Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/30/2018 in all areas

 1. 1 point
  Melduję, że mulinki dotarły, dziękuję :) Piękne, nasycone kolory :)
 2. 1 point
  Sali pozdrawia :) Miałam dzisiaj ,bardzo miłe odwiedzinki, serce mi rosło jak patrzyłam na Sali, to naprawdę inna sunia, mentalnie inna! jest radosna, ciekawska ,ufna i szczęśliwa :) Dziękujemy ,kochani :) mam jeszcze zdjęcia ,które sama pstryknęłam ale coś nie mogę sobie poradzić z aparatem, pokażemy Salunię ze zdjęć od p Ani, dziękuję Spokojna o dzień jutrzejszy :) i ta... mina Lubią być blisko siebie To się nazywa życie! futra rządzą Sali ma fajny plecaczek, jeszcze takiego nie widziałam! Super
 3. 1 point
  Tak naprawdę to nikt nie wie, co lepsze :( U nas weci boją się kastrować suki w takim stanie, kiedy do wyklucia tak blisko... Sama nie zazdroszczę decyzji. Stałam przy tej suni, obserwowałam ją i zastanawiałam się, co by było, gdyby sunia była pod moją opieką... i mówię uczciwie, że NIE WIEM. Kciuki potrzebne... hehe, policja mnie spisała też jako wolontariuszka :) Shoto działa na tych samych zasadach tam, co ja - jesteśmy tzw. wolontariuszkami lokalnymi - ale fakt faktem, że shoto dość często bywa na kojcach, ma stały kontakt z miastem (to kawał dobrej roboty!), ja nie. Ja się cieszę, że psiaki są pod opieką naszego miasta, bo okoliczne gminy niestety nie są takie jak u nas, nie przejmują się tak psami pod swoją opieką: dzisiaj pani opowiadałam o Roxi, była wzruszona jej historią, w sumie jest dość na bieżąco. U nas psiaki naprawdę mają dość dobrze (mimo braku spacerów) - no ale to tylko na przystań na chwilę, bo potem muszą jechać do schroniska... i najgorsze to, że jednak do adopcji trafiają bez sterylek i kastracji, właściciel może, ale nie musi je wykonać. Dlatego pomagamy w znajdywaniu domków psiakom, dlatego też rozpaczam jak pies pójdzie nie przez nasze ręce, a bezpośrednio - bo jednak co porządna umowa adopcyjna, to umowa... No ale nie ma też tragedii, patrząc na to co się dzieje w okolicy to mamy naprawdę dobrze. Tutaj psy mają szansę na normalność, bo dzięki lańcuszkowi dobrych ludzi i współpracy psy mogą zostać zauważone przez świat i uratowane - a ile jest miejsc, gdzie tak nie ma... gdzie psy są zostawione same sobie... No nic, rozpisałam się - mam nadzieję, że te psiaki ktoś zauważy i na dogomanii. I jakiś dostanie swoją szansę. Są naprawdę cudniaste, ale po prostu nikt niczego ich nie nauczył. Nie znają normalnego życia, a w kojcu też się nie ucywilizują, bo nie ma na to warunków.
 4. 1 point
  Maluszek najjaśniejszy, latający luzem jest najbardziej adopcyjny pośród wszystkich maluchów. Sama intensywnie nad nim myślę - i nad kudłatkiem.Do adopcji gotowe są Kudłacz i Mini-golden, Puszek. Bardzo cierpią w kojcu. I najbardziej trzymają czystość ze wszystkich - też kiepsko, ale jest lepiej niż u pozostałych. Marzy mi się, aby ta trójka właśnie (maluszek jasny, Kudłacz i Puszek) znalazły DT, hotelik. Chociaż one... ale ja nie podejmę się tego, aby brać psa na siebie do hoteliku. Terierka jest zabiedzona i ma mocno zaawansowaną ciążę, nie wiadomo czy by przeżyła sterylkę :( Nie wiadomo, co by tu zrobić, na razie żaden wet nie chce się podjąć sterylki widząc sunię w tym stanie. Na razie muszą odrobaczyć, bo psy BAARDZO zarobaczone. Ale też fajna jest, lizawka ręczna taka. Też szybko powinna znaleźć dom. Fajnie, że ich odwiedzisz. Tylko się nie zakochaj, bo mnie nikt nie ostrzegl... i teraz mam problem, serce walczy z rozumem.
 5. 1 point
  Ja pierdziele...teraz weszłam na google maps. Szarych Szeregów (gdzie niby była widziana w piątek) to jest przedłużenie Kółkowej!! gdzie była widziana w czwartek!! może macie racje? może ktos ją tam przygarnął i założył obróżke? (PS. informacja że sunia była widziana w czwartek w centrum miasta pochodzi od Pani Lusi- ktos do niej dzwonił, pozostałe informacje otrzymałam osobiście przez fb....i teraz myśle- Lusia nie była w centrum, tak mi się tez to nie zgadzało, bo ta Pani niby twierdziła że w czwartek przed południem Lusie GŁASKAŁA a to całkiem niemożliwe, bo lało od rana, ona byłaby przemoczona...kto by głaskał takiego psa i zachwycał się sierścią?)
 6. 1 point
  Jolu, bardzo się cieszę, że zaglądasz Wczoraj kupiłam Misiowi nowe posłanko, ale jak na razie Kajunia I Melcia w nim leżały. Misio pewnie musi przemyśleć sprawę. Posłanko jest takie duże, że cała trójka bez problem by się zmieściła razem. Wczoraj była u nas Agusia P I oczywiście psiaki szalały z radości i żebrały, jakby od tygodnia nic nie jadły. Kochane łobuziaki!!! Melcia w nowym posłanku Miłego dnia kochani!!!
 7. 1 point
  Tez tak myślę jak Bgra 605 989 789; one się tak jakoś dziwnie bawią -ale może tak się bawią teriery . One się tak bawią jakby ten większy piesek cały czas hamował Toffika . Tak jakby bawił się, nakręcał tylko Toffi, a ten drugi i czasami tez trzeci pies, tylko go hamowały, uspokajały. I tez jestem ciekawa, wybaczcie, na czym polega praca z takim psem jak Toffik, z taką agresją jak ma Toffik. Jakie są konkretnie zalecenia w przypadku tego psa? naprawdę za wszystko dostaje parówki? za każde dobre zachowanie?
 8. 1 point
  dziękuję :) zmieniłam cenę na 5,34 zł bo ładniej dzieli się przez 3 ;)
 9. 1 point
  Jeśli będą zbierane pieniążki daj mi znać na PW .Teraz często wpadam na dogo jak po ogień i nie mam czasu odwiedzać wszystkich obserwowanych wątków.
 10. 1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×