Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,090
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

15,280 profile views
 1. Bogda kochana,kiedy kolejny bazarek,szukam małej Biblii dla dzieci,widzę,że jeszcze na mnie czeka ;)
 2. Bgra

  Ksiażkowy dla 4Dogsów do 18.02

  Dziękuję za zaproszenie,podrzucę na razie :)
 3. Bożenko, zniknęłam z dogomanii, ale gdybyś chciała się odezwać to mój telef. 667 869 897 - pozdrawiamy

 4. Nie odebrałam tego w ten sposób :) Czekamy na powrót państwa do domu,co nie przeszkadza mi porozmawiać z panią o szkoleniu :)
 5. Tak,jestem z panią w kontakcie,pani wie wszystko o Tofisiu,odesłałam do kontaktu z p.Kasią.Jak państwo zjadą do domu,wtedy ...oby nie zmienili zdania,zaczniemy procedury.Ewu zapowiedziała,że pojedzie na wizytację p/a ,pojadę i ja,zanim państwo pojadą poznać Tofika..Nie chcę wybiegać naprzód,żeby nie zapeszać :( Poczekajmy do lutego,muszą najpierw być w domu. Państwo miewali w życiu psy małe i duże,ostatni niełatwy pies odszedł rok temu.Z tego co pani opowiadała,rzeczowo, wyłonił się dom,który bierzemy pod uwagę i czekamy ... Takie szkolenie to cudowna sprawa. Anula my bardzo ostrożnie podchodzimy do ew adopcji Tofika.Masz rację p.Kasia to szkoleniowiec. Dzięki wielkie za ogłoszenie !
 6. Ostatnia wiadomość od pani z Gliwic, pod postem na Fb o Tofisiu : " Jest domek tylko trzeba chwilunie poczekać proszę przesłać nr konta " Nr konta podesłany.pozostaje czekać do lutego...oby nic nie stanęło na przeszkodzie.
 7. Martwię się bardzo co będzie dalej z Tofikiem, p.Kasia uważa,że Tofik już dawno jest gotowy do nowego domu.Miałam nadzieję,że z odwiedzających hotelik wyłoni się nowy dom,albo chociaż dom tymczasowy,niestety. Telefony,sms,messenger, są,tylko każdy chce yorka,a jak już komuś waga Tofika nie przeszkadza to charakter. Pieniądze za styczeń jakoś w tym miesiącu na fb dozbieram,mam nadzieję,ale co dalej? Czy ludzie z Gliwic odezwą się w lutym ? tu się z kolei martwię jak zareaguje Tofiś na zmianę domu.Przywiązany jest do p.Kasi bardzo,jest też zazdrosny o Jej psa.Kolejny raz temu psu świat się zawali.
 8. Kolejna wpłata na hotelik w Skarpecie Plaskatych na hotelik Tofisia-45 zł Idalia L.
 9. Popisuję się obiema rękami. Anula pierwsza rozmowa dyskwalifikowała rodzinę,jednak,żebym nie była posądzona o uprzedzenia odbyła się ta wizytacja.
 10. Dziękuję serdecznie ! Dziękuję za wszystkie życzenia,zdrowie niestety zawodzi co trochę :( jest lepiej... U Czesia ok,wszystko po staremu,Cześ w dt czuje się jak w domku :) Czy znajdzie DS ? Ogłoszenia są,na Fb co jakiś czas odnawiam...
 11. Wizyta się odbyła.Wizytatorka ma duże wątpliwości bo zna historię Tofisia.jej zdaniem dom ok,ale dla spokojnego psa.Ludzie bardzo mili. Dom wielorodzinny,młodzi to para około 25 lat,mieszkają z rodzicami i babcią.Nie powiedzieli całej prawdy,zapomnieli o trzech innych psach,rodziców ?jeden w garażu, ma małe drzwi więc swobodnie może wychodzić kiedy chce,dwa w kojcu,poza tą sunią w domu. Sunia w domu potrafi czasami ugryźć,szczekliwa,warczała na wizytatorkę,bez reakcji młodych.Radzą sobie z nią podobno,ten piesek z garażu to jej synek,tylko on uchował się z miotu bo pozostałe zagryzła,jego też nie toleruje,więc umieścili go w garażu.Z psami na spacerach sunia się dogaduje.Rozmawiałam i z P.Kasią i ewu.P.Kasia mimo wszystko jeszcze jutro do nich zadzwoni.. Młodzi ludzie,jak pojawi się dziecko to już byłaby katastrofa.Sunia zadziora ,a Tofiś się jej nie podporządkuje.
 12. Wizyta przełożona na jutro,dziewczyny musiały pojechać po szczeniaki wyrzucone gdzieś w polu.Jak było się nie zgodzić :)
 13. Trzymaj,ja już chyba zaczynam gorączkować z nerwów :( Dziękuję za kciuki ! P.Kasia przysłała kolejną fakturę,za grudzień.
 14. Wizytacja odbędzie się jutro o 18-tej,konkretna osoba,wie wszystko o psie i wie na co zwrócić szczególną uwagę.
×