Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

16,296 profile views
 1. Dzień dobry, przepraszam za nieobecność na wątku, laptop mi się sypie ostro :( z tel to już niestety nie na moje oczy. U Czesia wszystko po staremu, co prawda dalej goni psiaki ;) Czy ktoś ma pomysł na mocne! piłki, którym niestraszne będą zdrowe zębole Czesia :) Wszystkie chyba przetestowane, każda na trzy minuty, a żyć bez piłeczek Cześ nie może :)
 2. Dzięki!!! jak wyżej,chyba już kończy ogarniać kociaki,psy i dzieci ;)
 3. W zasadzie to awans,masz rację ;) zamiast do schronu gdzie raczej wiemy wszyscy jak skończyła by się jego historia. trafił do dobrego dt :)
 4. Wygląd ? na moje oko nic mu nie brakuje :) bez kołtunów, czysty,wygląda na zadowolonego :) a ,że zdjęcia nie z kolanek i wprost od groomera ? Tofiś zadowolony :)
 5. Może mi się uda wkleić, mam problem z laptopem, na nowy zbieram :( To fotki Tofika z nowego miejsca, przepraszam Ewu,że dopiero teraz. Cieszę się,że jest dobrze, oby tak zostało to może i ufniej spojrzymy na jego adopcję, bo koszt 300 zł do końca życia Tofika jest nierealny.
 6. Tofiś miał swojego pana, kiedyś dawno, może dlatego był grzeczny bo był sam ? Może to nie chodzi o mężczyzn, tylko o tego drugiego kogoś w parze ? Nie wiem. Wielu było takich panów, pań, czy ten zadzwoni ? Jeżeli tak, będzie mu zależało na psie, to dojedzie, wie gdzie przebywa. Bez kontaktów z psem, kontaktów ze szkoleniowcem, obserwacji opiekunki i Jej aprobaty nie zaadoptuje Tofika nikt.
 7. Anula teraz za wcześnie wyrokować, jeżeli przyjdzie taki czas to dalej to musi być dom bez dzieci, zwierząt, musi najpierw poznać Tofika, chcieć pracować pod okiem szkoleniowca. Jest pan z Kielc,który czeka już jakiś czas, ma odezwać się za miesiąc, czy się odezwie ?
 8. Jak minie miesiąc i będzie dobrze, to zacznę się cieszyć :) wtedy nadal pozostanie problem z płatnościami-300 zł to spora kwota. Prosimy o pomoc.
 9. Jak na razie wiadomości są dobre. Chyba dobrze Tofikowi zrobiło to izolowanie i docenia wolność. ewu jak znajdzie czas to wszystko opisze.
 10. Dzięki wielkie :) ma więc stałych deklaracji : Uxmal 20 zł Bgra 20 zł Jolanta08 10 zł jak wejdzie skarbnik to mnie poprawi. dla przypomnienia koszt dt to 300 zł z karmą.
 11. Wszystkie Twoje sugestie za które serdecznie dziękujemy! zostaną przekazane dt. Czekamy na nowe zdjęcia Tofika. Coś tam zostało w kasie, gdyby ktoś chciał wesprzeć chłopaka to będzie nam lżej na duszy :) Deklaruję 20 zł od marca niestety więcej nie dam rady wyskrobać :( Nadal będziemy chłopaka ogłaszać.
×