Jump to content
Dogomania

dorobella

Members
 • Content Count

  5,536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dorobella last won the day on November 27 2013

dorobella had the most liked content!

5 Followers

About dorobella

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może nie oceniajmy pani zbyt pochopnie. Berni temat na miau założyła 17 października. Nie wiem czy zadzwoniła do fundacji, której numer jej wysłałam, bo nie odpisała na moje pw. http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=177432 Temat na dogo założono 14 listopada, prawie miesiąc później, teraz mijają prawie dwa miesiące. Starszemu psu, który ma ok. 14 lat i jest chory - czas ucieka.
 2. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dogo znowu szwankuje. Teraz można dodawać posty.Bezdomny śpi w budce. Deszcz na niego nie pada, nie wieje mu. Ma jedzenie. Boi się i ucieka. Nadal nie wiadomo jakiej jest płci. A jak Wamp ?
 3. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Fajne zdjęcia są potrzebne,żeby zobaczył to ktoś jeszcze, że Pipi jest do schrupania.
 4. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Były śliczne koty,które miały takie sobie fotki i nikt ich nie chciał,bo ludzie są wzrokowcami Zmiana zdjęć pomaga.
 5. Pies się odnalazł, ale DelCarmen nie powiadomiła o tym fakcie.
 6. dorobella

  LUBIN i okolice, szukamy białego hawańczyka

  Takie pies jest/był na kwarantannie w schronisku w Mysłowicach
 7. Znalazł się, ale DelCarmen zapomniała napisać. Taki drobny szczegół. Zresztą to nie pierwsze ogłoszenia na dogo, gdzie zapomniano napisać, że pies się znalazł. 3 październik o 10:39
 8. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Jak masz możliwość spróbuj ją zamknąć w mniejszym pokoju z kuwetą, może na mniejszej przestrzeni zaskoczy. I postaraj się zrobić dobre fotki do ogłoszeń :)
 9. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Popatrz, tu masz tło, foty kota wyraźne. http://alegratka.pl/ogloszenie/kapsel-wspanialy-ksiaze-kot-do-adopcji-27083526.html http://alegratka.pl/ogloszenie/hobbit-koci-przystojniak-kot-do-adopcji-26881337.html#tytul-ogloszenia Im lepsze zdjęcia, tym większa szansa na dom. Ogarnęła już sikanie do kuwety ?
 10. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Masz jakieś inne zdjęcia ? Dobre zdjęcie to podstawa sukcesu. Jaki dom - wychodzący, niewychodzący. Kotka odrobaczona, szczepiona. Trzeba pomyśleć nad tekstem ogłoszeń. Jaki rejon,miasto.
 11. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dlatego nietoperzynkę zawiozłam do utylizacji.O jeżach też tak mówią. Potem ludzie jak widzą to omijają. Na razie się nie zanosi, żeby się dał złapać. Był przeganiany i pewnie nie raz zarobił. To jest tania karma marketowa. Lepsze to niż nic. Dopiero mu załatwię coś lepszego.Może jakieś mokre, żeby wymieszać z witaminami. Jak się da złapać to trzeba znowu kombinować z transportem do lecznicy,a to jakieś 40 km w jedną stronę. Też mi się tak wydaje, że dłuższa sierść, ale wychudzenie po pysiu widać.
 12. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Nietoperzynka umarła, ale przynajmniej nie była głodna. Kot je. Jeśli się go uda oswoić będziemy myśleć. I trzeba załatwiać i kombinować żarcie dla niego. Wydaje mi się, że jest chudy po pyszczku.
 13. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Kot jest dokarmiany, nie przeganiany i wygląda lepiej. Grzeje się czasami pod samochodem. Jedzenie je. Boi się. Zrudzenie może być efektem przebywania na słońcu, a także choroby. Trudno powiedzieć.
×