Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
 • Content Count

  26402
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Excellent

4 Followers

About paula_t

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

3324 profile views
 1. Z uwagi na panujące od dłuższego czasu na dogomanii atmosferę oraz język, którym posługuje się część użytkowników, jak również wzajemne oskarżenia, oszczerstwa, ataki personalne i w dużej części skandalicznie niski poziom dyskusji postanowiłam odejść z dogomanii. Nie znajduję żadnej przyjemności w dalszym przebywaniu na tym portalu, nie czuję też żadnej satysfakcji w związku z działaniem na nim. Mam nieodparte wrażenie, że cel istnienia tego portalu został wypaczony. Zbyt wiele miejsca poświęca się tu ostatnio na walkę, a za mało na realizację wspólnego celu, którym powinno być pomaganie zwi
 2. Czy ktoś zna jakiegoś dobrego, godnego polecenia lekarza weterynarii z okolicy Prokocimia?
 3. Dzięki wielkie elik :) Ogłoszenia już zrobione. Nie wiem niestety czy napisany przeze mnie tekst jest prawidłowo zredagowany, bo o suczce baaardzo niewiele wiem (właściwie wcześniej jej nie znałam), jedynie to, co udało mi się przeczytać na wątku, a "opis", który dostałam był bardzo lakoniczny. W razie czego następnym razem poproszę o napisanie tekstu kogoś, kto suczkę lepiej zna, o ile to ja będę robić ogłoszenia :)
 4.     W pierwszej kolejności należy zacząć czytać ze zrozumieniem- "cudna fotografka" nie twierdziła o niemożności trzymania komórki poziomo, ile o braku chęci do przyswojenia wiedzy w tym zakresie oraz niemożności potwierdzenia pewnej tezy przez nią samą:) Na całe szczęście "cudnej fotografce" dokonywanie owych czynności (pierdzenie w stołek i bezużyteczne klepanie w klawiaturę) nie grozi :) A skoro chcieć to móc, to "cudna fotografka" wyraża chęć zakończenia tej bezużytecznej konwersacji :)
 5. Ufff, to całe szczęście, przynajmniej zgodnie z informacjami przez "cudną fotografkę" posiadanymi, że żyjemy jeszcze w wolnym kraju i "cudna fotografka" będzie przyswajać wiedzę w takim zakresie, w jakim jej odpowiada :) Niestety z przykrością należy również stwierdzić, że "cudna fotografka" nie jest w stanie potwierdzić tezy (w porównaniu do niektórych) iż pierdząc w stołek i bezużytecznie klepiąc w klawiaturę da się trzymać komórkę w każdej wybranej przez siebie pozycji :)
 6. Ja też zaoferowałam Renacie swoją pomoc, więc chyba musimy się jakoś podzielić :P Renata pisała, że ma problem z komputerem, więc zdjęcia trzeba odnaleźć na wątku i z niego zgrać. Czy ktoś wie, gdzie można te zdjęcia odnaleźć...?
 7. Nie wrzucam bezpośrednich linków, bo przyznam szczerze, że...mi się nie chce. Na nadmiar wolnego czasu nie narzekam, a zawsze jak zasiadam do ogłoszeń, to "obskakuję" od razu kilka psiaków, więc to sporo dodatkowej roboty, ale zawsze można sobie zobaczyć na tych portalach:) Eluś, za co Ty mnie kochana przepraszasz i za co dziękujesz?! Bardzo się cieszę, że malutka już w nowym domku i mam nadzieję, że dobrze sprawdziłyśmy domek, bo ja też miałam swojego wspomagiera- niezastąpioną Pannę Marple, której też bardzo dziękuję :) Tak Aguś. Występuje mniej więcej między 40, a 50 sekundą, z
 8. Bardzo serdecznie dziękuję Bjucie, Rudzi Biance i asiuniab za wpłaty deklaracji-rozliczenie już uzupełnione :) Z niedzielnej akcji adopcyjnej udało mi się póki co znaleźć tylko ten film, na którym przez chwileczkę widać Baksika: http://psiortal.pl/single,738,post(oczywiście przyklejonego do Anety;)). Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się znaleźć również jakieś zdjęcia robione na akcji. Zrobiłam w czwartek Baksikowi kolejny pakiet ogłoszeń: olx.pl adopcjapsa.pl gumtree.pl przygarnijzwierzaka.pl morusek.pl adopcje.org adoptujemy.pl pajeczyna.pl pineska.pl tusprzedaj.pl neeon.pl
 9. Pandorka i Kluseczka to już więcej rąk do głaskania mieć nie mogą :D;)
 10. Ten człowiek nie ma żadnego obowiązku wchodzenia na dogomanię i pojawiania się na niej. Ten człowiek działa w realnym, a nie wirtualnym świecie i w tym realnym świecie pokazuje swoją odpowiedzialność. Odpowiedzialność za inne stworzenia, a nie za napisanie posta na forum prozwierzęcym.
×
×
 • Create New...