Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

inka33

Members
 • Content count

  16892
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

inka33 last won the day on March 13 2017

inka33 had the most liked content!

4 Followers

About inka33

 • Rank
  inka33

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Biography
  ex Kajtunowa :(
 • Location
  Warszawie
 • Interests
  sztuczne ;) ...i inne

Recent Profile Visitors

1715 profile views
 1. Spoko, spoko. Po prostu mnie... złapałaś - celowo czy nie. :) Spodziewaj się za "kil chwilka" rozliczenia. :)
 2. KONIEC! Dziękuję Wam serdecznie za odwiedzanie i zakupy! :) Udało się trochę wspomóc Ewę Martę i BDT Majeczki w finansowaniu karmy i innych psich potrzeb. :)))
 3. Czyli, że znalazłaś dziurę w programie, lukę w prawie itp. :) Jak napisałam wcześniej - okazuje się, że w zasadach bazarku zrobiłam pewien błąd, bo nie uwzględniłam opcji cena w licytacji równa cenie KT i jest tylko zapis: Licytacja nie wyklucza opcji Kup Teraz, chyba że przekroczy cenę KT. Nie przewidziałam, że kwota w licytacji może być równa cenie w KT. Ale nic się nie stało, bo nikt nie chce kupić w KT za to samo 10zł. :)))
 4. Cieszę się, że u malucha wszystko dobrze. :) Jakieś Pączusiowe zdjąteczko może...?
 5. UWAGA!!! ZA KWADRANS KONIEC!!!! Przyszłam popilnować. :) Dobry wieczorek! :) To dobrze, że się zgadza, ale wybrałaś nie tyle CW, co licytację. ;) Co nie zmienia faktu, że zhakowałaś mi system! :))) U mnie też się nie dawało... Dziś też się nie daje... :( Ale jest na to sposób - wystarczy w okienku adresowym zmienić numer strony. Po ostatnim ukośniku tam jest np. ?page=3. Mnie się udało! ;)
 6. U mnie dogo-szalej (teraz) polega na tym, że po napisaniu posta i wciśnięciu "Odpowiedz" do usr.... śmierci wyświetla się "wczytywanie", a dopiero F5 załatwia sprawę i okazuje się, że jednak się wysłało. :/// Dobrej nocki! :)
 7. Dziękuję! :) Może pojedz trochę czosnku...? Dzięki za pilnowanie. :) Cieszę się ogromnie! :) Wzajemnie - wieczorem. :) Dobry wieczór, moja wierna pilnowaczko! :) Do twarzy Ci z tymi porządkami. ;))) Pozdrowionka również! :) Dzięki za przybycie! :)
 8. Kochani, PRZEPRASZAM, że pojawiam się i znikam, ale jak nie urok, to przegląd wojska! :((( Ale wreszcie jestem! :) I co widzę...? Że się podziało tu!!! :))) I jeszcze, że nagle zaczęło mi działać multicytowanie!!! :) - które do tej pory miałam tylko na kompie TŻta i Młodej, a na swoim nie. Chyba jednak jeszcze całkiem nie wyszło! :))) Dzięki! :) Witaj, Słońce! :) Dziękuję! Dziękuję! :) Udało mi się tu zajrzeć tylko bez logowania, ale na poczcie zobaczyłam treść PW, więc przesyłka już wczoraj nadana. :]]] Ogarnę się tu i wyślę Ci rozliczenie. :) Witaj w mych skromnych progach! :) Mniam! :) Elik, witam i dziękuję za zakup! :) Jednak nie wiem, jak mam Ci go zapisać... Albo się pomyliłaś - bo CW jest 6zł, a KT 10zł, albo zhakowałaś system - okazuje się, że w zasadach bazarku zrobiłam pewien błąd, bo nie uwzględniłam opcji cena w licytacji równa cenie KT i jest tylko zapis: Licytacja nie wyklucza opcji Kup Teraz, chyba że przekroczy cenę KT. No i co teraz...? To super! :) Dzięki za przybycie! :) Dzięki za hopka! :)
 9. Do pewnego czasu od intensywnych poszukiwań Demi oglądałam się na Bródnie za każdym małym jasnym pieskiem/suczką, ale nigdy nie spotkałam żadnego/żadnej (nie zawsze widać płeć) wystarczająco podobnej do Demi - tyle, że znam ja przecież tylko ze zdjęć. W sumie do tej pory zwracam jakoś uwagę na takie.
 10. Oj, paru zbieraczy (-ek) się przez dogo przewinęło tu i ówdzie... Zdaje się, że przewijają się nadal...
×