Jump to content
Dogomania

dorobella

Members
 • Content Count

  5,536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by dorobella

 1. A może nie oceniajmy pani zbyt pochopnie. Berni temat na miau założyła 17 października. Nie wiem czy zadzwoniła do fundacji, której numer jej wysłałam, bo nie odpisała na moje pw. http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=177432 Temat na dogo założono 14 listopada, prawie miesiąc później, teraz mijają prawie dwa miesiące. Starszemu psu, który ma ok. 14 lat i jest chory - czas ucieka.
 2. Wrzucę link na miau. Nie jestem taka pewna czy tłuszczaka można stwierdzić badaniem palpacyjnym. Wszystko zależy. Znam osobiście przypadek sznaucera miniaturowego,któremu usunięto "tłuszczaka" z łapy. Wet nie zrobił histo, bo drogie, ale zapomniał wspomnieć właścicielom, że można. W jego mniemaniu to był tłuszczak. Tłuszczak okazał się być nowotworem złośliwym. Pobrano kolejny wycinek, który potwierdził nowotwór.
 3. Niestety, nie udało się go też pochować. Leży w miejscu, gdzie jest trudny dostęp :(
 4. Kot nie żyje. Został znaleziony dzisiaj. Leżał na boku. Może był chory. Nie wiadomo. Przed śmiercią miał namiastkę domu, pełną miskę. Nic więcej nie udało się zrobić.
 5. Ja tam nie jeżdżę często,bo za daleko, ale mam kilka dobrych dusz, które dzielą się z nim jedzeniem. Kot się trzyma budki i miski.Możliwe, że to domowy kot, ale ktoś się pozbył problemu na wakacje. Kot był przeganiany i nie ufa nikomu. Płeć nieznana. Biedaczysko przerażone :( Czyli po feromonach nie było poprawy?
 6. Dogo znowu szwankuje. Teraz można dodawać posty.Bezdomny śpi w budce. Deszcz na niego nie pada, nie wieje mu. Ma jedzenie. Boi się i ucieka. Nadal nie wiadomo jakiej jest płci. A jak Wamp ?
 7. Fajne zdjęcia są potrzebne,żeby zobaczył to ktoś jeszcze, że Pipi jest do schrupania.
 8. Były śliczne koty,które miały takie sobie fotki i nikt ich nie chciał,bo ludzie są wzrokowcami Zmiana zdjęć pomaga.
 9. Sucha się skończyła,miałyśmy suchą dla psa, duże kulki, próbował zjeść. Determinacja jest. Przychodzi, ale nie wiadomo o jakich porach. Koleżanka pracuje i nie jest w stanie go oswajać. Jedynie jedzenie ma wystawiane.
 10. Łatek się odnalazł, tu także właścicielowi się nie chciało tego napisać. http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,12496,0,0,0,Apel-o-pomoc-w-poszukiwaniu-zaginionych-pupili.html
 11. Pies się odnalazł, ale DelCarmen nie powiadomiła o tym fakcie.
 12. Takie pies jest/był na kwarantannie w schronisku w Mysłowicach
 13. Znalazł się, ale DelCarmen zapomniała napisać. Taki drobny szczegół. Zresztą to nie pierwsze ogłoszenia na dogo, gdzie zapomniano napisać, że pies się znalazł.
 14. Znalazł się, ale DelCarmen zapomniała napisać. Taki drobny szczegół. Zresztą to nie pierwsze ogłoszenia na dogo, gdzie zapomniano napisać, że pies się znalazł. 3 październik o 10:39
 15. U nas bez zmian. Karma znika. Dostałam od koleżanki trochej suchej dla kotów i trochę mokrej. Kot je. Nie podchodzi. Boi się. Nie ma gdzie zostawić klatki łapki. Złapać się go nie da. Na razie nic więcej nie zrobimy.
 16. Jak masz możliwość spróbuj ją zamknąć w mniejszym pokoju z kuwetą, może na mniejszej przestrzeni zaskoczy. I postaraj się zrobić dobre fotki do ogłoszeń :)
 17. Popatrz, tu masz tło, foty kota wyraźne. http://alegratka.pl/ogloszenie/kapsel-wspanialy-ksiaze-kot-do-adopcji-27083526.html http://alegratka.pl/ogloszenie/hobbit-koci-przystojniak-kot-do-adopcji-26881337.html#tytul-ogloszenia Im lepsze zdjęcia, tym większa szansa na dom. Ogarnęła już sikanie do kuwety ?
 18. Masz jakieś inne zdjęcia ? Dobre zdjęcie to podstawa sukcesu. Jaki dom - wychodzący, niewychodzący. Kotka odrobaczona, szczepiona. Trzeba pomyśleć nad tekstem ogłoszeń. Jaki rejon,miasto.
 19. Dlatego nietoperzynkę zawiozłam do utylizacji.O jeżach też tak mówią. Potem ludzie jak widzą to omijają. Na razie się nie zanosi, żeby się dał złapać. Był przeganiany i pewnie nie raz zarobił. To jest tania karma marketowa. Lepsze to niż nic. Dopiero mu załatwię coś lepszego.Może jakieś mokre, żeby wymieszać z witaminami. Jak się da złapać to trzeba znowu kombinować z transportem do lecznicy,a to jakieś 40 km w jedną stronę. Też mi się tak wydaje, że dłuższa sierść, ale wychudzenie po pysiu widać.
 20. Nietoperzynka umarła, ale przynajmniej nie była głodna. Kot je. Jeśli się go uda oswoić będziemy myśleć. I trzeba załatwiać i kombinować żarcie dla niego. Wydaje mi się, że jest chudy po pyszczku.
 21. Mało informacji,czy kot się lubi miziać, jak reaguje na inne footra, dzieci, psy. I ogłoszenia na portalach.
 22. Kot jest dokarmiany, nie przeganiany i wygląda lepiej. Grzeje się czasami pod samochodem. Jedzenie je. Boi się. Zrudzenie może być efektem przebywania na słońcu, a także choroby. Trudno powiedzieć.
×
×
 • Create New...