Jump to content
Dogomania

Kama79

Members
 • Posts

  387
 • Joined

 • Last visited

About Kama79

 • Birthday 07/28/1979

Converted

 • Location
  Miedzybrodzie Bialskie/Bielsko Biała/Andrychów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kama79's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Nie podoba mi się to... Ma ktoś numer telefonu do właściciela? Można tam zadzwonić i poprosić o info i zdjęcia?
 2. Jeśli potrzebujecie pomocy w szukaniu ( w sensie fizycznym/obecnościowym) to dajcie znać.
 3. [quote name='Lili8522']Gdzie wszystkie Ciotki? :) Rino dziś zmienił miejsce zamieszkania :razz: Wiecie jak to jest kiedy wchodzicie na wizyte przed adopcyjną i myślicie "łłłłłłłaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłł" No... to taki właśnie domek ma Rino ;) Czekałyśmy na dom z bajki i wyczekałyśmy :) Warto czekać :) Kciukamy za pierwsze dni, bo dużo zależy od niego :)[/QUOTE] Ej! Ej Ty Lili!!! Ty weź nie rób takich matrixów z ukrycia, bo kiedyś na zawał zejdę!!!!!! Kciuki trzymam aż do odcisków. :)
 4. Przepraszam, że znów przynudzam, ale prawie już minął kolejny miesiąc.
 5. Zapraszam na bazarek dla Fado :) Rozsyłajcie gdzie się da! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248076-Ubrania-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Fado?p=21442151#post21442151[/url]
 6. Tak się nieśmiało odezwę.... Co u Majka? Sporo czasu już minęło, prawie 5 miesięcy i od czasu adopcji żadnych wiadomości nie ma. Nie wiemy czy Majk dalej tam jest, nie mamy niczego co mogłoby potwierdzić warunki i dalsze losy psiaka. Żadnej wiadomości, żadnego zdjęcia, NIC! Czekam na informacje.
 7. Niestety żywej gotówki nie posiadam, jedyne co mogę zrobić to zorganizowanie ciuchowo-książkowego bazarku w najbliższych dniach. Postaram się zrobić to w sobotę.
×
×
 • Create New...