Jump to content
Dogomania

Kama79

Members
 • Posts

  387
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kama79

 1. Nie podoba mi się to... Ma ktoś numer telefonu do właściciela? Można tam zadzwonić i poprosić o info i zdjęcia?
 2. Jeśli potrzebujecie pomocy w szukaniu ( w sensie fizycznym/obecnościowym) to dajcie znać.
 3. [quote name='Lili8522']Gdzie wszystkie Ciotki? :) Rino dziś zmienił miejsce zamieszkania :razz: Wiecie jak to jest kiedy wchodzicie na wizyte przed adopcyjną i myślicie "łłłłłłłaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłł" No... to taki właśnie domek ma Rino ;) Czekałyśmy na dom z bajki i wyczekałyśmy :) Warto czekać :) Kciukamy za pierwsze dni, bo dużo zależy od niego :)[/QUOTE] Ej! Ej Ty Lili!!! Ty weź nie rób takich matrixów z ukrycia, bo kiedyś na zawał zejdę!!!!!! Kciuki trzymam aż do odcisków. :)
 4. Przepraszam, że znów przynudzam, ale prawie już minął kolejny miesiąc.
 5. Zapraszam na bazarek dla Fado :) Rozsyłajcie gdzie się da! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248076-Ubrania-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Fado?p=21442151#post21442151[/url]
 6. Tak się nieśmiało odezwę.... Co u Majka? Sporo czasu już minęło, prawie 5 miesięcy i od czasu adopcji żadnych wiadomości nie ma. Nie wiemy czy Majk dalej tam jest, nie mamy niczego co mogłoby potwierdzić warunki i dalsze losy psiaka. Żadnej wiadomości, żadnego zdjęcia, NIC! Czekam na informacje.
 7. Niestety żywej gotówki nie posiadam, jedyne co mogę zrobić to zorganizowanie ciuchowo-książkowego bazarku w najbliższych dniach. Postaram się zrobić to w sobotę.
 8. Rudzina kochana jest najpiękniejsza na świecie... Nigdy w życiu nie zapomnę jej miny podczas akcji adopcyjnej, jak dorwała tego czerwonego gumowego jeża ... przeszczęśliwa była :) Domek powinien absolutnie w jeża zainwestować i zdjęcia Ślicznoty przesłać;)
 9. Zawsze można poszukać tutaj [url]https://www.facebook.com/groups/wizytypa/?fref=ts[/url] :)
 10. [quote name='Lili8522']W Bielsku-Białej jest Dropsio a raczej w wioseczce obok Bielska ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy... :roll: Tak jak pisała Pinczerka do Murki mamy 400 km ale są tego plusy hoteliku bo to zaufany hotelik (a po nieustannych aferach na dogo boimy się go dawać do kogoś nowego czy nie sprawdzonego), na bieżąco dostarcza nowe wiadomości i zdjęcia psiaków, Drops może być tam bezterminowo.[/QUOTE] Drops jest w wiosce NIDEK, Między Kętami a Andrychowem. W niedzielę popołudniu mogę zrobić zdjęcia, o ile ktoś jest w stanie zatrzymać p. Gerarda na miejscu. Dajcie proszę znać, bo znów będę rzut beretem od Dropsiaka.
 11. W niedzielę popołudniu ( powiedzmy po 17tej ) będę znów w Dropiatej okolicy :) Pinczerka i Lili bardzo proszę rozeznajcie pana Gerarda, czy będzie w zasięgu...
 12. [quote name='yolanovi']Wow:crazyeye: ILE ogłoszeń!!!! No musi sie w końcu ktoś w Rudzince zakochać. Kciuki zaciśnięte[/QUOTE] Zakochana to ja jestem już czas jakiś, ale okazuje się, że miłość to nie wszystko :)
 13. Tia... wczoraj się urodziło.. hapi byrsdey Lockey. Ja was bardzo wszystkie przepraszam, ale już nikomu nie ufam......... Mania prześladowcza się wszystkim włączyła. Kupa.
×
×
 • Create New...