Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

16,853 profile views
 1. Czesio wpadł,żeby podziękować wszystkim Wam :) Już drugi domek zainteresował się chłopakiem,jeszcze trwają rozmowy,teraz kolej na rozmowę z Aldonką,bo to ona wie najwięcej o Czesiu.Problem to mieszkanie w bloku,co nam się wydaje nierealne w przypadku Cześka.Pani pytała także o wsparcie,tu niestety,możemy tylko okazjonalnie wesprzeć prezentami,bo dt Czesio już ma.
 2. Tak,u Guccio pchał się na fotel i wciskał obok mnie,w końcu na kolana,zdecydowane nie,zejdź pomogło,bez problemu,to samo jak skakał,zerkając na stół bo tam były ciastka,stanowcze nie,odejdź,pomogło,nie podszedł więcej.
 3. Lubił spacery,dobrze chodził na smyczy,komenda stój,idziemy,siad,poproś znał.Po krótkim czasie na pierwszym spacerze zaczął słyszeć, był już gotowy do szaleñst,zabaw na łące,zawsze jednak na długiej smyczy.
 4. O tym,że Tofik wszystko zrobi za jedzenie mówiła trenerka w Psim Dworze.Tutaj gdzie jest opiekunka mówi,że zachowuje się jak głodzony pies,wiecznie głodny.
 5. Podbiegła do miejsca w którym coś się działo,warczał złowieszczo,słyszała,że za chwilę zaatakujre.On jej wyszedł naprzeciw jak ją tylko usłyszał. W Śląskim Centrum Weterynaryjnym koszt 650'zł za całe badanie z kontrastem, wyniki krwi trzeba dowieźć ze skierowaniem w dniu zabiegu.Tutaj wykonuje się rezonans tylko w środy,raz w tyg.
 6. Transport Tofika do hotelu Dzika Kępa niestety dopiero we wtorek,jeżeli ewu będzie mogła zrobić do tego czasu rezonans to ja też spróbuję zrobić bazarek,zrobię zrzutkę.Tak byłoby najlepiej,mielibyśmy diagnozę. Potem to dopiero w Dzikiej Kępie.
 7. Dzisiaj Tofiś musi zostać zabrany,kojec przygotowany,nie wiem dokładnie gdzie,ewu znalazła miejsce,organizujemy transport. Koszt dt 300 zł,transport do kojca,transport do Dzikiego Dworu to około 650 km,trzeba liczyć x 2,opłata za nowy hotel 500 plus vat,plus rezonans około 1000 zł. Oddam kosztownego psa,bo dwa już mam w domu. Na koncie Tofika jakieś 65 zł.
 8. hDziękuję wsztstkim Wam za pomoc dla Czesia. Przepraszam,że nie pisałam już jakiś czas,to z powodu braku sprzètu i mojego słabego widzenia,został mi tylko telefon a tam za małe te robaczki. Dziękuję za olbrzymią paczkę pampersów!24x 10szt !Onka i Toga nawet nie wiem jak dziękować,niestety nie potrafię wejšć na wątek Lolusia,mam nadzieję,że tu zajrzycie. Cześ jak to Cześ,jak ma piłki i wyrzutnię w postaci Aldonki to niczego mu wiècej nie potrzeba.Lata goły po ogrodzie,nasmarowany olejkiem goždzikowym,więc muchy mu nie straszne.Basenik,taras,altanka,piłeczki,zabaweczki,gryzaczki,zaopiekowany ,pachnący . Za mizianka i drapanka dziękuję,przy okazji wytarmoszę rudzielca
 9. Tofik jedzie tam na "resocjalizację" ,jeżeli będzie rokował to zostanie i mam nadzieję...po miesiącu dowiemy się czy pies rokuje. W dotychczasowym miejscu nie może pozostać,wcale się nie dziwię.Ataki są poważne,on chce rozszarpać,zagryźć, po takim ataku uspokaja się i pies ideał do następnej furii.
 10. OJamorze słyszałam wiele dobrego,przyglądałam się cenom,koszt 30-40 zł za dobę.Chciałabym wierzyć,że przygarnie,przejmie Tofika z powodu ambicji :) Porozmawiam z ewu,zadzwoni Dzięki ! Tymczasem trwają od kilku dni negocjacje z fundacjami,może któraś weźmie pod swoje skrzydła Tofika.
 11. Jaguska ja dzisiaj pierwszy raz rozmawiałam z opiekunką Tofika.BYłam pewna,ze zażywa psychotropy,bo pamiętam cenę 60 zł miały kosztować.Behawiorystka zdecydowała,żeby nie podawać.. Wcześniej w Psim Dworze wg opinii trenerki nie było takiej potrzeby.
 12. Przepraszam,oczywiście Dzika Kępa.Nie ma wyjścia,musi zaakceptować,albo będzie siedział w klatce do czasu transportu,gdziekolwiek pojedziwe.Wczoraj ostrzegł na tyle,żeby opiekunka zdążyła się odwrócić bo stała tyłem,chwyciła miotłę i odpychała go od siebie,długo nie odpuszczał.
×