Jump to content
Dogomania

zerojeden

Members
 • Content Count

  3,828
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About zerojeden

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Hałabajówka
 • Location
  Koszalin/Białogard
 • Interests
  zwierzęta
 • Occupation
  biolog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam,

  proszę o usunięcie moich wątków oraz mojego profilu.

 2. Hej kochana! Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora. Nie można Ci wysłać pw.

 3. zerojeden

  Maksio zostaje u Hałabajówki.

  No to się dobrałyśmy... geniusze komputerowe ;)
 4. zerojeden

  W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)

  Bo on jest towarzyski ;)
 5. zerojeden

  Maksio zostaje u Hałabajówki.

  Ha bo mi sie coś nie odswieża od razu tylko po czasie dopiero i widzę z duzym opóźnieniem.
 6. zerojeden

  Maksio zostaje u Hałabajówki.

      Ja nie mogę ich zmniejszyć... :(
 7. zerojeden

  Maksio zostaje u Hałabajówki.

  Zaraz wstawię wszystkie. Maksio kocha psy co okazuje im co i rusz :)
 8. zerojeden

  Maksio zostaje u Hałabajówki.

  Zaraz wstawię wszystkie. Maksio kocha psy co okazuje im co i rusz :)
 9. zerojeden

  W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)

  Nie wiem jakie mam zająć stanowisko odnośnie nie swojego postu...?   Nowe fotki psiaków, wszystko u nich jest bez zmian. Żaden psiak się nie pochorował w przeciwieństwie do mnie.   STIWI              
 10. zerojeden

  W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)

  Bo foto było robione zaraz po przyjeździe Faraona do schroniska. Udało mu się zdjąć tą nieszczęsną obrożę, po dość ciężkich bojach, bo jest nieufny do ludzi. Jest praktycznie codziennie przekupowany jakimiś smaczkami...przez weterynarza schroniskowego i już cieszy na jego widok. Były z tego co słyszałam osoby zainteresowane adopcją, Fundacja Węgielek i jeszcze jakaś inna organizacja ale jakoś umarło to i nie wiem czy dalej się ktoś nim interesuje. Jak nazbieram na obiektyw do aparatu bo mój nie wytrzymał próby czasu i pracy to jak będę w schronisku to zrobię mu aktualne foto. Wygląda znacznie lepiej.
 11. zerojeden

  W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)

  W Hałabajówce ogólnie wszystko do przodu, mamy zapas słomy na całą zimę. Kończymy naprawiać jeszcze 3 budy. I od przyszłego tygodnia jak pogoda się nie utrzyma zaczynamy okrywać kojce na zimę, tak żeby nie padało psiakom do środka kiedy zacina deszcz czy śnieg. Sezon letni nie był obfity w adopcję psiaków dorosłych, za to udało się znaleźć domy dla kilku kotów i 10 szczeniaków. Udało się wyadoptowac dwie starsze sunie i w adopcji jednej pośredniczyliśmy (przeszła w fundacji sterylizację). Kilka psiaków podupadło na zdrowiu tj. Stiwi, Dayson i Kasja, Rodzynek u którego konieczna była operacja (przepuklina pachwinowa), a kilka się podreperowało m.in. Lamusek, Cezar, Ukki, Ignaś i Jagodzianka. Fundacja działa od stycznie 2013 roku, w 2015 roku może się ubiegać o status OPP i 1%, a do tego czasu działa tylko dzięki darowizną ludzi o wielkim sercu, za co bardzo gorąco dziękuję w imieniu swoim jak i tych zwierzaków, które znalazły miejsce na przystanek w drodze do nowego lepszego życia. Mam nadzieję że uda się choć niektórym znaleźć kochające domy z prawdziwego zdarzenia.
×