Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='aska64']Ja tylko starałam się przekazać to co się dowiedziałam,a czy kobieta dzwoniła to nie wiem mówiła że tak .

-Dropsiu daj znak chociaż że jest ok,a może go ktoś przygarnął chciałabym w to wierzyć ale jakoś nie potrafię kiedy on taki stroniący od człowieka :([/QUOTE]

Ja też nie kojarzę sygnału z Księżego Lasu... a tak jak Pinczerka napisałam odbieramy każde telefon a jak nie to oddzwaniamy...

Wczoraj jakaś kobieta dzwoniła że widziała psa obok sklepu w Kamieńcu... ale to sobowtór...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja też nie kojarzę sygnału z Księżego Lasu... a tak jak Pinczerka napisałam odbieramy każde telefon a jak nie to oddzwaniamy...

Wczoraj jakaś kobieta dzwoniła że widziała psa obok sklepu w Kamieńcu... ale to sobowtór...[/QUOTE]

Trudno powiedzieć. Jakby nie było Kamieniec, Zbrosławice, Księży Las, Miedary, Łubli, Repty i okolica - nie są w dużych odległościach od siebie. A dropiatych psów nie brakuje. Na pewno przydałoby sie rozwikłać zagadkę brudnego, chudego psa, ze stojącym uchem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']A ja dziś w klinice kardiologicznej zobaczyłam plakat Dropsa.....Szkoda , ze jego samego nikt nie widział[/QUOTE]

Ja je tam zostawiłam 11 marca w nadziei, że ktoś Dropsa widział lub zobaczy. A tu nic... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja również,dzień zaczynam od wątku Dropsa a może nuż ktoś napisał że jest, ze ktoś go widział,co psy głośniej szczekają na dworze wyglądam przez okno w nadziei że może,a że mieszkam blisko lasu to mam taki odruch ,to już jakaś mania z mojej strony parę razy widziałam jak ludziska pozbywaja się psiaka wywalając go z samochodu :( jednym z nich jest teraz Moja sunia.Nie wiem nie miałam styczności realnej z Dropsem ale czuję taką siłę tu i wierzę ze sie znajdzie prędzej czy póżniej lepiej prędzej dla niego.
Drops masz się ukazać !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy się przyda... tam po lewej stronie jest "wybierz lokalizację", jak się kliknie na "więcej", to ukazują się placówki pocztowe z poszczególnych miejscowości, można wejść na dane teleadresowe każdej z nich:

[URL]http://panoramafirm.pl/szukaj?k=urzędy+pocztowe&l=pow.+tarnogórski[/URL]
[url]http://panoramafirm.pl/szukaj?k=ieckiecurzędy+pocztowe&l=śląskie+lubliniecki[/url]
[URL]http://panoramafirm.pl/urzędy_pocztowe/opolskie,,opole[/URL]

Edited by zula131
Link to comment
Share on other sites

Też cały czas zaglądam...Boże jaki ten wątek smutny :-(
Nie mogę sobie darować, że zgubiliśmy go wtedy, w tym Krupskim Młynie, byliśmy już tak blisko...dlaczego zwiał..?
Gdyby nam dał jeszcze jedną szansę, pokazał się komuś, gdyby wiedzieć gdzie go szukać, a tak nie wiemy kompletnie nic. Tracę wiarę powoli :-(

Link to comment
Share on other sites

W lutym dzwoniłam po UM i SM. Dzisiaj dzwonił pan z SM z Radzionkowa, pytał, czy pies się znalazł... Potem stwierdził, że oni do tej pory takiego psa nie łapali, ale tego zgłoszenia nie likwiduje, niech wisi. Przesłałam panu dzisiaj plakat Dropsa. To daje nadzieję, że jakieś wsparcie jednak gdzieś tam jest i ktoś pamięta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...