Jump to content
Dogomania

dorobella

Members
 • Posts

  5536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dorobella last won the day on November 27 2013

dorobella had the most liked content!

1 Follower

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dorobella's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

46

Reputation

 1. A może nie oceniajmy pani zbyt pochopnie. Berni temat na miau założyła 17 października. Nie wiem czy zadzwoniła do fundacji, której numer jej wysłałam, bo nie odpisała na moje pw. http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=177432 Temat na dogo założono 14 listopada, prawie miesiąc później, teraz mijają prawie dwa miesiące. Starszemu psu, który ma ok. 14 lat i jest chory - czas ucieka.
 2. Wrzucę link na miau. Nie jestem taka pewna czy tłuszczaka można stwierdzić badaniem palpacyjnym. Wszystko zależy. Znam osobiście przypadek sznaucera miniaturowego,któremu usunięto "tłuszczaka" z łapy. Wet nie zrobił histo, bo drogie, ale zapomniał wspomnieć właścicielom, że można. W jego mniemaniu to był tłuszczak. Tłuszczak okazał się być nowotworem złośliwym. Pobrano kolejny wycinek, który potwierdził nowotwór.
 3. Niestety, nie udało się go też pochować. Leży w miejscu, gdzie jest trudny dostęp :(
 4. Kot nie żyje. Został znaleziony dzisiaj. Leżał na boku. Może był chory. Nie wiadomo. Przed śmiercią miał namiastkę domu, pełną miskę. Nic więcej nie udało się zrobić.
 5. Ja tam nie jeżdżę często,bo za daleko, ale mam kilka dobrych dusz, które dzielą się z nim jedzeniem. Kot się trzyma budki i miski.Możliwe, że to domowy kot, ale ktoś się pozbył problemu na wakacje. Kot był przeganiany i nie ufa nikomu. Płeć nieznana. Biedaczysko przerażone :( Czyli po feromonach nie było poprawy?
 6. Dogo znowu szwankuje. Teraz można dodawać posty.Bezdomny śpi w budce. Deszcz na niego nie pada, nie wieje mu. Ma jedzenie. Boi się i ucieka. Nadal nie wiadomo jakiej jest płci. A jak Wamp ?
 7. Fajne zdjęcia są potrzebne,żeby zobaczył to ktoś jeszcze, że Pipi jest do schrupania.
 8. Były śliczne koty,które miały takie sobie fotki i nikt ich nie chciał,bo ludzie są wzrokowcami Zmiana zdjęć pomaga.
 9. Sucha się skończyła,miałyśmy suchą dla psa, duże kulki, próbował zjeść. Determinacja jest. Przychodzi, ale nie wiadomo o jakich porach. Koleżanka pracuje i nie jest w stanie go oswajać. Jedynie jedzenie ma wystawiane.
 10. Łatek się odnalazł, tu także właścicielowi się nie chciało tego napisać. http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,12496,0,0,0,Apel-o-pomoc-w-poszukiwaniu-zaginionych-pupili.html
 11. Pies się odnalazł, ale DelCarmen nie powiadomiła o tym fakcie.
 12. Takie pies jest/był na kwarantannie w schronisku w Mysłowicach
×
×
 • Create New...