Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Praktycznie drugi tydzień nie ma ani jednego sygnału.
Gdyby był chociaż jakiś minimalny punkt zaczepienia... Żeby wiedzieć, gdzie jeździć, gdzie plakatować, gdzie szukać...[/QUOTE]

Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka, ze w TG w okolicy Krakowskiej, pod samochodem przestraszony pies, trikolor, do kolana. SM kazała jej dzwonić do schroniska w Miedarach, gdzie nikt nie odbierał. Stanęło na tym, ze jakiś facet miotłą wygonił psa spod samochodu i pies pobiegł ulica.

Może ludzie widują Dropsa, ale w okolicy nie ma plakatów. Kolejna sprawa, że jednak plakaty są zrywane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka, ze w TG w okolicy Krakowskiej, pod samochodem przestraszony pies, trikolor, do kolana. SM kazała jej dzwonić do schroniska w Miedarach, gdzie nikt nie odbierał.

Może ludzie widują Dropsa, ale w okolicy nie ma plakatów. Kolejna sprawa, że jednak plakaty są zrywane.[/QUOTE]

to chyba powinna SM dzwonić do schroniska bo raczej od osoby prywatnej nie przyjmną zgłoszenia w schronisku chyba jeszcze od policji czy z urzedu

Dropsik tu znów śnieg pada :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aska64']to chyba powinna SM dzwonić do schroniska bo raczej od osoby prywatnej nie przyjmną zgłoszenia w schronisku chyba jeszcze od policji czy z urzedu

Dropsik tu znów śnieg pada :-([/QUOTE]

Jeszcze je przekierowali do Wydziału Ochrony Środowiska i stanęło na tym właśnie, że nikt się bezdomnymi psami nie przejmuje. Podobno jedna z pań zaopiekowałaby sie tym psem, żeby nie trafił do schronu- ale uprzedziłam, że za hycla mogą im wystawić rachunek. Psa nie miały jak złapać, a facet z miotłą im nie pomógł. Niestety niektórzy tak robią z psami bezdomnymi, przeganiają. Pogoda jest fatalna. Śnieg sypie. Dobrze, że nie jest zimno.
Biedne bezdomne zwierzęta i ludzie, którzy nie mają na opał :(

Link to comment
Share on other sites

U nas jest taka sama obojętność - pamiętam jak kiedyś kilka dni pod moim blokiem koczował agresywny pies w typie cocker spaniela, bo suczka sąsiadki miała cieczkę. Siedział pod drzwiami i warczał na wszystko - na ludzi, na psy...
Dzwoniliśmy wtedy na SM i schronisko - w obu przypadkach usłyszeliśmy, że jak złapiemy psa to przyjadą. Sami łapać nie będą...

Cała Polska właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Jechałam dzisiaj 80 z Gliwic. I rozglądałam się na prawo i lewo. Żerniki, Szałsza, Czekanów, Świętoszowice, Ziemięcice, Boniowice, Kamieniec, Zbrosławice, Stare Tarnowice. Lasy, pola. Naprawdę świetne możliwości ominięcia domostw, bo za domami pola. Na jego miejscu ominęłabym Stare Tarnowice i odbiłabym na Laryszów, Tworóg. Patrząc na mapę- to on tak na północ... północny-zachód... na Opole może.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze szkoda psinki bo śliczny, mam nadzieję że jeszcze się znajdzie. Z racji tego że mieszkam w Zabrzu a to nie jest tak daleko od Gliwic to dziś idąc z psem też rozglądałam się na prawo i lewo wypatrując psiej mordki ale nic nie znalazłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja również myślę,żeby chociaż było wiadomo że mu dobrze jest,ze ma pełny brzuszek i nikt go nie przegania.
Ja prawdopodobnie za tydzień będę miała wyjazd do Kluczborka to postaram się porozwieszać po drodze plakaty w tamtych stronach,Lubliniec,Zawadzkie, Olesno tak te większe miasta pamiętam a po drodze jest pełno wiosek no bo co teraz można więcej zrobić ,tylko rozwieszać gdzie się da i sprawdzać schrony.Biedny psiak :(

Wszystkim tu obecnym na wątku życzę Radosnych Świąt a Dropsikowi aby się odnalazł lub spotkał na swojej drodze tego jedynego ludzika który da mu najwspanialszy dom pełen miłości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dropsiku patrzę za okno i myślę o tobie oraz tych innych bidach, które w te zawieruchy muszą sobie jakoś poradzić, jakoś przetrwać:placz:
Ciągle jest we mnie ta maleńka iskierka nadziei, że jednak uda się cię odnaleźć....:([/QUOTE]


to jest nas więcej...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...