Jump to content
Dogomania

inka33

Members
 • Posts

  17021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by inka33

 1. Kurczę... Strasznie szkoda... 😞 Niestety podziękuję, chociaż i fason i wzór bardzo mi się podobają... 😞 Masz coś jeszcze w tym typie, tylko bardziej bawełnianą? W sensie, że pozostałość z jakiegoś innego bazarku, a tutaj nie wystawiłaś akurat.
 2. To oświadczenie Avonu dokładnie pokazuje ich hipokryzję - twierdzą, że Avon Polska nie testuje i że część kosmetyków Avonu, które sprzedają do Chin są tam obowiązkowo testowane, więc się tym samym zwalniają z odpowiedzialności, a przecież zarabiają na sprzedaży do Chin. Tak, ja też jestem hipokrytką, bo nie jestem wegetarianką. Nie wypieram się tego. Staram się tak, jak umiem, raz lepiej, raz gorzej.
 3. Mieszkamy w Otwocku. Może i taka grupa to jest jakiś pomysł, ale Owca nie z każdym pójdzie, to spory problem... :(
 4. Czy może ktoś z Was może Owcę na ok. 2 tygodnie przygarnąć...? :((( Wystawię z "wyprawką" za drzwi...
 5. Wiesz, że avon testuje na zwierzętach...? :( https://kocieuszy.blogspot.com/p/lista.html
 6. Pozdrawiam Bandę i ich Państwo, czyli... Bandziorów! ;)
 7. To nie wiem, jak my patrzyliśmy... :( Ja nie mogłam się znaleźć na liście, więc poprosiłam TŻ o użyczenie oczu, powiedziałam mu nawet, że nie wszystkie nicki są na czerwono, popatrzył i też mnie nie znalazł.. Sorry. A z potwierdzeniem, to mi właśnie chodziło o to, ze Jo37 mi powiedziała,ze już owca u niej, a ja choć jeszcze jej nie odebrałam od niej, to u Ciebie mogę potwierdzić odbiór, bo ufam Jo37. Wszystko OK. :)
 8. To jak Aldrumka coś wygrała i się zgodzi (zadzwonię do niej), poproszę wspólną wysyłkę z nią. :)
 9. OK. :) To poproszę nr 79 w opcji KT i nr 7 za CW. :) Jakaś Warszawka coś u Ciebie kupuje...? ;)
 10. Psiędobry! ;) Poproszę o rezerwację za cenę KT: 79.Kurtka z tweedu Orsay, rozm.36/38, lekko ocieplona, dł. 76cm, rękaw od pachy 45cm, szer.między pachami 51cm, cw 3zł i mam dwa pytanka - czy kurtka jest w dobrym stanie? Chodzi mi głównie o to, że na zdjęciu kołnierz wygląda, jakby był już mocno po przejściach, ale może to tylko przekłamanie zdjęcia. A po drugie, czy mogłabyś zmierzyć długość rękawa też po zewnętrznej stronie? Z góry dziękuję! :) PS. W sumie, to jeszcze trzecie - czy można prać w pralce, czy trzeba do pralni chemicznej oddawać? Ja wiem, że to tylko 6zł plus przesyłka, ale jakby miało potem leżeć w kącie nie wiadomo po co, no rozumiesz, mam nadzieję...
 11. Wytrzymam, jakoś wytrzymam... ;) Przelew właśnie poleciał. :)
 12. Hurrrraaaa! :D :D :D Zwłaszcza, że przedwczoraj już myślałam, że jestem posiadaczką, bo mi się data zakończenia bazarku pogibała i już mojemu rudemu osobo-odbiorkowi zakomunikowałam, że będzie do Ciebie jechać, hihi... ;) Poproszę nr konta. :)
×
×
 • Create New...