Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

15,748 profile views
 1. Udało się na szybko poustalać.Tofika zabieramy 23 marca i zawozimy do nowego dt w okolicy Wieliczki.Tam koszt pobytu jak pisałam wcześnie to 300 zł z karmą. Koszt transportu około 450 km plus bramki bierze na siebie Skarpeta plaskatych,na nic więcej nas nie stać .Przetransportuje Tofika Ola.mo ,ja pojadę w asyście.
 2. Transport mam na koszt skarpety,ale tylko na dni : 27,28,29 teraz czekam na ruch ewu kiedy ustali przejęcie w nowym dt.
 3. Na razie szukam transportu,mam nadzieję,ze Tofik tak broni swojej własności (p Kasi ) i w nowym miejscu ,gdzie jest więcej psów zobaczy ,że każdemu tyle samo czasu opiekunka poświęca i nie będzie miał powodu atakować.
 4. Dzięki kochana,boimy się i to bardzo. Przed chwilą rozmawiałam znowu z p.Kasią,Jak zareaguje na psy w dt nie wie.Pytałam czy ma możliwość przeniesienia do jakiegoś miejsca rekomendowanego przez Chatę Leona na dzień,parę dni Tofika,żeby zobaczyć jak się zachowuje w bez niej,w innym domu z innymi psami,niestety nie ma takiej opcji.
 5. Powiem szczerze jak tam nie da rady to mam na 15 kwietnia ten hotel w J Górze ,gdzie nie będą go szkolić a nastawiać.Stamtąd wychodzą psy agresywne groźnych ras przemienione i nie ma zwrotów. Skąd pieniądze ? nie pytaj ,ale muszą się znaleźć jak dotąd się znalazły. jak będzie w dt dobrze,to będzie tam do czasu aż znajdzie się ten jedyny dom.
 6. Niestety.Szukam transportu na trasie Kluczbork-Wieliczka,zabieramy Tofika do domu tymczasowego i tylko trzymać kciuki ,żeby tam zachowywał się grzecznie.To sprawdzone dt,ewu często ma tam swoich podopiecznych i ma bardzo dobrą opinię.Koszt to 300 zł już z karmą.Oczywiście dalej będziemy go ogłaszały. Anula uwierz,nie w tym problem.NIKT go nie chce,ani na dt ,ani na stały :( najśmieszniejsze,że dostaję po rozmowie sms podziękowania za przemiłą rozmowę i potem cisza.Tu nawet nie ma komu dt teraz proponować,przestali się odzywać ,odbierać tel i tyle.Też tego nie rozumiem.
 7. Dziękuję serdecznie za wsparcie Tofika :) Jestem po rozmowie z p.Kasią,poprosiła o zabranie Tofika do końca miesiąca.Tofik dość poważnie pogryzł suczkę p.Kasi i odtąd zajmuje osobny pokój,a za moment przyjeżdżają kolejne psy i nie ma miejsca dla Tofika.
 8. Z wieloma ludźmi,którzy interesują się Tofikiem rozmawiam,tutaj piszę tylko o osobach "rokujących". Jest też jedna pani z Łodzi,około 40 lat,czy się zdecyduje? zobaczymy.
 9. Przykre :( Masz rację,tyle,że sytuacja Tofika jest bardziej niepewna od czasu kiedy już wiemy,że wykazuje agresję do innych psów.Ewu znalazła dt w którym za 300 zł już z karmą i wetem,mógłby mieszkać do czasu adopcji ,niestety tam są psy.Jest też dla niego miejsce w hoteliku,gdzie świetnie nastawają agresywne psy,problem brak pieniędzy,tam koszt to 600 zł z karmą.Polecany jako jeden z najlepszych w kraju. Myślę,że P.Kasia oddzwoniłaby.Pani nie odebrała mojego telefonu,nie odpisała na mojego sms,sprawa wydaje się być jasna.
 10. Tak jest Lolciu,pilnuj,pilnuj :) słodki ten królewicz,do zacałowania :)
 11. Niestety państwo z Wrocławia nie kontaktowali się z hotelikiem,nie odbierają mojego telefonu.Zadzwonię jeszcze wieczorem.
 12. Nie wiem czy spotkanie umówione,nie mogę się dodzwonić do P .Kasi.
×