Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
 • Content Count

  13,833
 • Joined

 • Last visited

About Lili8522

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Agnieszka
 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj :) wymiary to 20 cm na 17 cm :) A kolory to ciemny brąz jako ta przecierka i złamana biel jako tło :) Gdybyś się zdecydowała mam drugą sztukę więc może być za wywoławczą :)
 2. Cisowianka na luty braknie sporo bo dużo osób popłaciło z wyprzedzeniem i dzięki temu mamy na styczeń :( Jakby się udało coś na bazarek znaleźć to będziemy wdzięczne, moze ktoś też by pomógł z wystawieniem Tymczasem zapraszam na kolejny:
 3. Witam Serdecznie na moim bazarku na którym znajdziecie coś dla fanów psów i kotów :) Zysk z bazarku będzie przeznaczony na Bunię: Bazarek ma formę licytacjiBazarek trwa do 06.02.2017 roku, do godziny 20.00 (ostatni post z godziny 19.59).Koszt przesyłki ponosi kupujący, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej + OPAKOWANIE.Na wpłatę czekam max. 4 dni robocze.Wysyłki realizuje w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wpłatyFanty można odebrać osobiście w Bielsku-Białej po uprzednim uzgodnieniu.
 4. ROZLICZENIE: 20 zł - MALWA -- wpłacone 10 zł - GabiM -- wpłacone 10 zł - yes -- wpłacone 12 zł - Nesiowata -- wpłacone 20 zł - Zuza57 -- wpłacone 4 zł - kyioshi -- wpłacone 9 zł - Sybil -- wpłacone 50 zł - Mela Jakimiuk -- wpłacone 20 zł - Poker -- wpłacone 15 zł - renatka_s -- wpłacone 10 zł - cisowianka -- wpłacone 20 zł - Jardann -- wpłacone 50 zł - Bjuta -- wpłacone 10 zł - Eva2406 -- wpłacone 20 zł - markofix1 -- wpłacone 7 zł - Olena84 -- wpłacone
 5. PRZEPRASZAM ZA BRAK ROZLICZENIA z powodów osobistych gdzieś mi głowy do tego brakuję :( Obiecuję poprawę!!! I bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ za pomoc i wsparcie dla Bunieczki ! Bez Was nie miała by bezpiecznego schronienia i to dzięki Wam ten uśmiech na pysiu !!! Rozliczenie uzupełnione w razie czego piszcie jakbym coś przeoczyła bo przy takim uzupełnianiu to możliwe nie wiem sama czy mogę tutaj odbierać wiadomości jakby co to proszę maila na [email protected] Bunia niestety nie jest zamożną babcią :( zostało jej na koncie 93 zł co oznacza, że nie ma pieniążków na kolejny miesiąc :( Gdyby ktoś chciał dać babuni jakiś grosz gratis na nowy rok albo poratował babcię bazarkiem będę bardzo BARDZO wdzięczna !!!! Dziękuję za wyrozumiałość Cioteczki i jeszcze raz przepraszam za te poślizgi !!!
 6. Zaległości w rozliczeniu uzupełnione :) Przepraszam za zaniedbanie :) Śliczna ta Nasza Bunia, tylko gdzie ten domek... :(
×
×
 • Create New...