Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content Count

  9,265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20 2018

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

17,159 profile views
 1. Tofik jedzie tam na "resocjalizację" ,jeżeli będzie rokował to zostanie i mam nadzieję...po miesiącu dowiemy się czy pies rokuje. W dotychczasowym miejscu nie może pozostać,wcale się nie dziwię.Ataki są poważne,on chce rozszarpać,zagryźć, po takim ataku uspokaja się i pies ideał do następnej furii.
 2. OJamorze słyszałam wiele dobrego,przyglądałam się cenom,koszt 30-40 zł za dobę.Chciałabym wierzyć,że przygarnie,przejmie Tofika z powodu ambicji :) Porozmawiam z ewu,zadzwoni Dzięki ! Tymczasem trwają od kilku dni negocjacje z fundacjami,może któraś weźmie pod swoje skrzydła Tofika.
 3. Dzień dobry, przepraszam za nieobecność na wątku, laptop mi się sypie ostro :( z tel to już niestety nie na moje oczy. U Czesia wszystko po staremu, co prawda dalej goni psiaki ;) Czy ktoś ma pomysł na mocne! piłki, którym niestraszne będą zdrowe zębole Czesia :) Wszystkie chyba przetestowane, każda na trzy minuty, a żyć bez piłeczek Cześ nie może :)
 4. Może mi się uda wkleić, mam problem z laptopem, na nowy zbieram :( To fotki Tofika z nowego miejsca, przepraszam Ewu,że dopiero teraz. Cieszę się,że jest dobrze, oby tak zostało to może i ufniej spojrzymy na jego adopcję, bo koszt 300 zł do końca życia Tofika jest nierealny.
 5. Dzięki wielkie :) ma więc stałych deklaracji : Uxmal 20 zł Bgra 20 zł Jolanta08 10 zł jak wejdzie skarbnik to mnie poprawi. dla przypomnienia koszt dt to 300 zł z karmą.
 6. Dziękuję Sowa. Taki był plan,teraz ewu szuka transportu, nie wiem czy uda się go ewu przewieźć jutro,czekam na inf. Aniu Tofiś pojedzie innym transportem :)
 7. Będzie dość wcześnie i chyba nie będzie to kolidowało z obowiązkami p.Kasi. Dzięki za wklejenie zdjęć :) musimy mieć nadzieję. Cały czas czekam na cud :) Pani Kasia powiedziała, że lepiej dla Tofika, żeby jechał tylko zapięty w pasy. Nie zgadzam się, poprosiłam, żeby to p.Kasia zaprowadziła Tofika do transportera. Zwykle korzystamy z moich i Ola.mo transporterków, tylko ,że te raczej są do 6 kg. Jeżeli nie uda mi się pożyczyć gdzieś blisko to kupimy, złożymy się wtedy we trzy, ja, Ediabija, Marmosia. Anecik od razu zaproponowała pomoc ,dzięki kochana, jednak dzieli nas spora odległość :(
 8. Na razie szukam transportu,mam nadzieję,ze Tofik tak broni swojej własności (p Kasi ) i w nowym miejscu ,gdzie jest więcej psów zobaczy ,że każdemu tyle samo czasu opiekunka poświęca i nie będzie miał powodu atakować.
×