Jump to content
Dogomania

inka33

Members
 • Content Count

  16,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

inka33 last won the day on March 13 2017

inka33 had the most liked content!

4 Followers

About inka33

 • Rank
  inka33

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Biography
  ex Kajtunowa :(
 • Location
  Warszawie
 • Interests
  sztuczne ;) ...i inne

Recent Profile Visitors

2,529 profile views
 1. Dama w futrze... [*] :( :( :( Jakoś nie mogłam tu napisać, odkąd przeczytałam... Moja ulubiona Wasza... :( Z powodu Lady [*] też przykro, chociaż jej nie znałam... :( Ale szalona Fisia? Jak to zawał...? :( Przytulam Was. :-*
 2. O, ratunkuniusiu! :-o Nie za ma co. :) 13zł polane. ;)
 3. Dzię dobry! ;) Poproszę 27b i 36 oraz o przypomnienie 4 ostatnich cyferek konta, bo nie pamiętam, czy zmieniłam w przelewach. :) Widzeniado! :)
 4. Dzięki za życzenia! :) Pozdrawiamy w Nowym, jąkającym się roku! ;) Łapy przesadzają z brykaniem od czasu do czasu, wry wry wry, choć im nie wolno i po schodach się pieseczkę nosi, bo wet samopsielnie nie pozwala schodów pokonywać! Aż się trochę zakolegowywać zaczyna z dwoma "nowymi" piesami, tzn. zaczepia i bryka ze 2 minuty, a potem przegania i idzie w swoich sprawach prywatnych. ;) Drapanie się było prawdopodobnie spowodowane nadmiernym rozwojem nużeńca, ale aż nużycy nie było (w zeskrobinie nie wylazł), bo w porę był szampon dwa razy i obroża Preventic. Już zapomnieliśmy na szczęście. :) Pa pa pa, Owce dwa razy jedna druga... ;)
 5. Puściłam przed chwilą przelew. Bardzo przepraszam za sklerozę... :(
 6. Dobry wieczór, Panie Gospodarz! :) Czy akuratnie bywasz Pan we W-wie...? ;)
 7. Nie wiem, jak agat21, ale jak dla mnie też może być wysyłka po świętach. :) agat21 i Jo37 - łączymy się bardziej...? Jakby co, to moja Młoda bywa regularnie na Banacha, a z agat21 też się jakoś może spiknąć. ;)
 8. Poproszę jeszcze regulaminowo 1 sztukę po zakończeniu bazarku :) tj. nr 3. czyli Chmielewskiej "Rzeź bezkręgowców". :) Agat21 zgodziła się na moją wspólną z nią wysyłkę, więc tak poproszę. :)
 9. Elficzkowa... :( :( Poproszę nr 53 i 60 w takim razie. :) I wieczornego kopa w zadek, żebym przelew zrobiła! ;)
 10. PRRR! Czekajcie! Gosia, aktualnie wysyłka pocztą jest tańsza paczką niż przesyłka listową i wychodzi chyba 13zł zamiast 15,60 i chyba 14zł zamiast 18. Sprawdź sobie dokładnie. Chyba, że to ja coś pokręciłam przez podobieństwo cen... :/
 11. Zdjęcie jest w odmętach komputera nie-zupełnie-mojego - jak mi się ujawni, to się Wam pokaże... ;) Łapkom lepiej, ale zapomniałam napisać, że ten wet to był za tyle, zwłaszcza z powodu zrobienia miejsca na cygaro. ;) Na-ten-tomiast, aktualnie podleczamy skórę "się" drapiącą nie wiadomo dlaczemu... :(
 12. Poproszę nr 43 w KT. :) Odbiór prawie-osobisty przy-okazyjny proszę, a kasa na zakładkę ;) albo nr konta. Dziękuję. :)
 13. Owca (już otwocka) żyje, choć z ograniczonym brykaniem, to smutnawo i nudnawo... Plecki i łapki, a zwł. prawe tylne kolanko bolą. Wet w lipcu ok. 770zł... :/ Trochę podstrzyżona, ale bez (nowo)modnej fryzurki for M777. ;) Pozdrawiamy brzucholowo-kłębuszkowo, jak kto woli. :)
×
×
 • Create New...