Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,328
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

18,804 profile views
 1. Wielkie paczki dotarły do Czesia, dziękujemy ❗❗❗ Zdjęcia dzisiaj wstawię.
 2. Czesio jest pod stałą kontrolą swojego weta, wystarczy, że np zje leżące w ogrodzie jabłko i już jest w drodze do weta. Badania ma sprzed roku? Dopytam.
 3. Anula ja cały czas zdaję sobie z tego sprawę, doskonale to rozumiem, czekam tylko momentu aż nie będzie deklaracji wtedy wezmę wszystko pod skarpetę i wesprę Czesia na ile będzie nas stać. Ogłaszam go na Katowice, Warszawę i Poznań, na OLX, nie ilcząc Fb,bez jednego telefonu. Jedno trzeba powiedzieć, lepszego DT od Aldonki nie znajdzie i cieszę się z tego ogromnie, bo jeżeli nie Aldonka to kto? Zostaje schron i...Morbital. Kochana nie zamawiaj smaczków, zamów tylko suchą karmę, zawsze to niższe koszty, jeżeli będzie pod opieką tylko skarpety smaczki będą i tak tylko okazjonalnie.
 4. Anula, matko jedyna cóż to znowu za paka będzie! Dziękuję Wam kochane! z całego serca! Już przekazuję Aldonce, jak zrobi zdjęcia tej paki to wstawię.
 5. Filmu niestety nie potrafię wstawić :( przepraszam. Czesio dziękuje pięknie wszystkim za utrzymanie, gdyby ktoś kto mieszka blisko chciał go odwiedzić, porzucać piłeczki, pobawić się to serdecznie zaprasza :) Anula dopiero pytałaś czy kupić karmę, a za kilka dni odzywa się w tej sprawie Aldonka, jak możesz to karma ta co ostatnio, Cześ dobrze ją trawi, nie ma po niej sensacji.
 6. Czesia wspieraja w jedzeniu dogo a skarpeta finansuje resztę bez której Cześ nie może mieszkać w domu. Przepraszam Alula, że odniosłam się tylko do finansów Skarpety Plaskatych.
 7. Czesio ma się dobrze, zdrowy to najważniejsze. Jest zabezpieczony we wszystko, od proszku do prania, środków dezynfekcyjnych po środki pielęgnacyjne, ma chyba wszystko, żeby życie z nim w domu było łatwiejsze.dziękuję, że pytasz :) ale dajemy radę. Mam nowe zdjęcia i filmik, postaram się wkleić, z telefonu nie potrafię.
 8. Wie tylko ten co chce kupić (żarcik) :) To tylko odpowiedź na to co napisałaś wcześniej :)
 9. Dziękuję za zaproszenie, wpadnę później :)
 10. Spytam, ale wszystko ok, chyba nie ma powodu zmieniać? Smaczki smakowite, Czesio łasuch, wszystkie smaczki wciągnie :)
 11. Sporo tego dostał ostatnio, Aldonką nic nie mówiła, zawsze woła jak się kończy. Jest chora więc na foty chwilkę musimy poczekać, Czesio dzielnie asystuje swojej opiekunce :) Na ogłoszenia nikt nie odpowiada, jak będą nowe zdjęcia zrobię kolejne.
 12. Ocechowana w Poznaniu po 1986 roku.
×
×
 • Create New...