Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Content Count

  60,629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Everything posted by anica

 1. anica

  Bazarek ciuszkowy dla bezdomniaków do 23.07.2019

  Zajrzymy, podrzucimy ;)
 2. anica

  Taniocha na kocim Kole, do 21.07

  Zajrzymy, podrzucimy ;)
 3. Warto się zastanowić... raczej ja jestem już przekonana, zastanawiam się ,jak sobie radzicie z mężami? też wegan? czy dwie kuchnie? ...jeśli to nie będzie problem, to ja chętnie skorzystam z propozycji, oczywiście po największej porcji! lecę na PW ;)
 4. Wróciłam... .... też z .... lekkiego niebytu ale tam jest fajnie teraz się zabiorę za robotę, igiełki odłożone dokładnie wedle życzenia Dla Uxmal ;) dla Rozi , żółta , Dziękujemy dla, Iv, zielona , Dziękujemy i dla Anulki, hurtowo 50igiełek, Dziękujemy Ależ , zakupów ,będzie Lakuś miał badania, będzie! Dziękujemy kochane :) ... biegnę zapisać , bo lajki mi się już pokończyły , skromnie ich dogo, przydziela :(
 5. Aniu ,kochana ponieważ pan zadzwonił po raz drugi, podałam Twój telefon, żeby dać 'szansę' Lackiemu ,żeby nic nie zaniedbać, pan widzę ,że chciałby mieć pieska, długo rozmawialiśmy i wiem ,że to są dobrzy ciepli ludzie, niestety pani, nie jest jeszcze gotowa do adopcji, bardzo cierpi po stracie swojego Lackyego! tak! dokładnie to samo imię, to jeden z powodów ,że pan zadzwonił... ich przyjaciel ,też był 'najmilszy' Aniu , pan nie powiedział ,że ta adopcja dojdzie do skutku, ale .... telefon nie dzwoni, był tylko ten jeden! jeśli się spotkacie, porozmawiacie ,ja wiem ,że Ty opowiesz wszystko ,tak jak jest naprawdę i ... zobaczymy???? tak mi się cudownie rozmawiało z panem a później z panią.... tylko , właśnie te schody ... mieszkają na pierwszym piętrze :( Patrycja, kochana poczekajmy , może jeszcze coś wymyślimy? Ania ,nie bardzo 'czuje się ' na ,tę kastrację , dzisiaj ma być u mnie Magda, może ona coś podpowie??? A tak w sprawawch innych ,to chyba i Patrycja i Ania, mogą śmiało pomyśleć o odwiedzinach :) dla Patrycji , Ania zostawiła paczuszkę a dla Ani, Poker , zapraszam :)
 6. Dzień dobry ...i zaczynamy Nowy tydzień!!!
 7. Dzień dobry ...i zaczynamy Nowy tydzień!!!
 8. anica

  DODANE !! Ciuszki , edycja 5. Do 17.07. g.22

  Dzień dobry ...i zaczynamy Nowy tydzień!!!
 9. Dziękujemy pięknie , Uxmal Dziękujemy pięknie, Iv ...biegnę zapisać.
×