Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

17,669 profile views
 1. Mam nadzieję,że uda mi się wstawić foty. Dziękuję serdecznie za wspieranie Czesia, w podziékowaniu kilka fotek urwisa. Czesio uwielbia swojego pańcia ,który codziennie spédza kilka godzin z psami podczas nieoobecności Aldonki.Czesio jak tylko zobaczy zbliżajãcego się pana domu kréci młynki z radości.Uczestniczy zawsze przy wszystkich pracach w ogròdku, zawsze gotowy do pomocy ;) Jakiś błãd mi wyskakuje przy wstawianiu fot.Anula pomożesz ?
 2. Czesio serdecznie dziękuje za ogromną pakę,czego.tam nie było :)Będzie jedzenia,chrupania ! U Cześka ok,tylko już mniej biegania na golasa bo zimno. Czekam jeszcze.na kilka fot i ruszam z nowymi ogłoszeniami.
 3. Przepraszam za długã nieobecność,obiecujé,że bédzie wiécej informacji I zdjéć Czesia. Anula ogłoszenia trzeba zrobić na nowo,z nowymi fotami.Kilka osòb w sumie dzwonilo,dwa domki,ktōre niby wszystko bylo ok,ale po przemyśleniu odwolywaly adopcjé.Pojawiła sié też kobieta niby gotowa adoptować Czesia,tyle,że za oplaté za weta,karmé,środki pielégnacyjne.Nie ma mowy o zmianie dt,chyba,że Aldonka zrezygnuje. W ogłoszeniu trzeba koniecznie dodać,że woli suczki,koniecznie dom z ogrodem,bo wtedy jak cieplo wietrzy sié,bo lata golutki. W tym miesiãcu jeszcze bédzie szczepiony,zaplaci skarpeta. Anula kończy sié karma,będé wdziéczna za zakup. U Cześka ok,zdrowy,ostatnio poszły paczki z wszystkim czego Czesiowi,w pracy z Czesiem Aldonie potrzeba. Aldona dba o niego jak o dzieciãtko,jest o niã troché zazdrosny,wszystko chce pierwszy,psy goni ,czasami za nogé któregoś zlapie.Suczki sã ok, dobrze sié z nimi dogaduje, nawet miejsca ustãpi przy przycinaniu pazurkòw ;) Dziękujé Wam serdecznie za wsparcie Czesia,Anula Tobie za ogarnianie wszystkiego. Teraz spróbujé wstawić zdjécia....
 4. Czesio z wizytą u groomera,ze swoją ukochanà Aldonką. Dostał niedawno wielką paczkę od swojej fanki,tylko muszę znaleźć czas,żeby ją zawieźć i przy okazji odwiedzić Czesia.
 5. Moje dwa tymczasy.Złota Zula gotowa do adopcji.Czarno biała Cila dopiero co agresor,któremu w schronie godzinę próbowano założyć szelki,pogryzła pracownika przez rękawice.Z powodu agresji nie zbadana,nie sterylizowana.U mnie od razu atak na moją rezydentkę i na mnie.Po kilku dniach jak na zdjęciu.Teraz kolej na weta i groomera.
 6. Cały czas produkuje 2, czasami troszeczkę dłużej jest czysty :( ma co robić Aldonka,w czasie kiedy jest w pracy opiekę nad Czesiem przejmują Jej rodzice.
 7. Basiu najlepiej udostępnić post rozliczeniowy Ediabija i w tym poście dalej rozliczać,wtedy na pierwszej stronie podam informację w którym poście jest dalszy ciąg rozliczenia.
 8. To nawet nie o piętro chodzi,raczej zapach jaki wypełnia mieszkanie zabrudzona co 15 minut pielucha.U Aldonki ma jak i inne psu do dyspozycji otwarty domek letni,cały czas otwarty,może biegać także goły,dopiero na noc i w zimie w domu.Cały dzień w pampersie i pampasie to dodatkowo koszt ogromny!
 9. Czesio wpadł,żeby podziękować wszystkim Wam :) Już drugi domek zainteresował się chłopakiem,jeszcze trwają rozmowy,teraz kolej na rozmowę z Aldonką,bo to ona wie najwięcej o Czesiu.Problem to mieszkanie w bloku,co nam się wydaje nierealne w przypadku Cześka.Pani pytała także o wsparcie,tu niestety,możemy tylko okazjonalnie wesprzeć prezentami,bo dt Czesio już ma.
 10. Basiu jeżeli to nr konta waszego wolontariatu i będziesz tutaj potwierdzała wpłaty to może od razu wpisywać w rozliczenie.Zapłata za hotel pójdzie przelewem z konta ,mniej zamieszania. Czy zrzutka jakaś jest już zrobiona z tego konta ?chętnie poudostępniam. Co do obiecanego bazarku,to muszę pożyczać laptop,bo z tel nie ogarnę,przepraszam za opóźnienie.
 11. Będzie mniej szukania jak udostępnię. Adiabija jest pierwszy raz skarbnikiem, widocznie myślała,że wystarczy odnotować wpłaty. Dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą dla Tofika.
 12. Zdjęcia Tofika z nowego miejsca. Basiu czy podane konto należy do fundacji Człowiek i Pies,która robiła kiedyś zrzutkę dla Tofika?
×
×
 • Create New...