Jump to content
Dogomania

pinczerka_i_Gizmo

Members
 • Content Count

  17,507
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

pinczerka_i_Gizmo last won the day on October 10 2016

pinczerka_i_Gizmo had the most liked content!

About pinczerka_i_Gizmo

 • Rank
  Kochamy = pomagamy

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U Fifi niezmiennie wszystko dobrze :) Był mały regres i delikatne spięcia z najstarszą domowniczką - Muszką, ale tiggi wie, jak działać w takich sytuacjach, jest też w stałym kontakcie (na wszelki wypadek) z behawiorystką :) Fifi coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że tiggi to główny przewodnik stada, w którego trzeba być wpatrzonym jak w obrazek :) Nie zaczepia innych domowniczek i coraz częściej pcha się na kanapy... Najwazniejsze, że żadne ucieczki jej w głowie! Kasiu! To ostatnie ponoć ze specjalną dedykacją dla Ciebie :)
 2. Agusiu Kochana - masz zapchaną skrzynkę- chciałam podesłać wiadomość :)

  1. AgusiaP

   AgusiaP

   Juz opróżniam!

 3. Przychodzę do Was z nowymi wiadomościami - są coraz wspanialsze i uspakajające - bo mnie to np. śniło się już, że Fifi uciekła... ale wstałam, odpukałam w niemalowane i odczarowałam na wszystkie sposoby... ;) Czy uwierzycie, że Fifi ostatnio zaczepiała tiggi do zabawy? Podbiegała, szczypała delikatnie ząbkami a potem latała jak torpeda... :) Chodzi za Agnieszką, wita ją po przyjściu do domu... Chyba ktoś nam podmienił tego Fifulca... bo ja ciągle nie wierzę! Zresztą popatrzcie tylko... pełen relaks :)
 4. Bunia była ostatnio u fryzjera.... :D
 5. W trakcie całych poszukiwań, a trwały 2,5 miesiąca! był jeden sygnał z Rudy Ślaskiej. Ale po dłuższej rozmowie z Panią, która rzekomo widziała Fifi stwierdziłyśmy, że to fałszywy trop bo jeszcze wtedy regularnie ludzie dzwonili z okolic Parku i ul. Mikusińskiego... a ona tam była! Cały czas! Nie do wiary... Wczorajszy dzień był plątaniną wielu niesamowitych i szczęśliwych zbiegów okoliczności - to, że Pani, która ją widziała znalazła nasze ogłoszenie, a potem trafiła na wydarzenie, gdzie wrzuciła zdjęcia... naszej Fifi! Udało się opanować zamieszanie, które stworzyło się na wydarzeniu, bo kilka osób pojechało niepotrzebnie na miejsce... My z Lili uziemione bez samochodu w Bielsku... ale AgusiaP z Myszą stanęły na wysokości zadania :) Zorganizowały klatkę i pojechały po Fifi... Tak się bałam, że nie uda się jej złapać... No ale... dziewczyny to już można rzec profejsonalistki ;) Fifi szczęśliwie wróciła wczoraj do Kasi do hoteliku. W tej chwili odsypia wszystko, ale merda ogonkiem i nawet zdarzyło jej się obszczekać kogoś za ogrodzeniem. Chodzi póki co tylko na smyczy, bo mimo, że poznała Kasię i współtowarzyszy to musi ochłonąć... Dobra wiadomość jest taka, że poza wypadającą okrutnie sierścią jej stan jest dobry - musiała mieć dobre źródełko jedzenia przez ten czas ;) Tak jak napisała Lili... można powiedzieć, że Fifi jest już 100% bezpieczna i już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy... ale Szczegółowe informacje podamy za kilka dni bo wszysyc muszą ochłonąć... :)
 6. Niesamowite, ale zawędrowała aż do Rudy Śląskiej... Jak wszyscy ochłoną - opiszemy wszystko z dokładnymi szczegółami!
 7. Bardzo przepraszamy za nasze lakoniczne wypowiedzi na Dogo - ja ciągle mam problemy z logowaniem, strona raz działa, raz nie, co bardzo utrudnia dostęp tutaj. Podając link do wydarzenia uznałyśmy, że wszelkie bieżące informacje i tak do Was dotrą - na fb działamy wyłącznie ze względu na szersze grono osób z Katowic, które są w stanie regularnie nam pomagać w poszukiwaniach... Obiecujemy poprawę i przepraszamy gorąco! Pieniążki na plakaty faktycznie zbiera Agnieszka - Lili, ale można je oczywiście przesłać do mnie - ja przekazuję wszystko dalej. Bakusiowa - Twoja wpłata od razu po zaksięgowaniu u mnie na koncie została uwzględniona w rozliczeniu na facebooku - nie ma jej na pierwszej stronie wątku bo to osobna "skarpeta" wyłącznie na działania reklamowe mające nas zbliżyć do zlokalizowania Fifi. Dziękujemy serdecznie za wpłatę!!! Po Fifi ślad zaginął. Różne czarne myśli chodzą po głowie zwłaszcza, że nawet w totalnie anty-psim Raciborzu ludzie dzwonili regularnie... Ale nie poddajemy się :( Jedna dobra duszyczka zasponsorowała kilka dni ogłoszeń Fifi wyświetlanych w TV tramwajowej, plakaty jeździły w autobusach miejskich, a teraz udało się załatwić kampanię reklamową - plakaty w tramwajach. Od przyszłego tygodnia zacznie jeździć 30 plakatów przez 2 tygodnie po całym Górnym Śląsku. Miejmy nadzieje, że to pozwoli nam zlokalizować Fifi... tak aby móc ją złapać :(
 8. Dziękujemy za dodanie linku do wydarzenia - tam wrzucamy wszelkie aktualne informacje na temat poszukiwań. Tak, to trzecia ucieczka. Nawet nie mamy sił tego komentować. Tym razem wydawało się, że zostały dochowane wszelkie środki ostrożności - fajnie zapowiadająca się rodzina zwierzomaniaków, profesjonalna wizyta adopcyjna, w trakcie której Państwo byli "straszeni" na wszelkie możliwe sposoby, a po której stwierdzili, że chcą pomóc suni, potem sam transport Fifi do nowego domu - w obroży, szelkach, na dwóch smyczach... a potem po 2 tygodniach w nowym domu Państwo stwierdzili, że nie będą słuchać wariatek bo przecież ona tak ładnie chodzi na smyczy i wyjdą z nią tylko w obroży... Nie ma żadnych wiarygodnych sygnałów, telefon dzwoni bardzo rzadko... aż nie do wiary.... :(
 9. Cioteczko - wyczyść sobie skrzynkę bo mam wiadomość do Ciebie!

  Dziękuję :)

 10. Kochana wyczyść sobie skrzynkę bo mam ważną wiadomość do Ciebie.

  Dziękuję :)

 11. Cioteczko, odblokuj sobie proszę skrzynkę bo mam ważną wiadomość do Ciebie!

  Dziękuję :)

 12. Przepraszam Was, ale kompletnie nie odnajduję się w nowej Dogomanii... Krysia 2 stycznia pojechała do nowego domu!! Zamieszkała w Kętach, niedaleko Bielska, także mamy malutką cały czas na oku :) Trzymajcie mocno kciuki! Poniżej marne zdjęcia z samej podróży do nowego domku, Państwo mają przesłać więcej z nowego domu :)
 13. Jaka piękna na tym ostatnim zdjęciu! :)
×