Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
 • Content Count

  13,833
 • Joined

 • Last visited

About Lili8522

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Agnieszka
 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kwietniowe wpłaty były wpisane, Nie został rozliczony tylko maj który się nie skończył dla ścisłości :)
 2. Pieniążki są juz u Buni na koncie, dziękujemy :)
 3. Witam Serdecznie na moim bazarku na którym znajdziecie obroże przeciwko kleszczom :) Zysk z bazarku będzie przeznaczony na Bunię: Bazarek ma formę licytacjiBazarek trwa do 15.04.2017 roku, do godziny 20.00 (ostatni post z godziny 19.59).Koszt przesyłki ponosi kupujący, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej + OPAKOWANIE.Na wpłatę czekam max. 4 dni robocze.Wysyłki realizuje w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wpłatyFanty można odebrać osobiście w Bielsku-Białej po uprzednim uzgodnieniu.
 4. Mattilu porządnie się nie da gdyż nie wiem niektóre osoby nie odczytały mojej wiadomości o zmianie konta tak jak pisałam, mogę obliczyć to tylko na podstawie wpłat . Postaram się jutro stałych deklarowiczów podliczyć i napiszę. Maarit, wysyłałaś na nowe konto? To na pewno jest, musiało mi umknąć :) Sprawdzę :)
 5. Dziękujemy dziewczyny za bazarek !!!! Jak się pojawi to dajcie znać koniecznie :) Ja już wszystko uzupełniłam gdybym coś pominęła oczywiście proszę mi tutaj krzyczeć :) Niestety nie wygląda to ciekawie :(
 6. Witaj :) wymiary to 20 cm na 17 cm :) A kolory to ciemny brąz jako ta przecierka i złamana biel jako tło :) Gdybyś się zdecydowała mam drugą sztukę więc może być za wywoławczą :)
 7. Cisowianka na luty braknie sporo bo dużo osób popłaciło z wyprzedzeniem i dzięki temu mamy na styczeń :( Jakby się udało coś na bazarek znaleźć to będziemy wdzięczne, moze ktoś też by pomógł z wystawieniem Tymczasem zapraszam na kolejny:
×