Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

Community Reputation

740 Excellent

8 Followers

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

20761 profile views
 1. Dziękuję Anulko i Wam wszystkim za wspieranie Czesia. Na razie wszystko jest ok, zdrowy i nieco spuścił z tonu.
 2. Cześ na razie ogarnięty, kupujemy tylko rękawiczki jednorazowe. W DT wszystkie psy zdrowe :)
 3. Ma, to prawda, potrafiła leżeć tydzień koło Różyczki wciśniętej pod podest kojca zanim udało się ją wyciągnąć. Róża jest duża, nie wiadomo czy kiedykolwiek zaufa komuś jeszcze oprócz Aldony. To ta która kocha Czesia i jak go nie widzi to siedzi i wyje.
 4. Przygotowania Czesia na sezon jesienno/zimowy w toku :) Paczka :120 podkładów, 6x 39 pieluszek i 17x72 chusteczki już dotarła. Trampuś ma się dobrze, Cześ jak na razie go omija.
 5. Odkąd go znam, rzucał się na psy. Zabierałam go z Olgą do mojego weta,tam czeka się długo, 5 godz to norma, nie przepuścił nawet szczeniakowi, doskakiwał prawie do każdego. Do ludzi anioł. Pierwszy taki incydent, że skończył się u weta. To też nie jest tak, że ciągle atakuje, wystarczy, że Aldona opatruje innego psa, podaję leki w inj to Cześ chętnie by się zgodził, żeby to jemu zrobić, byle był pierwszy. Wtedy podgryza, albo chce odciągnąć za nogę. Jest karny, wystarczy, że Aldona go odwoła, dlatego tylko nocą są izolowani.
 6. Dziesiątka,yorczki stare rodziców muszą być izolowane od początku. Jest dorosła kotka i teraz na DT kociątka. Z kotką bardzo się zaprzyjaźnił i z suniami. Nie wiem ilu jest samczyków, Pogoni, postraszy, skubnę nóżkę. Gdyby nie doświadczona opiekunka mógłby być większy problem. Na szczęście domy rodziców i Aldony dzieli wspólny płot, więc może te psy z którymi jest spina izolować. Pod nieobecność Aldonki, jest nauczycielką, psy pilnowane są przez Jej rodziców,których bardzo lubi, z Panem mógłby chodzić i robić wszystko. Oj byłby szczęśliwy gdyby był jedynakiem.
 7. Tulaski i głaski zostaną przekazane, dziękuję :) Cześ chłopina chciałby zostać jedynakiem, zagarnąć dla siebie Aldonkę.Najczęściej goni Tadeuszka, ten wie co znaczy spojrzenie Czesia i zwiewa w krzaki. To nie jest też tak, że prześladuje ich cały czas, ale jeszcze z żadnym samcem się nie zaprzyjaźnił tak jak z kotami czy Różyczką.
 8. We wszystkim chce uczestniczyć, wszystko widzieć oczywiście jako pierwszy, chłopaki mu ulegają, chyba poszło o to, że Trampuś pierwszy pobiegł do furtki przywitać wracających z wyjazdu rodziców.
 9. Dziękuję pięknie za pomoc w utrzymaniu nicponia. Czesio nie lubi samców, suczki, ludzi i dzieci uwielbia. Goni te schorowane w większości staruszki i podgryza im łapy. Chowają się przed nim po krzakach. Tym raze, przyczyna tylko Czesiowi znana, zaatakował Trampusia, pogryzł mi łapki i pokąsał całego. Wet podejrzewał odmę, teraz już wiemy, że to duży krwiak. Gorączkuję, jest na antybiotyku, ale już staje na łapkach. Na razie są izolowani na noc, w dzień ciągle pod czujnym okiem. Nicpoń udaje jeszszcze, robi obolałą minkę, unosząc łapkę, urodzony aktor bo jednym ząbkiem go Trampuś n
 10. Dziękuję Wam :) oj szybko to moje dziecko rodzi :) Za wspieranie Czesia już nawet nie wiem jak dziękować!
 11. Dziękuję Wam. Dziękuję za wspieranie Czesia, u niego wszystko ok. Dzisiaj urodziła się moja wnusia Anulka, tak się spieszyła, że ratownik w karetce przyjął malutką. Mama i córcia czują się dobrze :)
 12. Wczoraj pożegnaliśmy Olgę. Dziękuję Wam za wsparcie. Jest ciężko.
 13. Dziękuję serdecznie za pomoc dla Czesia,u niego wszystko w porządku. 14 lipca po ciężkiej, nierównej walce z niezwykle złośliwym nowotworem zmarła moja przyjaciółka Olga, tutaj na dogo Ola.mo. Niebo potrzebowało Anioła jak napisała jedna z Jej znajomych i nie ma w tym określeniu ani cienia przesady.
 14. Paczka dotarła, dziękuję także za gratisy (sory, jeżeli pomyliłam bazarek) :)
×
×
 • Create New...