długość całkowita?
 2. Super, dziękujemy :) każdy grosik się liczy, ja się cieszę z każdego i widzę że p Andrzej też się cieszy z każdej formy pomocy, dlatego pomagam! był u mnie i znowu coś mu się stało z kręgosłupem, ma iść do lekarz bo ledwo chodzi, wygląda bardzo źle, blady się taki zrobił :( bardzo mu współczuję, sama mam takie problemy i nie wyobrażam sobie przy takim silnym stanie zapalnym być bez pomocy lekarza, tylko łykać ketonal /zresztą mi nie pomaga/ dobrze, że się zarejestrował w tym urzędzie pracy, jeszcze w poniedziałek ma iść do przychodni, nie wiadomo tylko na kiedy się zarejestruje ?
 3. Rex jest naprawdę pięknym psem, myślę że znajdzie szybko kochający domek, kiedy będziemy go ogłaszać?
 4. Witaj :)troszeczkę wzięłam więcej na siebie i czasem nie mogę zajrzeć ale sercem zawsze jestem na dogo :) Aldrumko, kochana czy możesz okreslić kozaczki nr 1 ,na jaką są stopę, wąską czy szerszą? jeśli szerszą to proszę o zmierzenie po zewnętrznej stronie wkładkę, ile ma centymetrów?
 5. Dzień dobry :) ....poruszanie się po Fb dla nie wtajemniczonych, nie jest łatwe :(
×
×
 • Create New...