Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']

Wiemy, że Drops żyje, to najważniejsze :( i w końcu wiemy, że to na 100% on!!! Boże Dropsiku daj sobie pomóc... :(
W ciągu dnia miałam jeszcze dwa sygnały, podsumujmy:

1. 11.03. Drops widziany w Tworogu w ciągu dnia.
2. Wczoraj 15:00 Drops widziany w tej miejscowości niedaleko Wielowsi
3. Wczoraj 20:00 Drops widziany w Krupskim Młynie przy rondzie. Również wczoraj o 21:00 facet widział go przy poczcie w Krupskim Młynie (dziś wysłał mi sms).
4. Dzisiaj rano koleżanka Zuli widziała Dropsa idąc na pogrzeb -> Potem Karolinka z tatą na przystanku.
5. W międzyczasie ok.11:00 dzwoni Pan, iż widzi Dropsa przy restauracji Słoneczna w Krupskim Młynie. Niestety ucieka w stronę lasu...
6. Dzisiaj ok.15:00 pisze Pani - widzi Dropsa w Miasteczku Śląskim - Zyglinek koło stacji Shell - przy drodze leśnej, która prowadzi do Kalet, na trasie Miasteczko Śl.-Częstochowa.

Plus, że krąży po tym samym obszarze od kilku dni.
Minus - ciągle się przemieszcza, wystraszył się dziś pogoni w Krupskim Młynie i poleciał znów na południe, w stronę Miasteczka Śląskiego.
[/QUOTE]

Tak czytam i ostatni sygnały o Dropsie był niby z ŻYGLINKA ,kurcze przeglądałam mapy to po leśnych duktach wypadło by ok 25 km jak myślicie psiak mógłby się tak szybko przemieścić o godz. 11 widziany w Krupskim Młynie koło restauracji a ok.godz.15 w Żyglinku to jest 4 godziny na pokonanie trasy.
golddigga pisze {:Mnie też się nie wydaje, że to był on tam w Zyglinku, to za daleko. Byłam tam w drodze powrotnej. Stacja benzynowa, las, nic więcej i ta odległość ok 30km..}
.niby to droga to w kierunku Kalet a z Kalet na Tworóg z Tworoga na Krupski Młyn myśląc logicznie wszystko mozliwe tylko czy psiak pokona w takim czasie taką odległość,jejku ja już chyba majaczę ale ja już bym chciała aby to się skończyło.
Drops pokaż się niech dzwonią telefony aż uszy zabolą

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę sobie darować, że byliśmy tak blisko, w ten piątek i sobotę.... że deptaliśmy sobie po piętach :placz::placz:. Biedny, głodny, zbliżył się do ludzi z nadzieją i nikt go nie nakarmił :-(, znów się spłoszył. Te cholerne parówki, które nosiłam dla niego, leżą w lodówce jak wyrzut sumienia :-(:-(:-(. Co się teraz z Tobą dzieje, biedny Dropsiku... gdzie jesteś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To chyba najdłuższa cisza.... Ponad 2 dni... Dropsiu gdzieś Ty polazł? Oby tylko nic się nie stało... :(

Nawet na wątku tak cichutko, ale co się dziwić...[/QUOTE]

Na watku to wszyscy czekają na wiadomośc , że gdzieś nos wysunął.
A cisza, bo pewno jest w terenie gdzie nie wisza plakaty. A i pogoda dziś mało spacerowa.

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę na mapę i sobie myślę że jeśli się trzymać tropu z Kr. Młyna i założyć że sygnał z Żyglinka jest fałszywy, Drops uciekł na zachód w las za krzyżem koło sklepu. Jeśli idzie w tym kierunku to jego marsz ograniczają rzeki, które może przekraczać tylko przy drogach (mosty) lub w miejscowościach. Tak samo jest generalnie w każdym innym kierunku. Tak patrzę, szukając jakiejś wskazówki... Brak jakichkolwiek sygnałów to pewnie znak że doszedł w miejsce gdzie nikt o nim nie wie.

Przyjmując Kr.Młyn za punkt centralny naszych działań, Drops mógł pójść:
Na[B] Zachód[/B] - Strzelce Opolskie i okolice,
[B]Północ[/B] - Dobrodzień, Lubliniec, Boronów i okoliczne wsie,
[B]Zachód[/B] - Koziegłowy, Miasteczko Śląskie (ta wersja pasowałaby do sygnału z Żyglinka),
albo [B]Południe[/B] - TG, Pyskowice i te wszystkie rejony gdzie był na początku (to raczej mało prawdopodobne, bo tam sporo plakatów wisi i na pewno byłyby jakieś telefony).
Nie wiem czy ktoś plakatował rejony na wschód, północ i zachód od Kr.M? Myślę, że trzeba zalożyć wątek Dropsa w dziale opolskim i wstawić linka do tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golddigga']
Przyjmując Kr.Młyn za punkt centralny naszych działań, Drops mógł pójść:
Na[B] Zachód[/B] - Strzelce Opolskie i okolice,
[B]Północ[/B] - Dobrodzień, Lubliniec, Boronów i okoliczne wsie,
[B]Zachód[/B] - Koziegłowy, Miasteczko Śląskie (ta wersja pasowałaby do sygnału z Żyglinka),
albo [B]Południe[/B] - TG, Pyskowice i te wszystkie rejony gdzie był na początku (to raczej mało prawdopodobne, bo tam sporo plakatów wisi i na pewno byłyby jakieś telefony).
Nie wiem czy ktoś plakatował rejony na wschód, północ i zachód od Kr.M? Myślę, że trzeba zalożyć wątek Dropsa w dziale opolskim i wstawić linka do tego wątku.[/QUOTE]

