Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Ja z racji tego że miałam wolny samochód i kierowcę zrobiłam wczoraj objazd po miejscach gdzie ostatnio byl niby widywany w nadziei że może,obrałam kierunek Zbrosławic i dalej przez okoliczne wsie na Miedary,Tworóg takie koło objazdowe i ani śladu psiaczka,ogłoszenia gdzieniegdzie wisiały ludzi jak na lekarstwo,ale jedna pani mówiła że niby dzwoniła na podany nr ,wysłała sms,że pies z ogłoszenie kręcił się ale nikt nie zjawił się,to nie wiem ,mówiłam pani że osoby są z bardzo daleka zeby zrobiła mu zdjęcie i wysłała msms na dany nr , było to w Księżym Lesie ogłoszeń tam nie widziałam a sama nie miałam bo ten wyjazd był taki spontaniczny na szybko,pani widziala ogłoszenia w Zbrosławicach było to 21.03 nie wiem czy to był drops ale pani twierdziła że na pewno to on tylko strasznie chudy i brudny był :-(.Chciała mu dać parówkę ale nie podszedł.
Ja już nie wiem co myśleć,czy jest to drops czy psiak dropsopodobny :shake: Ale mnie się wydaje że trzeba tam jeżdzić i doklejać ogłoszenia gdzie brakuje:placz:aby była jakas nadzieja.
To że trochę zmarzłam to nic w porównaiu z tym ze dropsik marznie ,głodny .:(

Edited by aska64
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][FONT=arial black]Zapraszam na dwa bazarki...i przepraszam że tak bezczelnie[SIZE=3]...[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241463-NA-POMOC-Maji!-CEGIEŁKOWY-puzzle-do-24-kwietnia"]pierwszy bazarek jest cegiełkowo-puzzlowy dla Maji[/URL] :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241466-Chcesz-mieć-swojego-zwierzaka-pod-kubkiem-bazarek-dla-psiaków-w-Hałabajówce"]na drugim możesz sam skomponować podkładkę za swoim zwierzakiem :smile: [/URL][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego :)

Sygnały o brudnym i chudym psie pojawiały się z tamtych okolic. Na pewno był sygnał, że takiego psa widziano na ul.Pyskowickiej, w okolicy Zbrosławic/Kamieńca. Może trzeba oplakatować tamte obszary, tymi nowymi plakatami. Optymalny byłby MMS.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam serdecznie. Odnalezienie się Dropsika, a przynajmniej wystawienie przez niego pysia to naprawdę byłby wspaniały prezent.

Niestety dziś nie ma co świętować. Właśnie w dniu dzisiejszym musiałam pożegnać mojego największego przyjaciela...

Ale pozostawmy ten wątek Dropsikowi.
Ja nie kojarzę żadnych sygnałów z Księżego Lasu, a odbieramy z Lili wszystkie telefony bądź oddzwaniamy, dziwne...

Link to comment
Share on other sites

Pinczerko, dołączam się do życzeń, tutaj zwłaszcza tych dropiatych i życzę Ci mnóstwa życzliwości i ciepła wokół Ciebie! :Rose:
Przykro mi kochana z powodu Gizmo... :calus:

DROPS, postaraj się pocieszyć Pinczerkę! :modla:
Jutro mija miesiąc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Ja nie kojarzę żadnych sygnałów z Księżego Lasu, a odbieramy z Lili wszystkie telefony bądź oddzwaniamy, dziwne...[/QUOTE]

Ja tylko starałam się przekazać to co się dowiedziałam,a czy kobieta dzwoniła to nie wiem mówiła że tak .

-Dropsiu daj znak chociaż że jest ok,a może go ktoś przygarnął chciałabym w to wierzyć ale jakoś nie potrafię kiedy on taki stroniący od człowieka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...