Jump to content
Dogomania

madziakato

Members
 • Content Count

  4,349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

madziakato last won the day on June 12 2014

madziakato had the most liked content!

4 Followers

About madziakato

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/24/1985

Converted

 • Location
  Zawiercie
 • Interests
  akwarystyka, resocjalizacja, NGO, dogoterapia
 • Occupation
  pedagog resocjalizacyjny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prysnął z podwórka,zaginął kilka godzin temu. Właściciele wybiegli za nim prawie natychmiast, a i tak przepadł jak kamień w wodę :-( Załamka :'(
 2. Na pomoc ONkom chętnie pomoże. Jutro do Pani zadzwonię, Magda 696474509.
 3. Nesio na zimowym spacerze. Robi się z niego wieeeelki chłop! ;) Dotarło do niego Wasze wsparcie finansowe, za któe serdecznie dziękuję, jutro uzupełnię wpłaty;-) [img width=365 height=600]http://up.programosy.pl/foto/nsio.jpg [img width=365 height=600]http://up.programosy.pl/foto/nssso.jpg [img width=800 height=600]http://up.programosy.pl/foto/nes_1.jpg [img width=800 height=481]http://up.programosy.pl/foto/neso.jpg W przyszłym tygodniu odbędzie się wizyta PA dla Nesia, proszę trzymajcie kciuki, bo to przemiła rodzinka!
 4. Nesio na zimowym spacerze. Robi się z niego wieeeelki chłop! ;) Dotarło do niego Wasze wsparcie finansowe, za któe serdecznie dziękuję, jutro uzupełnię wpłaty;-) [img width=365 height=600]http://up.programosy.pl/foto/nsio.jpg [img width=365 height=600]http://up.programosy.pl/foto/nssso.jpg [img width=800 height=600]http://up.programosy.pl/foto/nes_1.jpg [img width=800 height=481]http://up.programosy.pl/foto/neso.jpg
 5. Nesio pojechał do dt - we wtorek będzie miał zabieg kastracji oraz usunięcia dwóch guzów. Na czas rekonwalescencji będzie w ciepełku :-)
 6. Jak dobrze, że jesteś :-) dziękuję! trzeba będzie troszkę chłopakowi pomóc. Dobry pies, a od początku ma pod górkę... Tu zrobimy, czy raczej na Fb?
 7. Dziękuję Ci bardzo. Starsznie fajny On w sile wieku, nie ma  kawałka nosa, czeka go zabieg wycinania guzów. Najprawdopodobniej też nie słyszy( no chyba, że jakaś pozostałość po chorobie uszu). Zdjęcia, jak Neso się trzymał na początku [url=http://up.programosy.pl/foto/nesko_w_schronie_14.jpg][/url] [url=http://up.programosy.pl/foto/neso_w_schronie_2014.jpg][/url] A tutaj Neso w oksresie listpad/ grudzień 2015 [url=http://up.programosy.pl/foto/neso_cieszyn.jpg][/url] [url=http://up.programosy.pl/foto/neso%5B1%5D.jpg%5D%5Bimg%5Dhttp://up.programosy.pl/foto/neso%5B1%5D.jpg%5B/img][/url]
 8. Mamy pod opieką suczkę Don z nr tatuażu E 785 lub E 713. Ktoś wie,co to za Oddział? Czy to na pewno ZK?
 9. Jeśli wizyta wypadnie ok,a myślę że tak będzie to chłopak juz w przyszłym tygodniu pojedzie do domu :-) To małżeństwo w średnim wieku,dwójka dzieci 12 i 16 lat. Państwo mieszkają w Dąbrowie Górniczej w bloku,ale często robią sobie wypady do lasu,za miasto :-) Byli już u naszego chłopaka i bardzo się wszyscy polubili. Troszkę martwię się o utrzymanie czystości i zostawanie samemu,ale w kojcu trzyma czystość, a i samotność mu nie straszna. Z resztą Pani nie pracuje, więc myślę,że będzie dobrze. A że blisko to tez w razie czego można pomóc, doradzić, pokazać :-) co Wy na to?
 10. Dzisiaj kupka miała jechać do badania. Nie pojedzie, bo chłopak się nie załatwił. Specjalnie został zamknięty na noc,dostał większą wieczorna porcję i nic:-P Czekamy zatem.
 11. Wszystko uzgodnione, jutro rano jest nasz :-) oby do jutra!
×
×
 • Create New...