Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
 • Content Count

  26,402
 • Joined

 • Last visited

About paula_t

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

2,413 profile views
 1. Z uwagi na panujące od dłuższego czasu na dogomanii atmosferę oraz język, którym posługuje się część użytkowników, jak również wzajemne oskarżenia, oszczerstwa, ataki personalne i w dużej części skandalicznie niski poziom dyskusji postanowiłam odejść z dogomanii. Nie znajduję żadnej przyjemności w dalszym przebywaniu na tym portalu, nie czuję też żadnej satysfakcji w związku z działaniem na nim. Mam nieodparte wrażenie, że cel istnienia tego portalu został wypaczony. Zbyt wiele miejsca poświęca się tu ostatnio na walkę, a za mało na realizację wspólnego celu, którym powinno być pomaganie zwierzakom w potrzebie. Prowadzone na tym forum od dłuższego czasu dyskusje nikomu nie służą (na pewno nie zwierzętom), a jedynie powodują, że zniechęcamy innych by nam pomogli. Skoro sami ze sobą nie potrafimy się porozumieć, to dlaczego ktoś inny powinien nas wysłuchać i zwrócić uwagę na niewątpliwie ważny społeczny problem, jakim jest znęcanie się nad zwierzętami i zobojętnienie ludzi na ich krzywdę. Na tym forum mieliśmy się wspólnie organizować i pomagać, mieliśmy „misję”. Dziś jest to miejsce do pyskówek, wyładowania frustracji. Pomagałam zwierzakom przed dogomanią, pomagać będę i po. Chciałam w każdym razie z całego serducha podziękować osobom, które wspierały mnie swoją obecnością, słowem, a także „grosikiem” na wątkach „moich” podopiecznych od kilku już lat. Dzięki temu portalowi zawarłam wiele cennych znajomości, które, mam nadzieję, będą kontynuowane w prawdziwym życiu i to jest bez wątpienia coś, co sobie niezwykle cenię. Baksik nadal szuka domu. Bilans rozliczeń wynosi 0 złotych.
 2. paula_t

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Czy ktoś zna jakiegoś dobrego, godnego polecenia lekarza weterynarii z okolicy Prokocimia?
 3. Jak juz wspomnialam-jak tylko zechce, to tak tez uczynie:)
 4.   Nie ma innej opcji. Inaczej....po co by to wszystko było...?
 5. paula_t

  Pimpuś już w nowym domu!!

    Zawsze mnie śmieszyły te minki i fochy, którymi potrafią strzelać zwierzaki jak coś im się nie podoba:D Moja mama pojechała wczoraj z moim Bandziorem do weterynarza i stwierdziła,  że jak wrócili z powrotem to na PRZEPROSZENIE (?;)) dostał kiełbaskę :D 
 6. Aguś, nie martwię się jakoś strasznie, bo już nie na jednej akcji adopcyjnej byłam, po prostu teraz jakiś pech z tymi dwoma, a myślałam, że taka akcja adopcyjna dobrze Baksikowi zrobi- nowe miejsce, nowi ludzie, nowe sytuacja, poza tym zawsze jest ta iskierka nadziei, że może jednak ktoś go wypatrzy, kiedy będzie miał z nim osobistą styczność, a nie będzie go widział tylko na zdjęciach w ogłoszeniu, ale cóż poradzić...Ehhhh....   Żebyś Eluś wiedziała....Przez to nie tylko Baksik, ale i Sarcia potwornie leżą mi na sercu :( Zastanawiałam się niejednokrotnie czemu tyle to trwa, ale wiem, że jesteście z Agusią niesamowite jeśli chodzi o szukanie domów pod względem czasu i wyszukiwanie pod względem jakości, a u Was też taki "zastój" w przypadku Sarci, która bardzo podobna do Baksika...Baksik już ponad dwa lata szuka domku. A Sarcia ile? Ponad rok będzie, no nie?     Praca wkładana, tylko efektów nie widać....           To która bierze Baksa? Tylko spokojnie moje drogie Panie, proszę się nie bić, dla każdego wystarczy :P
 7. Powoli się chłopak rozluźnia, to i charakterek pokazuje, a sądzę, że z tygodnia na tydzień będzie się można o nim coraz więcej dowiedzieć :)
 8. Misiuniu, nie logowałam się na dogomanii z powodu braku czasu, ale podczytywałam co nieco i wiem, że już jesteś w nowym, dogomaniackim domu :) Szczęścia smoczku maleńki, choć z tego, co widzę po zdjęciach, to czujesz się bardzo swobodnie już od samego początku:D :)
 9. Hahaha, uwielbiam te Twoje pomysły i przygody :D Już sobie to wyobrażam :D
 10. To była taka "torbiel" wypełniona płynem surowiczym. Nie znam się na tym, więc nie wiem czy dobrze zapamiętałam ;) Przebili, zrobiła się ranka, więc przez tydzień smarowaliśmy i już jest ok:)
 11. 525 wyświetlenia, 43 pobrania telefonów i 2 obserwujących na samym olx... I cisza :( Mąż zolziatko zrobił przepiękne plakaty dla Baksika, które będę rozwieszać, ale gdyby ktoś chciał wspomóc, to chętnie wyślę na maila :)
 12.   Dzięki Asiu, każde ogłoszenie na wagę złota :) Pozwoliłam sobie podkraść tekst i zrobiłam Baksikowi taki pakiecik: olx.pl adopcjapsa.pl gumtree.pl przygarnijzwierzaka.pl morusek.pl adopcje.org adoptujemy.pl pajeczyna.pl pineska.pl tusprzedaj.pl neeon.pl najpewniej.pl petworld.pl e-zwierzak.pl eoferty.com.pl alegratka.pl ogloszenia.e-gratka.info oglaszamy24.pl ogloszenia.com hiperogloszenia.pl lento.pl rozglos.net cafeanimal.pl zwierzaki.nasza-lista.com bezrodowodu.pl pupil.com.pl  krakusik.pl            Oraz wyróżniłam ogłoszenie na olx: http://olx.pl/oferta/baks-ze-co-CID103-IDaQNrJ.html#078874888e;promoted
×