Rany! Toż to już konkretny kawał Polski. I przy tak małym odzewie ( i coraz wiekszej odległosci od dotychczasowych szukających- tzn. większosci -Golddigga- przepraszam!!!!!!!!) - niemożliwy do choć minimalnego oplakatowania.:shake:

Edited by ania shirley
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Rany! Toż to już konkretny kawał Polski. I przy tak małym odzewie ( i coraz wiekszej odległosci od dotychczasowych szukających- tzn. większosci -Golddigga- przepraszam!!!!!!!!) - niemożliwy do choć minimalnego oplakatowania.:shake:[/QUOTE]

To prawda, od większości z Was Dropsik jest coraz dalej, jeśli idzie do Opola, to ode mnie też się oddala :placz: Co robić??? Przydałoby się więcej ludzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golddigga']Tak patrzę na mapę i sobie myślę że jeśli się trzymać tropu z Kr. Młyna i założyć że sygnał z Żyglinka jest fałszywy, Drops uciekł na zachód w las za krzyżem koło sklepu. Jeśli idzie w tym kierunku to jego marsz ograniczają rzeki, które może przekraczać tylko przy drogach (mosty) lub w miejscowościach. Tak samo jest generalnie w każdym innym kierunku. Tak patrzę, szukając jakiejś wskazówki... Brak jakichkolwiek sygnałów to pewnie znak że doszedł w miejsce gdzie nikt o nim nie wie.

Przyjmując Kr.Młyn za punkt centralny naszych działań, Drops mógł pójść:
Na[B] Zachód[/B] - Strzelce Opolskie i okolice,
[B]Północ[/B] - Dobrodzień, Lubliniec, Boronów i okoliczne wsie,
[B]Zachód[/B] - Koziegłowy, Miasteczko Śląskie (ta wersja pasowałaby do sygnału z Żyglinka),
albo [B]Południe[/B] - TG, Pyskowice i te wszystkie rejony gdzie był na początku (to raczej mało prawdopodobne, bo tam sporo plakatów wisi i na pewno byłyby jakieś telefony).
Nie wiem czy ktoś plakatował rejony na wschód, północ i zachód od Kr.M? Myślę, że trzeba zalożyć wątek Dropsa w dziale opolskim i wstawić linka do tego wątku.[/QUOTE]

Ja bym stawiała na zachód i na północ... tam trzeba rozwieszać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golddigga']
Przyjmując Kr.Młyn za punkt centralny naszych działań, Drops mógł pójść:
Na[B] Zachód[/B] - Strzelce Opolskie i okolice,
[B]Północ[/B] - Dobrodzień, Lubliniec, Boronów i okoliczne wsie,
[B]Zachód[/B] - Koziegłowy, Miasteczko Śląskie (ta wersja pasowałaby do sygnału z Żyglinka),
albo [B]Południe[/B] - TG, Pyskowice i te wszystkie rejony gdzie był na początku (to raczej mało prawdopodobne, bo tam sporo plakatów wisi i na pewno byłyby jakieś telefony).
Nie wiem czy ktoś plakatował rejony na wschód, północ i zachód od Kr.M? Myślę, że trzeba zalożyć wątek Dropsa w dziale opolskim i wstawić linka do tego wątku.[/QUOTE]

Cioteczko, masz dwa razy Zachód ;)
Koziegłowy i Miasteczko Śląskie osobiście obklejałyśmy z Lili.
Jeśli trafił od Lublińca to ponoć wie schronisko i wszystkie okoliczne fundacje - ludzie niestety nie.
I jeszcze ta pogoda...

Ja bym stawiał również, albo Lubliniec albo kierunek na Strzelce Opolskie. Jak widać nie wrócił się do tej pory ani razu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczko, masz dwa razy Zachód ;)
Koziegłowy i Miasteczko Śląskie osobiście obklejałyśmy z Lili.
Jeśli trafił od [B]Lublińca[/B] to ponoć wie schronisko i wszystkie okoliczne fundacje - ludzie niestety nie.
I jeszcze ta pogoda...

Ja bym stawiał również, albo[B] Lubliniec [/B]albo kierunek na Strzelce Opolskie. Jak widać nie wrócił się do tej pory ani razu...[/QUOTE]

Pewna dobra dusza z dużym doświadczeniem z dogo, która porusza się stale po Lublińcu i na trasie Lubliniec - Kraków powiadomiona i poproszona o czujność.Cytuję: [I]"Będę miał oczy otwarte[/I]":shocked!:
Dzięki wielkie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...