Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/30/2018 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
 3. 1 point
  Na noc ma zakładany fartuszek bo nie upilnujemy całej rodziny ! Rano jej ściągam, ale to nanic, bo sącząca się ropa przykleja się do fartuszka i trzeba najpierw jej odkleić po malutku ( bo to dodatkowy ból dla niej ), potem jej przemywam przegotowaną wodą z mydłem, używany też jodyny + psikamy octeniseptem, dostała już kolejny antybiotyk w zastrzyku, ale już ma dosyć tego wszystkiego, warczy, fuka ... i bez fartuszka rana jest sucha, nie sączy się !
 4. 1 point
  Poker

  Sochaczew- Fundacja "NERO"- psi wątek

  wczoraj pojechała paczka z 15. kilogramami karmy dla dużych psów.
 5. 1 point
  sharka

  do usunięcia

  od wczoraj super bullek u mnie i już ochrania telefon :D bardzo dziękuję :)
 6. 1 point
  Jeżeli znajdzie się miejsce płatne dla Dikusia deklaruję wpłacać co miesiąc 20 złotych (więcej nie dam rady - deklaracji i tak dużo) przez tyle czasu, ile będzie potrzeba. Na razie psisko poszło na FB.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Mam dobre wieści :) Emi zakolegowała się z trzyłapką i obie wariują ile wlezie. Dzisiaj przyległa kotka, a ten nic sobie z tego nie robił. Czegoś takiego zupełnie się nie spodziewałam. Na działce goniła kotki. Bałam się, że suni wróci sikanie w domu, ale nie. Jest ok. Podoba się znajomym to, że sunia, gdy się czegoś przestraszy, pędzi do domu ile sił w łapkach :) głośno i czule wita córke i wnuczkę, co bardzo podoba się wszystkim :)
 9. 1 point
  Gdyby ktos na onkę robił bazarek, to mam dostępne 13 smyczy RC o dł. ok. 110 cm, ręcznie plecione. Na srednie i większe psy. Jutro moge nie miec dostepu do internetu, więc wstawiam tu info i zdjęcie, żeby ewentualnie dodac je do bazarku.
 10. 1 point
  Ode mnie też 50zł jednorazowej na początek.Przelew pójdzie jeden z Bogusik.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×