Jump to content
Dogomania

dorobella

Members
 • Content Count

  5,536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dorobella last won the day on November 27 2013

dorobella had the most liked content!

5 Followers

About dorobella

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dogo znowu szwankuje. Teraz można dodawać posty.Bezdomny śpi w budce. Deszcz na niego nie pada, nie wieje mu. Ma jedzenie. Boi się i ucieka. Nadal nie wiadomo jakiej jest płci. A jak Wamp ?
 2. Pies się odnalazł, ale DelCarmen nie powiadomiła o tym fakcie.
 3. dorobella

  LUBIN i okolice, szukamy białego hawańczyka

  Takie pies jest/był na kwarantannie w schronisku w Mysłowicach
 4. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Jak masz możliwość spróbuj ją zamknąć w mniejszym pokoju z kuwetą, może na mniejszej przestrzeni zaskoczy. I postaraj się zrobić dobre fotki do ogłoszeń :)
 5. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Popatrz, tu masz tło, foty kota wyraźne. http://alegratka.pl/ogloszenie/kapsel-wspanialy-ksiaze-kot-do-adopcji-27083526.html http://alegratka.pl/ogloszenie/hobbit-koci-przystojniak-kot-do-adopcji-26881337.html#tytul-ogloszenia Im lepsze zdjęcia, tym większa szansa na dom. Ogarnęła już sikanie do kuwety ?
 6. dorobella

  Ruda znajda - kotka Pipi - znalazła dom!

  Masz jakieś inne zdjęcia ? Dobre zdjęcie to podstawa sukcesu. Jaki dom - wychodzący, niewychodzący. Kotka odrobaczona, szczepiona. Trzeba pomyśleć nad tekstem ogłoszeń. Jaki rejon,miasto.
 7. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Nietoperzynka umarła, ale przynajmniej nie była głodna. Kot je. Jeśli się go uda oswoić będziemy myśleć. I trzeba załatwiać i kombinować żarcie dla niego. Wydaje mi się, że jest chudy po pyszczku.
 8. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Kot jest dokarmiany, nie przeganiany i wygląda lepiej. Grzeje się czasami pod samochodem. Jedzenie je. Boi się. Zrudzenie może być efektem przebywania na słońcu, a także choroby. Trudno powiedzieć.
 9. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Kot/kotka jest dziki,boi się. Na klatkę się go nie złapie,bo tam nie ma ogrodzenia i może ktoś ukraść klatkę.Zawiozłam jedzenie, mają go dokarmiać i próbować oswoić. Może będę mieć dzisiaj zdjęcia. Postaram się załatwić jeszcze trochę karmy lepszej jakości. Jak wracałam zabrałam nietoperza,ale wczoraj umarł. Był słaby. Mógł mieć obrażenia wewnętrzne. Zdjęcie wrzucę razem ze zdjęciami kotka. P.S. Żeby mu pomóc musimy go złapać, ewentualnie potem zawieźć do Katowic. A to potrwa. Najpierw załatwiam jedzenie, odrobaczenie, witaminy.
 10. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dzwoni do mnie koleżanka,jest kot biało-czarny,brudny,matowa sierść, zaropiałe oczy, widać,ze schorowany. Obdzwaniam co się da. Nigdzie nie ma miejsca.Ktoś mi proponuje schronisko X- tam nawet zdrowe koty usypiają,a wpisują,ze był chory. Doszłam do wniosku, że jak nic nie załatwimy pojadę go uśpić, jeśli da się złapać. Nawet jeśli uda się załatwić przetrzymanie w lecznicy,to co,wypuszczę go na ulice. Bezsensu. Przynajmniej biedak nie zostanie skazany na dalszą poniewierkę,nie będzie zdychał na zimnym betonie i nie będzie cierpiał. Czasami nie da się zrobić nic więcej. Niektóre koty mają szczęście, inne nie. Te co nie mają szczęścia, może nie mają też swojego Anioła Stróża. Czekam na zdjęcia. Może się uda zrobić. I będziemy szukać czegoś.
 11. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Już widać zdjęcia :) Wamp przypomina mi Twistera,kiedy jego domem były krzaki :( https://postimg.org/image/y31lqpzdx/ https://postimg.org/image/fc49uau79/ https://postimg.org/image/x5ok65a53/ https://postimg.org/image/98idnmfr1/ Dobrze, że nie błąka się po dworze.
 12. dorobella

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Asia nie mogę ci wysłać wiadomości,a jest chętny dom na Wampa.
 13. dorobella

  chihuahua hodowla, co mieć na uwadze / isubusz

  "nasza hodowla nazyWa się isubusz..Nalezymy do PKMPR.. " http://www.kupsprzedaj.pl/o/chihuahua-krotkowlosy-i-dlugowlosy/3453229 Pani w innych ogłoszeniach pisze,że jest w Związku Kynologicznym W 2014 pisała tak "Hodujemy tylko rasę CHIHUAHUA.. Należymy do Związku Kynologicznego O/Zabrze..Ceny naszych piesków są zróznicowane " http://www.kupsprzedaj.pl/o/chihuahua-dlugo-i-krotkowlose/3274007 z 21.08.2016 http://olx.pl/oferta/chihuahua-dlugowlosy-i-krotkowlosy-CID103-ID6Yzkj.html#0b0b556de0 Nazwa stowarzyszenia (związku)Związek Kynologiczny O/Zabrze
×