Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

Community Reputation

747 Excellent

7 Followers

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

21159 profile views
 1. Biedactwo, koniec twojej udręki. Poproszę suplementy chociaż i nr konta.
 2. 13 kg to więcej niż Czesio, ma 10 kg, jemu pasują 5 z Biedronki, są też 6, zależy czy szczuplak.
 3. To akurat są pampasy, tylko przy nietrzymaniu moczu, drogie, bo 12 szt ponad 30zł,taniej wychodzą pampersy zakładane jak pampasy. Ile ten maluch ma kg? Próbowałaś pampersów dla noworodków? One są do 2 kg, muszą być i mniejsze dla wczesniakow.
 4. Jak uda mi się wstawić zdjęcie to właśnie tak można założyć pieluchę, poprzecznie. Może pieluchę do szelek przypnij, wtedy jak ma odpowiedni rozmiar to nie spadnie. Ile ten maluch ma kg?
 5. Pisząc wyżej, że trzeba zrobić miejsce na ogonek miałam na myśli dziurkę, żeby go wyciągnąć na zewnątrz pampersa.
 6. Wiem co to siusianie w domu, moja Zytka ma 15 lat i potworną demencję. Pieluchy jeszcze przed nami. U Czesia łatwiej zakłada się pieluchę bo nie ma ogonka, Alfikowi musisz zrobić miejsce na ogonek i to pewnie wystarczy bo to ustabilizuje pampers. Czesiowi natomiast trzeba zrobić dziurkę wyżej i za każdym razem przyczepić ten sznurek do szelek. U suczek wystarcza sam pampers, u chłopaków nie zawsze obejmie prącie, wtedy dodatkowo Czesiowi zakładamy pampasa. Jezeli potrzebujesz tylko zabezpieczenia przed moczem możesz spróbować założyć sam pampers inaczej, poprzcznie, jak pampas, ale
 7. Dzięki wielkie Anula, jak tylko paczka dojdzie Aldona obfoci i wstawię zdjęcia tutaj.
 8. Przepraszam za zwłokę, Aldonką codziennie biega po lasach w poszukiwaniu zaginionego psa, nie swojego, ludzie przyjechali na spacer... minął już tydzień po psie ani śladu. Cześ ma w miejscu zapięcia pieluchy 46 cm. więc chyba za ciasna. Z pewnością przyda się innemu pieluszkowcowi. Jeszcze raz dzięki za chęć pomocy.
 9. Czekam na odpowiedź Aldony, Czesio ma prawie 10 kg i nosi zwykle pieluchy Dada z Biedronki r-r 5, jak tylko Aldona odpisze odpowiem.Dzięki :)
 10. Czesiowi powoli kończy się karma, można na spokojnie myśleć o zamówieniu.
 11. Anulko spytam Aldonę o karmę. Szczepienie opłacone :) Na razie skarpeta leży, ale pieniądze dla Czesia mam,ewentualnie pobazarkuję dla niego w skarpecie. Chyba w nerwach przed decyzyjną wizytą tak nabazgrałam, chciałam tylko, żebyście wiedziały, że jak deklarację się skończą to Czesia nie odpuszczę. Z ręką ok, nic się nie odłamało, rehabilitacja idzie pełną parą, oczywiście prywata, ale miałam szczęście trafić na prawdziwego pasjonata. Dzięki Anulko! Dzięki tomcug!
 12. Napisałam nie oczekując deklaracji, ale dzięki kochana. To dla wielu niedobry czas, sama od prawie roku nam problemy ze zdrowiem, na szczeście z przerwami :) Dzisiaj może się dowiem czy będzie konieczna operacja ręki.
×
×
 • Create New...